Edward7
107K

Agenda ID2020: Oto, do czego potrzebna jest «pandemia»

«Agenda ID2020»? Jest to pakt partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i tzw. «społeczeństwa obywatelskiego». Chodzi o elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje operacje rejestracji narodzin i szczepień jako platformę dla opracowania tożsamości cyfrowej populacji ludzkich. (Szczepionki z chipem podskórnym.) «Chodzi o to, by ludzie zaczęli wołać: "Pomóżcie nam, dajcie nam szczepionki, rozlokujcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa!"...»
RAM 13 marzec 2020

Zacznijmy od skrótu wywiadu z dr. Leopoldo Salmaso, epidemiologiem z Padwy, od ponad trzydziestu lat pracującym w Tanzanii.

Pytanie: Co sądzi Pan Doktor o aktualnej sytuacji we Włoszech i zgonach spowodowanych koronawirusem?

Ilość ludzi, którzy każdego roku umierają we Włoszech na zwyczajną grypę sezonową jest 20-krotnie większa niż liczba osób zmarłych do tej pory w wyniku infekcji Covid'em-19.


Oto dane związane z wirusem Covid-19 we Włoszech, zaktualizowane do godziny 18:00 dnia 10 marca 2020:

- 8514 przypadków zachorowań i 631 zgonów (dane włoskiego, państwowego Istituto Superiore di Sanità (ISS)).

Chciałbym jednakże zwrócić uwagę, że próbka ta nie odpowiada rzeczywistości, ponieważ dane, o których mowa dotyczyły wyłącznie osób zdiagnozowanych jako chore.

Większość ekspertów, w tym wirusolog Ilaria Capua pracująca w USA, uważa, że przypadki bezobjawowe zachorowań są od 10 do 100 razy częstsze. W związku z tym, podawany wskaźnik śmiertelności (wskutek koronawirusa) we Włoszech absolutnie nie wynosi 7,4%, ale jest co najmniej dziesięciokrotnie niższy.

(Ta sama, sławna wirusolog twierdzi, że niska odpowiedź immunologiczna włoskich staruszków na koronawirusa spowodowana jest bombardowaniem organizmów antybiotykami.

Coronavirus, aver preso troppi antibiotici potrebbe spiegare perché in Italia si muore di più

www.fanpage.it/…/coronavirus-ave…)

Pytanie: Czy mógłby Pan opisać przebieg ubiegłorocznej grypy na terenie Włoch?

W odniesieniu do grypy podczas zimy 2017/18, dane mówią, że w związku z infekcją, do swojego lekarza zwróciło się telefonicznie 8,7 miliona osób. Mniej niż 1/4 z nich zostało przebadane.

Około 18.000 osób zmarło wskutek powikłań pogrypowych – w zdecydowanej wiekszości byli to ludzie w podeszłym wieku.

Na 18 000 zgonów, jedynie 173 osoby zmarły na oddziałach reanimacyjnych.

Poważne przypadki potwierdzonych powikłań pogrypowych dotyczyły 764 osób hospitalizowanych na oddziałach opieki intensywnej.

Oznacza to, że pozostałe 17.000 zmarło we własnym domu lub w domu starców albo na jakimś oddziale szpitalnym – bez potwierdzonego rozpoznania grypy.

Gdyby mass media, dwa lata temu, rozpętały piekło podobne do dzisiejszego – co najmniej 75 000 chorych na grypę zakorkowałoby oddziały reanimacji w tempie 750 nowych przyjęć każdego dnia (do tej pory na oddziałach reanimacji przyjęliśmy 650 osób). Przedstawione przeze mnie dane potwierdzają, że stoimy w obliczu epidemii paniki i że to mass media par excellence są inkubatorami «zarazy».

Pytanie: Jak prezentuje się dziś włoski system opieki zdrowotnej?

Jak chodzi o poziom – nasz, publiczny system opieki zdrowotnej był jednym z najlepszych na świecie, z godnym pozazdroszczenia stosunkiem jakości świadczonych przez niego usług do ich kosztów, jednakże od roku 1992 (wskutek dekretu o prywatyzacji Publicznej Służby Zdrowia) rozpoczęła się jego redukcja, której celem było zachęcenie do wejścia na rynek czynników prywatnych, które jednakże nie są zainteresowani inwestowaniem w sektory o wyższych kosztach, takie jak zaawansowana chirurgia czy reanimacja. (...)


O tym, jak rozgrabiono Włochy prywatyzując je, pod linkami:

ram.neon24.pl/post/145583,czyste-r…

ram.neon24.pl/post/145645,wlochy-w…)

Nie ma dziś ani epidemii, ani pandemii.

Ponadto, były już w przeszłości niesławne precedensy, właśnie z dwoma wariantami koronawirusa, które najpierw stworzyły wielkie zamieszanie, po to, by okazać się następnie jak najprawdziwszymi "słomianymi pożarami". Chodzi mi o SARS z 2002 roku (w sumie miało miejsce jedynie 8000 przypadków zachorowań) i MERS z roku 2012 (zaledwie 800 przypadków zachorowań). Należy zauważyć, że wskaźnik śmiertelności SARS wynosił 9%, a MERS aż 38%.

Pytanie: Co Pan Doktor myśli na temat szczepionek przeciwko Covid-19, zapowiadanych przez Izrael i USA?


