Katarzyna_M
Elkam (czy tam tommy lub sters jak wolisz) no wez przeprowadz sie z tego portalu. Fanów tu nie masz i nie znajdziesz ich. Baj baj 🤥 🤥
V.R.S.
@przeciwherezjom
Nawet nie mogę panu odpowiedzieć we własnym temacie bo widzę że mnie pan zablokował. Osobliwe zachowanie i osobliwy portal.
przeciwherezjom
Czytaj wina Elkama. Elkam, czyli reżimowy rząd pisze tu o sobie - rząd zbrodniczo rozpyla ludobójczą zarazę z samolotów - jest ich taka masa że mało jest przerw gdy nie słychać warkotu - jak za 2-giej wojny. Wytoczyli nam wojnę - to ją przegrają!
Izabela 1022
Ale gdzie tu jest wina p. Brauna? A za śmierć ludzi należy obwiniać tych, przez których jest ograniczony dostęp do leczenia. Poza tym siedliskiem i roznosicielem zarazków są noszone maski, więc dla niemowlęcia może to okazało się się zgubne.
V.R.S.
Według notatki milicyjnej ten niemowlak szedł sobie spokojnie ulicą w masce i właśnie korzystał z antywirusowej aplikacji rządowej gdy nagle chuchnął na niego bezmaseczkowy płaskoziemiec podjudzony przez niejakiego Brauna podczas podróży w pandemicznym autokarze.