yagu
yagu

Ks.prof.Koczwara ,,Biskupi, kapłani - opamiętajcie się ! Porzuciliście swój lud !

Totalny upadek Biskupów Kościoła posoborowego . W Hiszpanii władze Andaluzji , zgłosili propozycję zakazu sprawowania eucharystii , stosowania wody święconej , skrócenia mszy do pół godziny .
yagu

Kom. Marciniak-Nie jest naszym interesem wlepianie mandatów, ale jeśli ktoś rażąco narusza prawo...

Ludzie się Pana Boga przestali bać . Nie zależy im na swoim zbawieniu , liczy się kasa i rola szabesgojów lub w najlepszym wypadku rola najemnika . Kara Boska spotka bezbożników i nic im nie pomogą stopnie policji czy szarża wojskowa .
yagu

Przewodniczący Episkopatu apeluje o modlitwę o deszcz

Tak dochodzimy do absurdu , gdzie purpurat traci poczucie wiary i rzeczywistości . Masoneria trzyma się mocno .
yagu

Kościół (Mistyczne Ciało Chrystusa) musi przejść...

Większość odnoszących się do mojego wpisu nie rozumiała kontekstu .Tu nie chodzi o jakieś czary i ceremonie . Od pięćdziesięciu lat nasi pasterze prowadza nas na zatracenie i widać " po owocach ich poznacie" . Nie potrzeba zaklinać rzeczywistości kara Boska , która Nas spotkała za odejście od dogmatów to za malo ? Po 2020 lat Chrześcijaństwa spodobały się Wam internetowe msze ? Polacy , Katolicy …More
Większość odnoszących się do mojego wpisu nie rozumiała kontekstu .Tu nie chodzi o jakieś czary i ceremonie . Od pięćdziesięciu lat nasi pasterze prowadza nas na zatracenie i widać " po owocach ich poznacie" . Nie potrzeba zaklinać rzeczywistości kara Boska , która Nas spotkała za odejście od dogmatów to za malo ? Po 2020 lat Chrześcijaństwa spodobały się Wam internetowe msze ? Polacy , Katolicy nic się nie stało ? Jedna rada to mniej pychy i na kolana , zaufać Bogu w Trójcy Jedynemu .Wskazywać jak brat bratu błędy i pomagać Księżom , być może dzięki Przenajświętszej Matce Boskiej iskra wiary wyjdzie na cały świat .
yagu

Kościół (Mistyczne Ciało Chrystusa) musi przejść...

Kościół posoborowy musi odrzucić heretycką nową msze , by Boga nie obrażać .
yagu

Wielkanoc: Błogosławienie pokarmów w domu (tekst obrzędu)

To następny znak od Boga w Trójcy Świętej Jedynego o zerwanie z Novus Ordo Missae , że nie będziesz w niegodny sposób ujmę dla chwały Bożej i zagrożenie dla wiary stanowił .
yagu

Surrealizm Prymasa Pollaka

Jazda bez trzymanki ,masoni trzymaja sie mocno .
yagu

Gdy owce pożerają swoich pasterzy - ks. Sławomir Kostrzewa

Dyscyplina , posłuszeństwo , demokracja to wymysły masonerii do zniszczenia Świętego Kościoła Katolickiego . Ksiądz ma wierzyć i słuchać Jezusa Chrystusa w Trójcy Jedynego i Matki Boskiej Przenajświętszej , a jak ma wątpliwości , to do celi na medytację . Jak Oni mogą stanąć na przeciw Świętej Pamięci Duchownym w Drugiej Wojnie Światowej narażającym swoje życie , by ratować dusze swoich rodaków ?…More
Dyscyplina , posłuszeństwo , demokracja to wymysły masonerii do zniszczenia Świętego Kościoła Katolickiego . Ksiądz ma wierzyć i słuchać Jezusa Chrystusa w Trójcy Jedynego i Matki Boskiej Przenajświętszej , a jak ma wątpliwości , to do celi na medytację . Jak Oni mogą stanąć na przeciw Świętej Pamięci Duchownym w Drugiej Wojnie Światowej narażającym swoje życie , by ratować dusze swoich rodaków ? Podsumowując , duchowni do pokuty , a my do pokuty i modlitwy za nich .
yagu

