Clicks1K
csk.news
2

Koho To Zajímá? Parkoviště Je Důležitější

Víceúrovňové parkoviště je postaveno na pozemku přímo pod vyvýšeným syrským Katolickým klášterem Mor Efrem v Mardin v jihovýchodním Turecku.

15. dubna persecution.org oznámilo, že konstrukční práce parkovací plochy ohrožují základy budovy, která je důležitou památkou.

Klášter byl postaven v roce 1884, ale od roku 1945 se nepoužívá. Pozemek byl v roce 1969 ukraden Státem pod záminkou, že bude přeměněn na zelené místo pro město.

Malebné město Mardin je považováno za muzeum v přírodě. Bylo to centrum pro Katolickou a Apoštolskou Arménskou Církev, stejně jako Syrsko Katolickou a Pravoslavnou Církev. Když Arménská Genocida zasáhla město, Madrin byl domovem 12 000 Křesťanským Asyrům a více než 7,500 Arménům.

#newsYrvlcuyqyt

Krásný pokojný den
V tomto má Joske nespornou pravdu. Turecko umí elegantně těžit naprosto přesně ze své polohy a velmi obratně si svůj profit umí vybrat. Evropa je rukojmím. Diplomacie našponovaná. Ostatně nic nového, toto uměli afričtí diktátoři bez nějakého džizja efektu už dříve. Prostě prachy. Jak jinak. 😉
Joske
csk.news Koho To Zajímá? Parkoviště Je Důležitější

Je to Turecko. Jedna ze zemí, která dostává od EU tučnou džizju.