Edward7
2592

Szczepionki na "koronawirusa" z wykorzystaniem komórek dzieci z aborcji

www.lifesitenews.com W świetle „pandemii” Covid-19 firmy farmaceutyczne walczą o dostarczenie szczepionki(..). niestety firma Moderna, która ostatnio była reklamowana w nagłówkach wiadomości o opracowaniu szczepionki mRNA-1273 do "walki" z wirusem, wykorzystuje przerywane linie komórkowe płodu(dzieci)...a w szczególności zastosowania; Spike ( S) białko... Ideą tego białka „Spike” w szczepionce z RNA (mRNA) jest nauczenie układu odpornościowego pacjenta wytwarzania własnych przeciwciał białkowych . Niestety Vinnedge powiedziała, że jej serce zamarło, kiedy odkryła, że białko Spike zostało wyprodukowane przy użyciu komórek z aborcji - HEK 293. więcej - www.lifesitenews.com/news/leading-coronav…
Więcej o mRNA-1273 vaccine news: www.marketwatch.com/press-release/moderna-ships-m…

Dalej w artykule, szczepionki bez komórek dzieci z aborcji , są już dla autora akceptowalne, jednak jaki jest ich rzeczywisty skład było przedmiotem wielu badań , jednak media będące własnością kilku właścicieli , i korzystające z nowoczesnych technik manipulacji, skutecznie przekonują tłumy, że szczepionki to lekarstwo na wszystko - a tak nie jest. Szczepionki Gatesa, którymi nigdy nie zaszczepiłby swoich dzieci, dla wielu stają się nadzieją pokonani fikcyjnego zagrożenia, które zostało sztucznie stworzone w celu realizacji celów N.W.O i globalizacji - ID2020 i depopulacji...

www.prisonplanet.pl/…/szczepionki_pro…
Szczepionki są rutynowo produkowane z komórek pobieranych od poronnych płodów. Komórki te znane są jako MRC-5 i WI-38. Agencja CDC otwarcie wymienia niektóre szczepionki, które wykorzystują te „ludzkie diploidalne” komórki, w tym Twinrix (Hep A / Hep B), ProQuad (MMRV) i Varivax (ospa wietrzna).

Badanie naukowe -www.prisonplanet.pl/…/szczepionki_pro…

Szczepionki są seryjnie produkowane z fragmentów ludzkich komórek (płodów-dzieci) znanymi jako MRC-5 i WI-38. CDC www.cdc.gov/…/excipient-table… - „ludzkie diploidalne” komórki, w tym Twinrix (Hep A / Hep B), ProQuad (MMRV) i Varivax (ospa wietrzna / ospa wietrzna). Opublikowane przez FDA www.fda.gov/media/76000/download ze szczepionkami, takie jak ten dla Varivax, również otwarcie przyznają się do stosowania fragmentów ludzkich linii komórkowych płodu, takich jak MRC-5: Produkt zawiera również resztkowe składniki komórek MRC-5, w tym DNA i białko, oraz śladowe ilości neomycyny i bydlęcej surowicy cielęcej z pożywki hodowlanej MRC-5.Nawet ta ulotka au.gsk.com/…/priorix_tetra_p…
wkładki do szczepionki GlaxoSmithKline otwarcie omawia użycie poronionych ludzkich komórek płodowych w szczepionce Priorix-Tetra (MMRV): Każdy szczep wirusa jest wytwarzany osobno w komórkach zarodka kurzego (świnka i odra) lub ludzkich diploidalnych komórkach MRC5 (różyczka i ospa wietrzna).

www.corvelva.it/…/vaccinegate-mrc…#
Teraz laboratorium we Włoszech przeprowadziło pełne sekwencjonowanie genomu tej linii komórkowej MRC-5, która celowo została wstawiona do wielu szczepionek. To, co znaleźli poza szokującym… jest przerażające. Jak wyjaśniono w Obronie Zdrowia Dziecka :
Zespół Corvelva podsumował swoje ustalenia w następujący sposób:

