Clicks2K

Franciszek zamurował Żywego Jezusa!

Franciszek zamurował Żywego Jezusa
August 27, 2021 ~ Joanna Kappabi

Franciszek zamurował Żywego Jezusa
August 27, 2021 ~ Joanna Kappabi
Włoski ksiądz Alessandro Minutella z Facebookowej strony: Radio Domina Nostra, dokumentuje finał historii cudu eucharystycznego w Buenos Aires:
Tłumaczenie:
“Chcę zrobić dziś tę krótką niezaplanowaną transmisję, ponieważ znajduję się w parafii Santa Maria, znajdującej się w centrum stolicy Argentyny, pod numerem 286 Avenida La Plata w dzielnicy Almagro. Jesteśmy więc na starym mieście Buenos Aires. Miał tutaj miesce znany cud eucharystyczny z Buenos Aires, którym zajął się i zgłębił ówczesny dziennikarz “Avvenire” , Maurizio Blondet. Napisał książkę właśnie o tym niesamowitym cudzie, który wydarzył się tutaj w latach 90. Opowiem wam o tym krótko a potem pokażę wam to miejsce jak Bóg pozwoli. Więc, 1 maja 1992 roku, był to piątek – w tym samym miesiącu i tym samym roku, w którym Jorge Mario Bergoglio stał się biskupem pomocniczym Buenos Aires, dwa kawałeczki poświęconej hostii, zostają znalezione na korporale w tabernakulum. Wiecie co to jest korporał, to jest ta chusteczka którą używa się podczas Mszy. Tam właśnie jeden z wiernych znajduje te dwa kawałeczki hostii.

I tak jak postępuje się w tych przypadkach, w wielkim skrócie, proboszcz każe umieścić je w naczyniu z wodą, aby się rozpuściły i umieszcza się to naczynie wówczas w tabernakulum i czeka. Ósmego maja jednak, te dwie cząstki okazuje się, że nie są jeszcze rozpuszczone. Wprost przeciwnie, przyjmują czerwono krwisty kolor. A dwa dni później, w niedzielę, 10 maja podczas Mszy Św. wieczornej, zauważone zostają Krople Krwi nawet na patenie. To jest pierwszy z trzech ważnych momentów tego cudu eucharystycznego w Buenos Aires, czyli zadziwiającego wydarzenia.

W niedzielę, 24 lipca 1994 a więc dwa lata później, podczas mszy dla dzieci, kapłan będący proboszczem tej parafii, biorąc cyborium z Tabernakulum, zauważa, że kropla Krwi spływa po wewnętrznej stronie.

Trzeci moment, w sierpniu 1996, 15 sierpnia w święto Wniebowzięcia Maryi o godz. 19.00, na końcu Mszy Św., ojciec Alejando Pezet widzi wierną która się przybliża i ma ze sobą Hostię, znalezioną w kącie Kościoła, najprawdopodobniej sprofanowaną. Również w tym przypadku, Kapłan umieszcza ją w naczyniu z wodą aby się rozpuściła, podobnie jak w 1992 roku. Kilka dni później, 26 sierpnia, odkrywa, że hostia nie tylko nie rozpuściła się ale przemieniła w coś stałego, coś, co przypomina fragment ludzkiego ciała, z którego kapie Krew. Proboszcz więc natychmiast powiadamia arcybiskupa który angażuje biskupa pomocniczego, czyli Jorge Mario Bergoglio.


Profesjonalista fotografuje, napisany zostaje raport i wszystko zostaje wysłane do Rzymu. Po tym jak w 1992 roku, pewni naukowcy hematolodzy stwierdzili, że mamy do czynienia z ludzką krwią, Bergoglio, który w międzyczasie został arcybskupem Buenos Aires, zarządził nowe analizy tych trzech cudów eucharystycznych, rozkazując by nie rozgłaszano sprawy. Rezultaty badań które zlecił Bergoglio: czerwone i białe ciałka krwi jak i tkanki, należą do serca ludzkiego, człowieka jeszcze żywego! Pomyślcie co za rzeczy dzieci drogie! W 1999 arcybiskup Bergoglio, prosi o nowe analizy. Czyli po raz kolejny chce zweryfikować na nowo naturę tego niewyjaśnionego fenomenu. Doktor Ricardo Castanon Gomez, boliwijski specjalista, pobiera fragment tego żywego ciała i wysyła do labolatorium genetyki do San Francisco, do USA, gdzie 28 stycznia 2000 roku, czyli już lata temu, podano do wiadomości, że na próbce znaleziono ludzkie DNA. Próbka DNA ludzkiego, zebrane z hostii która stała się ludzkim ciałem, zostają też wysłane przez Bergoglio do profesora Johna Walkera, do uniwersytetu w Sydney, w Australii.

