pl.news
216.8K

Ponownie: Franciszek ignoruje klęcznik przez Najświętszym Sakramentem

Inaczej niż jego poprzednicy, Franciszek nie wykazuje zainteresowania świętem Bożego Ciała. We Włoszech i Watykanie święto obchodzono 23 czerwca. Ale Franciszek dołączył do procesji pod sam koniec. …More
Inaczej niż jego poprzednicy, Franciszek nie wykazuje zainteresowania świętem Bożego Ciała.
We Włoszech i Watykanie święto obchodzono 23 czerwca. Ale Franciszek dołączył do procesji pod sam koniec. wcześniej prowadził ją jego wikariusz rzymski, kardynał Angelo de Donatis.
Mimo że już w poprzednich latach przy różnych okazjach Franciszek odmawiał uklęknięcia przed Najświętszym Sakramentem, przed ołtarzem, na którym wystawiono monstrancję, ustawiono dla niego spory klęcznik.
Franciszek jednak wszedł między klęcznik a ołtarz.
Jak zwykle nie ugiął kolan przed Najświętszym Sakramentem, ale przed ludźmi klęka chętnie — szczególnie przed migrantami, więźniami, homoseksualistami i politykami.
#newsQxhjmmkwtj
Krzysiekk
a jak fałszywy prorok miałby klęknąć przed Bogiem? Wiadomo, że będzie klękał i całował tylko przed tym co przeciwne Bogu.. Ludzie dla własnej wygody ignorują to co się dzieje, część dobrze widzi ale dla własnego komfortu psychicznego mówią, że oni mają czyste ręce, bo są posłuszni głowie kościoła i kara ich nie spotka.. A tymczasem pismo święte jasno o tym mówi co w takiej sytuacji robić
Andrzej6289
Smutny obraz, kiedy papież nie chce klękać przed Bogiem, a pada na kolana przed ludźmi i całuje im buty...