1- Stwierdzono, że linia komórkowa płodu należy do płodu męskiego.
2 - Linia komórkowa przedstawia się w taki sposób, że prawdopodobnie będzie bardzo stara, a zatem zgodna z zadeklarowaną linią lat 60.
3- Płodowy ludzki DNA reprezentowany w tej szczepionce jest kompletnym indywidualnym genomem, to znaczy genomowy DNA wszystkich chromosomów osobnika jest obecny w szczepionce.
4- Ludzki genomowy DNA zawarty w tej szczepionce jest wyraźnie, niewątpliwie nienormalny, i wykazuje istotne niespójności z typowym ludzkim genomem, to znaczy z zdrowym osobnikiem.
Przetestowano 5- 560 genów, o których wiadomo, że są związane z postaciami raka i wszystkie uległy poważnym modyfikacjom.
6- Istnieją odmiany, których konsekwencje nie są nawet znane, jeszcze nie pojawiły się w literaturze, ale które nadal wpływają na geny zaangażowane w indukcję ludzkiego raka.
7- Co również wyraźnie nienormalne jest nadmiar genomu pokazujący zmiany w liczbie kopii i wariantów strukturalnych.


Bill Gates; Szczepionki metodą depopulacji.

www.prisonplanet.pl/…/czy_jako_rozwia…
Proponuje się wprowadzenie opracowanych przez MIT and Microsoft cyfrowych certyfikatów, pozwalających na stwierdzenie czy byłeś szczepiony. Chcą to połączyć z programem Billa Gatesa ID2020. Wydaje się, iż straszenie ludzi było świadomym działaniem mającym na celu akceptację przez ludzi cyfrowych implantów. Jeśli byś odmówił to zakazano by ci uczestniczenia w publicznych zgromadzeniach...WHO Organizacja Narodów Zjednoczonych jest częścią programu ID2020. Straszenie świata i powodowanie, że ludzie czują się zagrożeni, chyba że otrzymają certyfikat potwierdzający, że nie mają koronawirusa, może być zakulisowym celem.

Program ID 2020 który jest powiązany z Fundacją Billa i Melindy Gatesów, największego propagatora szczepień -
ID 2020

wolna-polska.pl/wiadomosci/id2020-wykorzys…
Wszystko dzieje się dokładnie tak jak przewidywaliśmy. Wielkie firmy medyczne oficjalnie współpracują z branżą technologiczną w celu powiązania „szczepień” z cyfrową biometrią, co oznacza, że ludzie będą wkrótce czipowani, śledzeni i ostatecznie kontrolowani za pomocą globalnej sieci identyfikacyjnej.

