Orędzia
11.5K

Twój Jezus ma dla Ciebie Przesłanie jak przetrwać czas ciemności i panowanie Antychrysta. 27 marca 2021 r. - Wszyscy jesteście nieświadomi mocy i cudów modlitwy!

Jezus: Moje dziecko. Nie lękajcie się, bo pozostały czas jest krótki. Rząd Antychrysta, mojego przeciwnika, nie będzie trwał długo, to znaczy wszystko, i powtarzam wszystko, minie tak szybko, że tak wiele moich i naszych ukochanych dzieci, które nie przygotowały się dla mnie, swojego Zbawiciela, nie dali mi, ich Jezusowi, ich tak, wkrótce, bardzo szybko i zupełnie nieoczekiwanie zobaczą swój koniec na ich oczach.

Moje dziecko. Wszystkie dzieci, które są ze mną, kochają mnie szczerze i uczciwie, całym swoim bytem, nadzieją i zaufaniem we mnie, są więc całkowicie mi oddane, ponieważ Ja, ich Jezus, jestem ich celem, przetrwam ten czas chroniony. Kto naprawdę jest ze mną, ze swoim Jezusem, nie ma się czego obawiać! Proszę powiedz dzieciom, ponieważ zostało niewiele czasu.

Twoje ziemskie dni są policzone i masz tylko dwie opcje do podjęcia decyzji: albo pójdziesz za Szatanem, albo pójdziesz za Mną i daj się wmówić, że jeśli nic nie zrobisz, staniesz się również ofiarą szatana, ponieważ mnie nie wybrałeś. , a teraz jest już za późno, aby pokutować. Posłuchajcie moich słów i nawróćcie się teraz! Postawcie Mnie, waszego Jezusa, na pierwszym miejscu i módlcie się!

Twoja modlitwa jest najpotężniejszą bronią, jaką posiadasz! To największa ochrona i takie cudowne, wielkie źródło siły! Wszyscy jesteście nieświadomi mocy i cudów modlitwy! Gdybyś był pewien bogactw, które otrzymasz, modląc się, to zawsze i zawsze modlisz się do Mnie, do Mojej Najświętszej Matki, do Boga Ojca w niebie i do Ducha Świętego! Nawet modlitwy skierowane do waszych i Moich świętych czynią cuda!

Różańce mojej matki są perłami modlitwy, to znaczy otrzymacie bogate dary, nawet jeśli będziecie się nimi modlić za innych!

Tak samo jest ze wszystkimi modlitwami, które modlicie się ze szczerą i szczerą miłością, z oddaniem i ufnością. Nawet modlitwy, które wielu z was modli się naturalnie, tak w waszym świecie, można by odmówić automatycznie, przynoszą największe owoce! To wielka radość widzieć, że są dzieci, które cały dzień modlą się, wiele z nich nieświadomie, ale radośnie, ponieważ mają w sobie ten automatyzm. Są wyznawcami burzy, którzy są zawsze i zawsze połączeni z Nami, Niebem!

Dzieci, obudźcie się, a wy również staniecie się takimi modlitwami, bo nie możecie dać sobie większej radości. Nasza radość też jest ogromna. To jest tak korzystne, że są wśród was takie dzieci i jest to tak bardzo potrzebne w waszym dzisiejszym świecie, który jest wypełniony ciemnością i gdzie prawda jest tak wypaczona i zakrzywiona, że nie wiecie już, co jest dobre, a co złe.

Dzieci, obudźcie się i módlcie się, módlcie się, módlcie się. Musisz być na mnie gotowy, bo inaczej nie będę mógł dla ciebie nic zrobić. Dni są policzone, ojciec ma gotowe klucze, teraz od Ciebie zależy, dokąd chcesz się udać. Amen.

Moje dziecko. Proszę również o tym powiadomić. Twój i twój Jezus, którym Ja Jestem na zawsze. Amen. Ich
Orędzia
Przesłanie Zbawiciela Świata tłumaczone ze strony-kommherrjesus.de