uk.news
11

Папа Франциск: Гендерна теорія - це "потворна ідеологія нашого часу"

Про це Папа Франциск сказав учасникам конференції "Чоловік і жінка - образ Божий. За антропологію покликань" (1 березня), що "ідеологія гендеру" …Більше
Про це Папа Франциск сказав учасникам конференції "Чоловік і жінка - образ Божий. За антропологію покликань" (1 березня), що "ідеологія гендеру" стирає відмінності між чоловіками і жінками і таким чином стирає людство.
"Найпотворнішою небезпекою сьогодні є ідеологія гендеру, яка стирає відмінності", - понтифікувати він.
Франциск ще раз попросив зачитати йому промову, "щоб я не так сильно втомлювався", оскільки він все ще нібито "застудився".
Окрім лицемірних слів, Франциск є активним прихильником гендерної ідеології і регулярно публічно зустрічається з чоловіками-трансвеститами, утверджуючи їх у гріховному способі життя і допомагаючи їм поширювати гендерну ідеологію.
Зображення: © Mazur, CC BY-NC-SA, Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
16

Монсеньйор Стрікленд до Франциска: "Не дозволяйте гомосексуалістам блукати в гріху"

Сповідник єпископ Джозеф Стрікленд 29 лютого написав листа до всіх єпископів, "включаючи Папу Франциска, єпископа Риму", закликаючи їх повернутися …Більше
Сповідник єпископ Джозеф Стрікленд 29 лютого написав листа до всіх єпископів, "включаючи Папу Франциска, єпископа Риму", закликаючи їх повернутися до Христа.
"Брати, будьмо сильними і ясними у всіх вченнях нашої католицької віри".
Монсеньйор Стрікленд проголошує істину, що Бог створив нас чоловіком і жінкою, і що шлюб - це священний зв'язок між чоловіком і жінкою, укладений на все життя і відкритий для дітей.
"Обіцяймо ніколи не залишати тих, хто потрапив у сексуальний гріх будь-якого виду, блукати в темряві гріховного способу життя".
"Будьмо Церквою, яка приймає всіх, але нікого не залишає гріхові та темним шляхам світу".
Єпископ визнає, що "ми стоїмо на порозі спустошення, якого світ ще ніколи не бачив".
Він відкриває очі на злі сили, які претендують на те, щоб запропонувати новий шлях для людства, які прагнуть скинути Бога з престолу і встановити на Його місці глобальну державу.
Висновок монсеньйора Стрікленда: "Ще не пізно, але часу для того, щоб виконати нашу роботу, обмаль". Більше
uk.news
7

ФССП випустила прес-реліз про аудієнцію з Франциском

Священиче Братство Святого Петра (FSSP) опублікувало прес-реліз про вчорашню приватну аудієнцію з Франциском. - Франциск прийняв генерального …Більше
Священиче Братство Святого Петра (FSSP) опублікувало прес-реліз про вчорашню приватну аудієнцію з Франциском.
- Франциск прийняв генерального настоятеля о. Анджея Коморовського на прохання останнього.
- Коморовського супроводжували о. Бенуа Поль-Жозеф, настоятель французького округу, і о. Вінсент Рібетон, ректор семінарії св. Петра у Віграцбаді.
- Зустріч була в основному ні про що, висловлюючи "глибоку вдячність" за Декрет від 11 лютого 2022 року, який підтвердив використання літургійних книг 1962 року, і ділячись труднощами, з якими зіткнулися при їх застосуванні.
- Франциск поставився до цього "з великим розумінням".
- Він запросив Братство святого Петра, досконалою партійною мовою, "продовжувати будувати церковне сопричастя дедалі повніше завдяки власній харизмі".
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
12

Сьєрра-Леоне: Таїнство Покаяння "вмирає"