Sojusz ID2020, jak się go nazywa, to program tożsamości cyfrowej, którego celem jest „wykorzystanie immunizacji” jako sposobu na wszczepianie małych czipów w ludzkie ciała. We współpracy z Global Alliance for Vaccines and Immunizations, znanym również jako GAVI, rządem Bangladeszu i różnymi innymi „partnerami w rządzie, środowiskach akademickich i pomocy humanitarnej”, sojusz ID2020 ma nadzieję wprowadzić to znamię bestii jako sposób na śledzenie każdego człowieka na Ziemi.
Podobnie jak przy kolczykowaniu bydła, ten globalistyczny sojusz chce, aby wszyscy ludzie zostali „zaszczepieni” cyfrowymi, śledzącymi ich czipami, które stworzą system monitorowania w Nowym Porządku Świata, który pozwoli na łatwe zarządzanie populacjami. „Wdrażamy wybiegające w przyszłość podejście do tożsamości cyfrowej, które zapewnia jednostkom kontrolę nad ich własnymi danymi osobowymi, a jednocześnie opiera się na istniejących systemach i programach” – mówi Anir Chowdhury, doradca ds. Polityki w a2i, rządowym programie dostępu do informacji w Bangladeszu. „Rząd Bangladeszu uznaje, że projektowanie systemów tożsamości cyfrowej ma daleko idące konsekwencje dla dostępu osób do usług i środków do życia, dlatego jesteśmy zdecydowani by wdrażać to pionierskie podejście” – dodaje.
Chociaż poligony testowe programu ID2020 znajdują się głównie w Trzecim Świecie, to grupa twierdzi, że teraz współpracuje również z rządami w Stanach Zjednoczonych, aby rozpocząć czipowanie ludzi poprzez szczepienia. Na przykład w Austin w Teksasie populacja bezdomnych jest obecnie wykorzystywana jako kolektywna świnka morska do programu wszczepiania czipów ID2020, który według grupy pomoże „wzmocnić” bezdomnych, rzekomo dając im „kontrolę” nad ich danymi osobowymi. „Miasto Austin, ID2020 i kilku innych partnerów współpracuje z osobami bezdomnymi i usługodawcami, którzy współpracują w celu opracowania platformy tożsamości cyfrowej obsługującej blockchain o nazwie MyPass, aby umożliwić osobom bezdomnym posiadanie własnych danych osobowych” – pisze Chris Burt dla BiometricUpdate.com.
ID2020 zaszczepia czipami także uchodźców poprzez dwa nowe programy pilotażowe znane jako iRespond i Everest. Według doniesień, iRespond „poprawił ciągłość opieki” dla ponad 3000 uchodźców otrzymujących leki na przewlekłe choroby. Z drugiej strony Everest „pomógł w zapewnieniu dostępu do krytycznych dotacji na energię i szeregu dodatkowych usług z bezpiecznymi i zorientowanymi na użytkownika cyfrowymi tożsamościami bez potrzeby posiadania smartfona” – pisze Burt.
Wszystko to przygotowuje społeczeństwo na ostateczny przymus wszczepiania mikroczipów, które będą wymagane dla każdej osoby, która będzie chciała kupować lub sprzedawać. Chowdhury otwarcie przyznał to, stwierdzając, że systemy tożsamości cyfrowej będą konieczne, by “osoby fizyczne miały dostęp do usług i źródeł utrzymania”. Innymi słowy obecnie wdrażany jest globalny system identyfikacji, który ostatecznie będzie wymagany, aby ludzie mogli funkcjonować w społeczeństwie i ostatecznie przetrwać. Bez tych wszczepianych czipów ludzie nie będą mogli pracować, nie mówiąc już o wyżywieniu się, a wszystko to dzieje się na naszych oczach.
Należy pamiętać, że ID2020 jest częścią tak zwanego „REAL ID”, który wkrótce będzie wymagany dla tych, którzy chcą podróżować. Identyfikator REAL ID będzie również wykorzystywany jako metoda wprowadzania w życie obowiązkowych szczepień dla obywateli.

Autorstwo: Ethan Huff , Źródło oryginalne: NaturalNews.com
źródło Polskie : wolna-polska.pl/wiadomosci/id2020-wykorzys…
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu wskazane, oczywiście z podaniem źródła (pełnego linku).

