yagu
yagu

Ks.prof.Koczwara ,,Biskupi, kapłani - opamiętajcie się ! Porzuciliście swój lud !

Totalny upadek Biskupów Kościoła posoborowego . W Hiszpanii władze Andaluzji , zgłosili propozycję zakazu sprawowania eucharystii , stosowania wody święconej , skrócenia mszy do pół godziny .
yagu

Kom. Marciniak-Nie jest naszym interesem wlepianie mandatów, ale jeśli ktoś rażąco narusza prawo...

Ludzie się Pana Boga przestali bać . Nie zależy im na swoim zbawieniu , liczy się kasa i rola szabesgojów lub w najlepszym wypadku rola najemnika . Kara Boska spotka bezbożników i nic im nie pomogą stopnie policji czy szarża wojskowa .
yagu

Przewodniczący Episkopatu apeluje o modlitwę o deszcz

Tak dochodzimy do absurdu , gdzie purpurat traci poczucie wiary i rzeczywistości . Masoneria trzyma się mocno .
yagu

Kościół (Mistyczne Ciało Chrystusa) musi przejść...

Większość odnoszących się do mojego wpisu nie rozumiała kontekstu .Tu nie chodzi o jakieś czary i ceremonie . Od pięćdziesięciu lat nasi pasterze prowadza nas na zatracenie i widać " po owocach ich poznacie" . Nie potrzeba zaklinać rzeczywistości kara Boska , która Nas spotkała za odejście od dogmatów to za malo ? Po 2020 lat Chrześcijaństwa spodobały się Wam internetowe msze ? Polacy , Katolicy …More
Większość odnoszących się do mojego wpisu nie rozumiała kontekstu .Tu nie chodzi o jakieś czary i ceremonie . Od pięćdziesięciu lat nasi pasterze prowadza nas na zatracenie i widać " po owocach ich poznacie" . Nie potrzeba zaklinać rzeczywistości kara Boska , która Nas spotkała za odejście od dogmatów to za malo ? Po 2020 lat Chrześcijaństwa spodobały się Wam internetowe msze ? Polacy , Katolicy nic się nie stało ? Jedna rada to mniej pychy i na kolana , zaufać Bogu w Trójcy Jedynemu .Wskazywać jak brat bratu błędy i pomagać Księżom , być może dzięki Przenajświętszej Matce Boskiej iskra wiary wyjdzie na cały świat .
yagu

Kościół (Mistyczne Ciało Chrystusa) musi przejść...

Kościół posoborowy musi odrzucić heretycką nową msze , by Boga nie obrażać .
yagu

Wielkanoc: Błogosławienie pokarmów w domu (tekst obrzędu)

To następny znak od Boga w Trójcy Świętej Jedynego o zerwanie z Novus Ordo Missae , że nie będziesz w niegodny sposób ujmę dla chwały Bożej i zagrożenie dla wiary stanowił .
yagu

Surrealizm Prymasa Pollaka

Jazda bez trzymanki ,masoni trzymaja sie mocno .
yagu

Gdy owce pożerają swoich pasterzy - ks. Sławomir Kostrzewa

Dyscyplina , posłuszeństwo , demokracja to wymysły masonerii do zniszczenia Świętego Kościoła Katolickiego . Ksiądz ma wierzyć i słuchać Jezusa Chrystusa w Trójcy Jedynego i Matki Boskiej Przenajświętszej , a jak ma wątpliwości , to do celi na medytację . Jak Oni mogą stanąć na przeciw Świętej Pamięci Duchownym w Drugiej Wojnie Światowej narażającym swoje życie , by ratować dusze swoich rodaków ?…More
Dyscyplina , posłuszeństwo , demokracja to wymysły masonerii do zniszczenia Świętego Kościoła Katolickiego . Ksiądz ma wierzyć i słuchać Jezusa Chrystusa w Trójcy Jedynego i Matki Boskiej Przenajświętszej , a jak ma wątpliwości , to do celi na medytację . Jak Oni mogą stanąć na przeciw Świętej Pamięci Duchownym w Drugiej Wojnie Światowej narażającym swoje życie , by ratować dusze swoich rodaków ? Podsumowując , duchowni do pokuty , a my do pokuty i modlitwy za nich .
yagu

