Clicks1.9K
pl.news
13

Jeśli Franciszek przypieczętuje antykoncepcję, znów popełni herezję

Dla austriackiego filozofa, Josefa Seiferta, jest "całkowicie niedopuszczalnym i powodującym radykalny rozłam z nauczaniem Kościoła" twierdzenie, jakoby antykoncepcja była "aktem odpowiedzialności".

Seifert odniósł się w ten sposób do wypowiedzi o. Maurio Chiodiego, członka dawnej Papieskiej Akademii Życia.

13 lipca w rozmowie z Edwardem Pentinem Seifert powiedział, że jeśli papież Franciszek zatwierdzi takie zmiany, "zaakceptuje olbrzymi błąd etyczny i olbrzymią herezję".

Seifert dodał, że herezja Chiodiego to "nic innego, jak tylko stary błąd etyczny", który implikuje "olbrzymie zniszczenia w nauczaniu moralnym Kościoła".

#newsWtiujveklu
SCore shares this
.
wacula25wp.pl
Tak więc najlepszymi wyznawcami wiary to są islamiści którzy mają po cztery żony i po 10 € dzieci z każdą i jakoby antykoncepcja jest zbędna NIE ZŁA PORADA ?.
Tymoteusz
Franciszek - „złe drzewo wydaje złe owoce.” (Mt 7, 17). „Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone.” (Mt 7, 19).

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach.” (Mt 7, 15-16).
Doktor wiee
W Przypadku Franciszka jak znalazł pasuje bajka o Szatach Cesarza Każdy widzi że ,,Król'' jest nagi lecz większość chowa głowę w piasek i udaje że wszystko jest ok .Niewielu zaś ośmiela się mieć uwagi .Zaraz zresztą są uciszani .