Clicks4K
m.rekinek
8

PLAGA AMPUTACJI NÓG PO SZCZEPIONKACH COVID

Gdy pociąg do szczepień toczy się dalej, pojawiają się doniesienia o przerażających skutkach ubocznych. Media donoszą o tych przypadkach w odosobnieniu, jeśli w ogóle, i celowo ignorują szerszy wzorzec ciężkich zakrzepów krwi bezpośrednio związanych ze szczepieniem. W tym momencie dowody wydają się obalać tylko wtedy, gdy sprawy te nie są postrzegane jako grupa.

Oto lista osób z całego świata, którym amputowano nogę w ciągu ostatnich kilku tygodni i miesięcy w wyniku szczepionki przeciw COVID-19.

Dave Mears: Noga byłego mistrza świata Taekwondo „eksplodowała” 1 miesiąc po otrzymaniu szczepionki AstraZeneca

Były mistrz świata w taekwondo, Dave Mears, miał amputowaną lewą nogę zaledwie miesiąc po podaniu szczepionki AstraZeneca COVID-19, która spowodowała „eksplozję” jego nogi. Mears otrzymał szczepienie 4 marca i natychmiast pojawiły się objawy grypopodobne oraz wysoka gorączka. Miesiąc później trafił do szpitala z infekcją nogi, która była tak poważna, że jego noga „eksplodowała” w Peterborough City Hospital, a krew rozpryskiwała się po całym miejscu.

Lekarze nie mieli innego wyjścia, jak amputować mu lewą nogę powyżej kolana.

Wszędzie była krew. To było straszne. Podczas operacji amputowano mi nogę i straciłem pięć sztuk krwi. To było dość poważne i później czułem się bardzo źle.

Podczas swojej 21-letniej rezydencji w Tajlandii Mears zdobył kwalifikacje profesjonalnego fotografa i prowadził wiele udanych barów, zanim COVID-19 doprowadził do upadku jego firmy.

Przeczytaj całą historię tutaj .

Cicera Santos: Brazylijka została amputowana lewą nogę tydzień po otrzymaniu szczepionki Pfizer

39-letnia Cicera Santos z Brazylii miała amputowaną lewą nogę z powodu zakrzepów zaledwie tydzień po zaszczepieniu szczepionką Pfizera przeciwko COVID-19. Santos otrzymał szczepienie 25 sierpnia, a cztery dni później trafił do szpitala z zakrzepicą żył w lewej nodze. Zakrzepica była tak poważna, że lekarze nie mieli innego wyjścia, jak amputować jej nogę poniżej kolana.

Historia tutaj.

Jummai Nache: 47-letniej pielęgniarce amputowano lewą rękę, prawe palce i obie nogi wkrótce po otrzymaniu drugiej szczepionki Pfizera

Jummai Nache, 47-letnia asystentka medyczna z Minneapolis, straciła obie nogi i lewą rękę po otrzymaniu szczepionki przeciw COVID-19 od firmy Pfizer. Nache otrzymała swoje drugie szczepienie 1 lutego i natychmiast pojawił się ból w klatce piersiowej. Została hospitalizowana 13 lutego po tym, jak na całym jej ciele znaleziono skrzepy krwi. Obie nogi poniżej kolan i większość rąk musiała zostać usunięta chirurgicznie.

Sprawa Jummai została zbadana przez Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC), ale agencja nie była w stanie ustalić, czy szczepionka odegrała rolę w jej stanie. Nache i jej mąż nie byli zadowoleni z tego wyniku.

Filip powiedział po przerażających obrażeniach swojej żonie:

Moje doświadczenia z tej podróży były bardzo trudne, ale nie wyobrażam sobie, jak rozdzierający ból przeżywa moja żona psychicznie, fizycznie i emocjonalnie.

Para z Nigerii do dziś walczy o sprawiedliwość.

Przeczytaj całą historię tutaj .

Goran: 50-letni pracownik budowlany miał amputowaną nogę trzy tygodnie po otrzymaniu szczepionki AstraZeneca z powodu zakrzepów krwi

Wiedeński pracownik budowlany Goran musiał mieć amputowaną prawą nogę 3 tygodnie po pierwszym szczepieniu AstraZeneca z powodu zakrzepów krwi. Miał silny ból w nodze i „raz lub dwa razy splunął krwią”. 13 marca ból w nodze stał się tak silny, że żona wezwała karetkę.

Ponad 30-letni wykonawca powiedział:

Nigdy w życiu nie miałem takiego bólu. Moja noga była biała, niebieska i czarna.

