Libor Halik
Libor Halik

3 mladé mrtvoly během týdne na Karlově univerzitě po očkování

7.6.2021 Magnetismus záměrně přidán do covid „vakcín”, aby se mRNA rozšířila do celého těla. A zmagnetizováním těchto lipidových nanočástic s těmito chemikáliemi, tvoříš systém pro super-dodání, nucený systém dodávání do částí těla, kam se to nemá dostat. Proto už týdny říkám, že tento materiál, který se ti píchá do těla z těchto mRNA injekcí, putuje do každé části tvého těla… každé buňky ve …More
7.6.2021 Magnetismus záměrně přidán do covid „vakcín”, aby se mRNA rozšířila do celého těla. A zmagnetizováním těchto lipidových nanočástic s těmito chemikáliemi, tvoříš systém pro super-dodání, nucený systém dodávání do částí těla, kam se to nemá dostat. Proto už týdny říkám, že tento materiál, který se ti píchá do těla z těchto mRNA injekcí, putuje do každé části tvého těla… každé buňky ve tvém těle. I když nemusíte mít nějakou okamžitou nepříjemnou reakci, míříte směrem ke katastrofě. Prosím, pokud jste si dali jednu dávku, nechoďte na druhou. Pokud máte za sebou dvě dávky, nedávejte si žádné posilující dávky. Tohle se velmi brzy hodně zhorší, Stew.

Stew: Neuvěřitelné… a snaží se to vnucovat naším dětem. 12-17 let. Odhalili jsme data Pfizeru, která se snažili ukrýt. 86 % dětí, které se účastnily klinického testu Pfizeru, zažily nepříznivé reakce, negativní vedlejší účinky. Je tohle to, co vysvětluje, jak např. Brittany Galavin byla schopná jít mimo místo vpichu injekce a začala si přikládat kovové předměty na svůj obličej? Je tohle ono? Putuje to skrze její tělo?

V podstatě to super-nabíjí tuto injekci, jakoukoliv látku uvnitř, aby to rychle putovalo tělem a „nakazilo” tak každou buňku tvého těla?

Dr. Ruby: V tuto chvíli se to jeví jako pádný vědecký předpoklad, protože kdo kdy slyšel, že obecně zdraví lidé mají v sobě magnetickou sílu, která přitahuje a drží kovové předměty na svém těle? To zaprvé… a zadruhé skutečnost, že jí na začátku tyto kovové předměty držely… když se podíváš na chronologii jejích videí, uvidíš, že původně jí držely jen kolem místa vpichu, bylo to myslím na levé paži. A následně natočila video, kde ukazuje, že jí něco drží na její pravé paži. A pak video, které jsi uvedl ve svém rozhovoru s ní, ukazuje, kde jí ty předměty drží na čele. Tohle mi ukazuje, že tento materiál prostupuje celým tělem.

Nevím, jaká je míra toxicity těchto magnetických polí. Nikdy to na lidech nebylo použito… a jak říká ta německá společnost, nemělo by se to na lidech používat. Stew, tohle je zločin proti lidskosti epických rozměrů. A ještě nejsme u konce… ještě jsme neviděli všechny škody.

Stew: Dobře, chtěl bych promluvit k ověřovatelům faktů, když tě tu mám a máš málo času. Dívám se na něco od samotného CDC. Píše se tu: „Může vás covid vakcína udělat magnetickými? Tučně napsáno – Ne. Obdržení covid vakcíny vás neudělá magnetickými, ani na místě vpichu vackíny, což je obvykle vaše paže. Covid vakcíny neobsahují ingredience, které mohou produkovat elektromagnetické pole na místě vpichu.” Takže… narovinu se tě zeptám. Myslíš si, že prostě lžou?

Dr. Ruby: Ano, lžou. A víš proč? Podívej se do minulosti. Také říkají, že tyto vakcíny jsou bezpečné a efektivní, což je právní výraz úřadu FDA, který lze použít pouze po poskytnutí určitých dat, které tyto společnosti neposkytnuly. Lhali o číslech… tlumí čísla hlášená do systému pro nepříznivé účinky po očkování (VAERS). Máme řadu analytiků, kteří nám denně posílají informace ukazující, jak těmi čísly manipulují.

