pl.news
65.5K

Grupa homoseksualnych hejterów zapowiada zaduszenie modlących się mężczyzn

Zlot różańcowy mężczyzn, który odbył się 16 stycznia w Limerick, w Irlandii, został poważnie zakłócony przez "Rosa Limerick", proaborcyjną i pro-gejowską grupę nienawiści.

CatholicArena.com donosi, że modlący się mężczyźni byli atakowani groźbami śmierci, w tym "uduszeniem ich różańcami".

Dwaj zwolennicy "Rosy Limerick", Conor Sheehan (pro-gejowski działacz Partii Pracy) i Maurice Quinlivan (Sinn Fein), fałszywie twierdzili, że mężczyźni zostali "grzecznie poproszeni o przejście", ponieważ "zakłócali czuwanie" organizowane przez grupę nienawiści.

W rzeczywistości wiec różańcowy został zorganizowany 11 stycznia przed jakimkolwiek innym wydarzeniem w tym samym miejscu. Grupa nienawiści ogłosiła swój kontr-rajd dopiero 15 stycznia. Różaniec jest wydarzeniem regularnie odbywającym się w Limerick od 2018 roku.

Rozpoczął się on przed przybyciem hejterów, którzy ustawili się obok modlących się mężczyzn, zamiast zebrać się razem w dalszej części ulicy.

Grafika: CatholicArena.com, #newsRbkgfrzluq

01:33
Jan Kanty Lipski
To mężczyźni powalczą, przed uduszeniem się obronią i dowiodą swojej męskości. Win-win situation!
Lucym1961
Matko Niepokalana miej w opiece MODLACYCH SIE
wacula25wp.pl
Piękny zlot różańcowy mężczyzn,
jac505
Na ich miejscu nadstawiłbym policzek a Bogu oddał sprawiedliwość. Więcej Bóg zdziała gdy Go słuchamy i nawet jeżeli poniesiemy straty, szkody na ciele, to owoce będą takie, że Bóg Sam zajmie się odpowiednio sprawcami, a najpiękniejszym owocem będzie ich przemiana.
Bos016
Diabeł się boi różańca.
nihil quicquam
To jest ich tolerancja i umiłowanie wolności w praktyce, tęczowa hipokryzja i faryzeizmem pełną gębą.