Gdy owce pożerają swoich pasterzy - ks. Sławomir Kostrzewa

Niestety , powtarzam się , podmienili nam Mszę Swiętą i prowadza na zatracenie . Czytam te komentarze i widzę ile smutku i bólu wylania się za każdym wpisem , czy to nie powinno wskazać duchownym i ich twardym karkom by pochylili się nad swoim ludem ? A co z ze schodzącymi z tego świata ? Gdzie są Chrystusowi Pasterze ratujący nasze dusze przed zatraceniem ?
yagu

Gdy owce pożerają swoich pasterzy - ks. Sławomir Kostrzewa

W historii Polski mamy szczęście do olbrzymiej ilości duchownych , świętych i patriotów dających nam świeckim przykład , jak mamy się zachować w sytuacji zagrożenia duchowego . Niestety dziś po za jednowioskowymi wyjątkami nie mamy na kogo liczyć .
yagu

Gdy owce pożerają swoich pasterzy - ks. Sławomir Kostrzewa

PYCHA , to jedno słowo , które powinno przypomnieć pozamykanym bezpiecznym duszpasterzom o ratowaniu dusz , na przykład w szpitalach i domach starców .
yagu

Gdy owce pożerają swoich pasterzy - ks. Sławomir Kostrzewa

No coz , to wynik posoborowej rewolucji i pychy by dostosować się do świata .
yagu

Gdy owce pożerają swoich pasterzy - ks. Sławomir Kostrzewa

Smutne , ale niestety prawdziwe
yagu

Watykan ogłasza zmiany w Mszy Trydenckiej

Lenin tez twierdził , że religia to opium dla ludu .
yagu

Arcybiskup o Komunii Św. “na rękę” i OSTRO o hierarchach, którzy porzucili wiernych w potrzebie

Pycha niektórym nie pozwala zgiąć kolan przed Najświętszym Sakramentem . Pogańskich nauk się nasłuchali i nowoczesnych udają , przed kim ? Gdy ludzka władza od Boga nie pochodzi to biada jej . Dzięki Arcybiskupowi Lędze jest płomyk nadziei , może dotrze do sztywnych kraków modernistów i się opamiętają .
yagu

Koronawirus: ochrona przed Chrystusem?

Horror
yagu

Dlaczego po Vaticanum II nastąpiło radykalne załamanie?

Jest jeszcze czas na opanowanie swojej pychy przyjaciele . Modlitwa za nieprzyjaciół i w potępienie ich grzechów to nie hejt . Obraz waszego braku wiary w Boga w Trójcy Swiętej w poszukiwaniu egoistycznego zaspokojenia swych duchowych potrzeb doprowadził kościół do upadku . Gdzie wasza skromność , a nie czcze wywody na forach . Pokażcie innym jak razem wracamy do tradycyjnych wartości Świętego …More
Jest jeszcze czas na opanowanie swojej pychy przyjaciele . Modlitwa za nieprzyjaciół i w potępienie ich grzechów to nie hejt . Obraz waszego braku wiary w Boga w Trójcy Swiętej w poszukiwaniu egoistycznego zaspokojenia swych duchowych potrzeb doprowadził kościół do upadku . Gdzie wasza skromność , a nie czcze wywody na forach . Pokażcie innym jak razem wracamy do tradycyjnych wartości Świętego Kościoła Katolickiego , by uwolnić kapłanów z Papieżem na czele ze ślepej uliczki modernizmu .
yagu

Katastrofa szpitala polowego z Argentyny pełnego uczynków miłosierdzia na ustach

Nie rozumiem , proboszcz nie jest w stanie pochować jednej osoby na jeden dzień ?
yagu