Архиєпископ Фрітауна, Сьєрра-Леоне, Едвард Тамба Чарльз стурбований порожніми сповідальнями. У своєму великопісному посланні африканський прелат …Більше
Архиєпископ Фрітауна, Сьєрра-Леоне, Едвард Тамба Чарльз стурбований порожніми сповідальнями.
У своєму великопісному посланні африканський прелат відзначає "дуже тривожну відсутність інтересу до цього особливого таїнства в цій єпархії".
"У мене безсонні ночі через цю дуже серйозну душпастирську ситуацію в нашій єпархії". Він пояснює, що "сповідальні зазвичай порожні, тому що дуже мало вірних приходять до сповіді".
І додає: "На жаль, навіть коли Таїнство Покаяння вмирає в нашій єпархії, черги до Святого Причастя в наших парафіях і католицьких громадах часто стають довшими", а прийняття Причастя в стані гріха "прирівнюється до самоосуду".
Першими, хто хоче, щоб сповідь померла, є священики та єпископи, адже вислуховування сповідей забирає багато часу і сил.
Зображення: Caritas Freetown, Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
11

Архиєпископ: Франція - "тоталітарна держава"

Франція закріпить злочин аборту як "конституційне право" на спільному засіданні парламенту наступного тижня, після того, як Сенат проголосував …Більше
Франція закріпить злочин аборту як "конституційне право" на спільному засіданні парламенту наступного тижня, після того, як Сенат проголосував за цю мерзоту в середу ввечері. Режим зробить "злочином" відмову від військової служби з міркувань совісті.
Необхідна більшість у парламенті - проста формальність. Президент Еммануель Макрон проголосить нову конституцію 8 березня.
Конференція французьких єпископів 29 лютого заявила, що аборт є нападом на життя на самому його початку і не може розглядатися з точки зору прав жінок. До них ніхто не прислухається, бо їхня опозиція до вбивства дітей протягом багатьох років була млявою і непереконливою.
"Де ж те "Ми повинні рятувати життя", яке було офіційним [лицемірним] рефреном під час Covid-кризи?" - запитав єпископ Фрежюс-Тулон Франсуа Туве.
Колишній архієпископ Парижа, лікар Мішель Опеті, написав у Твіттері: "Аборт в Конституції. Пункт про совість тих, хто опікується дитиною, відкинуто. Закон нав'язує себе совісті, яка зобов'язує вбивати. Франція …Більше
uk.news
10

Смертельно серйозно: Церква Франциска втратила почуття гумору

Архиєпархія Толедо, Іспанія, відмежувалася від двох єпархіальних священиків, які з гумором молилися за "добру смерть" для Франциска. У Католицькій …Більше
Архиєпархія Толедо, Іспанія, відмежувалася від двох єпархіальних священиків, які з гумором молилися за "добру смерть" для Франциска.
У Католицькій Церкві вважається гідним молитися за добру смерть людини. Архиєпархія з усією серйозністю заявила Katholisch.de (29 лютого), що засуджує будь-яку неприязнь до Франциска.
Обидва священики були змушені публічно вибачитися, і не можна виключати "майбутніх санкцій". До Франциска такий жарт залишився б непоміченим. Але все змінилося з тих пір, як Франциск відкрив сталінську еру Католицької Церкви.
Склад злочину - це розмова на YouTube від 22 лютого під назвою "Tertulia sacerdotal contrarrevolucionari" (Контрреволюційне священицьке зібрання). Під час онлайн-зустрічі один зі священиків пожартував: "Я багато молюся за Папу Римського, щоб він якнайшвидше потрапив на небо".
Інші доповідачі підтримали цю думку. "Тоді будемо молитися ще ревніше", - додав другий священик з Толедо.
Після погроз архиєпархії священики вибачилися в Твіттері за свій "необережний …Більше
uk.news
13

Благословення на богохульство: Радіо Марія йде під укіс.

