APOKALYPSA JE DOKONČENÁ - NWO 2022

Preklad z ruštiny !

APOKALYPSA JE DOKONČENÁ ... Chrám jediného nového globálneho náboženstva bude postavený v roku 2022. (VIDEO)


backtojerusalem.com: Sídlo jedného svetového náboženstva má byť otvorené v roku 2022. Sídlo sa bude volať Abrahámovský rodinný dom a bude postavené na ostrove v blízkovýchodnom meste Abú Zabí.

Sídlo vzniká v spolupráci s pápežom Františkom a sunnitským moslimským vodcom šejkom Ahmenom al-Tayebom po tom, čo obaja podpísali globálnu mierovú zmluvu s názvom Dokument ľudského bratstva pre svetový mier.

Abrahamic Family House Animation by Adjaye Associates

Sídlo náboženstva jedného sveta bude pozostávať z troch budov, z ktorých každá bude predstavovať mešitu, kostol a synagógu. Cirkvi však nesmú mať kríž na budove ako spôsob identifikácie, pretože v Spojených arabských emirátoch je nezákonné umiestňovať kresťanský kríž na budovu.

K tomuto stavebnému projektu bude pripojená medzináboženská rada, ktorá bude dohliadať na projekty zamerané na podporu tolerancie, ale možno bude tolerancia iba jedným z cieľov.

Pravoslávni chápu termín „jedno svetové náboženstvo“ ako označenie zlúčenia všetkých náboženstiev vrátane kresťanstva do jedného globálneho antikristovského náboženstva.

Ako v rôznych časoch informovala nemecká tlač, podobná budova, iba menšia, sa stavia teraz z Berlína:

Why do a Priest, a Rabbi, and an Imam meet up? - The House of One

Teraz ako sa uvádza, všetko sa veľmi zrýchlilo a všetci skončia v tom istom roku 2022 na budovaní NWO. To nám umožňuje myslieť si, že rok 2022 je pre globalistov kľúčový a prinajmenšom symbolický a maximálne - možno aj rok začiatku oficiálneho Nového svetového poriadku.

Poznámka - Drahí bratia a sestry v Kristu! Preto odpadlík od falošného pseudokresťana Kirilla klesá pod islamistami a verejne učí všetkých to všetko zlo, ktoré sa údajne kresťania a moslimovia "modlia" k jednému Bohu Stvoriteľovi.

ПАТРИАРХ МОСКОВСКИЙ ОТРЕКСЯ ОТ ИСТИННОГО БОГА!

АПОКАЛИПСИС СОВЕРШАЕТСЯ... Храм единой новой глобальной религии построят в 2022-м году. (ВИДЕО)

Totálna globálna tyrania Covidu.

Hovoria falošný pokoj a mier a náhle príde skaza nie len na nich,ale aj na celý svet. Samozrejme … - gloria.tv
Public domain
One more comment from Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Hermenegild
"Keď budú hovoriť o mieri, vypukne strašná vojna" a nikto ju nebude čakať.
ľubica
Sídlo vzniká v spolupráci s pápežom Františkom a sunnitským moslimským vodcom šejkom Ahmenom al-Tayebom po tom, čo obaja podpísali globálnu mierovú zmluvu s názvom Dokument ľudského bratstva pre svetový mier.
----------------------------------------------
🤮 🤮 🤮
Metod
Blíži sa veru Apokalypsa, vydržať, posledné slovo bude aj tak u Boha!