m.rekinek
31.6K

LUDZIE NIE WIEDZĄ, ŻE TOCZY SIĘ PRZECIWKO NIM WOJNA !

Paul Craig Roberts jest amerykańskim ekonomistą i publicystą. Był asystentem sekretarza skarbu za administracji Reagana i jest znany jako współtwórca programu polityki gospodarczej administracji Reagana.

Jak moi długoletni czytelnicy wiedzą, widziałem wiele w swoim życiu na wysokich szczeblach rządowych, dziennikarskich, akademickich i biznesowych. Mimo to jestem zdumiony głębią i rozmachem zorganizowanego spisku działającego w imię zainscenizowanej „pandemii Covida”. Waszyngton, chroniony przez prostytutki, od dawna okłamuje nas we wszystkim – 11 września, broń masowego rażenia, użycie broni chemicznej przez Assada, irańską broń nuklearną, rosyjskie inwazje, Osama bin Laden, Muammar Kaddafi, Russiagate, powstanie Trumpa. Kłamstwa są obecnie wykorzystywane do krzywdzenia Amerykanów za pomocą „szczepionki” bardziej niebezpiecznej niż wirus.

Zdumiewający jest zakres propagandy na temat „szczepionki”, o której wiadomo, że nie chroni, ale powoduje śmierć i poważne problemy zdrowotne, a także przeciwko dobrze znanym, sprawdzonym lekom, które są coraz częściej stosowane na całym świecie. Nawet w czerwonym stanie Georgia, Georgia Department of Public Health ma apteki dostarczające leki na receptę w torbach, na których uśmiechnięta młoda kobieta mówi dwucentymetrowymi literami:

COVID SZCZEPIONKA. POWIEDZIAŁEM TAK!

ABY MOGĘ ZOSTAĆ W SWOJEJ KLASIE.

Zanim przejdziemy dalej, zastanów się nad przesłaniem. Aby iść do szkoły, musiała

przyjąć „szczepionkę” mRNA, o której wiadomo, że jest szczególnie niebezpieczna dla młodych ludzi. W „wolnej, demokratycznej Ameryce” dzieci w wieku szkolnym są zmuszone do zaakceptowania tego, co historycznie uważano za niedopuszczalne ryzyko. Nigdy w historii „szczepionka” związana z niewielkim ułamkiem zgonów, taka jak szczepionka mRNA, nie została dopuszczona do dalszego użytku. Pomimo znanych i udowodnionych zagrożeń związanych ze szczepionką mRNA dla młodych ludzi, organizacja przestępcza Pfizer wywiera presję na swoich sługach w FDA, aby zatwierdzili wstrzyknięcie tej śmiertelnej substancji pięciolatkom. Szanse są, wszyscy

Zaszczepiony pięciolatek staje się bezpłodny.

Jaki jest cel, który posuwa się tak daleko, że wiadomość jest umieszczana na torbach aptecznych i sprawdzana?

Oczywiście zysk dla Big Pharma. Oczywiście kontrola nad ludźmi i możliwość dyktowania ich decyzji przez rząd. Z tego, co dowiedzieliśmy się o wpływie szczepionki mRNA na płodność człowieka, chodzi oczywiście o kontrolę populacji. Aby skutecznie zmniejszyć populację, młode trzeba zabić lub unieszkodliwić. Stąd chęć zaszczepienia 5-letnich dzieci.

Nie ma innego wytłumaczenia dla faktu, że renomowani eksperci i laureaci Nagrody Nobla, którzy wielokrotnie każą ludziom siadać, ostrzegać i wydawać ostrzeżenia, są konsekwentnie cenzurowani. Nie ma innego wytłumaczenia dla faktu, że szpitale odmawiają zgłaszania skutków ubocznych szczepionki i ratowania życia pacjentów z Covid poprzez leczenie ich HCQ lub iwermektyną. Nie ma innego wytłumaczenia dla placówki medycznej, która udaje, że warianty nie są wynikiem samej szczepionki.

Biorąc pod uwagę, że „szczepionka” mRNA została rzucona do użytku bez wymaganych badań na podstawie „licencji awaryjnej”, twierdzenie placówki medycznej, że HCQ i iwermektyna, pomimo ich doskonałej historii bezpieczeństwa, po 60 latach stosowania u ludzi nie powinno być przepisanych lekarzowi, ponieważ nie ma badań określających ich skuteczność w leczeniu Covid, nie są wiarygodne.