Mohla bych pokračovat o tom, kolik lží je uvedených na webu CDC. A nezapomínej… CDC je v podstatě společnost s vakcinačními patenty. Drží přes 50 patentů pro vakcíny. Můžeš se rozhodnout jim věřit, ale minulost podle mě ukazuje skutečnost, a pokud lhali až do této chvíle, proč bychom jim věřili, co se týče magnetofekce u těchto injekcí? Kdokoliv si může vyhledat magnetofekci.

Vyhledejte si ji na pubmed.gov, což je vládní web pro recenzované vědecké studie. Můžete se podívat na předklinický výzkum a na to, že je to reálné, a že když to použili u zvířat, měli velmi negativní výsledky. A řekli: Prosím, pokračujte opatrně, pokud výzkum pokročí k použití na lidech.

Stew: Také obdivuji tvoji pracovitost, a jak odpovídáš všem na zprávy. Nevím, kde na to nacházíš čas… máš soukromý zašifrovaný email: drjaneruby@protonmail.com… můžete také najít info na jejím webu drjaneruby.com. Dr. Ruby, moc ti děkuji za účast. Vážíme si toho.

Dr. Ruby: Je mi potěšením.

Překlad: David Formánek otevrisvoumysl.cz/…covid-vakcin-aby-se-mrna-rozsirila-do-celeho-tela/
Libor Halik

3 mladé mrtvoly během týdne na Karlově univerzitě po očkování

Výrobci vakcín jsou PROFESIONÁLNÍ vrahové národů. Oni to umírání mnoha mají přesně načasované jako časovanou bombu. Ten čas je tajný, zná ho jen nejvyšší satanská elita a kromě ní Vševědoucí Bůh, který toto zlo pro lidské hříchy a Jidášovské zrady dopustil.
Libor Halik

Exorcista Amorth: I papež může být posedlým

Ne vždy je démon přinucen k pravdomluvnosti. Náš největší vzor Syn Boží Pán Ježíš často řekl démonům v posedlých lidech: "Umlkni a vyjdi z něho". Proto někteří polští exorcisté, ač zaštítěni Pannou Marií, ulhané démony podobně umlčují a pouze je vyhánějí. Nedovolují jim mluvit.
Libor Halik

9.6.2021 11,25 z demonstrace. Proti diktátorské změně zákona o ochraně zdraví poslanci Volný, …

Když byli poslanci Volný a Bojko v Břeclavi, dojel jsem tam, abych jim dal speciální velké veřejně viditelné kněžské požehnání. Stáli o něj, a tak ho dostali a nyní jim Bůh, Bohu díky žehná.
Libor Halik

9.6.2021 11,25 z demonstrace. Proti diktátorské změně zákona o ochraně zdraví poslanci Volný, …

Ten nápis je skutečně naozaj ohavnost a velká vražedná lež.
Libor Halik

9.6.2021 11,25 z demonstrace. Proti diktátorské změně zákona o ochraně zdraví poslanci Volný, …

Pro projednání předlohy ve stavu legislativní nouze hlasovalo 58 poslanců ANO a ČSSD ze 135 přítomných zákonodárců. Pro nebyla nadpoloviční většina přítomných poslanců. Verdikt znamenal, že se mimořádná schůze k předloze nekonala. Sněmovna by novelu vzhledem k zákonným lhůtám nemohla začít projednávat ani standardně v úvodním kole. V 16.00 ceskatelevize.cz/…a-o-covid-pasech-meli-usnadnit-…More
Pro projednání předlohy ve stavu legislativní nouze hlasovalo 58 poslanců ANO a ČSSD ze 135 přítomných zákonodárců. Pro nebyla nadpoloviční většina přítomných poslanců. Verdikt znamenal, že se mimořádná schůze k předloze nekonala. Sněmovna by novelu vzhledem k zákonným lhůtám nemohla začít projednávat ani standardně v úvodním kole. V 16.00 ceskatelevize.cz/…a-o-covid-pasech-meli-usnadnit-cestovani-po-evrope
Libor Halik