On również stwierdza, że mamy do czynienia z komórkami mięśniowymi i białe krwinki są nienaruszone. I nie tylko, gdyż analizy w Australii, jak zakomunikował Walker w 2003 doktorowi Castanon Gomez, naukowcowi i hematologowi boliwijskiemu, stwierdzone było zapalenie tkanek oznaczające, że osoba do której należały, przeżyła traumę, a my wiemy o jaką traumę chodzi. Traumę krzyża. W poszukiwaniu kolejnych potwierdzeń Bergoglio wysyła próbki również ekspertowi chorób serca, doktorowi Frederickowi Zugibe, z Columbia University w Nowym Jorku. Pisze on dokładnie te słowa w sprawozdaniu z 26 marca 2005: “Analizowany materiał jest fragmentem serca, pochodzącym ze ściany lewej komory, w pobliżu zastawki.”

My we Włoszech mamy cud z Orvieto, lub ten z Lanciano, lecz ten z Bueonos Aires jest niestety mało znany, a teraz wam opowiem jak skończyła się ta historia.
Cud mało znany ale naprawdę niesamowity
. A pierwszym świadkiem, jakoże biskupem diecezji, był właśnie Bergoglio. Okazuje się więc w badaniach, że chodzi o mięsień odpowiedzialny za skurcz serca, i trzeba przypomnieć, że lewa komora pompuje krew do wszystkich części ciała, co wskazuje, że serce było żywe w momencie pobrania białych krwinek. I coś jeszcze bardzie zaskakującego. Te białe krwinki penetrowały w tkankę a oznacza to, że serce zostało poddane wielkiemu stresowi. To są słowa trzeciego naukowca z Columbia University z Nowego Jorku.

Dzieci drogie, w takiej sytuacji, spodziewano się jakiejś oficjanej deklaracji, bo zaangażowano naukę, tak jak i prawidłowo postąpił Bergoglio, bo dokumenty kościoła polecają w przypadku fenomenów ponadnaturalnych by je zbadać, czyli zwołać komisję i zgłębić, czy “constat de supernaturalitate” jak naucza kościół. Bergoglio zrobił te analizy, zaangażował jak słyszeliście, profesora z Boliwii, bardzo znanego w Ameryce Łacińskiej, zaangażował profesora z Sydney w Australii i jednego z Columbia Univeristy. Wszyscy trzej zadeklarowali, że jest to fenomen po ludzku niewytłumaczalny, to co mogli przeanalizować, czyli te fragmenty serca ludzkiego, jeszcze pulsującego. Czekano więc na jakąś oficjalną
deklarację…

Żadnej oficjalnej deklaracji. To najbardziej zaskakujący aspekt. Mówią tutaj w Buenos Aires, że Bergoglio przybył kilkakrotnie do parafii ale zawsze prosił, by tej sprawy nie rozgłaszano.
Niech każdy wyciągnie swoje wnioski. Myślę, że Pan Bóg nie przestaje nas zaskakiwać i wysyła nam zawsze cenne sygnały, by nawrócić nasze serca. Kiedy wszedłem do tego kościoła, zapytałem, czy można zobaczyć miejsce gdzie znajdują się te cząstki tak cenne i teraz króciutko wam je pokażę.

O, to jest kościół Santa Maria, tu gdzie wszedłem, i tutaj trwa ciągła adoracja…
Ze względu na zarządzenie kurii, nie można nic zobaczyć. Za tymi drzwiami znajdują się Relikwie, nazwijmy je tak, Relikwie Eucharystycznetego nadzwyczajnego Cudu, lecz nie jest możliwe ujrzenie ich. Zostało to zabronione, co jest naprawdę niewytłumaczalną decyzją. Jak dla mnie, jest to oczywiście grzech przeciw Duchowi Świętemu. Chcę wam jeszcze pokazać, na zakończenie, kamienną tablicę, z napisem: społeczność kościoła Santa Maria poświęca tę kaplicę ciągłej adoracji. W tej kaplicy zachowany jest znak Eucharystyczny i Naczynia Święte poczynając od 1992 aż do 1996 roku.

