pl.news
133.8K

Kościół szaleńców: arcybiskup proponuje, żeby upłynniać zwłoki i pomóc Matce Ziemi

Arcybiskup Dubuque (Iowa), Michael Jackels (67), wzywa katolików do odrzucenia "tradycyjnych metod pochówku" na rzecz upłynniania zwłok.

Przedstawił to w liście duszpasterskim z 20 października jako "mniej obraźliwe" dla środowiska. Dla Jackelsa praktyki pogrzebowe są "istotną kwestią środowiskową".

Skrytykował kremację, której Kościół zabraniał aż do Soboru Watykańskiego II, ponieważ każda kremacja "zużywa około 30 galonów paliwa, a zarówno spalanie, jak i samo ciało uwalniają zanieczyszczenia do powietrza."

Jego "zieloną" alternatywą jest hydroliza alkaliczna, proces łączący "gorącą wodę, ług, ciśnienie powietrza i cyrkulację", aby w ciągu kilku godzin upłynnić zwłoki ("świątynię Ducha Świętego"), "które następnie można bezpiecznie wlać do ziemi".

Grafika: Dubuque Michael Jackels © wikicommons, CC BY-SA, #newsNphcjmbgum

1
2
starski
To nie jest biskup katolicki.
wacula25wp.pl
starski A nie ma to żadnego znaczenia brakuje miejsc w miastach itd.
wacula25wp.pl
Bardzo mądra myśl Arcybiskupa Dubuque
modernistae prohibere
@wacuś
odżywiaj się tłusto bo wyjałowiona matka ziemia potrzebuje dużo naturalnego nawozu. 😂
wacula25wp.pl
modernistae prohibere==😊 😊 😇 😇 😍 😍 😍 🤭]==No może w twoim miasteczku tego nie widać ale umnie burmistrz już podwyższa ceny na cmentarzach bo brak miejsc a co będzie za 10 lat 🤔
mati789
A niech się kretyn odrazu upłynni i zmiesza z szambem, jednego idioty będzie mniej.
Edward7
Kiedy Pierwsze Przykazanie zostanie złamane przez Mój Kościół na Ziemi…
24.05.2014, 21:20 - Gdy pogaństwo pochwyci Mój Kościół, będzie to oznaczało ostatni rozdział paruzja.info/2014.05.24_21-20.php
26.05.2014 16:22 - Bóg Ojciec: Modlitwa Wyznanie Wiary, która potwierdza Kim Ja Jestem, zostanie zmieniona paruzja.info/2014.05.26_16-22.phpMore
Kiedy Pierwsze Przykazanie zostanie złamane przez Mój Kościół na Ziemi…

24.05.2014, 21:20 - Gdy pogaństwo pochwyci Mój Kościół, będzie to oznaczało ostatni rozdział paruzja.info/2014.05.24_21-20.php

26.05.2014 16:22 - Bóg Ojciec: Modlitwa Wyznanie Wiary, która potwierdza Kim Ja Jestem, zostanie zmieniona paruzja.info/2014.05.26_16-22.php
Edward7
20.11.2010, 07:20 - Módlcie się o odwagę, żeby nie przyjąć znamienia okrutnej bestii. Przy pomocy swojej podłej armii spróbuje narzucić wam coś, co początkowo będzie złym znakiem identyfikacyjnym. Zostanie wam dany i przedstawiony jako coś niezbędnego, abyście pobrali pieniądze, zakupili żywność, podróżowali, żyli w waszych domach i handlowali. Jest to totalna kontrola
Moja córko, powiedz Moim …More
20.11.2010, 07:20 - Módlcie się o odwagę, żeby nie przyjąć znamienia okrutnej bestii. Przy pomocy swojej podłej armii spróbuje narzucić wam coś, co początkowo będzie złym znakiem identyfikacyjnym. Zostanie wam dany i przedstawiony jako coś niezbędnego, abyście pobrali pieniądze, zakupili żywność, podróżowali, żyli w waszych domach i handlowali. Jest to totalna kontrola