Jak chodzi o grypę 2017/18, dominującym szczepem był A/H1N1pdm09 (lepiej znany jako H1N1 lub "grypa świńska"), który został włączony do szczepionki przeciw grypie podawanej około połowie włoskich obywateli powyżej 65 roku życia i tak było nie tylko w owym roku, ale także w latach poprzednich. Szczep ten pojawił się w 2009 roku w USA jako odmiana świńskiej grypy.

W roku 2010, włoskie Ministerstwo Zdrowia zapłaciło firmie Novartis 184 milionów euro za 24 miliony dawek szczepionki przeciwko "H1N1", ale również ta "pandemia" była w rzeczywistości medialnym oszustwem. Zostało zaszczepionych mniej niż milion Włochów, a 9 milionów dawek tejże szczepionki pozostało w lodówkach lokalnych agencji zdrowia.

Dodam jeszcze, że duży dziennik mojego regionu Veneto, donosi dziś, że mamy do dyspozycji 498 łóżek na oddziałach intensywnej terapii, z czego jedynie 67 zajmują pacjenci z pozytywnym wymazem na Covid-19.


www.lantidiplomatico.it/…/5496_33545

***

Przedsiębiorcy włoscy prognozują od kilku dni, że «z powodu przyszłego kryzysu ekonomicznego, we Włoszech umrze więcej ludzi niż wskutek infekcji koronawirusem»,o czym pod linkiem:

Italian businesses count heavy cost of coronavirus lockdown


www.reuters.com/article/us-health-coron…

***

Witryna internetowa www.globalresearch.ca donosi na temat afery koronowirusowej co następuje:

Wydaje się, że im więcej pisze się o przyczynach koronawirusa – tym bardziej owe analizy zostają tłumione przy pomocy terrorystycznej propagandy. Pytania o prawdę i o to gdzie szukać jej źródeł; w jaki sposób wirus mógł się rozprzestrzenić oraz jak z nim walczyć gubią się w szumie beznadziejnego chaosu.

Tego właśnie chcą ludzie stojący za dzisiejszą, zaplanowaną «pandemią».

Chaos, panika i zwątpienie sprawiają, że człowiek staje się bezbronny. W tego rodzaju kontekście ludzie padają ofiarą każdej manipulacji, bez stawiania oporu.

Dzisiaj WHO, infekcję koronawirusem COVID-19 ogłosiła "pandemią" – gdy tak naprawdę pandemii absolutnie brak.

Pandemia jest sytuacją, w której wskaźnik śmiertelności przekracza na danym obszarze 12%.

W Europie wskaźnik umieralności wynosi około 0,4% lub mniej. Z wyjątkiem Włoch, które są szczególnym przypadkiem, gdzie szczytowy wskaźnik zgonów wyniósł 6%. (Wytłumaczenie tego rodzaju błędnego odczytu wskaźnika śmiertelności znajduje się w wywiadzie z epidemiologiem, zamieszczonym na początku artykułu).

W Chinach jeszcze kilka tygodni temu śmiertelność osiągnęła szczytowy poziom około 3%, po czym powróciła do poziomu 0,7% i dalej szybko spada.

Chiny przejmują pełną kontrolę nad chorobą stosując opracowany 39 lat temu przez Kubę lek o nazwie "Interferon Alpha 2B (IFNrec)", bardzo skuteczny w walce z wirusami i innymi chorobami, ale nieznany i niestosowany na świecie, ponieważ USA zabroniły Kubie wprowadzenia tegoż leku do obrotu międzynarodowego.

WHO, najprawdopodobniej otrzymała rozkazy "z góry", od tych samych ludzi, którzy zarządzają tak Trump'em jak i tzw. "leaderami" Unii Europejskiej i jej krajów członkowskich – tj. od tych, którzy dążą do przejęcia świata siłą i storzenia Nowego jego Porządku .


Zamiar ten znajdował się na ich «desce kreślarskiej» od wielu lat.

Ostateczna decyzja, aby dziś ruszyć do przodu została podjęta w styczniu 2020 roku na Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) w Davos – do czego doszło za solidnie zamkniętymi drzwiami.

Praktycznie rzecz biorąc, za decyzją wdrożenia w życie Agendy ID202, stoi finansowana przez Gates'a prywatno-publiczna agencja GAVI – Global Alliance for Vaccines and Immunization, klan Rockefellerów, klan Rothschildów i im podobni.


en.wikipedia.org/wiki/GAVI

Czym jest «Agenda ID2020»?

Jest to pakt partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i tzw. «społeczeństwa obywatelskiego». Chodzi o elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje operacje rejestracji narodzin i szczepień jako platformę dla opracowania tożsamości cyfrowej populacji ludzkich.


id2020.org

id2020.org/summit/2019-id2020-summit

GAVI, Globalny Sojusz na rzecz Szczepionek i Szczepień (Global Alliance for Vaccines and Immunization), określa się na swojej stronie internetowej jako światowe partnerstwo zdrowotne organizacji sektora publicznego i prywatnego, którego celem jest "uodpornienie dla wszystkich". GAVI jest wspierane przez WHO i nie trzeba dodawać, że głównymi partnerami i sponsorami GAVI jest lobby farmaceutyczne.

Po oficjalnym ogłoszeniu pandemii, kolejnym krokiem może stać się – za zaleceniem WHO lub rządów poszczególnych krajów – wprowadzenie przymusowych szczepień pod nadzorem policji i wojska. Ci, którzy odmówią, będą karani i szczepieni wbrew ich woli.