Gdy owce pożerają swoich pasterzy - ks. Sławomir Kostrzewa

Niestety , powtarzam się , podmienili nam Mszę Swiętą i prowadza na zatracenie . Czytam te komentarze i widzę ile smutku i bólu wylania się za każdym wpisem , czy to nie powinno wskazać duchownym i ich twardym karkom by pochylili się nad swoim ludem ? A co z ze schodzącymi z tego świata ? Gdzie są Chrystusowi Pasterze ratujący nasze dusze przed zatraceniem ?
yagu

Gdy owce pożerają swoich pasterzy - ks. Sławomir Kostrzewa

W historii Polski mamy szczęście do olbrzymiej ilości duchownych , świętych i patriotów dających nam świeckim przykład , jak mamy się zachować w sytuacji zagrożenia duchowego . Niestety dziś po za jednowioskowymi wyjątkami nie mamy na kogo liczyć .
yagu

Gdy owce pożerają swoich pasterzy - ks. Sławomir Kostrzewa

PYCHA , to jedno słowo , które powinno przypomnieć pozamykanym bezpiecznym duszpasterzom o ratowaniu dusz , na przykład w szpitalach i domach starców .
yagu

Gdy owce pożerają swoich pasterzy - ks. Sławomir Kostrzewa

No coz , to wynik posoborowej rewolucji i pychy by dostosować się do świata .
yagu

Gdy owce pożerają swoich pasterzy - ks. Sławomir Kostrzewa

Smutne , ale niestety prawdziwe
yagu

Watykan ogłasza zmiany w Mszy Trydenckiej

Lenin tez twierdził , że religia to opium dla ludu .
yagu

Arcybiskup o Komunii Św. “na rękę” i OSTRO o hierarchach, którzy porzucili wiernych w potrzebie

Pycha niektórym nie pozwala zgiąć kolan przed Najświętszym Sakramentem . Pogańskich nauk się nasłuchali i nowoczesnych udają , przed kim ? Gdy ludzka władza od Boga nie pochodzi to biada jej . Dzięki Arcybiskupowi Lędze jest płomyk nadziei , może dotrze do sztywnych kraków modernistów i się opamiętają .
yagu

Koronawirus: ochrona przed Chrystusem?

Horror
yagu

Dlaczego po Vaticanum II nastąpiło radykalne załamanie?

Jest jeszcze czas na opanowanie swojej pychy przyjaciele . Modlitwa za nieprzyjaciół i w potępienie ich grzechów to nie hejt . Obraz waszego braku wiary w Boga w Trójcy Swiętej w poszukiwaniu egoistycznego zaspokojenia swych duchowych potrzeb doprowadził kościół do upadku . Gdzie wasza skromność , a nie czcze wywody na forach . Pokażcie innym jak razem wracamy do tradycyjnych wartości Świętego …More
Jest jeszcze czas na opanowanie swojej pychy przyjaciele . Modlitwa za nieprzyjaciół i w potępienie ich grzechów to nie hejt . Obraz waszego braku wiary w Boga w Trójcy Swiętej w poszukiwaniu egoistycznego zaspokojenia swych duchowych potrzeb doprowadził kościół do upadku . Gdzie wasza skromność , a nie czcze wywody na forach . Pokażcie innym jak razem wracamy do tradycyjnych wartości Świętego Kościoła Katolickiego , by uwolnić kapłanów z Papieżem na czele ze ślepej uliczki modernizmu .
yagu

Katastrofa szpitala polowego z Argentyny pełnego uczynków miłosierdzia na ustach

Nie rozumiem , proboszcz nie jest w stanie pochować jednej osoby na jeden dzień ?
yagu

Kard. Burke: lefebryści są w schiźmie

Biedny zagubiony Kardynał , USA w kryzysie wiary katolickiej , a Kard. Burke szuka przyczyn w Europie . Dla tak zasłużonego Kardynała , Apostoła ogrom pracy duszpasterskiej w Ameryce powinien wyznaczyć mu właściwy cel życia .
yagu

Turcja: Grecka straż przybrzeżna strzelała do migrantów

Ta informacja to fake