m.rekinek
163.8K

NOWY CZŁOWIEK 2.0

„Czwarta rewolucja przemysłowa” nie tylko chce zmienić sposób, w jaki pracujemy i zdobywamy informacje – chce zmienić nas samych. Ekskluzywny nadruk z „Nowego wspaniałego świata 2030” Ludzie są …More
„Czwarta rewolucja przemysłowa” nie tylko chce zmienić sposób, w jaki pracujemy i zdobywamy informacje – chce zmienić nas samych. Ekskluzywny nadruk z „Nowego wspaniałego świata 2030”
Ludzie są żałośnie niedoskonali. Większość akceptuje ten fakt. Ale co by było, gdyby możliwe było urzeczywistnienie starego marzenia o „ulepszonej”, że tak powiem, zaktualizowanej ludzkości za naszego życia? Innowacje techniczne i biotechniczne mogą wkrótce być w zasięgu ręki, które widzieliśmy tylko z filmów science fiction.
Ale kto decyduje, w jakim kierunku osoba powinna się rozwijać? Jasna odpowiedź:
Klaus Schwab i jego Światowe Forum Ekonomiczne.
A czy każdy może skorzystać na takiej optymalizacji naszego gatunku?
Równie jasna odpowiedź: nie. „Czwarta rewolucja przemysłowa” to projekt elit dla elit. Ich ideałem jest „cyborg”, hybryda człowieka i maszyny, który – jak już wspomniano – żyje częściowo cyfrowym, częściowo analogowym życiem.

Rdza wolframowa
Według Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) od …More
woj_tek shares this
16
Bos016
TomUrb
Nowy człowiek? Nie, dziękuję. Na tej ilustracji wyraźnie widzę koziołka 🤪
V.R.S.
To jest pasikonik - dopóki pozwalają mu na to że się pasie to zaiwania do przodu jak konik, nie patrząc co się wokół dzieje.
Jan Zbigniew wojan
Cały czas informują, że wirus wydostał się z Chin i tak jest, tylko że:
„Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest własnością Glaxosmithkline, & wikipedia.org/wiki/GlaxoSmithKline która jest właścicielem Pfizera!” (ten, który produkuje szczepionkę przeciwko wirusowi, która powstała w Laboratorium Biologicznym w Wuhan i która była finansowana przez Dr. Fauci, który promuje szczepionkę!…More
Cały czas informują, że wirus wydostał się z Chin i tak jest, tylko że:
„Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest własnością Glaxosmithkline, & wikipedia.org/wiki/GlaxoSmithKline która jest właścicielem Pfizera!” (ten, który produkuje szczepionkę przeciwko wirusowi, która powstała w Laboratorium Biologicznym w Wuhan i która była finansowana przez Dr. Fauci, który promuje szczepionkę! „GlaxoSmithKline” jest zarządzane przez dział finansowy firmy Black Rock, [ firma będąca „flagowym okrętem” Rothschildów z kapitałem kilkadziesiąt razy większym niż budżet USA – przyp. red. kip ] który zarządza finansami Otwartej Fundacji (Fundacja Sorosa), która zarządza francuską AXA! „Soros jest właścicielem niemieckiej firmy Winterthur, która zbudowała chińskie laboratorium w Wuhan i została kupiona przez niemiecki Allianz, który ma Vanguarda jako udziałowca, który jest udziałowcem Black Rock”, który kontroluje banki centralne i zarządza około jedną trzecią światowego kapitału inwestycyjnego. „Black Rock” jest również głównym udziałowcem MICROSOFT, należącego do Billa Gatesa, który jest udziałowcem firmy Pfizer (która – pamiętasz? Sprzedaje cudowną szczepionkę) i jest teraz pierwszym sponsorem „WHO! & moderna to ten sam rak farmacji rokefelerów #klubinteligencjipolskiej pl || program redukcji populacji ujawniony! www.youtube.com/watch?v=3ZnlJRnNZe4&t=6s
Wszyscy, którzy pracują w takich laboratoriach powinni zostać skazani, bo to właśnie oni pracują nad bronią biologiczną - nawet nazwę wymyślili, by się usprawiedliwić - jaka to broń skoro służy do niszczenia ludzkości !
A na Polsat News ładnie pokazane szczepienie dziecka z takim to opisem na pasku: Pfizer testuje szczepionkę na najmłodszych dzieciach m. in. w Polsce. Czy to nie zastanawia rodziców, którzy na siłę ciągną swoje dzieci, by wzięły udział w badaniach ?
To wszystko co dzieje się obecnie to tylko wykonywanie poleceń 12 szczepów najwyższej loży masońskiej !
Zarządcy codziennie mówią w TV - musimy się zaszczepić ! To jest dowód, że jeszcze się nie szczepili !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
ľubica
NOVÝ ČLOVEK 2.0
"Štvrtá priemyselná revolúcia nechce zmeniť len spôsob, akým pracujeme a získavame informácie, ale chce zmeniť aj nás samých. Exkluzívny výtlačok z knihy "Odvážny nový svet 2030"
Adrianna7
Film pokazuje powiązania amerykańskiego naukowca z Chinami i z Moderną. Tak to działa. Cały system chińskich punktów, w tym kowid, budują korporacje finansjery
prorogeopolityka.pl/…ania-amerykanskiego-naukowca-z-chinami-i-z-moderna