Edward7
1413

Wojciech Cejrowski i obrona wiary

The Wojciech Cejrowski
8 marca o 12:02 ·
#Komunia Święta "na rękę" (świętokradztwo!) to gwarancja szerzenia zarazy. Na dłoniach wirusa mają wszyscy w kościele (z klamek, z windy, z tramwaju), a w ustach wirusa mają tylko chorzy. Najbezpieczniej do ust i na klęczkach - nie dmuchamy księdzu w twarz.
www.facebook.com
Znany Podróżnik ma większą wiarę niż Polski Episkopat który namawia do świętokradztwa, dodatkowo ostatnio swoim listem znów do tego zachęca, (wielu zastraszonych starszych bierze już na rękę) -E. udawania przez to że nie wierzy w rzeczywistą (uzdrawiającą duszę i ciało) obecność Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie . Tyle Cudów Eucharystycznych w których Komunia Św. przemieniła się w prawdziwe Ciało , do nich nie przemawia. Powinni powtórzyć te słowa -Kościół prawosławny: COVID-19 nie można zakazić się przez Komunię "Byłoby bluźnierstwem myślenie, że ciało i krew Chrystusa może przenieść jakąkolwiek chorobę lub wirusa - stwierdzili w środę hierarchowie prawosławni w Grecji i na Cyprze"
Episkopat woli zaprzeć się wiary, jeśli dalej pójdzie tą drogą to można się spodziewać tego co we Włoszech; zamkniętych kościołów. Obecnie idąc na współprace ze „światem” zmienia dekalog, i namawia ludzi aby „nie święcili dnia świętego”, zamiast tego ludzie żeby modlili się w domu np; do telewizorów i uczestniczyli We Mszach Świętych transmitowanych przez np. TVN czy Polsat ,(Msza pewnie przerywana reklamami, alkoholi, narkotyków-leków , używek i filmów z pornografią)www.wirtualnemedia.pl Po ostatnim liście (i komunikacie) ludzie będą się bać iść do kościoła jako "siedliska bakterii", a nie miejsce święte, chociaż np. sklepy, bary, Zus-y, U. Skarbowe są otwarte (podatki), jak coś to najbardziej można zarazić się czymś; w szpitalu czy w komunikacji...

Szatan nienawidzi klęczących
Niektórzy kapłani traktują Mszę Św. tylko jako ucztę , na której trzeba się bawić i „pojeść” nawet krzesłem zasłaniają ołtarz, oczywiście wynikiem tego będzie to co na zachodzie , zupełny upadek Kościoła, burzenie całego ładu , sacrum „Ducha Świętego”, to miejsce zajmie szatan z ludzką pychą i głupotą. Tylko Bóg daje mądrość ,odwagę , która zwycięży wszystkie przeciwności , nie można być obojętnym ,bo obojętność to grzech zaniedbania.

Ewangelia na dziś ; opoka.org.pl/liturgia/
"W końcu posłał do nich swego syna, tak sobie myśląc: Uszanują mojego syna. Lecz rolnicy zobaczywszy syna mówili do siebie: To jest dziedzic; chodźcie zabijmy go, a posiądziemy jego dziedzictwo. Chwyciwszy go, wyrzucili z winnicy i zabili. Kiedy więc właściciel winnicy przyjdzie, co uczyni z owymi rolnikami?” (Mt 21, 37)
Szacunek względem Pana Naszego Ukrytego w Najświętszym Sakramencie zastąpiły wyrazy anty-szacunku – wymieńmy tylko część: komunia na rękę, szafarstwo świeckich, znaczne zredukowanie klęczenia, ,manipulacja postem eucharystycznym , wyrzucanie tabernakulów do bocznych naw, ostatnio stawia się trony na wysokości tabernakulum (wbrew wyraźnemu przepisowi wprowadzonemu przez Benedykta XVI), zamienianie kościołów na sale koncertowe – nawet w czasie liturgii (czyż mocno wyeksponowani muzycy śpiewają dla chwały Bożej czy własnej?) - „Chwyciwszy go, wyrzucili z winnicy i zabili.”
Gdy człowiek jest na pierwszym miejscu to Bóg staje się niepotrzebny... Episkopat tu i we Włoszech naśladuje właśnie tych rolników, wyrzuca Chrystusa z Kościoła i zastępuje Go człowiekiem i jego sprawami i to człowiek a nie Bóg jest u nich na pierwszym miejscu. obronaeucharystii.com/2014/10/30/spustoszona-winnica/
Edward7
Książka Cataliny Rivas "Męka Pańska" posiada Imprimatur Arcybiskupa miejsca. W książce w rozdz. "Jezus skazany na śmieć" padają słowa "Jezusa": "Katów, którzy rozdzierają Moje Ciało, nie jest ani dziesięciu, ani dwudziestu. Jest bardzo wiele dłoni, które zadają ból Mojemu Ciału przyjmując Komunię św. na rękę - świętokradzkie dzieło szatana"
www.prorocykatolik.pl/Co-m%C3%B3wi%C4…

KAŻDY KTO …More
Książka Cataliny Rivas "Męka Pańska" posiada Imprimatur Arcybiskupa miejsca. W książce w rozdz. "Jezus skazany na śmieć" padają słowa "Jezusa": "Katów, którzy rozdzierają Moje Ciało, nie jest ani dziesięciu, ani dwudziestu. Jest bardzo wiele dłoni, które zadają ból Mojemu Ciału przyjmując Komunię św. na rękę - świętokradzkie dzieło szatana"

www.prorocykatolik.pl/Co-m%C3%B3wi%C4…

KAŻDY KTO PRZYJMUJE KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ - CZYLI CIAŁO I KREW ŻYWEGO BOGA NA RĘKĘ MA KREW NA RĘKACH !!!