pl.news
2114.3K

Ewangelicki pastor niszczy figurę Matki Boskiej

Samozwańczy protestancki "pastor" Elías Ospina Gazcon ostentacyjnie zniszczył figurę Matki Boskiej z Lourdes, uderzając w nią młotkiem, informuje HsbNoticias.com z 18 lipca.

Świętokradztwo miało miejsce na publicznym placu w Mompox (Kolumbia), 16 lipca, w czasie święta Matki Boskiej z Mount Carmel.

HsbNoticias.com cytuje rezydenta w Mompox, Jaquelina Amarisa: "to, co zrobił ten bandyta, jest przestępstwem. Szanujemy ich religię i nie angażujemy się w kontakty z tymi ludźmi, mimo że oni nie chcą tego zaakceptować, zostali ochrzczeni w Kościele Katolickim. Teraz są przekonani, że stoją kulturalnie wyżej, a po swoim »nawróceniu« mogą zmieniać świat, ale to nieprawda".

#newsGpkgjghpao

01:40
turysta569
Ewangelicki pastor niszczy figurę Matki Boskiej---TO JAK SIE NAD NIM BOZIA NIE ZLITUJE TO ON JUZ JEST ZNISZCZONY NAWET O TYM NIEWIE LUB WIE ALE CHCE POKAZAC ZE TO ON JEST PASTOREM I JEGO TRZEBA SLUCHAC
SCore
"Przyszedłem ogień rzucić na ziemię i jakże pragnę, aby on już zapłonął" "dopóki to się nie stanie, przeżywam udrękę" ten ogień oczyści nas z wszelkiej nieprawości
Quas Primas
Po to, abyś mogła napisać ten komentarz.
Wstawiaj jakieś media, to będziemy u Ciebie komentować. Zobaczymy co Cię interesuje.
ps. Takie rzeczy nie wstawia się po to, aby płakać, ale aby przestrzegać przed sektami, które są wprowadzane także do naszych kościołów.
----------------------------
Siula 48 minuty temu
@m.rekinek
A po co to oglądąć, żeby bardziej płakać?!More
Po to, abyś mogła napisać ten komentarz.
Wstawiaj jakieś media, to będziemy u Ciebie komentować. Zobaczymy co Cię interesuje.
ps. Takie rzeczy nie wstawia się po to, aby płakać, ale aby przestrzegać przed sektami, które są wprowadzane także do naszych kościołów.
----------------------------
Siula 48 minuty temu

@m.rekinek

A po co to oglądąć, żeby bardziej płakać?!
Tymoteusz
Ten protestant robi dokładnie to samo, co sataniści...
A jakby tak Pan Jezus przeniósł tego człowieka mistycznie na kalwarię, czy śmiałby ten pastor uderzyć Maryję stojącą pod krzyżem naszego Zbawiciela?More
Ten protestant robi dokładnie to samo, co sataniści...

A jakby tak Pan Jezus przeniósł tego człowieka mistycznie na kalwarię, czy śmiałby ten pastor uderzyć Maryję stojącą pod krzyżem naszego Zbawiciela?
m.rekinek
Tu można zobaczyć filmik z tym antychrystem www.youtube.com/watch 😡
gra-stokrotka
ACH JAKI BOHATER , ZAISTNIAL SWIETLISCIE TYLKO SZKODA.... NIE WIE CZYM I KIM NA PRAWDE JEST. WIELU BULO TAKICH , KTORZY ZAMIERZALI SIE PRZECIWKO FIGUROM PANA JEZUSA I MARYI....... DLUGO NIE CIESZYLI SIE PEWNOSCIA I RADOSCIA SWOJEGO POZORNEGO ZWYCIESTWA.
waz2054
No proszę o wilku mowa. I już jest pierwszy kandydat do Komunii Świętej międzywyznaniowej!
yaphet
Jak go spotkam, dam w ryja.
wacula25wp.pl
dorota_mJaki temu szaleńcowi jak i innemu nie uda się nigdy zburzyć KK
dorota_m
"Samozwańczy pastor" - to normalne u protestantów. Nie obowiązują żadne święcenia kapłańskie i praktycznie żadne dogmaty i każdy sobie może wymyślić własną wersję "chrześcijaństwa", obwołując się pastorem. Tak działa protestantyzm. Dlatego protestanci próbują na wszelkie możliwe sposoby zburzyć jedność Kościoła Rzymsko - Katolickiego. Nie rozumieją tej jedności i nie mogą jej znieść. To jeden …More
"Samozwańczy pastor" - to normalne u protestantów. Nie obowiązują żadne święcenia kapłańskie i praktycznie żadne dogmaty i każdy sobie może wymyślić własną wersję "chrześcijaństwa", obwołując się pastorem. Tak działa protestantyzm. Dlatego protestanci próbują na wszelkie możliwe sposoby zburzyć jedność Kościoła Rzymsko - Katolickiego. Nie rozumieją tej jedności i nie mogą jej znieść. To jeden z przykładów walki z KRK.
wacula25wp.pl
I w tym momencie Samozwańczy protestancki "pastor" Elías Ospina Gazcon swą pychą i bluźnierstwem zamknął sobie drogę do zbawienia wiecznego .A ponieważ Matka Boża najwięcej na ziemi uczyniła cudów nic i nikt nigdy tego nie uczynił i nie czyni co właśnie MATKA BOSKA
Andrew Pio shares this
4
Brak słów po prostu brak słów...
LovVal shares this
58
szatan przemawia