9.6.2021 11,25 z demonstrace. Proti diktátorské změně zákona o ochraně zdraví poslanci Volný, …

Čo, prosím, napísali zločinci na hruď sochy Krista v Brazilii? To teraz, nyní?
Libor Halik

9.6.2021 11,25 z demonstrace. Proti diktátorské změně zákona o ochraně zdraví poslanci Volný, …

9.6.2021 v 15.55 Bohu díky, potřebným počtem poslanců NEschválen stav legislativní nouze. Tím tuto bitvu dobří zvítězili a zlí a oslepení prohráli. Není to poslední z bitev. Na poslance dnes zatlačil Bůh, PMaria a několik tisíc demonstrantů. Proto poslanci odmítli zrychleně projednat zákon, který je podle vlády nutný kvůli takzvaným covid pasům, jež mají od července 2021 usnadnit cestování po …More
9.6.2021 v 15.55 Bohu díky, potřebným počtem poslanců NEschválen stav legislativní nouze. Tím tuto bitvu dobří zvítězili a zlí a oslepení prohráli. Není to poslední z bitev. Na poslance dnes zatlačil Bůh, PMaria a několik tisíc demonstrantů. Proto poslanci odmítli zrychleně projednat zákon, který je podle vlády nutný kvůli takzvaným covid pasům, jež mají od července 2021 usnadnit cestování po Evropské unii. „Jsme v nenormální době,“ řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch a covid pas je podle něj cesta zpět do normálního stavu, uvedl iDnes. Evropský parlament zavedení covidových pasů jasnou většinou schválil. Po hlasování, že poslanci České republiky odmítají zrychleně projednávat zákon, protestující nadšeně děkovali. ac24.cz/…adeni-covid-pasu-dnes-neprosel-protestujici-slavi/
Libor Halik

Po 1 dni utrpení P. Štajnera v očistci došlo ke zkapalnění strupu krve sv. Januária

V roce 2007 gruzínský patriarcha Alexis II. (L: oprava Eliáš II.) blahopřál papeži Benediktovi XVI. k vyhlášení motu proprio, které liberalizovalo předkoncilní mši (tj. osvobodilo latinskou mši před 2. vatikánským koncilem k opětovnému používání i v dnešní Římskokatolické církvi).
Libor Halik

Trápna Symbolika: Kristus Stráca Korunu V Pandemickej Modlitbe, Ktorú Chcel František (Video)

28. Mája 2021 v nemeckej Mariánskej svätyni Altötting keď sa miestny biskup Stefan Oster z mesta Passou pokúsil udeliť požehnanie slávnou Čiernou Madonnou, ktorá nesie Dieťatko Ježiša, Kristova koruna spadla a spôsobila trápnu symboliku. L: Tak jest, Němci dávno v praxi strhli Kristu královskou korunu z hlavy, když odmítají, aby nad nimi kraloval skrze Boží přikázání.
Libor Halik

SM-102: Proč je tato toxická látka v covid injekci od Moderny?

Protože jim prodloužení života o 1 rok přípravy na pokání vymodlil P. Filip Štajner. Viz Po 1 dni utrpení P. Štajnera v očistci došlo ke zkapalnění strupu krve sv. Januária
Libor Halik

