yagu
yagu

PROF. KIEŻUN. JEDNO Z OSTATNICH NAGRAŃ PRZED ŚMIERCIĄ. Chcę pożyć, w tej chwili kończę 50-tą …

Jeden z Wielkich Bohaterskich Polaków . Cześć jego Pamięci .
yagu

Nowe słowa Litanii Loretańskiej.

Czy można powiedzieć " Boże przebacz im bo nie wiedzą co czynią " ? Przed dwoma tysiącami lat pycha Kapłanów doprowadziła do śmierci Chrystusa Pana , dziś Kapłani prowadzą na zatracenie miliony wiernych do piekła . Czasy się zmieniają ,lecz Boskie znaki pozostają , dla tych co chcą widzieć .
yagu

Obispos polacos: Serios hasta el punto de ser ridículos

Es triste ver la caída de los Obispos Polacos como colaboradores de la Civilización talmudista
yagu

LIST ”FOLIARZA” DO ”COVIDIOTY” ROBIĄCY ZAMIESZANIE W SIECI.

Szanowny Panie , demagogiczne chwyty nic nie wnoszą do problemu terroryzmu covidowego wprowadzanego na sile przez bogatych i ich biznes plan . Do rzeczy - "Pogardzanie innym człowiekiem, wynoszenie się nad drugiego człowieka jest niezgodne z nauczaniem Pana Jezusa! "
Katolik oddaje się cały Panu Bogu bez żadnych warków , czyli strachu przed chorobą czy umieraniem . Żadna , powtarzam żadna władza …More
Szanowny Panie , demagogiczne chwyty nic nie wnoszą do problemu terroryzmu covidowego wprowadzanego na sile przez bogatych i ich biznes plan . Do rzeczy - "Pogardzanie innym człowiekiem, wynoszenie się nad drugiego człowieka jest niezgodne z nauczaniem Pana Jezusa! "
Katolik oddaje się cały Panu Bogu bez żadnych warków , czyli strachu przed chorobą czy umieraniem . Żadna , powtarzam żadna władza ze Świata nie może nic nakazać co jest wbrew Przykazaniom Bożym . Po dwu tysiącach lat walki z Jezusem przez Cywilizacje talmudyczno - satanistyczną , większość ludzi i Szanowny Pan ma nieład poznawczy w głowie . Radzę odwołać się do Przykazań Boskich i Prawa Naturalnego , bez strachu poczuć się dzieckiem Trójcy Świętej i Kościoła Katolickiego - przed posoborowego . Odkryje Pan glebię treści Chrześcijaństwa adresowana do każdego Bożego Syna i do wartości najważniejszej , Etyki Katolickiej . Frustracja , nienawiść i dzielenie ludzi jest od wieków wykorzystywane przez szatana i jego Cywilizację talmudyczną do podważenia Prawd wiary Chrystusowej . Na koniec , zdaję sobie sprawę , ze ludzi samodzielnie myślących jest mało , a ludzi mających odwagę popartą silą zaufania do Jezusa Chrystusa będzie coraz mniej .Trudno , każdy ma swój Krzyż , trzeba go przyjąć z godnością i zaufaniem .
yagu

Obispos polacos: Serios hasta el punto de ser ridículos

La Iglesia modernista en acción .
yagu

Ks. Guz w dramatycznym apelu do kapłanów i rządu

Klątwa to jest za modernizm w Kościele i grzech Episkopatu i Biskupów po wprowadzeniu posoborowia i zwiedzeniu wiernych .
yagu

Deja vu z zeszłego roku

Amen
yagu

Źle pojęta wolność „prowadzi do negacji drugiego człowieka”. Abp. Gądecki o wartości życia podczas …

Jak Oni daleko zaszli w zwiedzeniu Katolików ? Nie maja żadnych wątpliwości, wyrzutów sumienia i wreszcie wstydu przed Najwyższym ?
yagu

Colapso frente al altar

Memento mori
yagu

Boom w czasie Covid: w Bractwie Piusa X podwoiła się liczba wiernych

I bardzo dobrze , że resztki Niemców - Katolików znalezli ratunek dla swych dusz . Należy się tylko cieszyć .
yagu

Boom w czasie Covid: w Bractwie Piusa X podwoiła się liczba wiernych

Dlaczego ochrzczeni Katolicy , Polacy jak sadzę , nie potraficie bez nienawiści , obmowy i zlych intencji odnieść się do powyższej wiadomości z radością . Przeciez to nie Heretycy czy Schizmatycy znajdują drogę do Chrystusa , lecz Katolicy .
yagu

Katastrofa śmigłowca i nawrócenie na mszę łacińską

Amen
yagu

Ksiądz Adam Trzaska -ODCHODZENIE- z doświadczeń kapelana hospicyjnego

To ma być Ksiądz ?
yagu

Hiszpańskie miasto usuwa krzyż w pobliżu kościoła

Po pięćdziesięciu latach to już pogański kraj , wiarę katolicką mają na pokaz i od parady . Tylko bardzo mala cześć Hiszpanów jest w Lasce Uświęcenia , reszta to barbarzyńcy .
yagu

Meandry Dnia Judaizmu – na przykładzie przypadku księdza Chrostowskiego

Naprawdę trzeba być ślepym , by nie zauważyć krecią robotę Żmijowego plemienia w imię cywilizacji talmudycznej . Idą jak walec , a dzięki ich pieniądzom zdobywanym na szbesgojach ; niszczą , zmieniają ,fałszują rzeczywistość , aż do zupełnego ogłupienia Katolików . Trzeba odbić z rąk posoborowców resztki Kościoła Katolickiego , pokazując fałsz nowej posoborowej religii .
yagu

SZOKUJĄCE WIEŚCI O WYBORACH w USA!!! Oświetlanie światłem najciemniejszych miejsc

Polsce i Polakom niestety nie pomoże emocjonalne angażowanie się w sprawy USA , lub lepiej powiedzieć walki dwóch masońskich obediencji . Bądźmy tylko biernymi świadkami i módlmy się aby tryby historii nas nie wciągnęły w ten polityczno-masonski reset .
yagu

Tradycyjni Moderniści: Ta wypowiedź papieża definiuje istotę wewnętrznie sprzecznego terminu „…

Bulla Quo Primum Tempore , reszta to bełkot . Pan tu sobie gadasz po próżnicy a tymczasem - "Watykan łączy się z Rothschildami, by budować „inkluzywny kapitalizm”
yagu

Co ma "Opowieść Podręcznej" do wtargnięć do KOŚCIOŁÓW w Polsce? Ten serial to Top Wszechczasów

Tylko powrót do Tradycji Katolickiej może uratować Twoja dusze . Na co czekacie ? Jeszcze Wam brakuje poniżenia przez chamski atak satanistów ?
yagu

Conocerle y conocerte (XII): Almas de oración litúrgica

Bula Quo primum tempore del Papa San Pío V.