Turcja: Grecka straż przybrzeżna strzelała do migrantów

Ta informacja to fake
yagu

Bp Mering konsekrował naczynia liturgiczne według dawnych obrzędów

A pacierz Bp. Merling rano tez zmówił ? Co to za rewelacja ?
yagu

Padre Franz Schmidberger ataca al arzobispo Lenga

Arzobispo emérito Jan Pawel Lenga tiene pleno derecho hablar y criticar los errores teológicos del El Francisco . Otra cosa que cincuenta años del experimento en la Santa Iglesia a fallado .
yagu

Znaleziono głowę byłego księdza

Jak "opuścił"? kapłaństwo to sobie narobił . Na marginesie jak można opuścić kapłaństwo ,to jest nie możliwe .Do końca życia ten człowiek zostanie księdzem .
yagu

SZOK!!! - HEREZJE bp-a Rysia!

Powtarzam się , ale podmieniają nam Święty Kościół .
yagu

Głos Polski - pos. Antoni Macierewicz 23.01.2020

Witam Szanownego Pana , jeśli ma Pan dowody ,to ma Pan obowiązek donieść do organów ścigania . Jeśli Pan tego nie zrobi ,uważam Pana za prowokatora . Przykro mi ,tak to wygląda .
yagu

Głos Polski - pos. Antoni Macierewicz 23.01.2020

Do

peccatoribus

Oczekiwal bym by Pan wziął za te słowa odpowiedzialność . Rozumiem , ze Pan ma wiadomości z pierwszej reki od Putina , a to pachnie służbami .
yagu

Dramatyczny list arcybiskupa Lengi na temat kryzysu w Kościele - PCh24.pl

Jedyne co uważam to Biskup Rzymu nie jest jakimś fałszywym Papierzem .Jest wybrany na konklawe przez większość kardynałów .Co głosi i do czego zdąża w swych heretyckich zapędach to już wypełza w całej okazałości .Problem ,ze biskupi oddalili się od Boga i zostawili wiernych na pożarcie złemu .
yagu

Zakaz publicznych wystąpień dla Marcina Zielińskiego w Diecezji Gliwickiej!

Szacunek dla Szanownego Biskupa .
yagu

Episkopat pisze list na Dzień Judaizmu

Podmienili nam Święty Powszechny i Apostolski Kościół Katolicki i prowadzą na zatracenie .
yagu

SKANDAL w Teatrze Powszechnym! Poniżanie Matki Bożej i profanacja symboli religijnych- oto spektakl…

W Polsce prześladowania religijne będą się wzmagały .Według ostatnich badan wśród `polskiej młodzieży jest tylko 16% katolików . Młode pokolenie stało się ateistyczne , satanizm,okultyzm ,pederastia i marksizm zwycięża . Gdzie są rodzice ?
yagu

Akademia zbrodni PL FILM DOKUMENTALNY

Dziękuję
yagu

Ręka moja dotknie proroków, którzy widzą rzeczy zwodnicze i przepowiadają kłamstwa.

Mniej pychy , a więcej modlitwy radze , kto dal Ci kobieto prawo do osadzania?
yagu

Fałszywy Prorok - wizjoner - Zdemaskowany

Kim jest Pan Grzegorz ? Dlaczego go mamy naśladować czy słuchać ? Gdzie jest Święty Powszechny i Apostolski Kościół z jego pasterzami ?
yagu

Beatyfikacja, której nie było | Arcybiskup Fulton J. Sheen

Wygląda na to , że Watykan na prośbę Biskupa Salvatore Ronald Matano opozni ceremonie beatyfikacji Arcybiskupa .Diecezja musi przeczekać oskarżenia organizacji świeckich chcących kasy od Kościoła Katolickiego . Przeciwników beatyfikacji jest też sporo w samym Rochester , gdzie Arcybiskup Sheen naraził się przed laty elitom władzy .
yagu

W MADRYCIE O KLIMACIE

Idiotyzmy
yagu

KOŃCZĄC TEMAT o. Augustyna Pelanowskiego:

Nie lękajcie się , jesteście odpowiedzialni tylko przed Bogiem w Trójcy Świętej .
yagu

Ks dr.Stanisław Koczwara:O obowiązku walki za Wiarę jako sprawdzianie miłości chrześcijańskiej

