macusana
7637

Olej sv. Jozefa

Kristus medzi nami. Mala som link s receptom sv. Jozefa no prestal fungovať(ten link) mate prisim niekto recept alebo fungujuci odkaz? Pan Boh zaplať 🙂
Deponativ.info
Pozor, "Modláři Spásy" začali přidávat do Bible vlastní slova. O tom, ať následujete ne Boha, ale člověka a vygumujete si (s modláři velmi snadno) první Boží přikázání z Desatera!
PREČO RUŽENEC?More
Pozor, "Modláři Spásy" začali přidávat do Bible vlastní slova. O tom, ať následujete ne Boha, ale člověka a vygumujete si (s modláři velmi snadno) první Boží přikázání z Desatera!

PREČO RUŽENEC?
macusana
Niekto sa nájde?
macusana
Bude to podobné ako s olejom samaritana chce ho mama tak ak ho niekto mate poprosim.
Peter(skala)
tiež som o nom počul už dávnejšie ale neviem to najsť.
Ináč, niečo som našiel na nete, ale určite to nebude to isté, lebo tam odporučaju olej z lampy, ktorá bola pri obraze sv.Jozefa.
😲
TerezaK
Předmět: OLEJ SV. JOSEFA
Pomaly začnú kvitnúť ľalie a to je príležitosť urobiť si olej sv. Jozefa. Ak sa opičie kiahne stanú novou biologickou zbraňou, budete pripravení...
OLEJ SVÄTÉHO JOZEFA
Posolstvo svätého Jozefa bratovi Agustínovi od Božského Srdca 26. marca 2009
Dbajte na múdre rady mojej milovanej manželky Márie, uchovávajte ich vo svojom srdci, rozjímajte o nich a žite podľa nich. …More
Předmět: OLEJ SV. JOSEFA

Pomaly začnú kvitnúť ľalie a to je príležitosť urobiť si olej sv. Jozefa. Ak sa opičie kiahne stanú novou biologickou zbraňou, budete pripravení...

OLEJ SVÄTÉHO JOZEFA

Posolstvo svätého Jozefa bratovi Agustínovi od Božského Srdca 26. marca 2009

Dbajte na múdre rady mojej milovanej manželky Márie, uchovávajte ich vo svojom srdci, rozjímajte o nich a žite podľa nich. Zachovajte si jednoduchosť a čistotu srdca, aby ste boli skutočnými obetami lásky Božskej Obete.

Neodsúvajte ma vo svojom živote bokom, bol som jediným človekom na zemi, v ktorom Boh našiel uspokojenie. Dajte mi svoj vnútorný život a ja ho obohatím. Dnes večer vám dám dar, milované deti môjho Syna Ježiša - olej svätého Jozefa. Olej, ktorý bude Božou pomocou pre tento koniec čias; olej, ktorý vám poslúži pre vaše fyzické a duchovné zdravie; olej, ktorý vás oslobodí a ochráni pred prenasledovaním nepriateľa. Som postrachom démonov a preto dnes vkladám do vašich rúk svoj požehnaný olej.

Rozširujte to, bude to užitočné pre celé ľudstvo. Ľudia nadobudnú úľavu od svojich duchovných, fyzických a morálnych trápení.

Pripravíte si ho nasledovne:

1. Vezmite štvť litra olivového oleja a sedem ľalií. V prípade, že nezoženiete ľalie, môžete použiť ruže (7 ruží), akejkoľvek farby, menej biele ako má Presvätá Bohorodička. Zvyšok pokynov zostáva rovnaký.

2. Položte ľalie (alebo ruže) na sedem dní pred môj (požehnaný) obraz/sochu.

3. Potom odtrhnite lupene a vložte ich do oleja a zahrievajte ho na miernom ohni sedem minút.

4. Okvetné lístky vyberieme z oleja, dobre ich scedíme a olej uchovávame.

Počas siedmich dní vylejem na ľalie/ruže milosti, špeciálne požehnania. To je môj olej, milované deti, olej svätého Jozefa.

Zopakujem ti to. Bude to pancier, ktorý ťa ochráni pred každým démonským duchom, posilní ťa v skúškach, povzbudí ťa v nasledovaní, vylieči tvoje telo, ducha i dušu. Opakujem, olej svätého Jozefa: 7 ľalií umiestnených pred mojím obrazom na 7 dní, odkazujúcich na mojich 7 bolestí a 7 radostí. Okrem toho číslo sedem označuje dokonalosť a ja vám prostredníctvom každodenného pomazania sa týmto olejom dám dokonalosť a vzrast vnútorného života.

Keď pocítite skľúčenosť, potrite si hruď a dostanete silu, úľavu. Keď trpíte na tele, pomažte sa. Pomažte mojím olejom chorých na tele i na duši. Pomažte mojím olejom posadnutých, démonizovaných, diabol utečie pred všetkými týmito ľuďmi, ktorí sú pomazaní na ochranu pred duchmi podsvetia.

Nebo ti dáva súhlas; nebo vkladá veľké poklady do tvojich rúk. Olej sv. Jozefa je hojivý balzam, uvoľňujúci a obnovujúci.

Milujem vás, milované deti môjho Syna Ježiša.

Žehnám vás. Amen.

O osem dní neskôr (3. apríla) svätý Jozef hovorí:

Už ste získali prvý olej. Povzbuďte veľa ľudí, aby si ho urobili. Tento olej uzdravuje, je to balzam pokoja na dušu. Keď pocítite problémy, pomažte si ním hruď a obdržíte pokoj. Olej a ľalie by mali byť umiestnené v stredu pred požehnaný obraz sv. Jozefa a na nasledujúcu stredu si olej pripravte (body 3 a 4 opísané vyššie v predchádzajúcom psolstve) v môj deň venovaný mojej úcte a mojej zbožnosti. Tento olej má veľké milosti, veľké požehnania. Pomažte sa denne a udržujte si rezervu z neho. Nezabudnite si od stredy do stredy priniesť moje voňavé ľalie a vyrobiť si viac oleja, aby ste mali zásobu.

Páter Pio o oleji svätého Jozefa

Páter Pio hovorí v samostatnej časti svojho príhovoru k Agustínovi od Božského Srdca 26. decembra 2010 o oleji svätého Jozefa toto:

"Si na konci čias, prichádza veľké súženie. Maj dostatočnú zásobu oleja svätého Jozefa. Veľká epidémia sa rozšíri ako mor. Tento olej bude protiliek."

Preklad: Vladimír Repka

P.S.: Tento obrázok od nášho vzácneho umelca p. Ivana Pavliska sa dá kúpiť aj ako plagát vo veľkosti cca 43x32 cm v predajniach kresťanskej literatúry. Je tiež na obálke brožúrky Plášť sv. Jozefa, čo je Tridsiatnik modlitieb k sv. Jozefovi, ktorý som svojho času pripravil a vydal. Možno si ju tiež kúpiť v predajniach kresťanskej literatúry alebo objednať na www.zaex.sk.

Pole pro přílohy
TERRACOTTA
nie je to nejaký blud?
macusana
Najde sa niekto kto ho má napísaný?