Goran musiał przejść trzy operacje w ciągu tygodnia i został umieszczony w sztucznej śpiączce. Kiedy się obudził, lekarze powiedzieli mu, że trzeba mu amputować podudzie.

Kiedy się obudzę, nigdy nie zapomnę tego bólu do końca życia

Alex Mitchell: Szkotowi amputowano lewą nogę 2 tygodnie po otrzymaniu szczepionki od AstraZeneca

56-letni Alex Mitchell stracił nogę zaledwie dwa tygodnie po otrzymaniu szczepionki COVID-19 od AstraZeneca 20 marca. Mitchell z Glasgow w Szkocji trafił do szpitala 4 kwietnia po zawaleniu się w domu. W jego brzuchu i obu nogach pojawiły się skrzepy krwi, co zmusiło chirurgów do usunięcia lewej nogi powyżej kolana.

Lekarze rozmawiali o mnie ze specjalistami na całym świecie, ponieważ nikt nie mógł przeżyć z takim zakrzepem.

Mimo utraty nogi Mitchell był pozytywnie nastawiony do szczepienia i nie chciał „zniechęcać” innych osób do szczepienia.

Zostałem zaszczepiony, ponieważ chcę, aby wszystko wróciło do normy tak szybko, jak to możliwe, a możemy to zrobić tylko wtedy, gdy jesteśmy zaszczepieni. Nie chcę przeszkodzić nikomu w zaszczepieniu się przeciwko Covidowi. O ile wiesz, to, co mi się przydarzyło, jest rzadkie. Dotknie tylko jedną lub dwie osoby, więc nie zniechęcaj się.

Przeczytaj całą historię tutaj .

Harold Molle: Lewa noga Australijczyka została amputowana zaledwie kilka dni po otrzymaniu szczepionki od AstraZeneca

Australijczyk Harold Molle miał amputowaną lewą nogę zaledwie trzy dni po drugiej dawce szczepionki AstraZeneca z powodu zakrzepów krwi.

Molle powiedział o tym incydencie:

To był nieznośny ból
Teraz drogo mnie to będzie kosztować, potrzebuję sztucznej nogi i wózka inwalidzkiego.

Pomimo utraty nogi był również pozytywnie nastawiony do szczepionki.

Szczepionka zadziałała, ponieważ uratowała mnie w szpitalu przed zarażeniem się tam COVID-em i gdybym jej nie dostała, prawdopodobnie bym naprawdę zachorowała.

Przeczytaj pełny raport tutaj .

Ketsiri Kongkaew: 20-letnia studentka straciła nogę po szczepieniu AstraZeneca i zmarła 2 miesiące później z powodu powikłań związanych z lekami rozrzedzającymi krew

Tajski student Ketsiri Kongkaew miał chirurgicznie usuniętą nogę zaledwie kilka tygodni po zaszczepieniu szczepionką AstraZeneca COVID-19. 20-latka, która otrzymała szczepienie 13 sierpnia, natychmiast zachorowała na wysoką gorączkę i objawy grypopodobne, a tydzień później trafiła do szpitala z powodu ciężkich zakrzepów krwi w lewej nodze, pozostawiając lekarzy w Krabi Hospital bez wyboru. niż chirurgicznie usuwając jej nogę.

Jej babcia, Harlia Kongkaew, powiedziała wtedy:

Została zabrana do szpitala Surat Thani na prześwietlenie, gdzie lekarze stwierdzili, że tętnica jest zablokowana i musiała zostać przewieziona do szpitala Krabi na pilną operację. Tam amputowano jej lewą nogę powyżej kolana.

To była konsekwencja szczepienia. Wcześniej nigdy nie chorowała.

Student początkowo wydawał się wracać do zdrowia po operacji i został umieszczony na lekach rozrzedzających krew, powodując krwotok mózgowy zaledwie dwa miesiące później. Lekarze przeprowadzili operację w trybie nagłym, ale Ketsiri zmarł po kilku dniach.

Przeczytaj całą historię tutaj .

Juan Pablo Medina: Meksykańsko-amerykański aktor miał amputowaną nogę z powodu zakrzepów wkrótce po otrzymaniu szczepionki COVID-19

Aktor „La Casa de las Flores” Juan Pablo Medina został amputowany 3 sierpnia z powodu zakrzepicy. Wiadomość wywołała tysiące reakcji w mediach społecznościowych spekulujących na temat przyczyny jego stanu.

Mówi się, że 44-letni aktor popadł w głęboką depresję po straszliwej kontuzji.

Media donosiły wówczas, że w czasie tej operacji zagrożone jest życie aktora i że jego rodzina zdecydowała się na amputację, aby go uratować.