Co na to rzec, dzieci drogie? Według mnie, można powiedzieć, że to co opowiedziałem, to jawny znak, jak to Bóg przychodzi i działa w Swoim Kościele, lecz siły światowe próbują za wszelką cenę ukryć zaskakujące działanie Ducha Świętego w Kościele. Wydaje się, że Bergoglio zarządał analiz by dowieść, że jest to wszystko nieprawda, lecz postawiony przed faktem, musiał się poddać ale uczynić tak, by cud nie został objawiony i do dnia dzisiejszego nie możemy zrozumieć dlaczego
.

Przyjechaliśmy tutaj specjalnie by wam to pokazać, dziękujemy Maurizio Blondet, który napisał świetną książkę na ten temat. Czuję wielką radość z przyjazdu tutaj ale i wielki ból widząc, że nikt, ale to nikt, nie może zobaczyć ani oglądać tego cudu, który w trzech różnych chwilach, w 1992, 1994 i 1996 miał tutaj miejsce. I przypominam jeszcze raz, że hostie stały się ludzkim ciałem. To ciało, Bergoglio wysłał do przebadania, do Australii, Boliwii i USA i zostało potwierdzone, że było to ludzkie żywe ciało, pobrane z serca, z czerwonymi i białymi krwinkami.
Niech was moi najdrożsi błogosławi Pan, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.
Te chwile tutaj, w Buenos Aires, mnie osobiście jeszcze bardziej utwierdziły w tym, że kościół któremu przewodzi kardynał Bergoglio, nie jest kościołem katolickim, ale fałszywym kościołem, gdzie nie ma Chrystusa ani Ducha Świętego.”
***
Pomimo bycia świadkiem Cudu Eucharystycznego, Franciszek zdaje się nie wierzyć w obecność Żywego Jezusa w Eucharystii. Znane są liczne profanacje Ciała Pana Jezusa podczas celebrowanych przez niego Mszy (podobno kiedy został papieżem, był mocno zdziwiony kiedy zabroniono mu w Bazylice Świętego Piotra rozdawania Komunii na rękę).

Na poniższym video, jeszcze w Argentynie, Franciszek rozdaje Ciało Chrystusa jak cukierki, na rękę, bez pateny i w dodatku nie wypowiadając słów wskazujących, że jest to Ciało Chrystusa!

wordpress.com/2021/08/27/franciszek-zamurowal-zywego-jezusa/
m.rekinek
Tu nie ma przypadku. Tak jak święty Piotr zaparł się trzykrotnie Jezusa, tak teraz, u końca czasów następca św. Piotra zaparł się potrójnego cudu eucharystycznego, a więc żywego Jezusa.
przeciwherezjom
Co???? Jaki następca św. Piotra??? Dlaczego poniżasz Stolicę Piotrową? Antypapież Bergoglio nie ma nic wspólnego ze św. Piotrem!
przeciwherezjom
W sumie logiczne postępowanie sługi szatana. Zdziwiłbym się, gdyby postąpił inaczej. A uważam za Boży cud fakt, że Bergoglio nie zadbał o to by ów kościół np spalono. A nawet ta blokada kultu przez wówczas biskupa a teraz antypapieża wywołała reakcję wiernych najlepszą z możliwych - wieczystą adorację. Czyli prześladowanie upadłego hierarchy wywołało wielkie dobro. Tam gdzie nie ma takiego …More
W sumie logiczne postępowanie sługi szatana. Zdziwiłbym się, gdyby postąpił inaczej. A uważam za Boży cud fakt, że Bergoglio nie zadbał o to by ów kościół np spalono. A nawet ta blokada kultu przez wówczas biskupa a teraz antypapieża wywołała reakcję wiernych najlepszą z możliwych - wieczystą adorację. Czyli prześladowanie upadłego hierarchy wywołało wielkie dobro. Tam gdzie nie ma takiego prześladowania - np w naszej Sokółce - tam pobożność bardzo podupadła - został prawie tylko biznes pielgrzymkowy.
ľubica shares this
1173
František zamuroval živého Ježiša

Taliansky kňaz Alessandro Minutella z FB stránky: Rádio Domina Nostra, dokumentuje finále príbehu o eucharistickom zázraku v Buenos Aires:
"Chcem dnes uskutočniť toto krátke neplánované vysielanie, pretože som vo farnosti Santa Maria, ktorá sa nachádza v centre hlavného mesta Argentíny, na ulici Avenida La Plata 286 v okrese Almagro." Sme teda v starom meste …More
František zamuroval živého Ježiša

