Trepifajksl
Trepifajksl

451 STUPŇŮ FAHRENHEITA cz dabing

A jééééje, nějaká nová verze. Museli tam dát černouška.
Doporučuji tuto verzi: csfd.cz/film/9083-451-fahrenheita/komentare/
Trepifajksl

Ukáže vám, co v těchto maskách dávají lidem ~

Opravdu to vypadá, jako nějaký parazit. Svíjí se pouze černá vlákénka, ostatní ne. Jsme v jednadvacátém století, tak myslím, že pro odpůrce parazitů není žádný problém udělat video pod mikroskopem s patřičným komentářem, či otitulkované, s jejich verzí a popisem toho, co přesně a proč se děje. Nikoliv nějaké všeobecné bláboly, jak se tady snažil pan Zataženo, občas trakaře, nebo jiný podezřelý …More
Opravdu to vypadá, jako nějaký parazit. Svíjí se pouze černá vlákénka, ostatní ne. Jsme v jednadvacátém století, tak myslím, že pro odpůrce parazitů není žádný problém udělat video pod mikroskopem s patřičným komentářem, či otitulkované, s jejich verzí a popisem toho, co přesně a proč se děje. Nikoliv nějaké všeobecné bláboly, jak se tady snažil pan Zataženo, občas trakaře, nebo jiný podezřelý pán, který má na svém profilu věci, s kterými v komentářích nesouhlasí. Takže to vypadá na ukončený okupovaný nick. Což už tady bylo.
Trepifajksl

Film-krvava Luna-o komunisticke zidovce, která hledala odpuštění u křesťanů

Silný film. Doufám, že se paní skutečně obrátila. I u nás v komunistickém koncentráku, řádil takový doktor Roubíček. V době korejské války odebíral muklům krev. Jenže tolik, že to většina nepřežila. Sadista a gauner. Jednomu vězni úmyslně vypíchl oko. Když mu vězeň povídá :"potrestej tě Hospodin!", tak se zalekl, že snad ublížil omylem starozákonnímu souvěrci.
Trepifajksl

Vánoční Tanec: Touha Po Komičnosti (Video)

Das ist hrůůůůza!
Trepifajksl

Okamžitě vypadněte!

Mnohý katolický kněz by si z něj mohl vzít příklad. U mě je to CHLAP.
Trepifajksl

Polský pastor vyhazuje kanadské policisty

Zde s titulkami : Okamžitě vypadněte!
Trepifajksl

Když přichází čas na občanskou neposlušnost … – Duše a hvězdy

Pana Malého mám rád. Ve svých knihách uvádí velmi cenné informace. Kdo je katolík a zajímá se o historii a nikoliv o propagandu, tak to ocení. Všichni chartisti nebyli svině. Samozřejmě, že to byla řízená opozice a většina z nich byli komouši. Ale byli tam i lidé, kteři věřili tomu, že se jedná o skutečnou opozici vůči komunistickému režimu. Ti všichni ale po převratu prohlédli a pochopili, za …More
Pana Malého mám rád. Ve svých knihách uvádí velmi cenné informace. Kdo je katolík a zajímá se o historii a nikoliv o propagandu, tak to ocení. Všichni chartisti nebyli svině. Samozřejmě, že to byla řízená opozice a většina z nich byli komouši. Ale byli tam i lidé, kteři věřili tomu, že se jedná o skutečnou opozici vůči komunistickému režimu. Ti všichni ale po převratu prohlédli a pochopili, za koho vlastně nastavovali krky.
Je dobré, že se to neustále i po desetiletích připomíná.
Neboť :

„Ti, kteří si nepamatují minulost, jsou odsouzeni k tomu, aby si ji zopakovali.“

Proto jsou různé podvratné skupiny lidí, kteří by nejraději, aby se na jejich sviňstva zapomnělo a historie se vykládala z jejich ideologického hlediska.
Trepifajksl

Polský pastor vyhazuje kanadské policisty

Ten jim to nandal.
Trepifajksl

Co se děje? Obrovská divize ruských tanků směřuje k hranicím Polska a Litvy !

Lukáš Lhoťan:
Došly zprávy z Ukrajiny. Pokud se nestane zázrak, tak právě byla zahájená válka mezi NATO a Ruskem. Na linií příměří byla zahájena masivní palba ukrajinské armády a na základě dekretu ukrajinského prezidenta se ukrajinská armáda nejspíše chystá k pokusu obsadit Krym. Skončily 4 roky míru, které nám zajistil Trump ...
-----
Ukrajinský prezident Zelenskij podepsal 24.3.2021 dekret o …More
Lukáš Lhoťan:
Došly zprávy z Ukrajiny. Pokud se nestane zázrak, tak právě byla zahájená válka mezi NATO a Ruskem. Na linií příměří byla zahájena masivní palba ukrajinské armády a na základě dekretu ukrajinského prezidenta se ukrajinská armáda nejspíše chystá k pokusu obsadit Krym. Skončily 4 roky míru, které nám zajistil Trump ...
-----
Ukrajinský prezident Zelenskij podepsal 24.3.2021 dekret o reintegraci východu země a Krymu k Ukrajině, což se fakticky rovná vyhlášení války Rusku. Rusko se proti tomu ohradilo a její MZ řekl, že v případě napadení mohou Ukrajinu zničit.
-----