Zauważmy, że jeśli faktycznie dojdzie do przymusowych szczepień, co stanie się dla Big Pharmy kolejną żyłą złota – nie będzie wiadomo, jaki rodzaj «koktajlu» wprowadzony zostanie do szczepionki.

W składzie szczepionki może znaleźć się tzw. «powolny zabójca», który zadziała dopiero za kilka lat lub w następnym pokoleniu, albo też czynnik osłabiający mózg, albo gen, który uczyni kobiety bezpłodnymi.

Kto wie jakie mogą być długofalowe skutki "mini-zakażeń" zawartych w «koktajlu». Podobnie jak sprawa przedstawia się w przypadku technologii GMO.


O szczepionce opracowanej co tylko przez Pentagon pod linkiem:

BREAKING: We’ve Got The Vaccine, Says Pentagon-Funded Company

www.defenseone.com/…/163739

Wszystko jest możliwe, kiedy chodzi o osiągnięcie pełnej kontroli nad populacją ludzką oraz o jej zredukowanie.

Oczywiście, po kilku latach od szczepienia nikt nie będzie wiedział dlaczego pojawiła się taka czy inna choroba, ale taki właśnie poziom technologii (opóźniającej efekt zniszczenia organizmu) osiągnęły laboratoria bio-wojenne w USA, Wielkiej Brytanii, Izraelu, Kanadzie i Australii.

Inną hipotezą całkowicie realistyczną, jest to, że wraz ze szczepionką – przeciwko koronawirusowi (lub kolejną zastosowaną) – może zostać nam wstrzyknięty nanochip, czego nie będziemy świadomi.


Na zdjęciu chip podskórny

W pamięcichip'a mogą znaleźć się wszystkie nasze dane osobowe, w tym nr. kont bankowych.

Otóż to, wprowadzenie pieniądza cyfrowego jest tym, do czego "oni" zmierzają. Po zainstalowaniu chipa nie będziemy posiadać żadnej kontroli ani nad własnym zdrowiem, ani nad własnymi środkami finansowymi czy wydatkami. Nasze pieniądze będą mogły zostać zablokowane lub odebrane nam – jako sankcja za niewłaściwe zachowanie, tj. za «płynięcie pod prąd».

Staniemy się zwykłymi niewolnikami własnych panów. Dla porównania, feudalizm może okazać się w tym kontekście jak spacer po parku.

Nie na darmo też dr. Tedros, dyrektor generalny WHO, powiedział kilka dni temu, że należy przejść na pieniądz cyfrowy, ponieważ pieniądz papierowy i monetarny mogą rozprzestrzeniać choroby, zwłaszcza endemiczne, takie jak koronawirus.

Idziemy w kierunku stworzenia globalnego państwa totalitarnego, co jest częścią Agendy ID2020.

To, co dzieje się obecnie było przygotowywane od dawna, włącznie z symulacją, jaka odbyła się w Johns Hopkins (Johns Hopkins University Coronavirus Resource Center) w Baltimore, w dniu 18 października 2019 roku, sponsorowaną przez WEF (World Economic Forum) oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Podsumujmy: Alliance – ID2020, na szczycie w roku 2019, zatytułowanym "Rising to the Good ID Challenge" decyduje o wdrożeniu swego programu w roku 2020, co zostaje potwierdzone przez WEF (World Economic Forum) w styczniu 2020 roku w Davos.


id2020.org/summit/2019-id2020-summit

Program tożsamości cyfrowej będzie testowany we współpracy z rządem Bangladeszu. GAVI, tj. Vaccine Alliance oraz tzw. "partnerzy ze środowisk akademickich i agencji humanitarnych" wchodzą w skład tejże «pionierskiej partii».

O chipach – rzekomo mającym na celu zpobieganie pandemiom – opracowanych przez amerykańskie instytucje wojskowe pod linkami«

A Military-Funded Biosensor Could Be the Future of Pandemic Detection

cdn.defenseone.com/a/defenseone/interstitial.html

Profusa and Partners Announce Initiation of Study to Measure Early Signs of Influenza Through Biosensor Technology

www.prnewswire.com/news-releases/profusa-and-par…

DARPA funds study on injectable biosensors

www.eenewsembedded.com/news/darpa-funds-stu…

Czy to tylko przypadek, że Agenda ID2020 jest wprowadzana w życie na początku tego, co WHO nazywa pandemią?

A może pandemia potrzebna jest do uruchomienia rozlicznych, niszczycielskich programów, tworzących ID2020?


Oto co ma do powiedzenia Anir Chowdhury, doradca polityczny programu rządowego Bangladeszu:

"Wdrażamy przyszłościowe podejście do tożsamości cyfrowej, które daje jednostkom kontrolę nad ich własnymi danymi osobowymi. Rząd Bangladeszu zdaje sobie sprawę, że projektowanie systemów tożsamości cyfrowej niesie ze sobą daleko idące konsekwencje jak chodzi o dostęp osób fizycznych do usług i źródeł utrzymania, ale my jesteśmy gotowi stać się pionierami tegoż podejścia".

Wow! Czy pan Anir Chowdhury wie, w co się pakuje?

Wracamy do pandemii i paniki.

Blokada, która rozpoczęła się we włoskim Veneto, później rozszerzyła się na północne Włochy – dziś obejmuje całe państwo. Podobny zamach może wkrótce zostać zaakceptowany przez Francję i inne europejskie państwa wasalskie w stosunku do Imperium Anglo-Syjonistycznego.