Taliansky kňaz Alessandro Minutella z FB stránky: Rádio Domina Nostra, dokumentuje finále príbehu o eucharistickom zázraku v Buenos Aires:
"Chcem dnes uskutočniť toto krátke neplánované vysielanie, pretože som vo farnosti Santa Maria, ktorá sa nachádza v centre hlavného mesta Argentíny, na ulici Avenida La Plata 286 v okrese Almagro." Sme teda v starom meste Buenos Aires. Bol tu slávny eucharistický zázrak z Buenos Aires, ktorého sa chopil a študoval vtedajší novinár Avvenire Maurizio Blondet. O tomto úžasnom zázraku, ktorý sa tu stal v 90. rokoch, napísal knihu. Poviem vám o tom stručne a potom vám ukážem toto miesto, ak to Boh dovolí. 1. mája 1992 bol piatok - ten istý mesiac a rok, keď sa Jorge Mario Bergoglio stal pomocným biskupom v Buenos Aires, sa dva kusy Najsvätejšej Sviatosti, nachádzajú na korporále vo svätostánku. Viete, čo je to korporál, to je vreckovka, ktorá sa používa pri omši. Práve tam jeden z veriacich nájde tieto dva kusy Svätej Hostie.

A ako sa to v týchto prípadoch robí, v skratke farár prikáže, aby boli vložené do nádoby s vodou, aby sa rozpustili, a potom sa nádoba vloží do svätostánku a čaká sa. 8. mája sa však ukázalo, že tieto dve častice ešte nie sú rozpustené. Naopak, majú červenokrvavú farbu. A o dva dni neskôr, v nedeľu 10. mája počas večernej svätej omše sú zaznamenané dokonca kvapky krvi aj na paténe. Toto je prvý z troch dôležitých momentov tohto eucharistického zázraku v Buenos Aires, úžasnej udalosti.
V nedeľu 24. júla 1994, o dva roky neskôr,
počas omše pre deti kňaz, ktorý je farárom a vyberá cibórium zo svätostánku, poznamenáva, že vnútri steká kvapka krvi.
Tretí moment, v auguste 1996, 15. augusta, na sviatok Nanebovzatia Panny Márie o 19.00 hod. , na záver svätej omše, otec Alejando Pezet vidí veriacu, ktorá sa blíži dopredu a má so sebou Presvätú Hostiu, ktorá sa nachádzala v rohu kostola, s najväčšou pravdepodobnosťou znesvätenú. Kňaz JU opäť vloží do nádoby s vodou, aby JU rozpustil, rovnako ako v roku 1992. O niekoľko dní neskôr, 26. augusta, zisťuje, že Sv. Hostia sa nielenže nerozpustila, ale zmenila sa na niečo pevné, niečo, čo vyzerá ako z fragmentu ľudského tela, z ktorého kvapká krv.
Farár teda ihneď upovedomí arcibiskupa, ktorý poverí pomocného biskupa Jorge Maria Bergoglia.
Profesionál fotografuje, je spísaná správa a všetko je odoslané do Ríma. Potom, čo niektorí hematológovia zistili, že v roku 1992 máme do činenia s ľudskou krvou, Bergoglio, ktorý sa medzitým stal arcibiskupom v Buenos Aires, nariadil nové analýzy týchto troch eucharistických zázrakov a nariadil, aby sa o tejto záležitosti neinformovalo.

Výsledky výskumu objednaného spoločnosťou Bergoglio: červené a biele krvinky a tkanivá patria ľudskému srdcu žijúceho človeka !

Zamyslite sa nad tým, moji drahí ! V roku 1999 arcibiskup Bergoglio požaduje nové analýzy. Preto si chce opäť nanovo overiť povahu tohto nevysvetliteľného javu. Doktor Ricardo Castanon Gomez, bolívijský špecialista, odoberie fragment tohto živého tela a pošle ho do genetického laboratória v San Franciscu v USA, kde 28. januára 2000, to znamená, že pred rokmi bolo zistené, že vo vzorke bola nájdená ľudská DNA. Vzorku ľudskej DNA, vzatú zo SV.HOSTIE, ktorá sa stala ľudským mäsom, pošle Bergoglio aj profesorovi Johnovi Walkerovi z University of Sydney v Austrálii.

