Edward7
162K

ID 2020

"I sprawia [tj. Bestia], że wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć". Apokalipsa św. Jana (13, 16-18)

Event 201 - Symulacja i rzeczywistość

„Fundacja Billa i Melindy Gates finansuje program, który wkrótce zaoferuje domowy zestaw testowy dla koronawirusa… [Bill Gates] musi być ekspertem, biorąc pod uwagę, że jego fundacja była gospodarzem Eventu 201, Organizacji Narodów Zjednoczonych „pandemicznej symulacji wybuchu koronawirusa, która poprzedziła faktyczny wybuch wirusa koronawskiego o około sześć tygodni, a także zbiegła się z Światowymi Igrzyskami Wojskowymi o tematyce ONZ, które odbyły się w Wuhan w Chinachw strefie [zero] na początki tego wybuchu…

Testy; „Jeśli uważasz, że zostałeś narażony lub zainfekowany wirusem, możesz po prostu przejść do trybu online i wypełnić kwestionariusz, a test zostanie dostarczony w ciągu dwóch godzin.

„Wyniki będą dostępne w ciągu dwóch dni i zostaną udostępnione lokalnym władzom ds. Zdrowia, aby mogli śledzić twoje ruchy i kontakty, ułatwiając urzędnikom zdrowia zlokalizowanie innych osób, które mogą wymagać przetestowania i / lub poddania kwarantannie, a także aby śledzić samego wirusa i jego rozprzestrzenianie się oraz ewentualnie identyfikować inne potencjalne punkty aktywne.

„Wydaje mi się to nieco orwellowskie, ale w końcu jest to stan zagrożenia zdrowia publicznego, więc sądzę, że ekstremalne okoliczności wymagają ekstremalnych środków, prawda?

„Stwierdzają, że program ten ma ostatecznie rozszerzyć się na poziom stanowy i dalej. Wydaje mi się, że brzmi to tak, jakby budowali bazę danych, aby śledzić potencjalnie zainfekowanych ludzi - a nie tylko bazę danych, ale bazę danych DNA - realistycznie, która ma ten potencjał, ponieważ będą zbierać twoje DNA po wymazaniu z nosa i przeprowadź ten test…

„Kiedy zaczynasz przyglądać się innym programom, w które zaangażowany jest Gates, zaczynamy dostrzegać trend i zaczyna to budzić u mnie pewne czerwone flagi. Na przykład Fundacja Billa i Melindy Gates ufundowała także niewidzialny biometryczny program tatuażu mający na celu identyfikację zaszczepionych osób, który można podawać przy urodzeniu lub w dowolnym momencie życia.

„Zostało to zaprojektowane tak, aby móc śledzić całe narody ludzi, czy ten program może być powiązany lub przynajmniej w pewnym momencie zintegrowany z programem i bazą danych, którą właśnie widzieliśmy, gdy Fundacja Gates tworzyła właśnie w Stanach Zjednoczonych odnośnie koronawirusa?