Velikonoční vraždění ukafoašistické armády
Na Velký pátek, tedy v den, kdy si všichni křesťané připomínají ukřižování Ježíše Krista, ukrajinská armáda společně s neonacistickými pluky zahájila další útok na civilisty v Doněcké a Luhanské lidové republice. Spasitel, který ač byl nevinný a byl odsouzen protiprávně, se před 1988 lety se vydal na smrt dobrovolně, aby na sebe vzal hříchy ostatních smrtelníků. Podle křesťanské teologie je každý hřích od té doby spáchaný další ranou vraženou Kristovi. Včera tedy ukrofašisté, které podporuje EU, jež se zatím formálně hlásí ke křesťanským kulturním kořenům, oslavovali vraždami civilistů v Doněcku a Luhansku. Během Vánoc a Velikonoc doposud boje v Evropě vždy na chvíli utichaly. Zelenského režim tímto činem překonal i nacisty.
Informace o raketovém útoku na civilní čtvrti Doněcka, Okťabrska a Gorlivky, zveřejnil v noci řecký web pronews.gr, který s citoval zdroje přímo z místa bojů. Na místech dopadů raketových slav podle informátora z místa leží stovky mrtvých a raněných civilistů. Řecký web přinesl informace i o protiútoku domobranců, kteří na střílející raketometné pozice ukrajinské armády a neonacistických dobrovolných praporů odpověděli dělostřeleckou palbou. Její účinky se během noci nepodařilo ověřit.
Řecký web dává včerejší útok do souvislosti s telefonátem ukrajinského prezidenta Vladimíra Zelenského s US prezidentem Joe Bidenem, který proběhl těsně před začátkem útoku. Krátce po zahájení palby jednal telefonicky ukrajinský ministr zahraničí Andrij Taran se svým britským protějškem Benem Wallaceem. Web připomíná, že britští vojenští instruktoři posledních sedm let intenzivně cvičili ukrajinskou armádu. Po inauguraci Joe Bidena US prezidentem jsem vyslovil obavu, že zakrátko skončí čtyřleté období bez válek nebo válek v zastoupení mezi USA a Ruskem, které trvalo během mandátu bývalého prezidenta Donalda Trumpa. Varoval jsem, že zfalšované volby bude muset Biden překrýt ještě větším svinstvem.
Před rizikem obnovení války na Ukrajině nedávno varoval bývalý český velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta. Dodnes udržuje čilé kontakty s mnoha politicky angažovanými lidmi v obou zemích. Upozornil na nedávné velké ukrajinské nákupy tureckých dronů, které ázerbajdžánská armáda spolu s tureckým expedičním sborem použila k masakrování civilistů při loňské agresi proti arménské svobodné republice Arcach v Náhorním Karabachu. I zástupci turecké armády se v poslední době účastní na výcviku ukrajinské armády. Podle některých informací pracují i s neonacistickými dobrovolnickými prapory jako Azov, jejichž příslušníci byli usvědčeni z páchání válečných zločinů proti civilistům v minulé fázi války s Doněckou lidovou republikou a Luhnaskou lidovou republikou.
Mudr. Ivan David
Trepifajksl

Veľký reset = Veľké súženie a prenasledovanie 7 rokov

Soudruh Havel a soudruh Schwab (autor Velkého Resetu)
na Světovém ekonomickém fóru 1992
Trepifajksl

Rúško pod mikroskopom

Dobře, přemluvila jsi mě. Nevím, jestli mi dovolí doma poplivat ještě jeden respirátor. Zkusím zítra vybalit další. (Nejsou moje)
Trepifajksl

Rúško pod mikroskopom

Teď jsem zkusil znova-nic. Nehýbe se.
Trepifajksl

Rúško pod mikroskopom

Pani Bostlová, mýlíte se.
Pouze pravdivě popisuji, co vidím na videu, které je zde výše v komentářích z ac24. Nikoliv z videa, pod kterým píšeme.
Náhubek s lupou mám už druhý den vedle sebe na stole. Černé vlákénko jsem našel, dýchal na něj, strkal do něj a nakonec ho i několikrát napatlal slinou. Jednou jsem slinu otřel z náhubku a vlákénko se mi ocitlo na prstu. Při všech těchto pokusech se …More
Pani Bostlová, mýlíte se.
Pouze pravdivě popisuji, co vidím na videu, které je zde výše v komentářích z ac24. Nikoliv z videa, pod kterým píšeme.
Náhubek s lupou mám už druhý den vedle sebe na stole. Černé vlákénko jsem našel, dýchal na něj, strkal do něj a nakonec ho i několikrát napatlal slinou. Jednou jsem slinu otřel z náhubku a vlákénko se mi ocitlo na prstu. Při všech těchto pokusech se ani nehlo. Čistá pravda.
Jinak nemám problém věřit klidně tomu, že do toho něco strkaj. Jak už jsem psal-nakažené deky neštovicemi už použila americká vláda na indiány.
Můj názor je ten, že by měli pozavírat do kriminálu všechny ty "jasnovidce" kteří avízovali druhou vlnu, která prý bude ještě horší. Je evidentní, že v tom jsou namočení.