Jego żona Paulina Dávila powiedziała w niedawnym oświadczeniu, że po miesiącach Juan Pablo nadal w pełni zdrowieje i ma nadzieję, że wkrótce będzie mógł publicznie mówić o swoim zdrowiu:

Kiedy [Juan Pablo] będzie gotowy, podzieli się swoją historią i opowie wszystkim, co się stało. To nie zależy ode mnie.

Jeanine Calkin: Senator Stanowy, jedna noga została amputowana wkrótce po otrzymaniu szczepionki przeciw COVID-19

Senator Jeanine Calkin miała amputowaną prawą nogę z powodu zakrzepu krwi, który utworzył się wkrótce po zaszczepieniu się COVID-19.

Calkin, który jest senatorem stanu Rhode Island, powiedział po amputacji:

Lekarze odkryli, że mam infekcję, która doprowadziła do zakrzepu krwi. Zakrzepy zablokowały przepływ krwi w nogach. Lekarze zdecydowali, że muszą amputować mi prawą nogę, aby uratować mi życie, co zrobili w piątek.

Chociaż skrzep utworzył się wkrótce po szczepieniu, Calkin nie sądzi, aby był związany ze szczepionką.

thecovidworld.com/…ir-leg-amputated-after-receiving-covid-19-vaccine/
grafix
Scenariusz obłędu:
1 dawka ROZPOCZYNAJĄCA
2 dawka KONTYNUUJĄCA
3 dawka PRZYPOMINAJĄCA
4 dawka KONSERWUJĄCA
5 dawka UZUPEŁNIAJĄCA
6 dawka DOPEŁNIAJĄCA
7 dawka UTRWALAJĄCA
8 dawka POKRZEPIAJĄCA
9 dawka PODNIECAJĄCA
10 dawka RELAKSUJĄCA
11 dawak POCIESZAJĄCA
12 dawka MOTYWYJĄCA
13 dawka UPIĘKSZAJĄCA
14 dawka DOBIJAJĄCA
15 dawka MUMIFIKUJĄCA
16 dawka CEME…More
Scenariusz obłędu:
1 dawka ROZPOCZYNAJĄCA
2 dawka KONTYNUUJĄCA
3 dawka PRZYPOMINAJĄCA
4 dawka KONSERWUJĄCA
5 dawka UZUPEŁNIAJĄCA
6 dawka DOPEŁNIAJĄCA
7 dawka UTRWALAJĄCA
8 dawka POKRZEPIAJĄCA
9 dawka PODNIECAJĄCA
10 dawka RELAKSUJĄCA
11 dawak POCIESZAJĄCA
12 dawka MOTYWYJĄCA
13 dawka UPIĘKSZAJĄCA
14 dawka DOBIJAJĄCA
15 dawka MUMIFIKUJĄCA
16 dawka CEMENTUJĄCA
AMEN
grafix
Jak mają jeszcze jedną nogę to zapewne przyjmą jeszcze
3-cią dawkę.
Weronika....S
Są też przypadki śmierci poczętych dzieci w łonach matek, które są usuwane operacyjnie, i to też u nas w Polsce.
Sławomir Sokołowski
To, niestety, dopiero początek prawdziwych problemów 😡
m.rekinek
Lekarz bije na alarm: martwe urodzenia w Kanadzie eksplodują

W Kanadzie liczba martwych urodzeń u w pełni zaszczepionych kobiet gwałtownie rośnie. W Waterloo, Ontario, zgłoszono 86 przypadków w ciągu sześciu miesięcy, w porównaniu do zwykłych pięciu do sześciu przypadków rocznie, mówi doktor Daniel Nagase. – To bardzo niezwykłe.

Szpital Lions Gate w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej zarejestrowa…More
Lekarz bije na alarm: martwe urodzenia w Kanadzie eksplodują

W Kanadzie liczba martwych urodzeń u w pełni zaszczepionych kobiet gwałtownie rośnie. W Waterloo, Ontario, zgłoszono 86 przypadków w ciągu sześciu miesięcy, w porównaniu do zwykłych pięciu do sześciu przypadków rocznie, mówi doktor Daniel Nagase. – To bardzo niezwykłe.

Szpital Lions Gate w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej zarejestrował 13 martwych urodzeń w ciągu 24 godzin, mówi lekarz, który pracował w szpitalu w Albercie, ale twierdzi, że został wyrzucony po reklamowaniu iwermektyny.

Vancouver Coastal Health odrzuca twierdzenia o martwych urodzeniu jako „plotki” i „dezinformację”. Sprawy są zamiatane pod dywan przez rząd i urzędników służby zdrowia, pisze Bright Light News.

