Clicks3.1K
m.rekinek
121

DIABOLICZNY PROGRAM COVID CHCE ZNISZCZYĆ CYWILIZACJĘ CHRZEŚCIJAŃSKĄ - Prezes LifeSiteNews Steve Jalsevac ostrzega.

W ekskluzywnym wywiadzie prezes i współzałożyciel LifeSiteNews, Steve Jalsevac, ostrzegł, że COVID-19 został „wykorzystywany przez globalistów do realizacji ich programu”, ostrzegając, że ludzie muszą walczyć o „wolność”, aby oprzeć się tyranii. „Świetny reset”.
(Artykuł autorstwa Michaela Haynesa i Pierre'a Boralevire opublikowany z LifeSiteNews.com )

Podczas wizyty w USA Jalsevac siedział w świeżo pobłogosławionym studiu LifeSiteNews z korespondentem Jimem Hale'em, aby przeprowadzić obszerny wywiad. Prezes LifeSiteNews wyjaśnił wyjątkowość i znaczenie pracy LifeSiteNews, ostrzegł przed „diabelskimi” siłami u władzy w dzisiejszym świecie i przedstawił swoje przemyślenia na temat wyzwań związanych z odzyskaniem społeczeństwa w świecie po COVID.


Utrata wolności popychana przez ruch kontroli populacji

„I napisał artykuł o rok i pół temu o tym, jak koronawirus zostanie wykorzystana przez globalistów, aby przejść swój program” Jalsevac zauważyć. „Myślę, że wszystko, co tam napisałem, się spełniło”.
Zapytany przez Hale'a, czy uważa, że zastrzyki z COVID są bronią w programie „kontroli populacji”, Jalsevac odpowiedział: „Absolutnie. Bez żadnych wątpliwości.”

„Ich głównym celem jest powstrzymanie tego, co uważają za zmiany klimatyczne, i wierzą, że przyczyną „zmian klimatu” są ludzie, a ludzie są robactwem na Ziemi” – stwierdził. „Użyli obrzydliwych słów do opisania ludzi ze względu na liczby, które mamy”.

Wbrew twierdzeniom „globalistów”, większe populacje promują „wyższy standard życia”, dodał Jalsevac, zanim przypomniał Hale'owi, że ta korzyść jest uzależniona od zachowania „wolności”.

„Jeśli nie będziesz mieć wolności, wszystkie te dobre rzeczy się nie wydarzą. Więc próbują teraz narzucić nam tyranię, która będzie kontrolować wszystko, co robimy. W ten sposób zapobiegną wszelkiej kreatywności i dynamicznym nowym odkryciom, które mogą mieć miejsce u wolnej publiczności”.

Narzucona tyrania to ruch mający na celu „zabicie ducha ludzi, których próbują kontrolować, aby łatwiej nimi manipulować” – powiedział Jalsevac.
„Jesteśmy nawet pozbawieni duchowego wsparcia ze strony naszych przywódców religijnych… Stoimy w obliczu rzeczy, których nawet nie mogliśmy sobie wyobrazić w naszych najdzikszych snach”.
Jalsevac twierdził, że nie ma uzasadnienia dla nazywania takich twierdzeń „teorią spiskową”, biorąc pod uwagę, że tak zwany „ Wielki Reset ” nie jest tajemnicą, do którego otwarcie wezwało wielu światowych przywódców. „Łatwo się o tym przekonać. Nie ukrywają tego. Pisali o tym… [Klaus] Schwab pisał o Wielkim Resetie i Czwartej Rewolucji Przemysłowej”.

„Medyczne morderstwo przez zaniedbanie”

„Słowo diaboliczny, myślę, że jest odpowiednim słowem” – dodał, mówiąc o cenzurze, z jaką musieli się zmierzyć lekarze , próbując leczyć pacjentów z COVID alternatywami dla eksperymentalnych, skażonych aborcją zastrzyków.
„To nie przesada… To medyczne morderstwo przez zaniedbanie. Wiedzieli od dawna. Dr Fauci wiedział wiele lat temu, że hydroksychlorochina będzie bardzo dobra w leczeniu COVID. Wiedział o tym. A jednak kłamał na ten temat.
Jalsevac wezwał kochających wolność członków społeczności medycznej do „zorganizowania się” w oporze, do „obrony swoich praw w dobry sposób, w sposób profesjonalny, ale nadal bardzo stanowczy i pewny siebie”.

