zigmund
zigmund

Kázeň z pohrebu 21.09.21 o korone aj Vakcinacií

Krump. Počul ste to celé, alebo ste si sedel na ušiach?
zigmund

Kázeň z pohrebu 21.09.21 o korone aj Vakcinacií

Bohu vďaka za odvážneho kňaza. Kázeň je o nádeji a vzkriesení a láske nášho Pána Ježiša. Klaudia, vy musíte byť veľmi nešťastný človek.
zigmund

Měl Ježíš tělesné sourozence?

Stačí mi ten rohatý v jeho profilovej fotke, fuj.
zigmund

Blázinec: Nemecký Oltárny Obraz Hovorí Viac Ako Tisíc Slov

Rozvrat cirkvi z vnútra postupuje. Dokedy to budú ovce tolerovať? Treba sa od nich odvrátiť, aby sme nemali podiel na ich hriechoch.
zigmund

Pracovať svedomito

Žijeme v dobe, kedy sa začínajú napĺňať slová zo Zjavenia sv. Jána: " A bolo jej dané, aby do obrazu šelmy vložila ducha, aby obraz šelmy aj hovoril a pôsobil, že každý, kto sa nebude klaňať obrazu šelmy, bude usmrtený. A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak, a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má …More
Žijeme v dobe, kedy sa začínajú napĺňať slová zo Zjavenia sv. Jána: " A bolo jej dané, aby do obrazu šelmy vložila ducha, aby obraz šelmy aj hovoril a pôsobil, že každý, kto sa nebude klaňať obrazu šelmy, bude usmrtený. A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak, a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena. V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy; je to číslo človeka a jeho číslo je šesťstošesťdesiatšesť."
Určite nie sú náhoda tie tri šestky na certifikáte. Nás, ktorí sa nepodvolíme diktatúre mocných tohto sveta čakajú ťažké časy.
zigmund

Posolstvo biskupa z Astany Mons. Athanasia Schneidera: Drastické a neproporcionálne bezpečnostné …

Od 20.3.2019 je mesto Astana premenovane na Nursultan. To len pre informaciu.
zigmund

Naplňuje se Třetí fatimské tajemství

"Kto hovorí proti všeobecnému koncilu, ten hovorí proti Cirkvi." Otec Eirene: Kto hovorí za koncil a súhlasí s ním je proti Pánovi Ježišovi.
zigmund

Best thing I’ve seen all day 😂😂😂

Snakee, ak si myslis, ze u pravovernej katolickej cirkvi sa vykonavaju taketo a podobne akcie, tak si na velkom omyle. Prosim nevyjadruj sa o niecom o com nevies nic.
zigmund

Diskotéka v katedrále

Hrôza, nemám slov... V dome Pánovom sa máme v tichu, pokore a posvätnej úcte klaňať Bohu.
zigmund

Rozlišovanie: vyhlásenie Viganó je "zlo" - kardinál

Zedad a Adrianicm, vy si vykladáte sv. písmo po svojom. Kde je napísané, že každý si po smrti vyberie či chce ísť do neba, alebo do pekla? Pri smrti záleží na stave duše, či je v milosti Božej. Platí to pre všetkých aj pre homosexuálov, ak sa nebudú kajať, nebudú spasení. Ste heretici a zmente čo najskôr svoje zmýšľanie.
zigmund

Rozlišovanie: vyhlásenie Viganó je "zlo" - kardinál

Adrianicm, František mal pravdu v tom, že kto je on aby odsúdil homosexuálov, len im zabudol povedať jednu dôležitú vetu. Choďte a už nehrešte. Tými slovami iba súhlasil z ich hriechom, ibaže on je zodpovedný za spásu duší. Myslíš si, že praktizujúci homosexuáli a iní hriešnici budú spasení? Určite nie, veď sa prehrešujú proti desatoro prikázaniam. František je jedno veľké zlo, lebo nehovorí …More
Adrianicm, František mal pravdu v tom, že kto je on aby odsúdil homosexuálov, len im zabudol povedať jednu dôležitú vetu. Choďte a už nehrešte. Tými slovami iba súhlasil z ich hriechom, ibaže on je zodpovedný za spásu duší. Myslíš si, že praktizujúci homosexuáli a iní hriešnici budú spasení? Určite nie, veď sa prehrešujú proti desatoro prikázaniam. František je jedno veľké zlo, lebo nehovorí ľuďom pravdu.
zigmund

"Najprv musia byť odstránené homosexuálne siete"

Kto ich odstráni? Tí čo majú na to moc sú sami homosexuáli a ostatní sa boja, aby neprišli o svoje teplé miestečká.
zigmund

Yayo Grassi, homosexuálny muž, ktorý je priateľ s Pápežom Františkom

Postoje a činy Františka sa nezlučujú s kresťanstvom a už vôbec nie s katolíckou náukou. Je jediná pravda a to je Pán Ježiš. Čo robí pseudo pápež to sú ťažké hriechy proti Duchu Svätému, vieme, že to sú hriechy, ktoré sa neodpúšťajú, to Vám nevadí Hoki a adriacm? Ale Vy budete viac počúvať človeka ako Boha. Ale nemýľte sa, Boh sa vysmievať nedá.
zigmund

Kto si ešte nekopol do Kuffu, prihláste sa u súdruha Žinčicu

Pán Čulen, veľmi si vážim aktivity, ktoré vyvíja Marián Kuffa v boji proti sodomským zvrhlostiam a Istambulského dohovoru. Nemôžem však súhlasiť s herézou, ktorú hlása. Ja ako kresťan katolík rozhodne nesúhlasím s tým, že máme s moslimami a inovercami toho istého boha. Alah ani Budha, či Šíva za mňa a moje hriechy nezomrel. Iba Ježiš Kristus ten je môj Pán a Kráľ.
zigmund

Morálne by zobudili mládež, keby biskupi na pohrebe NEmlčali k smrtelnému hriechu

Dalila, súhlasím s Tebou, nesúďme, ale hlásajme Božiu pravdu evanjelia. Ani Pán Ježiš neodsúdil hriešnikov, ale im povedal: Choďte a už viac nehrešte. To nie je nenávisť, ale láska.
zigmund

Morálne by zobudili mládež, keby biskupi na pohrebe NEmlčali k smrtelnému hriechu

±φdeiΠš2s, Libor nesúdi, on ako kňaz musí ohlasovať Božie slovo ,to má robiť každý veriaci, kňaz a hlavne biskupi. Mali veľkú možnosť pred celým národom hlásať pravdu evanjelia, ale to neurobili... Tu ide o to najdôležitejšie - spásu nesmrteľných duší.
zigmund

Fakenews: ...ževraj papež povedal, že Judáš je v Nebi?!

O Judasovi jasne hovori sv. pismo ako o synovi zatratenia. Zradil Pana Jezisa a nekonal pokanie. Spachal samovrazdu. Domnievam sa, ze tu nie su ziadne pochybnosti o tom kde skoncil syn zatratenia.
zigmund

Rakúska diecéza dovoľuje fotenie homosexuálov v známej bazilike

Zobrat bic a vyhnat ich z chramu. Biskupa a knazov potrestat exkomunikaciou.
zigmund

Papežská neomylnost

Ďakujeme Ti Pane Ježišu za tento jasný prorocký hlas.