Clicks3K
Odnowa całego świata rozpocznie się od Polski. Źródło: YouTubeMore
Odnowa całego świata rozpocznie się od Polski.

Źródło: YouTube
heniutka2016 shares this
2
gigaopole@interia.pl
Ela17
chwala
Naleczxxx
Jakiś Polski profesor powiedział , że "Niemcy w ciągu stu lat wywołali trzy wojny". Właśnie mamy preludium trzeciej bo to dopiero poczatek.
wacula25wp.pl
Matricaria A to przecież same Niemcy już wcześniej wyparli się papieża i KK i zaufali heretykowi i mordercy Lutrowi a nad to przed kryzysem islamu kościoły zamieniali w hotele dyskoteki itp. przestali chodzić na msze św.
Matricaria
W Europie w XXw wiarę zaczęto wstydliwie wypychać do sfery prywatnej,w kościele zrezygnowano z łaciny,potem księża pozdejmowali sutanny,poproszono do pomocy świeckich,w końcu opustoszałe kościoły pozamykano.Teraz na ulicach słychać śpiew muezina i widać piątkowe tłumy idące do meczetu.A to wszystko za jednego tylko pokolenia które wyrzuciło Boga ze sfery publicznej i teraz schodząc do grobu …More
W Europie w XXw wiarę zaczęto wstydliwie wypychać do sfery prywatnej,w kościele zrezygnowano z łaciny,potem księża pozdejmowali sutanny,poproszono do pomocy świeckich,w końcu opustoszałe kościoły pozamykano.Teraz na ulicach słychać śpiew muezina i widać piątkowe tłumy idące do meczetu.A to wszystko za jednego tylko pokolenia które wyrzuciło Boga ze sfery publicznej i teraz schodząc do grobu widzą jak straszny los zgotowali swoim wnukom.
Czeslaw Lipka shares this
12
zazdroszcza nam wuj wie czego cheba tylko glupoty bo wiecej niczego