83-річний о. Лівіо Фанзага - перший наступник скинутого з престолу засновника міжнародної католицької радіостанції "Всесвітня сім'я Радіо Марія" (…Більше
83-річний о. Лівіо Фанзага - перший наступник скинутого з престолу засновника міжнародної католицької радіостанції "Всесвітня сім'я Радіо Марія" (о. Маріо Гальбіаті) - виступає за [псевдо] благословення гомосексуального гріха.
У блозі BlogDiPadreLivio.it Фанзага назвав богохульства Бергольо/Фернандеса "важливими" і "обов'язковими доктринами", поставивши їх на один рівень з [повністю проігнорованим] документом Dominus Jesus.
"Це важливі і обов'язкові доктрини, які закріплюють харизму Петра і не можуть бути зведені до думок, які підлягають обговоренню", - стверджує Фанзага.
За його словами, "милість" і "ніжність" Отця [= Сатани?] можна знайти в [псевдо] благословеннях Франциска.
Він також опублікував лист від слухача, який щиро назвав [псевдо] благословення "зміцненням християнського шлюбу".
Радіо Марія спочатку було засноване для поширення і рішучого захисту католицької віри. Воно вже багато років перебуває в духовному, догматичному і моральному занепаді.
Майже з самого початку Радіо …Більше
uk.news
15

FSSP: Франциск прийняв Генерального Настоятеля

Сьогодні Франциск прийняв на приватній аудієнції о. Анджея Коморовського, настоятеля Священичого Товариства Святого Петра (FSSP). Жодних подробиць …Більше
Сьогодні Франциск прийняв на приватній аудієнції о. Анджея Коморовського, настоятеля Священичого Товариства Святого Петра (FSSP).
Жодних подробиць ще не з'явилося, але зустріч з тираном - це завжди погана прикмета.
У лютому 2022 року Франциск видав декрет, яким "дозволив" спільноті використовувати літургійні книги 1962 року, наче такий дозвіл був потрібен.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
16

Анонімний кардинал пише про те, що має змінитися після Франциска

Кардинал під псевдонімом "Демос II" написав про те, якими якостями повинен володіти наступний Папа Римський. Текст під назвою "Профіль наступного …Більше
Кардинал під псевдонімом "Демос II" написав про те, якими якостями повинен володіти наступний Папа Римський.
Текст під назвою "Профіль наступного Папи", опублікований на сайті LaNuovaBq.it, поширив у соціальних мережах гонконгський кардинал Джозеф Дзен.
Псевдонім Demos вперше використав покійний кардинал Джордж Пелл навесні 2022 року для критики зловживань в понтифікаті Франциска. Основні тези.
Недоліки Франциска
- автократичний, мстивий стиль правління
- недбалість у питаннях права і законності
- нетерпимість до інакомислення, навіть шанобливого інакомислення
- найсерйозніше: двозначність у питаннях віри і моралі. Франциск залишає після себе "Церкву більш розділену, ніж будь-коли в її новітній історії". Наступний понтифікат повинен бути примиренням, відновленням і відновленням істин, які поступово затуманюються або втрачаються серед багатьох християн. Фундаментальні істини, на яких необхідно наголосити (а) Ніхто не спасається інакше, як Христом і через Христа, як ясно дав зрозуміти …Більше
uk.news
17

Абу-Дабі: Місцевий єпископ похвалив відкриття язичницького храму

65-річний єпископ Паоло Мартінеллі, який народився в Італії, вікарій Апостольського Престолу Південної Аравії, похвалив новий індуїстський храм в …Більше
65-річний єпископ Паоло Мартінеллі, який народився в Італії, вікарій Апостольського Престолу Південної Аравії, похвалив новий індуїстський храм в Абу-Дабі на міжконфесійній зустрічі 15 лютого.
Монсеньйор Мартінеллі висловив "радість Католицької Церкви", оскільки, за його словами, язичницький храм є внеском у "гармонію, засновану на відносинах з Богом".
І додав: "Кожне місце поклоніння [демонам] нагадує людям, що без Бога людина загублена".
Він також послався на єретичний документ Франциска з Абу-Дабі про "людське братерство", в якому стверджується, що "релігійна свобода є фундаментальним стовпом громадянського співіснування".
У реальному житті християни в Індії стикаються з жорстокими переслідуваннями з боку індусів, які спалюють цілі села. У дванадцяти індійських штатах стати християнином - це "злочин".
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
11