Moja córko, powiedz Moim dzieciom, że wąż ma się niebawem ujawnić. Nie mogą sobie pozwolić wpaść w jego nikczemną pułapkę, z której nie ma powrotu. On, wąż, ma wiele oblicz. Jego wyznawcy, poddani przez siebie wzajemnie praniu mózgów poprzez obietnice władzy i chwały, spiskują teraz, by doprowadzić na całym świecie do szeregu wydarzeń, które spowodują wszędzie niewypowiedziany smutek, ból i przerażenie.
Moje dzieci nadal nic nie będą rozumieć. Te dzieci, którym została ukazana Prawda i które są prowadzone przeze Mnie, są odważnymi duszami. Desperacko próbują ostrzec świat przed tymi strasznymi grupami, rozdzielonymi w każdą stronę, a wszystkie mają na myśli jeden cel. Zawiązane w każdym kraju, obecne na każdym szczeblu władzy, spiskują w tajemnicy.
Są też tacy niewinni członkowie, część tej diabelskiej społeczności, którzy nie zdają sobie sprawy z realności tej prawdy. Zamiast tego idą naprzód, spełniając swoje dobre czyny, bez zrozumienia działań złego, których ich seniorzy dokonują w tajemnicy. Nie miejcie złudzeń, ci seniorzy są oddanymi zwolennikami szatana i angażują się w rytuały czci, które u innych ludzi, gdyby mieli być ich świadkami, wywoływałyby mdłości ze zgrozy z powodu tych obscenicznych aktów szatańskiego kultu i wierności obietnicom złego, co jest trzonem ich organizacji.
Wy, którym słowa Moich dzielnych dusz wydają się zabawne, posłuchajcie Mnie teraz. Odrzucenie zrozumienia prawdy i wysłuchania tych odważnych głosów zniszczy wasze życie, waszą wiarę i wasze źródło utrzymania. Tak długo tamci ludzie spiskowali, by panować. Ich dzieła są oczywiste w wielu, wielu krajach, ale są one zaplanowane, by wydarzały się w taki sposób, żeby te dzieci, które będą zajęte swymi codziennymi sprawami, nie zauważyły, co się dzieje.
Wąż ujawni się TERAZ!
Kiedy mówię, że wąż ma się właśnie pojawić, mam na myśli, że teraz. On i jego nikczemna, diabelska armia pysznych i głodnych bestii maszeruje szybko i zdecydowanie poprzez wszystkie pozycje społeczne. Sterują waszym życiem poprzez sposoby, z których nie zdajecie sobie sprawy. Ponieważ są prowadzeni przez zwodziciela, są przebiegli, czarujący, elokwentni, chciwi, bezwzględni i mają na myśli wyłącznie jeden cel. Poprzez banki, współczesne środki przekazu, wojsko, przez organizacje religijne i rząd będą chcieli panować nad wami wszystkimi. Uważajcie teraz i słuchajcie.
Nie spiskowe teorie
Ostrzeżenie Moje i Moich umiłowanych dzieci zostaną odsunięte jako teorie spiskowe. Niestety one nimi nie są. Ta sytuacja, Moja córko, nie powstała nagle. Grupa ta, a odnoszę się teraz tylko do jednej grupy, od wieków spiskuje, planuje i rekrutuje z wyższych warstw społeczeństwa. Zamordowali tych, którzy ujawniali ich w przeszłości. Poprzez wieki mordują przywódców, włączając w to sławne i utalentowane osobistości. Są braćmi we krwi i pożerają tkankę ludzkości.
Satanistyczne relikwie
Składają hołd obscenicznym relikwiom i znakom, których wąż pożąda. Jest to, nie miejcie złudzeń, potężna i przerażająca grupa. Są tak potężni, że trudno będzie uwolnić się z ich szponów, gdy wasze źródło utrzymania, żywność i pieniądze będą od nich zależeć.
Moje dzieci, wielu, wielu ludzi u władzy, w rządach, w bankach, w przemyśle spożywczym i organizacjach udzielających pomocy nie wie, co się dzieje, ani nie będą tego wiedzieć aż do końca Wielkiego Ucisku, który właśnie ma nastać. Zobaczą wtedy, jak wyłania się bestia, który dokona szybkiej zmiany, tak że będziecie wszyscy musieli walczyć jak nigdy dotąd, aby się ukryć przed jego reżimem.
Skoro tylko bestia i jego wyznawcy obejmą kontrolę nad waszymi pieniędzmi, będą kontrolować wszystko oprócz jednej rzeczy. Nie mogą i nie wolno im nigdy próbować ukraść waszych dusz. Jednak to jest właśnie to, co będą próbowali uczynić.
Wszyscy ci z was, którzy kwestionują te Orędzia Prawdy, przekazane wam z powodu Mojego pragnienia, by wam pomóc, poprowadzić was i ujawnić wam Prawdę, posłuchajcie Mnie teraz. Modlę się, jeśli nie wierzycie w to Orędzie, żebyście zobaczyli Światło, dzięki modlitwom, o które poproszę poprzez Moich wyznawców. Błagam was, abyście czuwali i mieli się na baczności, z powodu znaków tych złych i głodnych mocy bestii, które ślinią się przy planie zyskania fałszywej chwały.
