turan
turan

My o vlku a vlk za humnami...(???) Nedávno svetom prebehol škandalózny "pohreb" transvestitu v …

Buzeranti všetkých krajín spojte sa!
turan

Ruka ruku myje!

Ruka ruku myje a boľševík boľševíka kryje
turan

Aby sa nezabudlo na junaka gardistu lebo idu volby a za € si da aj ruzenec okolo krku ak bude treba

Boľševík sa vždy bál pravdy. Máme ešte v pamäti, ako našich dedov a otcov mučili eštébáci a posielali ich do uranových baní v Jáchymove. Majú to v sebe a nikdy nebudú iní.
turan

Matovič chcel vyškoliť Kotlebu no neuspel. Padali ostré slová !!

Caesar, toto všetko čo si tu napísal je pravda, ale musím ťa doplniť. Okrem toho čo si tu napísal, tak Matovič je nástrojom soc-démoniakov na ich rehabilitáciu a urdržiavanie soc-démoniakov u moci. Veľmi dobre vedeli, že Matovič je chorý blázon a má na to oficiálne papiere, preto nemôže byť trestne zodpovedný. V minulosti mal zaevidovanú trestnú činnosť, ako daňový kriminálnik a podvodník.…More
Caesar, toto všetko čo si tu napísal je pravda, ale musím ťa doplniť. Okrem toho čo si tu napísal, tak Matovič je nástrojom soc-démoniakov na ich rehabilitáciu a urdržiavanie soc-démoniakov u moci. Veľmi dobre vedeli, že Matovič je chorý blázon a má na to oficiálne papiere, preto nemôže byť trestne zodpovedný. V minulosti mal zaevidovanú trestnú činnosť, ako daňový kriminálnik a podvodník. Soc-démoniaci to dobre vedeli, preto mu dali nôž na krk a poslali ho do prvej línie. Jeho úlohou bolo iba všetko čoho sa chytí zničiť a rozložiť do takej miery, aby sa ľudia začali utiekať o pomoc u soc-démoniakov. Tento husársky kúsok sa im vydaril, voliči znechutení a deprivovaní Matovičovými výčinmi sa vrátili k soc-démoniakom, ktorí nám opäť vládnu. Teraz však Matovič je znovu používaný na rozloženie opozície a strašenie voličov, aby sa pevne držali soc-démoniakov. Matovič je pre soc-démoniakov zlatý poklad, ktorého budú udržiavať v činnosti dokiaľ ho budú potrebovať.
turan

Pôstna výzva: Pomôžte Gloria.tv pomôcť vám!

Čo tu ešte robí toto dementné indivíduum s vizitkou VRG. Sústavne šíri iba nenávisť a zlobu proti Katolíckej cirkvi. Už ju niekto odneste do dobrého psychiatrického ústavu, nech jej nasadia účinnú liečbu a nasadia jej kazajku, lebo nakoniec ublíži sebe aj iným.
turan

Pôstna výzva: Pomôžte Gloria.tv pomôcť vám!

ABADAN, tak podľa teba stručne povedané je skutočnému katolíkovi najlepšie opustiť tento massonský projekt, ktorý slúži iným záujmom nezhodujúcich sa s katolíckou vierou a morálkou. Tento názor beriem a myslím si to isté. Iba by sa mal nájsť do budúcnosti niekto so skutočným záujmom o vytvorenie fóra pre katolíkov. Fóra síce otvoreného, ale so strážením daných pravidiel katolíckej morálky …More
ABADAN, tak podľa teba stručne povedané je skutočnému katolíkovi najlepšie opustiť tento massonský projekt, ktorý slúži iným záujmom nezhodujúcich sa s katolíckou vierou a morálkou. Tento názor beriem a myslím si to isté. Iba by sa mal nájsť do budúcnosti niekto so skutočným záujmom o vytvorenie fóra pre katolíkov. Fóra síce otvoreného, ale so strážením daných pravidiel katolíckej morálky a katolíckeho učenia.
turan

19.2.2024 21,30 nehomosexuální kandidát na prezidenta SR Štefan Harabín aktuálně

apredsasatoci, nejako ťa nepoznávam. Tvoja odpoveď tu vyznela, ako obhajoba buzerantov. S ostatným vyjadrením súhlasím.
turan

Pôstna výzva: Pomôžte Gloria.tv pomôcť vám!

Pokiaľ bude Gloria slúžiť naozaj katolíckym záujmom a katolíckemu učeniu, tak na ňu budem pravidelne prispievať a presvedčím o tom aj mojich známich a priateľov. Za súčasného stavu, kedy Glória slúži skôr voľnomyšlienkárom, massonom a kresťanským bezdomovcom, tak nemá žiaden zmysel na tento projekt prispievať. Bolo by žiadúce buď rozčleniť Gloriu na čiste pre katolícku klientelu a druhú pre …More
Pokiaľ bude Gloria slúžiť naozaj katolíckym záujmom a katolíckemu učeniu, tak na ňu budem pravidelne prispievať a presvedčím o tom aj mojich známich a priateľov. Za súčasného stavu, kedy Glória slúži skôr voľnomyšlienkárom, massonom a kresťanským bezdomovcom, tak nemá žiaden zmysel na tento projekt prispievať. Bolo by žiadúce buď rozčleniť Gloriu na čiste pre katolícku klientelu a druhú pre iné vierovyznania resp. bez vyznania. Každý nech si financuje svoju a bude vymaľované.
turan

KDH už zrejme zinkasovalio 30 strieborných - "cenu Krvi" - za predaj katolicizmu a kresťanstva vôbec