(Aktualizacja:

Macron określa środki przedsięwzięte przez Włochy jako «nieproporcjonalne i przynoszące efekt przeciwny do zamierzonego»

www.diariodelweb.it/esteri/video/)

Dodajmy jeszcze, że w obiegu znajdują się liczne memoranda z treściami podżegającymi do paniki, pochodzące z najrozmaitszych agencji ONZ w Genewie. Ich kluczowe przesłanie to: odwołać wszystkie podróże służbowe, wszystkie spotkania w Genewie, wizyty w Palais des Nations, katedrze genewskiej, innych zabytkach i muzeach. Zgodnie z najnowszymi dyrektywami, wiele agencji nakazuje swoim pracownikom pracę w domu, aby nie narażać się na skażenie w środkach transportu publicznego.

Owa atmosfera paniki i strachu – kiedy prawda nie ma już więcej jakiegokolwiek znaczenia – dystansuje się od jakiegokolwiek poczucia rzeczywistości.


Ludzie nie są już więcej w stanie myśleć o przyczynach kwestii i o tym, co może się za tym ukrywać.

Nikt ci nie wierzy, kiedy opowiadasz o Event 201, o symulacji pandemii koronawirusa, o Wojskowych Igrzyskach Olimpijskich w Wuhan, o zamknięciu 7 sierpnia ubiegłego roku, laboratorium wojny biologicznej (o wysokim stopniu bezpieczeństwa) w Fort Detrick, Maryland.

To, co w pewnym momencie mogło być dla wielu impulsem do otwarcia oczu, dziś jest czystą teorią spiskową.

Zwyciężyła potęga propagandy; siła destabilizująca kraje i ich obywateli, niszcząca gospodarkę, stwarzająca trudności ludziom, którzy mogą stracić pracę, zazwyczaj tym, których najmniej na stać na to.

Coraz ważniejsze staje się przypominanie, że epidemia w Chinach wymierzona była w genom chiński.

Czy wirus zmutował później, tak, że mógł przekroczyć "granice" chińskiego DNA?

Kiedy doszło do tego, jeśli jest to prawdą?

Ponieważ na początku wiadomo było, że nawet zarażeni w innych częściach świata byli w 99,9% chińskiego pochodzenia.

A może wśród włoskich zgonów z powodu koronawirusa znalazły się również ofiary zwyczajnej grypy, ponieważ poszkodowani są przeważnie osobami w zaawansowanym wieku z problemami dróg oddechowych ?

Co wiecej, objawy infekcji koronawirusem i pospolitej grypy są bardzo podobne, ale we Włoszech nikt nie kwestionuje, ani nie sprawdza oficjalnej narracji władz?

Może też nie wszystkie szczepy koronawirusa pochodzą z tego samego laboratorium.

Dziennikarka z Berlina, z pochodzenia Ukrainka, powiedziała mi dziś rano, że na terytorium Ukrainy znajduje się około 5 amerykańskich, tzw. high security laboratoriów bio-wojennych (większość z nich przy granicy z Polską).


Nowe wirusy, laboratoria testują regularnie na ludności ukraińskiej, ale kiedy w ich otoczeniu wybuchają dziwne choroby, nikomu nie wolno o tym mówić.

ram.neon24.pl/post/139892,choroby-…

ram.neon24.pl/post/139913,bron-bio…

Ukrainka stwierdza, że podobnie rzecz wygląda w Gruzji, gdzie funkcjonuje jeszcze więcej bio-war laboratoriów należących do Pentagonu/CIA i gdzie również wybuchają nowe i osobliwe choroby.

dilyana.bg/the-pentagon-bio-weapons/

Co się za tym wszystkim kryje?

Otóż kryje się totalny nacisk – przy pomocy sztucznie wywołanej paniki – zintensyfikowany po to, by ludzie zaczeli krzyczeć "pomóżcie nam, dajcie nam szczepionki, rozlokujcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa!".

Ale nawet wtedy gdy rozpacz społeczeństwa nie posunie się tak daleko, władzom UE i USA z łatwością uda się narzucić wojskową fazę oblężenia w celu tzw. "ochrony ludzkiego zdrowia".

Faktycznie, CDC – Center for Disease Control w Atlancie, opracowało już surowe, dyktatorskie dyrektywy, mające na celu "ochronę zdrowia".

Podsumowując: możemy faktycznie znajdować się dziś w początkowej fazie wdrażania ID2020 – która obejmuje przymusowe szczepienia, redukcję populacji i pełną kontrolę cyfrową nad wszystkimi obywatelami – co prowadzi do stworzenia One World Order oraz globalnej hegemonii finasjery (Full Spectrum Dominance, wg. określenia PNAC (Plan dla Nowego Stulecia Ameryki).


en.wikipedia.org/wiki/Full-spectrum_dominance

en.wikipedia.org/wiki/Project_for_the…

Może jednak na horyzoncie pełnym ciemnych chmur pojawi się jakaś smuga światła. Jakieś cudowne przebudzenie świadomości masy krytycznej, które mogłoby położyć kres temu szaleństwu. Chociaż wydaje się, że daleko nam do takiego cudu, gdzieś w ukrytym zakątku naszego mózgu, wszyscy przecież posiadamy jeszcze iskrę świadomości.

Mamy duchową zdolność do porzucenia katastrofalnej ścieżki zachodniego, neoliberalnego kapitalizmu i opowiedzenia się za solidarnością, współczuciem i miłością do własnego społeczeństwa. Może to być jedyny sposób na przełamanie impasu i zguby zachodniej, egocentrycznej chciwości.