Англія: Поліція заборонила громадянину коментувати еволюціонізм та іслам

Поліція Брістоля намагалася заборонити Діа Мудлі, батькові чотирьох дітей, коментувати інші релігії. Мудлі час від часу займається вуличним …Більше
Поліція Брістоля намагалася заборонити Діа Мудлі, батькові чотирьох дітей, коментувати інші релігії. Мудлі час від часу займається вуличним євангелізмом протягом п'яти років.
У 2021 році поліція "попередила" його, щоб він не коментував і не порівнював релігії, в тому числі атеїзм і міф про еволюцію, з християнством.
Мудлі успішно оскаржив це попередження в суді. Нещодавно поліція була змушена визнати, що її обмеження свободи слова були "непропорційними".
Коментуючи залякування з боку поліції, Мудлі сказав Adf.uk (27 лютого), що "ця повзуча культура цензури згубна для всіх нас в суспільстві, у що б ми не вірили, і ми повинні боротися з нею скрізь, де б ми її не бачили".
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
14

Кардинал Ніколс заборонив великодній тридент у римському обряді

Кардинал Вестмінстерський Вінсент Ніколс, Лондон, заборонив святкування Великоднього Тридення у своїй архиєпархії, повідомляє NcRegister.com (27 лютого). …Більше
Кардинал Вестмінстерський Вінсент Ніколс, Лондон, заборонив святкування Великоднього Тридення у своїй архиєпархії, повідомляє NcRegister.com (27 лютого).
Ніколс визнає, що своїм авторитарним рішенням він "розчарував деяких людей", але він хоче мати на увазі "ширшу картину".
Вперше з 1990-х років у Вестмінстерській єпархії не святкуватимуть Пасхальний Тридент у Вестмінстерській єпархії.
У попередні роки кардинал Ніколс дозволяв служити римську пасхальну месу.
Літургійні зловживання, єресі і підрив католицької віри все ще дозволені і навіть вітаються в єпархії Ніколса Novus Ordo.
Зображення: © Joseph Shaw, CC BY-NC-ND, Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
12

Ніколи раніше в історії Церкви: Цілий континент виступає проти Папи - голландський єпископ

Франциск вибірково відповідає на питання, і його відповіді часто неоднозначні, що призводить до плутанини і розділення, - розповів в інтерв'ю …Більше
Франциск вибірково відповідає на питання, і його відповіді часто неоднозначні, що призводить до плутанини і розділення, - розповів в інтерв'ю InfoVaticana.com (27 лютого) єпископ-помічник Герцогенбосха Роб Муцаертс, 65 років.
Церковне вчення говорить, що той, хто не перебуває в стані благодаті, не може приймати Святе Причастя. Але "Amoris Laetitia" Франциска містить багато тверджень, двозначність яких "дозволяє інтерпретації, що суперечать вірі або моралі".
Так само і в "Fiducia Supplicans". Мутсаертс стверджує, що священик може благословляти грішників, але не гріх. Однак FS стверджує, всупереч вченню Церкви, що гомосексуальні союзи [= гріх] можуть бути благословенні: "Не допомагає і те, що кардинал Фернандес у відповідь на критику проводить штучну різницю між парою і союзом".
На думку Мутсаертса, не допомагає і те, що Франциск використовує приклад священиків, які благословляють злочинців у в'язницях: "Ми не благословляємо злочинні дії. Я можу благословити злодіїв, але не їхню діяльність …Більше
uk.news
15

