01:02:48
Akita i tajemnica fatimska (z ważnymi aktualizacjami na temat Wizjonerskiej Siostry Sasagawy) ks. Elias Mary odwiedził Siostrę Sasagawę w domu opieki Grove of the Owls w dniu 17 kwietnia 2023 r. O jego …More
Akita i tajemnica fatimska (z ważnymi aktualizacjami na temat Wizjonerskiej Siostry Sasagawy) ks. Elias Mary odwiedził Siostrę Sasagawę w domu opieki Grove of the Owls w dniu 17 kwietnia 2023 r. O jego wizycie można przeczytać w majowo-czerwcowym wydaniu magazynu Missio Immaculatae pod adresem May/June 2023 - Missio Immaculatae Magazine Od tego czasu wyszło na jaw, że siostra Sasagawa, co ponownie potwierdzono 1 kwietnia 2024 r., pozostaje w ośrodku Grove of the Owls Care w Kumamoto w Japonii. Pilnie prosimy mieszkańców Japonii o rozmowę z nią. Informujemy naszych widzów o potrzebie odwiedzin Siostry Agnieszki, która została odizolowana od wspólnoty katolickiej i jej stan zdrowia jest zły. Prosimy, módlcie się za nią i prosimy pobliskich chrześcijan w Japonii o wsparcie i odwiedzenie Siostry Sasagawy w ośrodku Grove of the Owls Care w Kumamoto. Ten film powstał w 2015 roku przy udziale i zgodzie Siostry Agnes Sasagawy. To pierwszy raz, kiedy usłyszano jej głos od czasu, gdy w 1990 r. udzieliła wywiadu dla filmu dokumentalnego „Wzgórze Odkupienia”. Matka Boża z Akita jest niezwykle ważna, ponieważ 13 lat po ujawnieniu przez Watykan ostatniej części Tajemnicy Fatimskiej w 1960 r. , kardynał Ratzinger powiedział, że Matka Boża z Akita jest zasadniczo tym samym, co Tajemnica Fatimska. Siostra Sasagawa napisała list polecający dla filmu dokumentalnego. Ten list można przeczytać w 59 minutach i 10 sekundach filmu dokumentalnego. „Potwierdzam, że informacje przekazane w tym dokumencie są prawidłowe i prawdziwe. Od dawna chciałem, aby ta informacja była znana wszystkim ludziom na świecie. Wierzę zatem, że ten dokument jest dziełem Bożym, zgodnym ze wskazówkami Najświętszej Maryi Panny, aby ostrzegać ludzi, aby poprawili swoje życie. Nieżyjący już biskup Ito, zmarły pastor Yasuda i inne wiarygodne źródła potwierdziły, że trzecie przesłanie z Akity przekazane mi przez Matkę Bożą z Akita jest zasadniczo takie samo, jak trzecie przesłanie z Fatimy. Modlę się, aby ten dokument został pokazany jak największej liczbie osób. Niech pokój naszej Błogosławionej Marii i Jezusa Chrystusa będzie z wami, Z poważaniem Siostra Agnes Katsuko Sasakawaźródło youtu.be/upMuFVs-MI4?si=qkw9cYhsRAAx6PWs kliknij na angielski potem na przetłumacz a będą napisy po polsku

ks. Elias Mary odwiedził Siostrę Sasagawę w domu opieki Grove of the Owls 17 kwietnia 2023 r. O jego wizycie można przeczytać w majowo-czerwcowym wydaniu magazynu Missio Immaculatae pod adresem May/June 2023 - Missio Immaculatae Magazine

Z tym tematem związany jest także film dokumentalny Sekret Nagasaki, dostępny pod adresem vimeo.com/manage/videos/911118807. Sekret Nagasaki opiera się na książce Davida Dionisiego Sekret Bomby Atomowej, opublikowanej przez Seibo no Kishi w Nagasaki, założonej przez św. Maksymiliana Kolbe, OFM Konwentualnego, i jest to jeden z powodów, dla których Siostra Sasagawa zgodziła się pomóc w tworzeniu Akity i Tajemnicy Fatimskiej.
Alleluja Polska shares this
41.1K
Nie znasz całej III tajemnicy z Fatimy jest ukrywana posłuchaj
Geminiano Secundo
1 IV 1944, Tuy, Galicja, Hiszpania; sobota przed Niedzielą Palmową; siostra Łucja, doroteuszka, na życzenie swojego biskupa spisuje 3 część tajemnicy fatimskiej. Oto jej treść opublikowana w internecie 21 IV 2010 (tłumaczenie własne przekładu angielskiego):
JMJ Tuy 1/4/944*
Teraz ujawnię trzeci fragment tajemnicy:
Ta część to apostazja w Kościele!
Nasza Pani pokazała nam kogoś, kogo opisałabym …
More
1 IV 1944, Tuy, Galicja, Hiszpania; sobota przed Niedzielą Palmową; siostra Łucja, doroteuszka, na życzenie swojego biskupa spisuje 3 część tajemnicy fatimskiej. Oto jej treść opublikowana w internecie 21 IV 2010 (tłumaczenie własne przekładu angielskiego):

JMJ Tuy 1/4/944*

Teraz ujawnię trzeci fragment tajemnicy:
Ta część to apostazja w Kościele!
Nasza Pani pokazała nam kogoś, kogo opisałabym jako „Ojciec Święty”przed wiwatującym tłumem.
Jednak różnił się on od prawdziwego Ojca Świętego, to jego szatańskie spojrzenie, ten [ktoś] miał spojrzenie diabła.
Wtedy, po kilku chwilach zobaczyliśmy tego samego papieża wkraczającego do kościoła, ale ten kościół był kościołem z piekła [rodem]; brakuje słów, by opisać obrzydliwość tego miejsca. Wyglądał jak szara cementowa forteca z ostrymi załamaniami i oknami na podobieństwo oczu; w dachu tej budowli sterczał dziób.
Następnie, podnieśliśmy wzrok ku Naszej Pani, która powiedziała nam: Widzieliście apostazję w Kościele; ten list może być otwarty przez Ojca Świętego, ale musi być opublikowany po Piusie XII a przed 1960.
Za panowania Jana Pawła II trzeba wyjąć kamień węgielny z grobu świętego Piotra i przenieść do Fatimy.
Ponieważ dogmatu wiary nie zachowano w Rzymie, władza będzie mu odebrana i przekazana do Fatimy.
Katedra Rzymu musi być zniszczona i zbudowana nowa w Fatimie.
Jeśli po 69 tygodniach od ogłoszenia tego rozkazu, Rzym będzie dopuszczał się obrzydliwości, miasto będzie zburzone.
Nasza Pani powiedziała nam, że jest to zapisane, Daniel 9, 24-25 i Mateusz 21, 42-44


* Oryginalny zapis daty 1 kwietnia 1944. [odcisk palca wskazującego]
6h057
A kto w internecie upublicznił tę tajemnicę?
Geminiano Secundo
@6h057 Franciszkanie z Portugalii w kwietniu 2010, krótko przed wizytą B16 w Fatimie. Dokument został zbadany przez biegłą sądową grafolog Begonę Slocker-Arce - pisał o tym Józef Maria Zavala.
6h057
dzięki za namiar