Walcz o wolność

Opierając się na swoim doświadczeniu w analizie spraw globalnych, Jalsevac zaapelował do czytelników w obliczu „tyranii” z czasów COVID.
„Każdy musi zacząć mówić „nie”, bez względu na to, ile cię to kosztuje” – nalegał. „Bo jeśli teraz nie powiesz „Nie”, nieważne kim jesteś, bez względu na to, jaka jest Twoja pozycja, bez względu na to, co stracisz, i tak wszystko stracisz… Jeśli nie mamy milionów ludzi mówiąc „Nie” wszystkim tym nakazom COVID wszelkiego rodzaju i tym wysiłkom łagodzącym, a także blokadom i noszenia masek na twarz”.

– Powiedzenie „nie” nas uwolni – powiedział. „Przywróci nam wolność i dobrobyt, a my powrócimy do dobrego życia”.
Niezrażony Jalsevac przekazał wiadomość z nadzieją. „Wierzę, że możemy dokonać wielkich rzeczy i nadal możemy powstrzymać tę tyranię” – nalegał.
„Nie pokładamy ufności w sobie: pokładamy ufność w Bogu. A to daje nam odwagę i pewność, że możemy stawić czoła wszystkim”.

Przeczytaj więcej na: LifeSiteNews.com


naturalnews.com/…e-news-jalsevac-warns-diabolical-covid-agenda.html
Antyszczep Polski
PRZESŁANIE DLA SZCZEPANÓW vel COVIDIANÓW: Szczep się brachu a pójdziesz do piachu! :)
wacula25wp.pl
Zelotes Piszesz -[ Szczepienia" to zbrodnia doskonała ]==A nieprawda szczepienia zawsze ratują ludzi to wirus celowo przez Chiny komunistyczne zmodyfikowany jest śmiercią i niesie zagładę ludzi
real898
„Szczepienia zawsze ratują życie „ jakbym masona słuchał ..powiedz to tym umarłym po smiercionce albo u ucietymi nogami albo szczepionym co leżą na ojomach
wacula25wp.pl
real898 Podobnie myślisz jak --Magufuli, który był sceptycznie nastawiony do pandemii jak TY ,i był krytykowany za sposób, w jaki radzi sobie z koronawirusem w Tanzanii - ani razu nie wprowadzono w tym kraju badań i kwarantanny, a w zamian władze zalecały poleganie na sile modlitwy, tradycyjnych metodach leczenia, takich jak inhalacje parą wodną. W maju ubiegłego roku prezydent nakazał …More
real898 Podobnie myślisz jak --Magufuli, który był sceptycznie nastawiony do pandemii jak TY ,i był krytykowany za sposób, w jaki radzi sobie z koronawirusem w Tanzanii - ani razu nie wprowadzono w tym kraju badań i kwarantanny, a w zamian władze zalecały poleganie na sile modlitwy, tradycyjnych metodach leczenia, takich jak inhalacje parą wodną. W maju ubiegłego roku prezydent nakazał zaprzestanie całkowite liczenia zakażeń koronawirusem, a miesiąc później ogłosił, że jego kraj wyeliminował SARS-CoV-2 .A sam zmarł na zakażenie koronawirusem .Podobnie jest na Białorusi.
WŁADYSŁAW KRÓL
Nie bierzesz pod uwagę tego że Mafia światowa zabija tych którzy się im przeciwstawiają.
Tylko Bóg może nasz uratować. Jezu Ufam Tobie. Amen.
wacula25wp.pl
WŁADYSŁAW KRÓL Mój drogi żadna mafia. A W 2018 r. dyplomaci ostrzegali przed eksperymentami z koronawirusem w Wuhan. Nikt ich nie słuchał
15 stycznia w ostatnich dniach prezydentury Donalda Trumpa Departament Stanu wydał oświadczenie zawierające poważne zarzuty dotyczące źródeł pandemii koronawirusa. Według niego amerykański wywiad znalazł dowody, że pewna liczba badaczy z Instytutu …More
WŁADYSŁAW KRÓL Mój drogi żadna mafia. A W 2018 r. dyplomaci ostrzegali przed eksperymentami z koronawirusem w Wuhan. Nikt ich nie słuchał
15 stycznia w ostatnich dniach prezydentury Donalda Trumpa Departament Stanu wydał oświadczenie zawierające poważne zarzuty dotyczące źródeł pandemii koronawirusa. Według niego amerykański wywiad znalazł dowody, że pewna liczba badaczy z Instytutu Wirusologii w Wuhan (WIV) miała objawy COVID-19 już na jesieni 2019 r. To zaś oznaczałoby, że chińskie władze przez miesiące ukrywały kluczowe informacje o epidemii i że laboratorium WIV chociaż „jest przedstawiane jako instytucja cywilna”, prowadzi tajne badania dla wojska