Użytkownik Twittera bcraig napisał w niedzielę, że jej wnuk urodził się martwy w Lions Gate po 8,5 miesiącu ciąży. „Moja córka dostała ten cholerny śmiertelny zastrzyk miesiąc temu, ponieważ nie mogła iść do restauracji, a ludzie wariowali, ponieważ nie była zaszczepiona. Chcę pozwać rząd ”.
m.rekinek
W Holandii w szpitalach przebywa obecnie więcej 80-latków z koroną niż przed rozpoczęciem kampanii szczepień

Tabela sporządzona przez specjalistę ds. danych Yoricka Bleijenberga pokazuje, że obecnie więcej osób po osiemdziesiątce przebywa w szpitalu z Coroną niż przed rozpoczęciem kampanii szczepień. Tabela oparta jest na danych Fundacji NICE. Posłanka PVV Fleur Agema zadawała pytania w …More
W Holandii w szpitalach przebywa obecnie więcej 80-latków z koroną niż przed rozpoczęciem kampanii szczepień

Tabela sporządzona przez specjalistę ds. danych Yoricka Bleijenberga pokazuje, że obecnie więcej osób po osiemdziesiątce przebywa w szpitalu z Coroną niż przed rozpoczęciem kampanii szczepień. Tabela oparta jest na danych Fundacji NICE. Posłanka PVV Fleur Agema zadawała pytania w parlamencie.

Pyta ministra zdrowia Hugo de Jonge, jak reaguje na stół. „Jak minister interpretuje fakt, że dziś więcej osób po 80. roku życia przebywa w szpitalu z Coroną niż przed kampanią szczepień? Czy to dlatego, że szczepionki są bardziej skuteczne, niż chcesz, żebyśmy wierzyli?

Poseł chciałby też wiedzieć od ministra, jaki procent hospitalizowanych osiemdziesięciolatków jest w pełni zaszczepionych.

Równie duża liczba zarażonych domów opieki

To nie wszystko. Profesor emerytowany Wouter Keller mówi, że całkowita liczba zarażonych domów opieki jest dziś taka sama jak przed szczepieniami, mimo że zaszczepionych jest 90 procent mieszkańców. „Te szczepionki wykonują dobrą robotę” – mówi Keller.

Stany Zjednoczone: więcej „Covid dead” niż w poprzednim roku

A w Stanach Zjednoczonych w tym roku było więcej „zgonów z Covid” niż w ubiegłym. Oficjalnie około 377 883 osób zmarło z powodu korony w Stanach Zjednoczonych w 2020 roku. Liczba ta wynosi teraz około 770 000. Oznacza to, że w tym roku z powodu Corony zginęło 15 000 osób więcej niż w zeszłym, a rok jeszcze się nie skończył, pisze Zero Hedge.

I to pomimo faktu, że około 60 procent Amerykanów otrzymało już „ratujące życie” szczepienie.

ninefornews.nl/…nhuis-dan-voor-de-start-van-de-vaccinatiecampagne/
One more comment from m.rekinek
m.rekinek
5 najważniejszych powodów, aby NIE szczepić się przeciwko Covidowi, nigdy

Niektórzy ludzie natychmiast się w to włączyli, inni pogrążyli się w „podziemiach” szczepionek. Teraz przyciąganie szczepionkowego „dopalacza” wciąga wszystkich w otchłań z obniżoną odpornością. Miliony Amerykanów, którzy wierzą w szczepionki, zostały oszukane, myśląc, że jest tylko jedna szczepionka lub krótka seria …More
5 najważniejszych powodów, aby NIE szczepić się przeciwko Covidowi, nigdy

Niektórzy ludzie natychmiast się w to włączyli, inni pogrążyli się w „podziemiach” szczepionek. Teraz przyciąganie szczepionkowego „dopalacza” wciąga wszystkich w otchłań z obniżoną odpornością. Miliony Amerykanów, którzy wierzą w szczepionki, zostały oszukane, myśląc, że jest tylko jedna szczepionka lub krótka seria szczepień, ale teraz wszyscy zaczynają dostrzegać głębokie, ciemne „wody” zastrzyków terapii genowej i jest to naprawdę ponure.

Plan wymaga jednego dopalacza na raz, a w Ameryce, podobnie jak w wielu innych krajach na całym świecie, pojawiają się dowody na to, że uszkodzenia ważnych układów organizmu są już na jego paskudnej głowie, w tym skrzepy naczyniowe, zespół uzależnienia od przeciwciał i nagła „niewyjaśniona” śmierć. Istnieje wiele powodów, aby nigdy nie otrzymać szczepień przypominających przeciwko Covidowi, ale zawęziliśmy je do pięciu najważniejszych.