ID 2020

Innym programem, który jest powiązany z Fundacją Billa i Melindy Gatesów, jest program ID 2020, który twierdzi, że około 1 miliarda ludzi na Ziemi jest „w niebezpieczeństwie”, ponieważ nie ma akceptowanej na całym świecie formy identyfikacji.
„Tak więc do osób„ zagrożonych ”należą osoby dotknięte kryzysem uchodźczym, który oczywiście obecny kryzys migracyjny lub kryzys uchodźczy, który obserwowaliśmy w ciągu ostatnich kilku lat, bardzo dobrze wydaje się być kryzysem inżynieryjnym , używając broni masowej migracji do destabilizacji narodów.
I widzimy, że to się dzieje. Inni, jak twierdzą, są zagrożeni, to ludzie, którzy nigdzie nie mają udokumentowanej dokumentacji medycznej lub akt urodzenia. Chcą więc mieć możliwość śledzenia twoich akt urodzenia, twoich danych medycznych i jakich ratujących życie szczepionek możesz potencjalnie potrzebować dzięki temu biometrycznemu, niewidzialnemu tatuażowi, który będą mogli odcisnąć na tobie oraz zeskanować i zalogować się do swoich baz danych. To nie żart…
„Ten program jest nie tylko finansowany przez Microsoft - i Billa Gatesa osobno - ale w rzeczywistości Gates założył jedną z głównych organizacji o nazwie Gavi, która prowadzi ten program. Inni partnerzy to Accenture, który jest partnerem Ripplenet, Rockefeller Foundation i wiele oddziałów Organizacji Narodów Zjednoczonych, w tym międzynarodowe centrum komputerowe, które prawdopodobnie będzie w pewnym stopniu prowadzić międzynarodową bazę danych.
Ten system cyfrowej identyfikacji będzie śledził wszystkich i wszystko przy użyciu technologii blockchain, i nie tylko zapewni Ci historię medyczną za pomocą tatuaży biometrycznych lub wszczepionych mikroczipów, o których wspominali w tych raportach, będzie również używany do sprawdzania zatrudnienia i sprawdzania przeszłości i będzie większość prawdopodobnie będą powiązane z twoją oceną zdolności kredytowej, a nawet kontami bankowymi.
„Jeśli chcesz prowadzić działalność, kupować lub sprzedawać rzeczy, a nawet być zatrudnionym, prawdopodobnie będziesz musiał zostać zintegrowany z systemem. Dlatego uważam, że obecny kryzys zdrowotny to nie przypadek. Jest zgodny ze wszystkimi ich celami. Jak widzimy, tutaj na stronie internetowej ONZ. W celu 1630 porządku obrad na 2030 r .: „Do 2030 r. Zapewnić wszystkim tożsamość prawną, w tym rejestrację urodzeń”.
„Właśnie do tego służą te programy i są one teraz finansowane przez osoby z organizacji takich jak Bill i Melinda Gates Foundation, Rockefeller Foundation, Organizacja Narodów Zjednoczonych i wiele innych.
Wdrażają te programy, wykorzystując obecny kryzys jako przykrywkę. Ochrona nowego cyfrowego systemu finansowego. Obejmują kolejne nowe programy globalnego zarządzania.
„Pisałem o tym wiele razy i każdego dnia otrzymujemy coraz więcej potwierdzeń. To wszystko jest połączone. Pod każdym "kamieniem", pod którym zaglądamy, widzimy tych samych graczy…
„Banki centralne zintegrują prawie dwa miliardy ludzi, które nazywają„ niebankowymi ”w tym nowym systemie niewolnictwa, we współpracy z ONZ, Rockefellerami, Rotszyldami, Billem Gatesem. To są inżynierowie społeczni, z ich technokratycznym planem dla Full Spectrum Dominance i teraz się to dzieje. Właśnie dlatego obserwujemy, że ta cenzura ma miejsce. Dlatego w przeszłości próbowali uciszyć mnie i innych.
„Udostępnij te informacje, zanim będzie za późno, tak jakby nie było już za późno.
www.woolstangray.eu

«Agenda ID2020»?gloria.tv
Jest to pakt partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i tzw. «społeczeństwa obywatelskiego». Chodzi o elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje operacje rejestracji narodzin i szczepień jako platformę dla opracowania tożsamości cyfrowej populacji ludzkich.
Otóż to, wprowadzenie pieniądza cyfrowego jest tym, do czego "oni" zmierzają. Po zainstalowaniu chipa nie będziemy posiadać żadnej kontroli ani nad własnym zdrowiem, ani nad własnymi środkami finansowymi czy wydatkami. Nasze pieniądze będą mogły zostać zablokowane lub odebrane nam – jako sankcja za niewłaściwe zachowanie, tj. za «płynięcie pod prąd».
Nie na darmo też dr. Tedros, dyrektor generalny WHO, powiedział kilka dni temu, że należy przejść na pieniądz cyfrowy, ponieważ pieniądz papierowy i monetarny mogą rozprzestrzeniać choroby, zwłaszcza endemiczne, takie jak koronawirus. Idziemy w kierunku stworzenia globalnego państwa totalitarnego, co jest częścią Agendy ID2020.