Nie miejcie złudzeń, gdy będą kontrolować waszą możliwość zarabiania pieniędzy, wasz dostęp do nich nie będzie wystarczający. Nie, one będą chcieć od was dużo, dużo więcej. Będą chcieć kontrolować, co jecie, pijecie i gdzie żyjecie. Musicie teraz podjąć następujące działania dla ochrony.
Znajdźcie schronienie
Proszę, znajdźcie schronienie jako grupy wiernych. Ześlę wam Światło, które pomoże wam przetrwać. Zacznijcie uprawiać swoją własną żywność. Zabezpieczcie tę żywność, którą możecie, i przechowujcie. Rozpocznijcie planować teraz, jakbyście czekali na burzę. Wiedzcie, że ciemność nastanie w takim wymiarze, że aby przetrwać, musicie być przygotowani.
Słuchajcie proroków. Nie popełnijcie tych samych błędów, kiedy Mój naród nie słuchał Mojego proroka Noego. Odwrócili się od niego; nie chcieli słuchać, zajmowali się swoim codziennym życiem, jedli i śmiali się, całkowicie zapominając o tym straszliwym losie, który ich czekał.
Powstańcie teraz. Zwróćcie się do Mojego Ojca Przedwiecznego, Boga Najwyższego, o prowadzenie. Przygotujcie swoje rodziny na nadchodzącą sączącą się ciemność, której nie jesteście w stanie zgłębić. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o odwagę, żeby nie przyjąć znamienia okrutnej bestii. Przy pomocy swojej podłej armii spróbuje narzucić wam coś, co początkowo będzie złym znakiem identyfikacyjnym. Zostanie wam dany i przedstawiony jako coś niezbędnego, abyście pobrali pieniądze, zakupili żywność, podróżowali, żyli w waszych domach i handlowali. Jest to totalna kontrola. Wy i wasi prawdziwi przywódcy polityczni będziecie bezsilni.
Apeluję do mediów, tych nieopanowanych przez tę diabelską grupę, aby patrzyli i widzieli, co się dzieje. Ujawniajcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale postępujcie ostrożnie.
Moje dzieci, obawiajcie się tej grupy i wiedzcie, że oni tutaj naprawdę są, i że twierdzenia przedstawione przez tych dzielnych, silnych ludzi, którzy próbują ją ujawnić, są prawdziwe.
Wy, którzy może się zastanawiacie, jak Orędzie Boskiego pochodzenia może rozwijać taki sensacyjny nonsens, pomyślcie raz jeszcze. Zawróćcie i czytajcie Pismo. Słowa zawarte w Księdze Prawdy Mojego Ojca są prawdziwe. Mówią one o wydarzeniach z czasów starożytnych. Przynoszą prawdę, aby prowadzić was do Boga. Słowa Moich proroków wtedy i teraz przedstawiają całą prawdę o życiu, które ma nadejść.
Ostrzeżenia zawarte w Księdze Jana, choć wielu ludzi uważa dzisiaj, że trudno je rozszyfrować, bazują na wydarzeniach, które będą się teraz dokonywać.
Księga Apokalipsy ściśle przepowiada szereg zdarzeń, które będą wywołane przez szatana, gdy będzie się przybliżać koniec czasów. On zna prawdę, że jego dni są policzone. Ale mówi Moim biednym dzieciom, które go czczą, że czeka ich raj, inny, ale bardziej kuszący niż ten obiecany przez Boga. Dlatego w swojej ostatniej walce z Moim Ojcem Przedwiecznym zrobi wszystko, aby skraść dusze i tak wiele, jak to jest możliwe, zanim zstąpi Gniew Mojego Ojca.
On, szatan, się spieszy. Biegnijcie w przeciwną stronę. Obrońcie wasze rodziny i módlcie się, jak nie robiliście tego przez bardzo długi czas. Modlitwa ochroni was wszystkich. Odnówcie teraz swoją wiarę, a kiedy zapadną na ziemię trzy dni ciemności, oni, Moi wyznawcy, z łatwością oświetlą swoje domy. Straszliwa ciemność, której żaden człowiek nie jest w stanie zgłębić, jest czarniejsza niż noc.
Niewierzący i ci, którzy śpiewają w uwielbieniu bestii, zdadzą sobie sprawę z prawdy w tamtym momencie. Bo nie unikną czerni, gdy ona zstępuje.
Powstańcie teraz, Moje dzieci, i walczcie; planujcie przetrwanie zarówno waszych ciał, jak i dusz, gdy na waszych oczach są dokonywane nikczemne czyny tych ludzi.
Wasz kochający Zbawiciel
Jezus Chrystus
paruzja.info/2010.11.20_07-20.php
Josephi
To jest jedno z przejawów ohydy i spustoszenia, o której mówią proroctwa.
V.R.S.
"Recomposting" - samo określenie jest już obrzydliwe, nie wchodząc w szczegóły.
Bogusława Zuzanna Fojcik
Kościół już ponad 100 lat jest infiltrowany przez masonów więc hierarchia Kościoła to niestety w dużej mierze heretycy albo wręcz bluźniercy. My zaś musimy trwać przy niezmiennej nauce KK by nie dać się wyprowadzić na manowce