KDH bolo od začiatku založené massonmi na rozklad štátu a predovšetkým RKC. To že v členskej základni na dolných poschodiach sú aj dobrí veriaci kresťania je iba tragédia. Tí vlastne vo svojej nevedomosti a naivnej hlúposti vlastne udržujú KDH pri živote a podielajú sa na klamaní celej katolíckej verejnosti. Títo dobrí katolíci udržujú v ostatných neinformovaných katolíkoch povedomie, že …More
KDH bolo od začiatku založené massonmi na rozklad štátu a predovšetkým RKC. To že v členskej základni na dolných poschodiach sú aj dobrí veriaci kresťania je iba tragédia. Tí vlastne vo svojej nevedomosti a naivnej hlúposti vlastne udržujú KDH pri živote a podielajú sa na klamaní celej katolíckej verejnosti. Títo dobrí katolíci udržujú v ostatných neinformovaných katolíkoch povedomie, že jedine KDH reprezentuje katolíckych kresťanov čo je cielená lož. KDH v celej svojej histórii zohralo veľmi negatívnu úlohu svojou bezbrehou podporou liberalizmu a protislovenských živlov. Najlepšie čo by sa mohlo katolíkom v SR stať, že KDH by definitívne zmizlo z politickej scény a nahradila ho skutočná katolícka strana presadzujúca skutočné katolícke hodnoty a princípy.
turan

A je to tu: Diabolský útok na Pannu Máriu, ktorý firma Amazon šíri po celom svete filmom s titulkom …

Super, tak treba o ňom všetko zverejniť a vytiahnuť jeho špinavosti na svetlo Božie. Nech každý vie čo je to za grázla. Zaútočil na Kráľovnú neba a jeho dni sú týmto činom spočítané!
turan

Karneval Novus Ordo v Nemecku: Veľký diabol bol Gloria.tv

Prosím vás a čo by ste chceli od tajného člena massonskej lóže? Snáď nie dodržiavanie katolíckeho učenia a katolíckej tradície? Nemajte strach, bude ešte horšie. Toto je iba začiatok.
turan

Spor o bozkávanie Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, Preklad umelej inteligencie

Už sú dávno spojení a sú používaní tzv "vyššou mocou" na všetky špinavosti čo sa robia vo svete
turan

Viedenská katedrála: Kristus je hore nohami

Za každou špinavosťou sa dá dohľadať podpis tých o ktorých nie je možné v tzv. démon kratickej spoločnosti hovoriť.
turan

A je to tu: Diabolský útok na Pannu Máriu, ktorý firma Amazon šíri po celom svete filmom s titulkom …

Je potrebné dohľadať a zverejniť, kto a čo stojí za firmou Amazon Prime, aby katolíci boli v obraze. Odhaliť týchto "ľudí" predsa nie je problém. Za každou špinavosťou stojí nejaký grázel z mäsa a kostí. Treba ho odhaliť a zverejniť celé jeho pozadie.
turan

Aj Ivan Korčok si dal jarmulku a prejavil poslúšnosť Izraelu - inenoviny

Tchorčok ako Thermogríni. Všetci na jedno brdo. Jeden otvorený thermočlánok a druhý latentný. Obydvaja sú nasadení pre sprostučkých voličov na plnenie úloh globálnej moci.
turan

Slovenské národné divadlo pod vedením svojho neslávneho riaditeľa Mateja Drličku uvedie na Veľkú …

Kresťania katolíci sú ako mŕtve ryby. Spisujú petície, protestujú a nič z toho. Úchyláci si z toho nerobia vôbec nič a smejú sa nám do očí. Skúste si položiť otázku?- koľko hodín života by zostávalo týmto kvázi hercom, režisérovi a riaditeľovi divadla, keby takto zosmiešnili proroka Mohameda? Predpokladám, že tak do týždňa by všetci lietali vzduchom a hrali sa na Gagarina. Asi nás vymenia …More
Kresťania katolíci sú ako mŕtve ryby. Spisujú petície, protestujú a nič z toho. Úchyláci si z toho nerobia vôbec nič a smejú sa nám do očí. Skúste si položiť otázku?- koľko hodín života by zostávalo týmto kvázi hercom, režisérovi a riaditeľovi divadla, keby takto zosmiešnili proroka Mohameda? Predpokladám, že tak do týždňa by všetci lietali vzduchom a hrali sa na Gagarina. Asi nás vymenia muslimovia, lebo Pán Boh sa už na nás nemôže pozeť, akí sme zoženštilí a osprostení.
turan

Zodpovednosť Západu za konflikt Ukrajiny s Ruskom

Je potrebné pozrieť si rodokmene všetkých zakladajúcich KDHákov aj dnešný KDHácky establishment. Určite vám vypadnú oči z jamiek. Ako vraveli skúsení starci "krv nie je voda".
turan

Herézy sa šíria rýchlejšie ako vírus. Slovensko nevynímajúc

Iba ťa doplním Coburg. Ten satanský István Hríb nie len vyštudoval na Katolíckej univerzite, ale v nej aj určitý čas učil masmediálnu komunikáciu. To je čistá tragédia, chcel by som vidieť tých absolventov, ktorí mu prešli školením.
turan

Eduard Chmelár prelomil mlčanie, PIKANTNÁ reakcia na Danka, Pellegriniho a prezidentské voľby

Eduard Chmelár je masson a kontrarozviedka u soc-démoniakov. Jeho počúvať a veriť mu, tak to už môžeme pokojne aj pozerať Narkózu a Hnojku. Z tade sa dozvieme takú istú pravdu.
turan

Herézy sa šíria rýchlejšie ako vírus. Slovensko nevynímajúc

To je tak, keď Katolícku univerzitu ovládajú massoni. Toto je iba ovocie massonskej infiltrácie do Katolíckej cirkvi. Obávam sa, že to je ešte iba začiatočný nástrel. Čakajú nás ešte oveľa horšie veci a veľké prekvapenia.