Na podstawie:

The Coronavirus COVID-19 Pandemic: The Real Danger is “Agenda ID2020”

www.globalresearch.ca/…/5706153

***

Przypomnijmy jeszcze, że nie tylko amerykański Żyd Michael Bloomerg nawoływał o nieleczenie starców; także żydowski szaleniec Jacques Attali postuluje od dawna o tzw. «obowiązkową eutanazję państwową» dla osób starych, twierdząc, że koszt trzymania ich przy życiu jest dla państw zbyt wysoki.

Co więcej, w swej wypowiedzi z roku 2009, Attali utrzymuje, że tam gdzie dotychczas zawiódł krach finansowy – «skuteczna, niewielka pandemia mogłaby zmusić przywódców państw do zaakceptowania stworzenia rządu światowego i policji światowej».

VIDEO: Jacques Attali – wywiad z roku 2009: «Pandemia umożliwi powołanie do życia rządu światowego»

«Une pandémie permettra d’instaurer un gouvernement mondial»

https://youtu.be/ffPPCN5NpkI

O żydowskim herszcie Attali pod linkiem:

ram.neon24.pl/post/138867,potworna…

***

Przyglądnijmy się na koniec, jakie skutki społeczne mogą pojawić wskutek rozpętania szaleńczej propagandy na temat Covid-19: Na wieść o zredukowaniu ilości wizyt krewnych, w 29 włoskich zakładach penitencjarnych miały miejsce bardzo poważne rewolty więźniów.


Dokonano zniszczeń szacowanych na wiele milionów euro; około 10 więźniów poniosło śmierć (wśród nich narkomani – wskutek overdozy leków, po tym jak opanowali apteki więzienne); kilkadziesiąt więźniów uciekło i jest nadal poszukiwanych przez policję.

VIDEO: Oto jak wyglądało niszczenie więzienia w Bolonii:

www.ilgiornale.it/…/spunta-document…

VIDEO: Więźniowie podpalają w zakład penitencjarny w Mediolanie:

www.ilgiornale.it/…/coronavirus-riv…

www.youtube.com/watch

2 VIDEO: Mafiozi uciekają z więzienia w mieście Foggia:

www.immediato.net/…/in-odor-di-mafi…

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych
ram.neon24.pl
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
Szwajcaria wstrzymuje wdrażanie 5G w związku z potencjalną szkodliwością
nczas.com/…/szwajcaria-wstr…
Szwajcaria wstrzymuje wdrażanie technologii 5G. Istnieje bowiem obawa, że promieniowanie masztów może mieć ne
gatywny wpływ na zdrowie ludzi.

==================
Szwajcaria była do tej pory jednym ze światowych liderów w dziedzinie wdrażania technologii mobilnej 5G. Teraz jednak na czas …More
Szwajcaria wstrzymuje wdrażanie 5G w związku z potencjalną szkodliwością

nczas.com/…/szwajcaria-wstr…

Szwajcaria wstrzymuje wdrażanie technologii 5G. Istnieje bowiem obawa, że promieniowanie masztów może mieć ne
gatywny wpływ na zdrowie ludzi.


==================

Szwajcaria była do tej pory jednym ze światowych liderów w dziedzinie wdrażania technologii mobilnej 5G. Teraz jednak na czas nieokreślony wstrzymała korzystanie z nowej sieci, ze względu na możliwe skutki zdrowotne.
Szwajcarzy podjęli tę decyzję w momencie, gdy inne kraje europejskie pędzą w stronę modernizacji swoich sieci do standardów 5G. Co więcej, Waszyngton podkreśla, że chiński Huawei – kluczowy w planach postępu technologicznego większości europejskich krajów – może stanowić poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Szwajcaria zaszła stosunkowo daleko na drodze ku 5G. Tylko w ubiegłym roku w kraju powstało bowiem przeszło 2 tys. anten, by zmodernizować sieć. Dostawcy usług telekomunikacyjnych obiecali już swoim klientom rychłe udostępnienie 5G.

Szwajcarska agencja ochrony środowiska, Bafu, pod koniec stycznia wysłała jednak list do władz poszczególnych kantonów. W rezultacie sprawił on, że odłożono w czasie wdrożenie 5G.

Agencja odpowiada za zapewnienie lokalnym władzom kryteriów bezpieczeństwa, na podstawie których można oceniać emisje promieniowania przez operatorów telekomunikacyjnych. Władze kantonów monitorują infrastrukturę telekomunikacyjną pod kątem zgodności i licencjonowania, jednak to władza centralna jest odpowiedzialna za ustanowienie ram.
Instytucja ta stwierdziła, że bez dalszych badań nad wpływem promieniowania 5G nie może na razie dostarczyć uniwersalnych kryteriów. Jak podkreślono, na świecie nie ma żadnego standardu, który mógłby zostać wykorzystany do porównania rekomendacji. „Dlatego Bafu dokładnie przeanalizuje narażenie za pomocą anten adaptacyjnych [5G], jeśli to możliwe w rzeczywistych warunkach operacyjnych. Ta praca zajmie trochę czasu” – oświadczyła agencja.