www.prisonplanet.pl/polityka/pandemia_chorob…
W przypadku Covid 19 i jego wejścia na scenę, a przynajmniej rozpowszechnienia opowieści o tym, że coś złego pojawiło się pod tą nazwą, chodzi o odwrócenie uwagi od nabierającej w tym samym czasie tempa instalacji elementów systemu stanowiących niezwykle ważny etap w tworzeniu totalitarnego Nowego Porządku Światowego. Są to sieć 5G, „inteligentne” sieci energetyczne, internet rzeczy, kierowany przez roboty system transportu, programy nadzoru populacji poprzez rejestrację twarzy, nowe łańcuchy organizmów genetycznie modyfikowanych, szczepionek itp. Jednak najważniejszym elementem planu jest przebudowa światowego systemu finansowego, tak aby służył on temu co kryje się pod eufemistyczną nazwą Nowego Zielonego Porządku/Ładu ze swoim „Świętym Gralem” jakim jest hasło zerowej emisji CO2.
...
5G może być powiązany ze szczepieniami , przez promocje czipów podskórnych ID2020 z szczepieniem , a także przez to że szczepienia zawieją dużo aluminium-metali ; które z połączeniem z promieniowaniem niejonizującym mikrofalowym 5G może powodować choroby popromienne mające objawy jak grypa. Nadmierne promieniowanie ma wiele ubocznych skutków zdrowotnych;„Podatność ma związek z ilością metalu w organizmie, a także z jakością wody w komórkach. „Tak więc, jeśli zaczniesz wstrzykiwać ludziom aluminium, stają się one receptorami absorbującymi zwiększone pola elektromagnetyczne i jest to idealna burza dla rodzaju pogarszania się gatunku, czego obecnie doświadczamy”.
ONZ w Austin testuje czipowanie bezdomnych.
www.prisonplanet.pl/…/onz_w_austin_te…
Franciszek Polak and one more user link to this post
Edward7
Stosowane testy na COVID-19 dadzą z reguły wynik pozytywny,
...bo większość ludzi nosi w sobie wirusy koronowe. Jednocześnie testy nie określają, czy liczba wirusów jest tak wysoka, że badany zachoruje. Około 80 procent osób, które zachorują, wyzdrowieje bez specjalnego leczenia.
Posługiwanie się liczbami przeprowadzonych testów i ich pozytywnymi odczytami jest manipulacją wykorzystywaną przez …More
Stosowane testy na COVID-19 dadzą z reguły wynik pozytywny,
...bo większość ludzi nosi w sobie wirusy koronowe. Jednocześnie testy nie określają, czy liczba wirusów jest tak wysoka, że badany zachoruje. Około 80 procent osób, które zachorują, wyzdrowieje bez specjalnego leczenia.
Posługiwanie się liczbami przeprowadzonych testów i ich pozytywnymi odczytami jest manipulacją wykorzystywaną przez lobby medyczne do straszenia ludzi i polityków.

Jednocześnie w histerii pandemii zabija się ekonomicznie miliony ludzi...zbigniew1108.neon24.pl/post/154106,stosowan…

W prowincji Hubei, gdzie znajduje się epicentrum epidemii koronawirusa Covid-19, zmieniono zasady liczenia chorych. Władze sanitarne przestały podawać jedynie dane dotyczące osób, u których zakażenie potwierdzono testem laboratoryjnym. Do ofiar epidemii wlicza się teraz także tych, którzy wykazują objawy infekcji(np katar). www.tvp.info/46655485/test-wykrywajac…

wszystkich zmarłych badano tyle razy, aż wykryto u niego wirusa, aby się upewnić,że też załatwił go Cov-2… To się nazywa naukowe podejście…
Edward7
Wyjaśniła się jedna z przyczyn wysokiej liczby zgonów we Włoszech
www.ekspedyt.org/…/wyjasnila-sie-j…
Wiele wskazuje na to, że jedną głównych przyczyn gwałtownego spadku odporności wśród włoskiej populacji była realizacja nowego programu masowych szczepień, których dokonano przed „epidemią convid-19”.
Powszechne szczepienia w Bergamo zaczęto stosować w latach 2018 -2019.
„W ubiegłym roku …More
Wyjaśniła się jedna z przyczyn wysokiej liczby zgonów we Włoszech

www.ekspedyt.org/…/wyjasnila-sie-j…

Wiele wskazuje na to, że jedną głównych przyczyn gwałtownego spadku odporności wśród włoskiej populacji była realizacja nowego programu masowych szczepień, których dokonano przed „epidemią convid-19”.

Powszechne szczepienia w Bergamo zaczęto stosować w latach 2018 -2019.

„W ubiegłym roku zakupiono 154 000 dawek szczepionki przeciw grypie i podano około 141 000 dawek szczepionki, z czego około 129 000 osobom w wieku powyżej 65 roku życia, przy pokryciu szczepionką 56,2% – wyjaśnia dr Giancarlo Malchiodi , Dyrektor Medycyny Prewencyjnej z Bergamo”.
Szczepienia przeciw grypie oferowane są bezpłatnie następującym kategoriom ryzyka:
1.Osoby w wieku 65 lat lub starsze (ur. W 1954 r. i wcześniej)
2. Dzieci w wieku powyżej 6 miesięcy i dorośli, cierpiący na choroby przewlekłe,...