olek19801
52.6K

Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

Wtorkowe wybuch dwóch rakiet wsi Przewodów w województwie lubelskim zszokowały nie tylko Polaków. Na równe nogi został postawiony cały świat tym bardziej, że kijowski reżim reprezentowany przez …More
Wtorkowe wybuch dwóch rakiet wsi Przewodów w województwie lubelskim zszokowały nie tylko Polaków. Na równe nogi został postawiony cały świat tym bardziej, że kijowski reżim reprezentowany przez propagandystę i dyktatora Wołodymyra Zełenskiego niezwłocznie poinformował, że za atak odpowiada Kreml. W wyniku tego zdarzenia śmieć poniosły 2 osoby.
W pierwszych chwilach byliśmy niemal przekonani, że to rakiety wystrzelone przez Rosję. Takie informacje podawał zresztą Onet, powołując się na „wysokiego rangą” agenta amerykańskiego wywiadu, który podobnie jak inne media działające na terenie Kijowa w związku z cenzurą mediów, jakiej dokonał Zełenski, pracują na rzecz reżimu kijowskiego i każda informacja dotycząca Ukrainy, jaką przekazują opinii publicznej, przechodzi ścisłą kontrolę Kijowa.
Okazało się jednak, że to „zbłąkana rakieta” sił obronnych Ukrainy. Dziś zresztą przyznał to sam propagandysta i dyktator Wołodymyr Zełenski. Jednocześnie ukraiński „przywódca” vel żebraka sugeruje, że jego …More
Sługa Prawdy
Chodzi o przymusową mobilizację
KODOWANIE SZCZEPAMI ARMII ... na razie się im nie udało?
Turon0001 Kowalski
To obsada Klausa Schwaba.
Redatim
To nie są normalni ludzie karmią się śmiercią i na tym się nie skończy będą wszystko robić aby ten konflikt trwał w nie skończoność a potem rozszerzą go na następne kraje bo jest biznes i układ z szatanem aby niewinni ludzie cierpieli.
Lilianna w ogrodzie
Odszkodowania rządami.
olek19801
To, że rakiety, a nie rakieta jak to przedstawia propagandysta była produkcji rosyjskiej nie zwalnia ich z odpowiedzialności wystrzału w stronę naszego kraju. Bez wątpienia wyłącznie z winy sił zbrojnych Ukrainy życie straciło dwóch niewinnych Polaków, których jeszcze nie tak dawno nazywał braćmi.