Tento uvádza, že máme do činenia so svalovými bunkami a biele krvinky sú neporušené. A nielen to,nakoľko analýzou v Austrálii, ako Walker v roku 2003 informoval doktora Castanona Gomeza, bolívijského vedca a hematológa, sa zistilo, že ide o zápal tkaniva, čo znamená, že osoba, ktorej patrili, zažila utrpenie a my vieme, čo utrpenie je. Utrpenie z kríža.

Bergoglio tiež poslal vzorky expertovi na srdcové choroby doktorovi Frederickovi Zugibemu z Kolumbijskej univerzity v New Yorku pri hľadaní ďalších potvrdení. Vo svojej správe z 26. marca 2005 píše presne tieto slová: „Analyzovaný materiál je fragment srdca pochádzajúci zo steny ľavej komory v blízkosti ventilu.“

My v Taliansku máme zázrak z Orvieta alebo z Lanciana, ale ten od Bueonos Aires je, bohužiaľ, málo známy, a teraz vám poviem, ako sa tento príbeh skončil.
Málo známy zázrak, ale skutočne úžasný. A prvým svedkom toho bol biskup diecézy Bergoglio. Vo výskume sa teda ukazuje, že je to sval zodpovedný za kontrakciu srdca a treba mať na pamäti, že ľavá komora pumpuje krv do všetkých častí tela, čo naznačuje, že srdce bolo živé, keď sa zbierali biele krvinky. . A ešte niečo prekvapujúcejšie. Tieto biele krvinky prenikli do tkaniva a to znamená, že srdce bolo vystavené veľkému stresu. To sú slová tretieho vedca z Columbia University v New Yorku.

Drahé deti, v takejto situácii sa očakávalo nejaké oficiálne vyhlásenie, pretože bola zapojená veda, ako to správne urobil Bergoglio, pretože cirkevné dokumenty odporúčajú, aby boli v prípade nadprirodzených javov vyšetrené,
to znamená zvolaná komisia a vyšetrenie, alebo „constat de supernaturalitate“, ako to učí cirkev. Bergoglio urobil tieto analýzy, najal profesora z Bolívie, veľmi známeho v Latinskej Amerike, profesora z austrálskeho Sydney a jedného z Kolumbijskej univerzity, počuli ste. Všetci traja vyhlásili, že ide o nevysvetliteľný ľudský jav, čo môžu analyzovať, tj. tie fragmenty ľudského srdca, ktoré stále pulzujú.

Takže čakali na nejaké oficiálne vyhlásenie ... A žiadne oficiálne vyhlásenie nebolo! Toto je najprekvapivejší aspekt. Tu v Buenos Aires sa hovorí, že Bergoglio prišiel na faru niekoľkokrát, ale vždy žiadal, aby sa táto vec neinformovala. Každý nech si urobí svoje závery. Myslím si, že Boh nás neprestáva prekvapovať a vždy nám posiela vzácne signály, aby obrátil naše srdcia. Keď som vošiel do tohto kostola, spýtal som sa, či je možné vidieť miesto, kde sa tieto vzácne častice nachádzajú, a teraz vám ich stručne ukážem.
Ach, toto je kostol Santa Maria, do ktorého som vstúpil, a je tu neustála adorácia ...
Pretože je to nariadenie kúrie, nič nevidíš. Za týmito dverami sa nachádzajú Relikvie, nazvime ich eucharistické relikvie - tento mimoriadny zázrak, ale nie je možné ich vidieť. Bolo to zakázané, čo je skutočne nevysvetliteľné rozhodnutie. Pre mňa je to zjavne hriech proti Duchu Svätému. Chcel by som vám na konci ukázať kamennú tabuľu s nápisom: spoločenstvo kostola Santa Maria zasvätí túto kaplnku neustálej adorácii. V rokoch 1992 až 1996 je v tejto kaplnke zachovaný eucharistický znak a posvätné nádoby.

Čo povedať, milí veriaci? Podľa mňa sa dá povedať, že to, čo som povedal, je jasným znakom toho, ako Boh prichádza a pôsobí vo svojej Cirkvi, ale svetové sily sa snažia za každú cenu skryť prekvapujúce pôsobenie Ducha Svätého v Cirkvi. Zdá sa, že Bergoglio požadoval analýzu, ktorá by dokázala, že to všetko bolo nepravdivé, ale keď sa stretol so skutočnosťou, musel sa vzdať, ale urobiť tak, aby sa zázrak neodhalil, a dodnes nerozumieme prečo.