WŁADYSŁAW KRÓL
To wszystko prowadzone jest przez Mafię władców tego Świata. Przed chwilą wkleiłem wywiad bardzo znanej osoby. Posłuchaj proszę.
wacula25wp.pl
Nawet Andrzej Duda zaszczepił się przeciw COVID-19 razem z żoną i inni prezydenci mocarstw
marekbogdan shares this
799
V.R.S.
No przecież Opus Dei zawsze lubiło współpracować z ludźmi różnych kultur, więc o co kaman?
Julia Pole
Co ma do tego Opus Dei? A tak nawiasem mówiąc ostatnio to zupełnie odlecieli. Szwajcarski biskup z Opus Dei Joseph Bonnemain wspiera prawne usankcjonowanie związków homoseksualnych. Nigdy nie miałam o Oposach (i ich ciągotach sekciarsko-ekumenicznych) dobrego zdania, ale teraz to przegięli.
V.R.S.
@Julia Pole
No przecież powyższą hagadę snuje pan Jalsevac związany z Opus Dei (proszę sobie przeczytać np. teksty Randy Engel o lifesitenews np. akacatholic.com/opus-deis-role-in-the-vigano-affair/ )
Ostatnio odlecieli? Przecież dzieci Escriby to pioniery i komsomolce obecnego bałaganu.
Julia Pole
Dzięki za info. A co myślisz o organizacji Tradycja, Rodzina i Własność (Tradition, Family and Property – TFP)? Zauważyłam, że niektóre osoby ze środowiska Stowarzyszenia ks. Piotra Skargi noszą ich znaczek w klapach marynarek.
V.R.S.
@Julia Pole
Bo SkPS pochodzi niby od TFP, choć w ostatnich latach coś takiego się z nimi porobiło że Plinio Correa de Oliveira by moim zdaniem ich nie poznał gdyby żył na tym świecie.
TFP to w oryginale portugalskie Tradição, Família, Propriedade i wywodzi się z brazylijskiej próby kontrrewolucji de Oliveiry właśnie. Miała ona swoje plusy "dodatnie", miała też ujemne - część z nich zauważył bp …More
@Julia Pole
Bo SkPS pochodzi niby od TFP, choć w ostatnich latach coś takiego się z nimi porobiło że Plinio Correa de Oliveira by moim zdaniem ich nie poznał gdyby żył na tym świecie.
TFP to w oryginale portugalskie Tradição, Família, Propriedade i wywodzi się z brazylijskiej próby kontrrewolucji de Oliveiry właśnie. Miała ona swoje plusy "dodatnie", miała też ujemne - część z nich zauważył bp Antoni de Castro Mayer - przez wiele lat sojusznik prof. Plinia tj. wiodąca rola świeckich(w tym samego PCdO) późniejszą część z nich (nie związaną z samą postacią de Oliveiry) opisał ks. Curzo Nitoglia diagnozując selektywny katolicyzm np. odrzucający marksizm ale akceptujący wolność religijną (liberalizm religijny) i żydomasonerię amerykańską czyli mówiąc ogólnie Pax Americana.
W Polsce przykładem owej wybiórczości działań jest związane - o ile kojarzę - z SkPS Ordo Iuris,które walczy energicznie z genderyzmem i aborcją propagowanymi przez lewicę otwarcie bezbożną czego nie można powiedzieć o walce z zamordyzmem i totalitaryzmem sanitarnym wdrażanym przez lewicę faryzejską.
Julia Pole
@V.R.S. Jeszcze raz dziękuję za wyczerpującą informację, masz bardzo dużą wiedzę. Byłam niedawno na spotkaniu z przedstawicielem Pch24 (też są związani z SkPS) i miałam dziwne wrażenie, że za wszelką cenę nie chcą poruszać tematu masonerii w Kościele , co trochę mnie zdziwiło. Przecież nawet św. Maksymilian Kolbe nieustannie nagłaśniał ten problem. Teraz rozumiem. Ciekawe, że temat Ojca Rydzyka …More
@V.R.S. Jeszcze raz dziękuję za wyczerpującą informację, masz bardzo dużą wiedzę. Byłam niedawno na spotkaniu z przedstawicielem Pch24 (też są związani z SkPS) i miałam dziwne wrażenie, że za wszelką cenę nie chcą poruszać tematu masonerii w Kościele , co trochę mnie zdziwiło. Przecież nawet św. Maksymilian Kolbe nieustannie nagłaśniał ten problem. Teraz rozumiem. Ciekawe, że temat Ojca Rydzyka również pomijają milczeniem . To wszystko jest strasznie skomplikowane...
V.R.S.
@Julia Pole