Niech Pan Bóg chroni ks.dr.Stanisława Koczwarę przed zakosami szatana i jego synow.
yagu

Policja odszukała Demony, Franciszek wystawi je w bazylice św. Piotra

Z niesłychanym smutkiem w sercu muszę się z tymi prognozami zgodzić .
yagu

Żonaci mężczyźni będą mogli udzielać sakramentów. Abp Ryś wydał dekret

Ratuj swoją duszę człecze za nim nie będzie za późno .
yagu

Wykład psychologa Adama Budka

Co robi psycholog w telewizji katolickiej .On mial na uczelni teologię ? Po co on tam jest ? I dla kogo .
yagu

Szydło: Dotrzymaliśmy zobowiązania ws. reformy górnictwa

Branża górnicza będzie rozwijana w Niemczech , Rosji , Australii na pewno .Dzięki przychylności Rządu Polskiego oczywiscie .Dziękujemy Pani Szydlo .
yagu

Abp Lefebvre - zanim popadł w schizmę - podpisał wszystkie dokumenty Soboru Watykańskiego II i …

Co do (Benedykta XVI bylbym bardziej ostrozny w formowaniu jego Swiatobliwosci , stojacego na strazy tradycji katolickiej . Nasz Prymas Tysiaclecia kadrdynal Wyszynski zakazal rozpowszechniania jego prac ze wzgledu na jego lewicowosc . . www.traditioninaction.org/…/A_002_FutureChu…
yagu

Homilia ks. abp. Wojciecha Polaka wygłoszona podczas Uroczystości NMP Jasnogórskiej

Niestety ale
ks. abp. Wojciech Polak nijak nie pasuje do tak zasłużonych dla Polski kardynałów i przewodników duchowych kościoła .
yagu

Kaja GODEK w obronie życia i POKRĘTNE stanowisko KONFEDERACJI

Niestety chyba od początku chcieliśmy widzieć swoje marzenia , a nie realny system polityczny . Potrzeba zawladnąc niewolnikami pomiedzy Odra a Bugiem i spryciarze wszelkiej maści przebierają nóżkami do zawładnięcia nad owczarnią .
yagu

Murem za Arcybiskupem! Wydanie specjalne "Ja Katolik" i "Prawy Prosty" spod okna papieskiego

O widzę że odwagi brakuje , system taki słaby , że boi się komentarzy ? Dr.Hubert Czerniak docisnął towarzyszy ?
yagu

Czy mogą istnieć poprawny politycznie humor i komedia? John Cleese o zagrożen...

Stary capie , piekło się o ciebie upomni .
yagu

KS. STANISŁAW JURCZUK - PiS REALIZUJE W PRAKTYCE KATOLICKĄ NAUKĘ SPOŁECZNĄ

Jaki ładny garniturek ? to może z muszka ?
yagu

PILNE! YT blokuje wRealu24 za mówienie o LGBT!

Panowie z Realu24 nie zainteresowali się protestem posła Roberta Majki pod agencja PAP przeciw cenzurze prewencyjnej . Zasada moja chata z kraja . Dziś przyszlo na nich i co , ktoś ma teraz pomagać ? Kiedy dojdzie do tych głów , że trzeba się jednoczyć przeciwko systemowi , a pycha to zły doradca .
yagu

Dr Jerzy Targalski: Zamieszanie w obozie rosyjskim

Przecież Targalski to stary komuch , zdrajca wysługujący się do pewnego czasu bolszewi . Oportunista , który przytula całkiem sporą kasę za miażdżenie głosów narodowych i patriotycznych .
yagu

Jerzy Targalski: Pytania do obrażonych patriotów

Żeby tylko ruską . Szef Gazety Polskiej dostał medal od służb specjalnych Ukrainy FSB . Co za skandal !
yagu

Jerzy Targalski: Pytania do obrażonych patriotów

Przepraszam wszystkich profesorów za zrównanie tak zaszczytnego stanowiska z osobą o tak kontrowersyjnej tożsamości.