Bez konkretnych kryteriów, lokalne władze mają niewiele możliwości poza licencjonowaniem infrastruktury 5G zgodnie z istniejącymi wytycznymi dot. narażenia na promieniowanie, które niemal całkowicie wykluczają stosowanie 5G – z wyjątkiem niewielkiej liczby przypadków. Kilka kantonów już dobrowolnie odroczyło wdrożenie 5G z powodu niepewnych konsekwencji dla zdrowia.

Szwajcarskie prawo jest bowiem nieco bardziej restrykcyjne niż w innych miejscach w Europie. Zwłaszcza jeśli chodzi o środki ostrożności. Nowa technologia 5G wiąże się z narażeniem ludzi na bardziej skoncentrowane wiązki promieniowania niejonizującego, ale przez krótsze okresy. Szwajcarska Bafu musi zatem ustalić, jakie standardy prawne zastosować do jej wdrażania.
Społeczeństwo przeciwne 5G

Niedawno przeciwko 5G protestowano w Bernie, Zurychu i Genewie. Ponadto szwajcarskie Stowarzyszenie Medyczne zaleciło ostrożność w przypadku tej technologii. Jak argumentowano, należy zastosować najostrzejsze zasady prawne, ze względu na pozostawione na razie bez odpowiedzi pytania dotyczące potencjalnego wpływu 5G na układ nerwowy czy nawet wywołanie raka.

W Szwajcarii trwają także przygotowania do ogólnokrajowych referendów. Powstało pięć projektów w tej sprawie. Dwa zostały już sformalizowane i trwa zbiórka 100 tys. podpisów. W przypadku przegłosowania w krajowym referendum, projekt zobowiąże władze Szwajcarii do zmiany konstytucji.
Jeden z projektów zakłada obciążenie firm telekomunikacyjnych odpowiedzialnością prawną za roszczenia dotyczące uszkodzenia ciała spowodowane promieniowaniem. Drugi zaś postuluje ścisłe i rygorystyczne ograniczenia emisji promieniowania z masztów. Ponadto daje lokalnej społeczności możliwość weta wobec nowych konstrukcji w jej regionie.

Swisscom, największy w Szwajcarii operator telefonii komórkowej, twierdzi, że wszelkie obawy są na wyrost. Jak podkreśla, nie ma dowodów na niekorzystne skutki zdrowotne. Zdaniem operatora, 5G działa na podobnych częstotliwościach, co ogólnie dostępna już sieć 4G, która była przedmiotem „kilku tysięcy badań”.

Firma twierdzi, że szwajcarskie limity regulacyjne są „10 razy surowsze niż te zalecane przez WHO”. Jednocześnie rozumie „często wyrażane obawy dotyczące nowych technologii”.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
+
+
Wyrażamy zaniepokojenie pośpiesznymi pracami nad wprowadzeniem w Polsce tzw. technologii 5g. Poniżej przedstawiamy Państwu trochę materiałów i informacji, które nie są dostępne w mediach głównego nurtu w Polsce. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w niektórych Państwach oraz miastach zakazano wprowadzenia technologii 5g. W niektórych Państwach odbywają się również protesty. Dziwnym …
More
+

+

+

Wyrażamy zaniepokojenie pośpiesznymi pracami nad wprowadzeniem w Polsce tzw. technologii 5g. Poniżej przedstawiamy Państwu trochę materiałów i informacji, które nie są dostępne w mediach głównego nurtu w Polsce. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w niektórych Państwach oraz miastach zakazano wprowadzenia technologii 5g. W niektórych Państwach odbywają się również protesty. Dziwnym trafem o powyższych kwestiach nie wspomina się w polskich mediach.
wacula25wp.pl
Edward7 Tak więc to jest prawda tylko w tym wątku wielość przekaźników elektroniczno-telefonicznych w tym jest właśnie cel BEZPIECZEŃSTWA I KOMFORTU z grubsza w skrócie informacji .Ale to są b.duże koszty .Dlatego nieskorumpowany urząd państwowy powinien kontrolować wszystkie normy tych technologii 5G-6G .Ponieważ operatorowi chodzi tylko o zyski i monopol.
wacula25wp.pl
Edward7 Nadal to są bajki niewiedzy o 5G i czipy elek .bezcelowo pomieszane fakty techniczne jakby celowo dla czyjejś propagandy
Edward7
Nie przeprowadzono ani jednego badania bezpieczeństwa dotyczącego 5G. Badania z użyciem 2G, 3G i 4G, w tym badania NTP i Ramazzini, wyraźnie pokazują, że istnieje powód do niepokoju.
5G jest bardziej skomplikowany, ponieważ wykorzystuje różne częstotliwości, co czyni go potencjalnie większym zagrożeniem. Częstotliwość 4G wynosi zazwyczaj około 2 do 5 gigaherców (GHz), podczas gdy początkowo 5G …More
Nie przeprowadzono ani jednego badania bezpieczeństwa dotyczącego 5G. Badania z użyciem 2G, 3G i 4G, w tym badania NTP i Ramazzini, wyraźnie pokazują, że istnieje powód do niepokoju.

5G jest bardziej skomplikowany, ponieważ wykorzystuje różne częstotliwości, co czyni go potencjalnie większym zagrożeniem. Częstotliwość 4G wynosi zazwyczaj około 2 do 5 gigaherców (GHz), podczas gdy początkowo 5G będzie wynosić około 20 do 30 GHz.

W końcu może wzrosnąć do 80 GHz, co spowoduje problemy dla osób próbujących naprawić ekspozycję, ponieważ obecnie nie ma niedrogich mierników, które mogłyby mierzyć tak wysokie częstotliwości.