Satanisti po dohodě s gynekology konají potraty svýma rukama

V januári 2008 počas práce v stánku so šperkami prežil Zachary stretnutie s našou Preblahoslavenou Matkou. To zmenilo jeho život. Zachary prežil uprostred nákupného centra mocou Zázračnej medaily pokoj, ktorý prevyšuje všetko chápanie. Tým pokojom bol Ježiš Kristus, Knieža pokoja. Láska našej Panej zachránila Zacharyho pred peklom a voviedla ho priamo do srdca svojho Syna, Ježiša Krista. …More
V januári 2008 počas práce v stánku so šperkami prežil Zachary stretnutie s našou Preblahoslavenou Matkou. To zmenilo jeho život. Zachary prežil uprostred nákupného centra mocou Zázračnej medaily pokoj, ktorý prevyšuje všetko chápanie. Tým pokojom bol Ježiš Kristus, Knieža pokoja. Láska našej Panej zachránila Zacharyho pred peklom a voviedla ho priamo do srdca svojho Syna, Ježiša Krista. Začal chodiť do katolíckeho kostola sv. Františka Xaverského vo Vermonte a v máji 2008 (v mesiaci Panny Márie), Zachary King vstúpil do Katolíckej cirkvi! Po 26 rokoch pôsobenia v okultizme, sa Zachary stal bojovníkom za Ježiša Krista a kvôli ochrane Božieho ľudu sa chce podeliť o svoje vedomosti. Zacharyho svedectvo je inšpiráciou, ktorá dokazuje, aké skutočne veľké je Božie milosrdenstvo a Jeho odpustenie. Predovšetkým však ukazuje, ako hlboko nás Boh miluje. Zachary King v súčasnej dobe žije so svojou ženou na Floride. Pôsobí ako medzinárodný spíker, ktorý kdekoľvek len môže šíri príbeh o zázračnom zachránení zo satanizmu. Zacharyho webové stránky sú allsaintsministry.org/Home.html Viacej slovensky na: lifenews.sk/…-ritualy-na-potratovych-klinikach-dnes-som-katolik
Libor Halik

Po 1 dni utrpení P. Štajnera v očistci došlo ke zkapalnění strupu krve sv. Januária

Báťuško, o co nejvíce pana Štajnera prosíte ,myslím o jakou přímluvu. L: O pomoc v boji se zlem, dnes aby neuzákonili homosexuální manželství v ČR. Martina Bohumila Lutherová: Prosím přidejte, aby tomu zlu nevyšlo očkování dětí. Děkuji. L: Přidal jsem ráno za zničení Covid pasů a vakcín, za neočkování dětí a mládeže. Pro @Martina Bohumila Lutherová
Libor Halik

Po 1 dni utrpení P. Štajnera v očistci došlo ke zkapalnění strupu krve sv. Januária

O pomoc v boji se zlem, dnes aby neuzákonili homosexuální manželství v ČR.
Libor Halik

Po 1 dni utrpení P. Štajnera v očistci došlo ke zkapalnění strupu krve sv. Januária

Znamením, že s posledním výdechem šel P. Filip do očistce bylo např. to, že když mu ošetřovatelka Jaromíra dala k hlavě a k sošce PMarie kytici čerstvých růží, tak jakmile vydechl naposled, okamžitě všechny růže uvadly. Kdyby šel ihned do nebe neuvadly by.
Libor Halik

Po 1 dni utrpení P. Štajnera v očistci došlo ke zkapalnění strupu krve sv. Januária

Vy to nechápete?! Svatí v minulosti nežili v době konce časů. Když byl P. Filip u papeže Jana Pavla II. a prosil ho, aby nedovolil českomoravským římskokatolickým biskupům dávat sv. eucharistii všem laikům na ruku, tak udělal maximum. Papež ho pohladil, ale povolil svatokrádežnou formu sv. přijímání. Poté P. Filipa na Zemi přestalo vše těšit. Chtěl do nebe a vyhnout se očistci. Proto těžce …More
Vy to nechápete?! Svatí v minulosti nežili v době konce časů. Když byl P. Filip u papeže Jana Pavla II. a prosil ho, aby nedovolil českomoravským římskokatolickým biskupům dávat sv. eucharistii všem laikům na ruku, tak udělal maximum. Papež ho pohladil, ale povolil svatokrádežnou formu sv. přijímání. Poté P. Filipa na Zemi přestalo vše těšit. Chtěl do nebe a vyhnout se očistci. Proto těžce onemocněl. Až pochopil, že sestoupením do očistce může pomoci Církvi ničené antikristovskými bludy, požádal Boha o odchod do očistce a 2. dne zkapalnil strup sv. Januária. Tomu já věřím.
Libor Halik