Prišli sme sem konkrétne preto, aby sme vám to ukázali, ďakujem Mauriziovi Blondetovi, ktorý na túto tému napísal vynikajúcu knihu. Cítim veľkú radosť, že som sem prišiel, ale zároveň aj veľkú bolesť, keď vidím, že nikto, ale nikto nemôže vidieť ani sledovať tento zázrak, ktorý sa tu odohral v troch rôznych časoch, v rokoch 1992, 1994 a 1996. A ešte raz pripomínam, že sväté Hostie sa stali ľudským telom.
Toto ľudské telo, Bergoglio, poslal na vyšetrenie do Austrálie, Bolívie a USA a potvrdilo sa, že išlo o živé ľudské telo odobraté zo srdca s červenými a bielymi krvinkami.
Nech vás Pán žehná, moji milovaní, v mene Otca, Syna a Ducha Svätého, Amen.
Tieto chvíle tu v Buenos Aires ma osobne ešte viac utvrdili v tom, že cirkev vedená kardinálom Bergogliom nie je katolíckou cirkvou, ale falošnou cirkvou, kde nie je ani Kristus, ani Duch Svätý. “
***
Napriek tomu, že bol František svedkom eucharistického zázraku, zdá sa, že neverí v prítomnosť Živého Ježiša v Eucharistii. Je známych množstvo zneuctení Ježišovho tela počas ním slúžených omší (zrejme keď sa stal pápežom, bol veľmi prekvapený, keď mu v Bazilike sv. Petra bolo zakázané rozdeľovať prijímanie do ruky).
Vo videu nižšie, keď je František v Argentíne, distribuuje Kristovo telo ako cukríky, po ruke, bez pateny a bez vyslovenia slov, ktoré naznačujú, že ide o Kristovo telo!
........................................................................................................................................................................................................................................................
ľubica
Taliansky kňaz Alessandro Minutella z FB stránky: Rádio Domina Nostra, dokumentuje finále príbehu o eucharistickom zázraku v Buenos Aires:
"Chcem dnes uskutočniť toto krátke neplánované vysielanie, pretože som vo farnosti Santa Maria, ktorá sa nachádza v centre hlavného mesta Argentíny, na ulici Avenida La Plata 286 v okrese Almagro." Sme teda v starom meste Buenos Aires. Bol tu slávny eucharis…More
Taliansky kňaz Alessandro Minutella z FB stránky: Rádio Domina Nostra, dokumentuje finále príbehu o eucharistickom zázraku v Buenos Aires:
"Chcem dnes uskutočniť toto krátke neplánované vysielanie, pretože som vo farnosti Santa Maria, ktorá sa nachádza v centre hlavného mesta Argentíny, na ulici Avenida La Plata 286 v okrese Almagro." Sme teda v starom meste Buenos Aires. Bol tu slávny eucharistický zázrak z Buenos Aires, ktorého sa chopil a študoval vtedajší novinár Avvenire Maurizio Blondet. O tomto úžasnom zázraku, ktorý sa tu stal v 90. rokoch, napísal knihu. Poviem vám o tom stručne a potom vám ukážem toto miesto, ak to Boh dovolí. 1. mája 1992 bol piatok - ten istý mesiac a rok, keď sa Jorge Mario Bergoglio stal pomocným biskupom v Buenos Aires, sa dva kusy Najsvätejšej Sviatosti, nachádzajú na korporále vo svätostánku. Viete, čo je to korporál, to je vreckovka, ktorá sa používa pri omši. Práve tam jeden z veriacich nájde tieto dva kusy Svätej Hostie.