Na podstawie badań przeprowadzonych na poprzednich generacjach sieci bezprzewodowych wiemy, że jest szkodliwa, a 5G tylko pogorszy sprawę, ponieważ znacznie zwiększy naszą ekspozycję.

5G wymaga tego, co w istocie oznacza wieżę z małym telefonem komórkowym na zewnątrz co piąty lub szósty dom na każdym bloku.

Prowadzimy również badania pokazujące wpływ fal milimetrowych , których używa 5G, na owady, zwierzęta i rośliny, a zagrożenia te są dobrze udokumentowane. Nie stanowi to zatem problemu dla ludzkiego zdrowia, ale dla całego ekosystemu.

Dr Martin Pall napisał doskonały artykuł wyjaśniający, w jaki sposób pola elektromagnetyczne wpływają na twoje kanały wapniowe bramkowane napięciem ( VGCC ) - kanały w zewnętrznej błonie plazmatycznej twoich komórek.

Każde VGCC ma czujnik napięcia, strukturę, która wykrywa zmiany elektryczne w błonie plazmatycznej i otwiera kanał. EMF działają poprzez czujnik napięcia, aby aktywować kanał i radykalnie zwiększyć wewnątrzkomórkowy poziom wapnia do niebezpiecznych zakresów.

Podobne kanały występują w większości życia biologicznego, w tym w zwierzętach, owadach, roślinach i drzewach. Tak więc zalanie planety tymi częstotliwościami będzie miało niewątpliwie poważne konsekwencje biologiczne w całym ekosystemie.

Jako takie, jest egzystencjalnym zagrożeniem dla ludzkości.

Wyjaśniono szkodliwe działanie pól elektromagnetycznych
articles.mercola.com/…/electromagnetic…
wacula25wp.pl
Edward7Ja nie piszę tego tematu choć ciekawy temat tych genów nowotworowych,ale chodzi mi O elektroniczny program identyfikacyjny,itd 5G czipy itd że piszą laicy a nie technicy i inżynierowie
Edward7
Tu jest badanie naukowe - tylko po angielsku
www.researchgate.net/publication/323998588_Wi-Fi…
Tu jest więcej odnośników
Nowe normy promieniowania w Polsce - 5G
Badanie naukowe opublikowane w 2018 r., Oparte na 23 kontrolowanych badaniach, potwierdziło wcześniejsze wnioski, że elektromagnetyczne częstotliwości WiFi (EMF, takie jak 5G) są „poważnym zagrożeniem dla zdrowia ludzkiego”. Wśród wielu …More
Tu jest badanie naukowe - tylko po angielsku
www.researchgate.net/publication/323998588_Wi-Fi…
Tu jest więcej odnośników
Nowe normy promieniowania w Polsce - 5G

Badanie naukowe opublikowane w 2018 r., Oparte na 23 kontrolowanych badaniach, potwierdziło wcześniejsze wnioski, że elektromagnetyczne częstotliwości WiFi (EMF, takie jak 5G) są „poważnym zagrożeniem dla zdrowia ludzkiego”. Wśród wielu udowodnionych szkodliwych skutków są śmierć komórki, uszkodzenie DNA, zmiany neuropsychiatryczne , zmniejszona płodność, obniżone libido oraz zmiany hormonów i gruczołów. Stwierdzono również, że w różnych testach, na których rządy opierają swoją politykę, prezentowana jest bardzo myląca prezentacja, wyłącznie w celu osiągnięcia wcześniej pożądanego rezultatu („nieszkodliwy”).

Zmiany w zachowaniu i osobowości, ponieważ komórki mózgowe są powoli zatrute przez mechanizm zwany wzmocnieniem jonów, który jest powodowany przez WiFi (/ 5G, który wnika znacznie głębiej *). Wynika to również z braku snu i (chronicznego) zmęczenia.
Szkody wyrządzone przez pole elektromagnetyczne kumulują się (kumulują się), ale młodzi ludzie są bardziej narażeni na ryzyko niż ludzie starsi, ponieważ dorastają w społeczeństwie, które jest już nasycone promieniami elektromagnetycznymi.

www.xandernieuws.net/…/studie-toont-ve…

Duża różnica polega na tym, że 5G jest energią bezpośrednią (ukierunkowaną), gdzie 4G jest dystrybuowane we wszystkich kierunkach. John Thomas pisze dla GreenMedInfo, że smartfony 5G emitują do 10 razy silniejsze promieniowanie niż urządzenia 4G, a routery Wi-Fi 5G nawet do 150 x. Łączną konsekwencją jest to, że nasze ciała, a zwłaszcza mózg, muszą przetwarzać znacznie większe ilości promieniowania jonizującego.
wacula25wp.pl
Ale bajki niewiedzy
Edward7
To że szczepionki są robione z dzieci (płodów, na ich komórkach) trudno uwierzyć;
Tu jest ulotka i pisze - MRC5 human diploid cells
au.gsk.com/…/priorix_tetra_p…
Tu badanie naukowe ;
www.corvelva.it/…/vaccinegate-mrc…
Szczepionki zawierają DNA z poronionych ludzkich komórek - 560 genów powiązanych z rakiem.
Teraz laboratorium we Włoszech przeprowadziło pełne sekwencjonowanie genomu tej linii …More
To że szczepionki są robione z dzieci (płodów, na ich komórkach) trudno uwierzyć;
Tu jest ulotka i pisze - MRC5 human diploid cells
au.gsk.com/…/priorix_tetra_p…