Po 1 dni utrpení P. Štajnera v očistci došlo ke zkapalnění strupu krve sv. Januária

Otec Filip následuje trpícího Krista. Nebude bez odměny. Pán Ježíš trpí na Zemi neviditelně ve sv. eucharistii až do svého 2. příchodu ve viditelné slávě. Trpí v rukou a ústech milionů Jidášů - duchovních i laiků. Vstal z mrtvých, nemá to zapotřebí. Ale dělá to z lásky a PMaria s ním - pláče na Zemi krvavé slzy, ač by se mohla jenom radovat v nebeské slávě.
Libor Halik

Poslanec Volný - Kéž by byl Bůh s námi zítra 25.5.2021 v Praze. Požadujeme neschválení výše uvedené…

25.5.2021 20.00 „Nemyslíme si, že by se covid pas měl vůbec projednávat,“ podotkl předseda klubu SPD Radim Fiala. Šéf KDU-ČSL Marian Jurečka si postěžoval na to, že kabinet o ní s poslanci předem nejednal, její nynější podoba je podle Jurečky na hraně ústavnosti a možná i za ní. Předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) připomněl, že zdravotnický výbor plénu navrhl, aby o předloze hlasovalo …More
25.5.2021 20.00 „Nemyslíme si, že by se covid pas měl vůbec projednávat,“ podotkl předseda klubu SPD Radim Fiala. Šéf KDU-ČSL Marian Jurečka si postěžoval na to, že kabinet o ní s poslanci předem nejednal, její nynější podoba je podle Jurečky na hraně ústavnosti a možná i za ní. Předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) připomněl, že zdravotnický výbor plénu navrhl, aby o předloze hlasovalo nejpozději v polovině června. Byl by tedy podle něho čas na zásadní úpravy návrhu. Vondráček varoval, že zamítnutí stavu legislativní nouze bude znamenat, že sněmovna bude moci zahájit projednávání novely až po uplynutí zákonné desetidenní lhůty. Vyslovil obavu, že standardním procesem zákonodárci nebudou schopni předlohu přijmout. ceskatelevize.cz/…aji-zakony-vracene-ze-senatu-i-zavedeni-covid-pasu
Libor Halik

Kázání na pohřbu P. Filipa Štajnera 8.5.2021. Viz Po 1 dni utrpení P. Štajnera v očistci došlo ke …

Věřím, že duhy od 1.5.2021 nezvykle časté nad ČR, jsou díky oběti P. Filipa Štajnera. Bůh připomíná smlouvu milosrdenství s Noemem Gen9,5-17. Technicky na: ceskatelevize.cz/…-dari-duze-nejlepe-byva-videt-rano-nebo-v-podvecerMore
Věřím, že duhy od 1.5.2021 nezvykle časté nad ČR, jsou díky oběti P. Filipa Štajnera. Bůh připomíná smlouvu milosrdenství s Noemem Gen9,5-17. Technicky na: ceskatelevize.cz/…-dari-duze-nejlepe-byva-videt-rano-nebo-v-podvecer
Libor Halik

Poslanec Volný - Kéž by byl Bůh s námi zítra 25.5.2021 v Praze. Požadujeme neschválení výše uvedené…

25.5.2021 16.10 v ČT24 televize (L: Díky Bohu!) Poslanecká sněmovna odmítla pokračovat v jednání ve stavu legislativní nouze - odmítla jednat urychleně o Covid pasu. Novelu k zavedení covidových pasů nechtěli ve stavu legislativní nouze projednávat opoziční poslanci včetně komunistů. Jednání sněmovny teď živě na: ceskatelevize.cz/…aji-zakony-vracene-ze-senatu-i-zavedeni-covid-pasu