Innymi słowy, amerykański establishment medyczny jest zdania, że w nagłych wypadkach możemy podać zagrażający życiu zastrzyk bez badań, ale nie jest to znane lekarstwo, które jest bezpiecznie i skutecznie stosowane na całym świecie w celu zapobiegania i leczenia Covid. ippocrateorg.org/en/

W trakcie mojego życia w Stanach Zjednoczonych widziałem, jak chciwość i pogoń za pieniędzmi zastępują wszystkie wartości moralne. Mimo to trudno uwierzyć, że wielka farma, media, Biden, American Medical Association, szpitale, farmaceuci, rady szkolne, gubernatorzy i prywatni pracodawcy tak chętnie zmuszaliby Amerykanów do przyjmowania niebezpiecznych zastrzyków, aby utrzymać pracę w szkole. , wychodzić w nocy i podróżować tylko po to, aby wzbogacić Pfizer, Modernę i resztę świata.

Obecnie dziesiątki tysięcy lekarzy, pielęgniarek, specjalistów medycznych i naukowców nie zgadzają się z protokołem Covid, który jest narzucany krajom zachodnim. Ich głosy są stłumione. Twoja praca i atesty medyczne są zagrożone. Chociaż mają wszystkie fakty po swojej stronie, są potępiani za „dezinformację Covida”.

8 października 2021 usłyszałem NPR w imię szczepień, których same firmy farmaceutyczne przyznają, że nie chronią przez ponad 6 miesięcy (ochrona spada z dnia na dzień), propaganda tak rażąca, że wprawiła w zdumienie Stalina, Mao i Hitlera. NPR celowo zataił przed publicznością ustalone fakty, że „szczepionka” mRNA (1) jest powiązana z historycznie wysokim wskaźnikiem uszkodzeń zdrowia i śmierci, (2) wytwarza warianty, które są odporne na szczepionkę, wymagają niekończących się odświeżeń i ( 3) wyłącz i zniszcz naturalną odporność, pozostawiając cię zależnym od Wielkiej Farmacji na całe życie.

Dlaczego Narodowe Radio Publiczne ukrywało te znane informacje i celowo wprowadzało w błąd swoich łatwowiernych odbiorców? Upośledzona psychicznie publiczność NPR może się obawiać, że obrazi tych, którzy kontrolują bajkę Covid, będąc prawdziwymi dziennikarzami. NPR jest przyzwyczajony do bycia rzecznikiem fundatorów i podejrzewam, że mógłbyś postawić swoje życie na kupowanie przez Big Pharma, jeśli nie bezpośrednio, pośrednio, relacji NPR. Niestety w Ameryce nie ma mediów śledczych zajmujących się tą kwestią.

Ameryka jest miejscem, w którym kłamstwa są potwierdzane jako prawda przez CNN, MSNBC, NPR, New York Times, Washington Post, Associated Press i różne strony internetowe, finansowane przez establishment, który kontroluje nasze opinie i czyni nas bezsilnymi, zaprogramował nas kłamstwa.

W wielu książkach, artykułach i filmach na przestrzeni lat triumf tajemnych planów nad naiwnymi, niczego niepodejrzewającymi ludźmi został przepowiedziany jako los ludzkości.

Oglądam to codziennie. Czy ludzie, zwłaszcza na Zachodzie, są zbyt głupi i zbyt ufni, by przetrwać?

paulcraigroberts.org/…e-unaware-of-the-war-being-conducted-against-them/
Posoborowe absurdy
Te szczepionki, które powodowały bezpłodność były podawane już na przełomie lat 1995/2001 w Burkina Faso. Amerykanie szczepili dziewczynki, a nawet chłopców, którzy stawali się bezpłodnymi. To był największy dramat dla mieszkańców tego kraju.
ľubica
sa podarilo slobodomurárom vliezť všade, všetko napadnúť..... ako mole múku.... RKC sa rozsypáva lebo paktuje so svetom Deep STATE and DEEP CHURCH ťahajú teraz spolu....
ľubica
ĽUDIA NEVEDIA, ŽE SA PROTI NIM VEDIE VOJNA!
/ pretože prestali hľadať Boha, Boh je pokoj a nie chaos, v ktorom sa tento svet nachádza minimálne 200 rokov, a v duchovnom zmysle hierarchia súhlasí s Deep State, absolútne sa nebráni, nehlása pravdu o covide, o biozbraniach=vakcínach, toto z homílíí nepočuť, všade panuje strach a otrocké podriadenie sa Deep štátu....