A ako sa to v týchto prípadoch robí, v skratke farár prikáže, aby boli vložené do nádoby s vodou, aby sa rozpustili, a potom sa nádoba vloží do svätostánku a čaká sa. 8. mája sa však ukázalo, že tieto dve častice ešte nie sú rozpustené. Naopak, majú červenokrvavú farbu. A o dva dni neskôr, v nedeľu 10. mája počas večernej svätej omše sú zaznamenané dokonca kvapky krvi aj na paténe. Toto je prvý z troch dôležitých momentov tohto eucharistického zázraku v Buenos Aires, úžasnej udalosti.
V nedeľu 24. júla 1994, o dva roky neskôr,
počas omše pre deti kňaz, ktorý je farárom a vyberá cibórium zo svätostánku, poznamenáva, že vnútri steká kvapka krvi.
Tretí moment, v auguste 1996, 15. augusta, na sviatok Nanebovzatia Panny Márie o 19.00 hod. , na záver svätej omše, otec Alejando Pezet vidí veriacu, ktorá sa blíži dopredu a má so sebou Presvätú Hostiu, ktorá sa nachádzala v rohu kostola, s najväčšou pravdepodobnosťou znesvätenú. Kňaz JU opäť vloží do nádoby s vodou, aby JU rozpustil, rovnako ako v roku 1992. O niekoľko dní neskôr, 26. augusta, zisťuje, že Sv. Hostia sa nielenže nerozpustila, ale zmenila sa na niečo pevné, niečo, čo vyzerá ako z fragmentu ľudského tela, z ktorého kvapká krv.
Farár teda ihneď upovedomí arcibiskupa, ktorý poverí pomocného biskupa Jorge Maria Bergoglia.
Profesionál fotografuje, je spísaná správa a všetko je odoslané do Ríma. Potom, čo niektorí hematológovia zistili, že v roku 1992 máme do činenia s ľudskou krvou, Bergoglio, ktorý sa medzitým stal arcibiskupom v Buenos Aires, nariadil nové analýzy týchto troch eucharistických zázrakov a nariadil, aby sa o tejto záležitosti neinformovalo.

Výsledky výskumu objednaného spoločnosťou Bergoglio: červené a biele krvinky a tkanivá patria ľudskému srdcu žijúceho človeka !

Zamyslite sa nad tým, moji drahí ! V roku 1999 arcibiskup Bergoglio požaduje nové analýzy. Preto si chce opäť nanovo overiť povahu tohto nevysvetliteľného javu. Doktor Ricardo Castanon Gomez, bolívijský špecialista, odoberie fragment tohto živého tela a pošle ho do genetického laboratória v San Franciscu v USA, kde 28. januára 2000, to znamená, že pred rokmi bolo zistené, že vo vzorke bola nájdená ľudská DNA. Vzorku ľudskej DNA, vzatú zo SV.HOSTIE, ktorá sa stala ľudským mäsom, pošle Bergoglio aj profesorovi Johnovi Walkerovi z University of Sydney v Austrálii.

Tento uvádza, že máme do činenia so svalovými bunkami a biele krvinky sú neporušené. A nielen to,nakoľko analýzou v Austrálii, ako Walker v roku 2003 informoval doktora Castanona Gomeza, bolívijského vedca a hematológa, sa zistilo, že ide o zápal tkaniva, čo znamená, že osoba, ktorej patrili, zažila utrpenie a my vieme, čo utrpenie je. Utrpenie z kríža.

Bergoglio tiež poslal vzorky expertovi na srdcové choroby doktorovi Frederickovi Zugibemu z Kolumbijskej univerzity v New Yorku pri hľadaní ďalších potvrdení. Vo svojej správe z 26. marca 2005 píše presne tieto slová: „Analyzovaný materiál je fragment srdca pochádzajúci zo steny ľavej komory v blízkosti ventilu.“

My v Taliansku máme zázrak z Orvieta alebo z Lanciana, ale ten od Bueonos Aires je, bohužiaľ, málo známy, a teraz vám poviem, ako sa tento príbeh skončil.
Málo známy zázrak, ale skutočne úžasný. A prvým svedkom toho bol biskup diecézy Bergoglio. Vo výskume sa teda ukazuje, že je to sval zodpovedný za kontrakciu srdca a treba mať na pamäti, že ľavá komora pumpuje krv do všetkých častí tela, čo naznačuje, že srdce bolo živé, keď sa zbierali biele krvinky. . A ešte niečo prekvapujúcejšie. Tieto biele krvinky prenikli do tkaniva a to znamená, že srdce bolo vystavené veľkému stresu. To sú slová tretieho vedca z Columbia University v New Yorku.