5 najważniejszych powodów, dla których warto unikać zaszczepiania Fauci koagulacją, która pojawia się na Twojej drodze

1. W rzeczywistości nie jest to szczepionka, ale raczej terapia genowa, która powoduje zakrzepy krwi, zapalenie mięśnia sercowego i raka.

2. Musisz szczepić się co 4 do 6 miesięcy przez resztę swojego skróconego życia.

3. Z każdym kolejnym wstrzyknięciem zespół uzależnienia od przeciwciał (ADE), który rozpoczął się po podaniu pierwszej dawki, pogarsza się, a układ odpornościowy staje się za każdym razem coraz bardziej osłabiony.

4. Opracowanie, przetestowanie i zatwierdzenie prawdziwie „bezpiecznych” i „skutecznych” szczepionek zajmuje lata, więc każde szczepienie przypominające jest „strzałem w ciemno”, jak rosyjska ruletka.

5. CDC stale zmienia „fakty” dotyczące szczepionek Covid, w tym sposób ich działania, czas ich działania, wirusy, przeciwko którym działają, i przerażające ostrzeżenia.


Jeśli ty lub niektórzy z twoich bliskich zostaliście zaszczepieni przeciwko Covidowi, nadal możesz mieć dużą szansę na ucieczkę przed śmiertelnymi „prądami”, które czekają na wszystkich innych. Podstępny Fauci, sam pan Covid, niedawno przyznał w podcaście New York Times, że szczepionki bardzo szybko się zużywają i tracą zdolność do ochrony ludzi przed infekcjami, hospitalizacją i śmiercią. Ale szczepionki są nowe. Więc co się dzieje

Po pierwsze, CDC i Fauci powiedzieli, że szczepionki były w 95 procentach skuteczne i w 100 procentach bezpieczne. Później powiedzieli, że nie zapobiegają infekcji, po prostu zmniejszają nasilenie Covid w przypadku infekcji.

Następnie oskarżyli wszystkie nieszczepione osoby o ciągłe przenoszenie choroby na osoby zaszczepione, po czym przyznali, że szczepionki NIE zapobiegły przenoszeniu choroby wśród zaszczepionych osób. Teraz mówi się, że po kilku miesiącach nie zapobiegną zakażeniu, przenoszeniu, ciężkiemu przypadkowi, hospitalizacji czy śmierci. Dlaczego więc nadal rozważasz przekąski?

„Ekspert” od chorób zakaźnych, pan Fauci, przytoczył Izrael jako doskonały przykład swoich argumentów, gdzie wskaźnik szczepień w populacji jest bardzo wysoki (ponad 80 procent), a obecnie duża część tych zaszczepionych owiec została zarażona Covid trafił do szpitala i zmarł. Tutaj też siła przyciągania jest w pełni wyczuwalna.

Oto Fauci, który przyznaje, że szczepionki są całkowicie bezużyteczne, a to dlatego, że nadszedł czas, aby przejść do śmiercionośnego dopalacza:

„Widzisz spadek odporności nie tylko na infekcje, ale także na hospitalizację i do pewnego stopnia na śmierć, co teraz dotyczy wszystkich grup wiekowych. Nie chodzi tylko o osoby starsze ”- kontynuował, aby wyjaśnić swoje stanowisko, aby każdy mógł uzyskać satysfakcjonujące szczepienia: Posuwa się tak daleko, że coraz więcej osób zapada na przełomowe infekcje i coraz więcej z nich trafia do szpitala.

Używki są istotną częścią utrzymywania pandemii i raz na zawsze uszkadzają układ odpornościowy Amerykanów

Big Food i Big Pharma po prostu nie mogły wystarczająco szybko zabić ludzi swoją toksyczną przetworzoną żywnością, śmiercionośnymi lekami na receptę i szczepionkami przeciw grypie zawierającymi rtęć, więc musieli wymyślić pandemię oszustwa, aby sprzedawać wszystkim nowe „szczepionki”, które będą potrzebne co cztery miesiące. Kto by pomyślał? Przygotuj się na szczepienia przypominające co cztery miesiące i miliony „niewyjaśnionych” zgonów wśród owiec „zaangażowanych” na oślep w szczepienie.

naturalnews.com/…asons-not-to-get-a-covid-booster-vaccine-ever.html
Jan Zbigniew wojan
Dla niektórych amputacje, a dla wielu śmierć !