Chip w ręce zamiast portfela. Początek apokalipsy?

www.fronda.pl/a/chip-w-rece-zam…
Czy każdy Polak będzie miał obowiązkowo wstawiony podskórny inplant.
www.salon24.pl/…/750267,czy-kazd…
www.pch24.pl/mikroczipy-rfid…

Dla władzy najwięcej bakterii jest w Kościołach, a otwarte są sklepy bary i centra handlowe ; www.m.pch24.pl/zamkniete-kosci…
Zamknięte kościoły, otwarte bary i centra handlowe. Absurdy ataku „koronawirusa” we Włoszech.
Czyli ta władza jest satanistyczna , „ukoronowana” grypa to ich środek do realizacji swoich planów znanych z wielu rewolucji (masońskich np;bolszewicka) , których celem zawsze była , walki z prawdziwą wiarą Katolicką i Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie. Obecnie ich plan stopniowej walki , to; telewizor ma zastąpić Msze Św. „Kto wymyślił idiotyzm słuchania i oglądania Mszy świętej w telewizorni, podobnie jak teatru czy kabaretów. We Mszy Św. się uczestniczy”.

Apokalipsa św. Jana 14:8-12: „A drugi anioł szedł za nim i mówił: Upadł, upadł wielki Babilon, który napoił wszystkie narody winem szaleńczej rozpusty. A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia. Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Jezusa.”

01.06.2012, 20:15
- 666 będzie wprowadzany tak samo jak każda
szczepionka, jego numer będzie ukryty w chipie, do którego przyjęcia będziecie zmuszani.
Nastąpi kontrola waszych pieniędzy, waszego dostępu do żywności i tego, w jaki sposób żyjecie(...)Raz wprowadzony zatruje nie tylko twój umysł i duszę, ale twoje ciało. To spowoduje epidemię mającą na celu zniszczenie większości ludności świata. Nie wolno przyjmować Znaku. Zamiast tego pouczam was, co macie zrobić...... Ci, którzy przyjmą ten znak, który będzie w formie karty, bankowej oraz specjalny chip, który zostanie umieszczony w ręce, utracą swoje dusze dla niego.19.10.2013, paruzja.info/2012.06.01_20-15.phpzdj - pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:RFID_hand_2.jpg
Edward7 and one more user link to this post
W dobrej wierze
koronawirus film UWAGA WAZNE. Plan Zatrucia przez szczepionki plus lek w opisie na dole,
Ten Film nie jest na celu siac panike , chca abysmy sami prosili ich szczepionki, lek na koronawirusa Piolun : w przypadku goraczki poszczepiennej zrobic inhalacje dodac troche Amolu lub aromatolu …Więcej
10:16More
koronawirus film UWAGA WAZNE. Plan Zatrucia przez szczepionki plus lek w opisie na dole,

Ten Film nie jest na celu siac panike , chca abysmy sami prosili ich szczepionki, lek na koronawirusa Piolun : w przypadku goraczki poszczepiennej zrobic inhalacje dodac troche Amolu lub aromatolu …Więcej

10:16
Pinochet
Chyba coś zaczynasz rozumieć, o co w tym wszystkim chodzi.
PiotrM
icowałek
A ludzie jak barany😞😞😞
woj_tek shares this
PiotrM
To musi przyjść.
W dobrej wierze
Już bębnią w tv jak to dobre rozwiązanie płatności bezgotówkowe ,ale tak łatwo nie będzie , jeszcze większy pomór zrobią tym którzy teraz wezmą szczepionki mutacja wirusa zabije ,a potem chcą sprowokować wojnę i uda się.