Drahé deti, v takejto situácii sa očakávalo nejaké oficiálne vyhlásenie, pretože bola zapojená veda, ako to správne urobil Bergoglio, pretože cirkevné dokumenty odporúčajú, aby boli v prípade nadprirodzených javov vyšetrené,
to znamená zvolaná komisia a vyšetrenie, alebo „constat de supernaturalitate“, ako to učí cirkev. Bergoglio urobil tieto analýzy, najal profesora z Bolívie, veľmi známeho v Latinskej Amerike, profesora z austrálskeho Sydney a jedného z Kolumbijskej univerzity, počuli ste. Všetci traja vyhlásili, že ide o nevysvetliteľný ľudský jav, čo môžu analyzovať, tj. tie fragmenty ľudského srdca, ktoré stále pulzujú.

Takže čakali na nejaké oficiálne vyhlásenie ... A žiadne oficiálne vyhlásenie nebolo! Toto je najprekvapivejší aspekt. Tu v Buenos Aires sa hovorí, že Bergoglio prišiel na faru niekoľkokrát, ale vždy žiadal, aby sa táto vec neinformovala. Každý nech si urobí svoje závery. Myslím si, že Boh nás neprestáva prekvapovať a vždy nám posiela vzácne signály, aby obrátil naše srdcia. Keď som vošiel do tohto kostola, spýtal som sa, či je možné vidieť miesto, kde sa tieto vzácne častice nachádzajú, a teraz vám ich stručne ukážem.
Ach, toto je kostol Santa Maria, do ktorého som vstúpil, a je tu neustála adorácia ...
Pretože je to nariadenie kúrie, nič nevidíš. Za týmito dverami sa nachádzajú Relikvie, nazvime ich eucharistické relikvie - tento mimoriadny zázrak, ale nie je možné ich vidieť. Bolo to zakázané, čo je skutočne nevysvetliteľné rozhodnutie. Pre mňa je to zjavne hriech proti Duchu Svätému. Chcel by som vám na konci ukázať kamennú tabuľu s nápisom: spoločenstvo kostola Santa Maria zasvätí túto kaplnku neustálej adorácii. V rokoch 1992 až 1996 je v tejto kaplnke zachovaný eucharistický znak a posvätné nádoby.

Čo povedať, milí veriaci? Podľa mňa sa dá povedať, že to, čo som povedal, je jasným znakom toho, ako Boh prichádza a pôsobí vo svojej Cirkvi, ale svetové sily sa snažia za každú cenu skryť prekvapujúce pôsobenie Ducha Svätého v Cirkvi. Zdá sa, že Bergoglio požadoval analýzu, ktorá by dokázala, že to všetko bolo nepravdivé, ale keď sa stretol so skutočnosťou, musel sa vzdať, ale urobiť tak, aby sa zázrak neodhalil, a dodnes nerozumieme prečo.

Prišli sme sem konkrétne preto, aby sme vám to ukázali, ďakujem Mauriziovi Blondetovi, ktorý na túto tému napísal vynikajúcu knihu. Cítim veľkú radosť, že som sem prišiel, ale zároveň aj veľkú bolesť, keď vidím, že nikto, ale nikto nemôže vidieť ani sledovať tento zázrak, ktorý sa tu odohral v troch rôznych časoch, v rokoch 1992, 1994 a 1996. A ešte raz pripomínam, že sväté Hostie sa stali ľudským telom.
Toto ľudské telo, Bergoglio, poslal na vyšetrenie do Austrálie, Bolívie a USA a potvrdilo sa, že išlo o živé ľudské telo odobraté zo srdca s červenými a bielymi krvinkami.
Nech vás Pán žehná, moji milovaní, v mene Otca, Syna a Ducha Svätého, Amen.
Tieto chvíle tu v Buenos Aires ma osobne ešte viac utvrdili v tom, že cirkev vedená kardinálom Bergogliom nie je katolíckou cirkvou, ale falošnou cirkvou, kde nie je ani Kristus, ani Duch Svätý. “
***
Napriek tomu, že bol František svedkom eucharistického zázraku, zdá sa, že neverí v prítomnosť Živého Ježiša v Eucharistii. Je známych množstvo zneuctení Ježišovho tela počas ním slúžených omší (zrejme keď sa stal pápežom, bol veľmi prekvapený, keď mu v Bazilike sv. Petra bolo zakázané rozdeľovať prijímanie do ruky).
Vo videu nižšie, keď je František v Argentíne, distribuuje Kristovo telo ako cukríky, po ruke, bez pateny a bez vyslovenia slov, ktoré naznačujú, že ide o Kristovo telo!
........................................................................................................................................................................................................................................................
starski
zamieszczone filmy z "komunikowania" na mszach bergogliańskich to koszmar jakiś...