언어
baranek

Samiec robi sobie jaja z katolików, Episkopat współdziała, ks. Guza uciszono

Choć białe jest białe, a czarne jest czarne,to białe jest czarne. To się idealnie wpisuje we Franciszkowy styl.....
baranek

"Tygodnik Powszechny" przeprasza za manipulację: Ubolewamy, że okładkowy tytuł naraził prymasa na …

Te słowa na okładce to pryszcze. Gorsze są słowa, które Prymas wypowiedział faktycznie ,o suspendowanego każdego kapłana, który nie jest zwolennikiem imigrantów.
2 명 더 보기
baranek

Hiszpania: w każdym miesiącu zamyka się klasztor

Pan Jezus do św. Faustyny, a także do innych Mistyk ów powiedział,ze świąt w istnieniu podtrzymują klasztory i biada , jeśli zabraknie zakonów, bo nie będzie miał kto modlitwą zadośćczynić za grzechy i błagać o miłosierdzie.
4 명 더 보기
baranek

Transwestyta broni ortodoksji Franciszka

Kobieta nawet nieumalowana i nieobwieszona blyskotkami wygląda na kobietę.
baranek

Maryjo, Ty się tym zajmij. Różaniec z o.Dolindo

Weronika.S, taki zwrot do Maryi czy Jezusa nie świadczy o braku szacunku. Maryja jest naszą Mamą, możemy do Niej zwracać się bezpośrednio, poza oficjalnie. To świadczy o czułej, bliskiej więzi. Już (przedsoborowa!) Św. Tereska zrobiła tą "rewolucję" w zwrotach do Boga ,Maryi i Świętych, zwracając się na "Ty" w "Dziejach duszy"(i zapewne w zyciu). W życiu świeckim tez był kiedyś obyczaj, by do … 더보기
baranek

Różaniec Do Granic Cezary Pazura

hawaii, aleź jeśli Paxura odmawia Rózaniec, to okazuje miłość Matce Bożej w sposób czynny, a nie pustymi słowami!
baranek

Ks. Misiak prosi: Pomódl się za Mira. Jego tata zabił swoją żonę i córkę. Może zabić i syna

Ciekawe dlaczego deportują nawrócona chyba na chrześcijaństwo, którym za to grozi śmierć, a gwalcicieli i terrorystów, oraz tych co dewastacji kościoły nie deportują. ...
6 명 더 보기
baranek

MOCNE! Szatan rzuca Bogu ostateczne wyzwanie. ZOBACZ!

To antystworzenie to dzieci poczęte in vitro z dwojga rodziców biologicznych, zmodyfikowane przez wymianę niektórych wadliwych genów na geny trzeciego i czwartego "rodzica"na etapie probówkowym, potem urodzone przez surogatke i zaadoptować przez parę homoseksualną.
baranek

UWAGA: W MEKSYKU, NAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT W MENORZE - Oto przykład Judo-Chrześcijaństwa

W podobny sposób masoneria ukradła Oko Opatrzności, symbol Boga w Trójcy Jedynego, a pewna grupa zawłaszczajaca tęczy, znak przymierza z Bogiem. Nie używamy wiec juz tych symboli, bo się źle kojarzą.
Ciekawe kiedy i kto ukradnie nam Krzyż. .....
2 명 더 보기
baranek

UWAGA: W MEKSYKU, NAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT W MENORZE - Oto przykład Judo-Chrześcijaństwa

Moi drodzy, nie bronie tej"monstrancji", bo brzydka, nie da się nią błogosławić, oraz nie ma po co mieszać do kultu katolickiego tego, co OBECNIE jest symbolem Izraela.
Jednak nas obowiązuje całą Biblia, to chrześcijanie są nowym Izraelem i jesteśmy spadkobiercami Starego Testamentu. A tam, gdy poczytamy dobrze, menora nie była wcale symbolem Izraela, lecz była symbolem BOŻEJ OBECNOŚCI w świątyni jerozolimskiej, wykonanym na polecenie samego Boga.
baranek

Paryż? Nie! To muzułmańskie modły w Warszawie

Poczekajcie aż będzie listopad, deszcz ze śniegiem, marząca mżawka, albo mróz ze 20 stopni. Czy też będą tyłki wypisać na mrozie?
baranek

Mocne przesłanie brata Elia dla Polski! ZOBACZ!

Prawda czasami źle robi, trzeba mówić piękne rzeczy, dobre rzeczy. Ponieważ niektórym osobom, kiedy poznają prawdę, przynosi zło. Uczmy ich modlić się - stwierdził Brat Eliasz
?????????????
baranek

Brat Elia - mistyk i stygmatyk - przesłanie dla Polski

Prawda czasami źle robi, trzeba mówić piękne rzeczy, dobre rzeczy. Ponieważ niektórym osobom, kiedy poznają prawdę, przynosi zło. Uczmy ich modlić się - stwierdził Brat Eliasz
???????
baranek

Włoski stygmatyk brat Elia już od czwartku, 14.09 w Polsce.

Kosciól go popiera.....jednak osobiście mam pewne obawy.Dlaczego brat Elia afiszuje się z tymi stygmatami i nadzwyczajnosciami niczym celebryta? Czy O.Pio nie prosił Pana, by mu stygmatami zabrał, bo czuł się skrępowania? Czy ich nie ukrywał?
Opinia świętości u dużej liczby ludzi nie jest tym samym, co opowiadanie na prawo i lewo o Tajemnicy Króla.
baranek

"Esbecja robiła z nim co chciała!". Wałęsa publikuje kolejne dokumenty by uderzyć w Andrzeja Gwiazd…

Mordeczka taka czerwona...albo czerwony źyciorys jest wypychany na powierzchnię skóry przez wyrzuty sumienia, albo się te wyrzuty zalewa procentami.... ...
baranek

Nie lękajmy się krzyża

Mamy się bać tylko jednego krzyźa: krzyża czystości w ponownych związkach cywilnych i wierności prawowitwmu małżonkowi.