Tu badanie naukowe ;
www.corvelva.it/…/vaccinegate-mrc…

Szczepionki zawierają DNA z poronionych ludzkich komórek - 560 genów powiązanych z rakiem.
Teraz laboratorium we Włoszech przeprowadziło pełne sekwencjonowanie genomu tej linii komórkowej MRC-5, która celowo została wstawiona do wielu szczepionek. To, co znaleźli poza szokującym… jest przerażające. Jak wyjaśniono w Obronie Zdrowia Dziecka :
Zespół Corvelva podsumował swoje ustalenia w następujący sposób:

1- Stwierdzono, że linia komórkowa płodu należy do płodu męskiego.
2 - Linia komórkowa przedstawia się w taki sposób, że prawdopodobnie będzie bardzo stara, a zatem zgodna z zadeklarowaną linią lat 60.
3- Płodowy ludzki DNA reprezentowany w tej szczepionce jest kompletnym indywidualnym genomem, to znaczy genomowy DNA wszystkich chromosomów osobnika jest obecny w szczepionce.
4- Ludzki genomowy DNA zawarty w tej szczepionce jest wyraźnie, niewątpliwie nienormalny, i wykazuje istotne niespójności z typowym ludzkim genomem, to znaczy z zdrowym osobnikiem.
Przetestowano 5- 560 genów, o których wiadomo, że są związane z postaciami raka i wszystkie uległy poważnym modyfikacjom.
6- Istnieją odmiany, których konsekwencje nie są nawet znane, jeszcze nie pojawiły się w literaturze, ale które nadal wpływają na geny zaangażowane w indukcję ludzkiego raka.
7- Co również wyraźnie nienormalne jest nadmiar genomu pokazujący zmiany w liczbie kopii i wariantów strukturalnych.

560 genów nowotworowych, nieprawidłowe DNA, genetyczna „modyfikacja” potencjalnie niebezpiecznych genów, ale nakazane do wstrzyknięcia każdemu dziecku
Edward7
Event 201 i Bill Gates ram.neon24.pl/post/153614,zydowski…komentarz;
Za całą akcją, stoi kreator światowego ludobójstwa, ukrytego pod maską charytatywności – Bill Gates, który pod koniec 2019 roku, na konferencji Event 201, zaprezentował szczepionkę przeciw grypie i koronawirusowi, zawierającą iD – microchip 5G.
Sztuczne iD, powiązane z microchipem 5G (nano chip), infiltruje neurony i znakuje …
More
Event 201 i Bill Gates ram.neon24.pl/post/153614,zydowski…komentarz;
Za całą akcją, stoi kreator światowego ludobójstwa, ukrytego pod maską charytatywności – Bill Gates, który pod koniec 2019 roku, na konferencji Event 201, zaprezentował szczepionkę przeciw grypie i koronawirusowi, zawierającą iD – microchip 5G.
Sztuczne iD, powiązane z microchipem 5G (nano chip), infiltruje neurony i znakuje mózg cząstkami metalu, który w efekcie owego znakowania, lepiej przewodzą fale elektromagnetyczne oraz atakują system odpornościowy … i rozrodczy, w celu jego przeprogramowania, wyjałowienia, prowadzącego do celowej bezpłodności, przynoszącej zysk medycynie i farmacji, na której zarabiają i bazują ludzie pokroju Billa Gatesa, finansującego technologie zabijania w imię poprawności politycznej, która ustaliła próg ludzkiej populacji na 500 milionów istnień.

Bill Gates; Szczepionki metodą depopulacji.

komentarz;Choroba Radiacyjna, czy grypa ?!

Choroba radiacyjna, ma te same objawy, co grypa:
Ogólne osłabienie, temperatura,zmniejszenie ilości limfocytów we krwi, obniżenie odporności ustroju, drgawki, utrata przytomności, objawy ze strony przewodu pokarmowego z charakterystycznymi krwawymi biegunkami, skaza krwotoczna oraz zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej z obrzękami …

Test 5G, ze zwiększoną radiacją falową.
Warto zwrócić uwagę, że w Chińskim Wuhan i Włoskim – Codogno … , celowo zwiększono normy promieniowania sieci 5G, obecnie radiacja, stukrotnie przekracza normy bezpieczeństwa, co bezpośrednio przekłada się na zdrowie całej mieszkającej tam populacji.
Najemnicy szamańskiego rządu globalnego, ubrani w barwy polskiego rządu handlowego i partii politycznych, doprowadzili do stukrotnego podwyższenia dopuszczalnych norm promieniowania elektromagnetycznego, które już dziś powoduje raka, udary, wylewy i tysiące innych chorób …
Sprzedaż zdrowia publicznego, to rozłożone w czasie ludobójstwo, rozwijające rynki licencjonowane, przez państwo i ubrane w slogan monopoli.

Choroby i dolegliwości zdrowotne, spowodowane polami elektromagnetycznymi o wysokiej częstotliwości :
Emitery mikrofal, takie jak : stacje bazowe (wszystkich Gen-eracji, w tym szczególnie LTE i 5G ), routery Wi-Fi, radary, telefony, laptopy, smartphone, smart tv, urządzenia bezprzewodowe oparte na wi-fi i bluetooth, telefony typu dect, smart meter – inteligentne liczniki … , powodują następujące choroby i dolegliwości zdrowotne :

Wprowadzanie 5G w Chinach i innych krajach- związek z koronowirusem