Moim skromnym zdaniem jeszcze 5-6 lat temu w pch24 można było coś interesującego przeczytać. Obecnie jest to niestety poziom Gościa Niedzielnego czyli dla każdego coś miłego. Do ww. dochodzi nachalny marketing "prezentów" i wydarzeń przez SkPS. Nb. w jednej z ich broszur, która wpadła mi w ręce ze zdumieniem przeczytałem że promują założyciela Opus Dei jako... tradycyjnego patrona …More
@Julia Pole
Moim skromnym zdaniem jeszcze 5-6 lat temu w pch24 można było coś interesującego przeczytać. Obecnie jest to niestety poziom Gościa Niedzielnego czyli dla każdego coś miłego. Do ww. dochodzi nachalny marketing "prezentów" i wydarzeń przez SkPS. Nb. w jednej z ich broszur, która wpadła mi w ręce ze zdumieniem przeczytałem że promują założyciela Opus Dei jako... tradycyjnego patrona chorych na cukrzycę.
Z pewnością, mimo wszystko, nie jest to tradycja, z którą utożsamiał się P. C. de Oliveira.
V.R.S.
@Julia Pole
Jeszcze a propos Pch24 - takie coś sprzed paru dni mi ktoś podesłał:
pch24.pl/…il-zycie-wielu-jan-pospieszalski-zaprasza-na-film/
Julia Pole
Byłam na spotkaniu klubu Pch24 niedawno i red. Pospieszalski pokazywał skróconą wersję filmu o ks. Blachnickim. Szczerze mówiąc miałam lekki dysonans poznawczy. Jak się spojrzy na owoce Oaz, to słabiutko. Pokolenie oazowiczów wychowało chyba najbardziej ateistyczne potomstwo w historii tego kraju. Ciężko mi to wszystko zrozumieć. Zawsze pocieszam się, że Pan Bóg ma na względzie serce człowieka i …More
Byłam na spotkaniu klubu Pch24 niedawno i red. Pospieszalski pokazywał skróconą wersję filmu o ks. Blachnickim. Szczerze mówiąc miałam lekki dysonans poznawczy. Jak się spojrzy na owoce Oaz, to słabiutko. Pokolenie oazowiczów wychowało chyba najbardziej ateistyczne potomstwo w historii tego kraju. Ciężko mi to wszystko zrozumieć. Zawsze pocieszam się, że Pan Bóg ma na względzie serce człowieka i jego intencje. Jestem pewna, że obecny zamęt będzie dla nas pewną "okolicznością łagodzącą" (w czasie sądu) 😉
V.R.S.
@Julia Pole
No akurat intencje ks. Blachnickiego, które sam wyjawił w swoich pismach - por. np. Liturgista Tysiąclecia czyli ks. Franciszek Blachnicki były dość jednoznaczne. Zburzenie gmachu Kościoła (w tym walka z "materializmem" eucharystycznym) i postawienie go na nowo.
Julia Pole
@V.R.S. W takim razie decyzje kierownictwa Pch24 to albo nieroztropność, albo (co niestety bardziej prawdopodobne) jakieś powiązania, o których nie wiemy. Z czasem przekonuję się, że wiarygodne są tylko Róże Różańcowe i inne tzw. Moherowe Berety (i chwała im za to. Pewnie głównie dzięki nim ten świat jeszcze trwa). Kiedyś abp Lenga opowiadał o wsiach w Kazachstanie, gdzie przez lata nie było …More
@V.R.S. W takim razie decyzje kierownictwa Pch24 to albo nieroztropność, albo (co niestety bardziej prawdopodobne) jakieś powiązania, o których nie wiemy. Z czasem przekonuję się, że wiarygodne są tylko Róże Różańcowe i inne tzw. Moherowe Berety (i chwała im za to. Pewnie głównie dzięki nim ten świat jeszcze trwa). Kiedyś abp Lenga opowiadał o wsiach w Kazachstanie, gdzie przez lata nie było żadnego księdza. Wiara przetrwała dzięki prostym ludziom, którzy spotykali się na różaniec i inne modlitwy.
V.R.S.
@Julia Pole
"Kiedyś abp Lenga opowiadał o wsiach w Kazachstanie, gdzie przez lata nie było żadnego księdza. Wiara przetrwała dzięki prostym ludziom, którzy spotykali się na różaniec i inne modlitwy."
--
Być może dlatego w orędziu z Fatimy jest taki nacisk na Różaniec jako przechowujący modlitwę i tajemnice Wiary.

PS Co do reszty:

"Koprodukcja: TVP SA, (...)

Sponsor Główny: PKN ORLEN SA"
Zelotes
"Szczepienia" to zbrodnia doskonała, której wszelkie ślady zatają przez kłamstwa media.

lifesitenews.com/news/jab-will-poison/