Відволікаючий маневр: німецькі єпископи "не будуть" оголошувати розкол

"Розколу не буде, і жоден з єпископів Німеччини ніколи не хотів його", - написав єпископ Гільдесгайму Хайнер Вільмер в "Communio.de" (28 лютого). Вілмер …Більше
"Розколу не буде, і жоден з єпископів Німеччини ніколи не хотів його", - написав єпископ Гільдесгайму Хайнер Вільмер в "Communio.de" (28 лютого).
Вілмер, розумний і стрункий гомосексуальний активіст у синіх джинсах, діє як політик, а політикові можна вірити лише тоді, коли він щось заперечує.
Він мав стати префектом Дикастерії доктрини віри, але після внутрішньої опозиції Франциск призначив на цю посаду порнографа Тухо Фернандеса.
У своїй статті Вілмер закликає до більш "відкритої дискусії" [=заперечення віри] і "взаєморозуміння" [=нерозуміння католиків] і "довіри" між німецькими єпархіями та іншими країнами, включаючи Ватикан. Він хоче уникнути наративу "Рим проти Німеччини" або "Німеччина проти Риму".
Далі Вілмер заявив, що німецькі єпископи лояльні [нім.: "loyal"] до Папи Римського. Термін "loyal" походить від французького "loi" (закон) і приховує в собі легалістичне нерозуміння Церкви. Словом "Папа" Вільмер виключає всіх Пап, окрім Франциска.
Буквально напередодні інший німецький …Більше
uk.news
18

Папу Франциска доставили до лікарні

87-річний Франциск був доставлений в лікарню Джемеллі "з візитом" після звичайної загальної аудієнції в середу, повідомляє італійське інформаційне …Більше
87-річний Франциск був доставлений в лікарню Джемеллі "з візитом" після звичайної загальної аудієнції в середу, повідомляє італійське інформаційне агентство ANSA.
Більше ніяких подробиць не повідомляється. Франциск пропустив своє читання на загальній аудієнції, попросивши помічника зачитати текст.
У суботу прес-служба Ватикану повідомила, що він страждає від "легкої форми грипу".
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
14

Призначення: Новий архиєпископ Страсбурзької архидієцезії

Єпископ Паскаль Деланнуа став новим Архиєпископом Страсбурга, про що Gloria.tv повідомляв у січні. Про призначення було оголошено французьким …Більше
Єпископ Паскаль Деланнуа став новим Архиєпископом Страсбурга, про що Gloria.tv повідомляв у січні. Про призначення було оголошено французьким урядом в Journal Officiel 28 лютого. Попередній архиєпископ, монсеньйор Люк Равель, був змушений піти у відставку в квітні 2023 року.
Архиєпископ Деланнуа є єпископом Сен-Дені з 2009 року. Олігархічні ЗМІ вихваляють його як "миротворця", як "спокійного" і "мудрого" - або, іншими словами, пристосованого до світу олігархів.
Єзуїт Марсель Ремон, який живе в Сен-Дені, сказав про Деланнуа: "Якби у нього не було нагрудного хреста, ви б навіть не знали, що він єпископ".
Монсеньйор Деланнуа народився в Коміні (північна Франція), на кордоні з Бельгією, працював бухгалтером, а у віці 32 років був висвячений на священика.
Зображення: Pascal Delannoy © wikicommons, CC BY-SA, Переклад зі штучним інтелектом
uk.cartoon
14
Шантаж і корупція Зображення: © gloria.tv, CC BY-ND, Переклад зі штучним інтелектомБільше
Шантаж і корупція
Зображення: © gloria.tv, CC BY-ND, Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
10

Нова весна: Отці-паулісти бачать наближення кінця

Отці Паулісти, релігійна спільнота, заснована в Нью-Йорку в 1858 році, оголосили на сайті Paulist.org (26 лютого), що в даний час вони вирішують, які …Більше
Отці Паулісти, релігійна спільнота, заснована в Нью-Йорку в 1858 році, оголосили на сайті Paulist.org (26 лютого), що в даний час вони вирішують, які служіння і парафії закрити або залишити.
Кількість священиків в активному служінні, висвячених, але не на пенсії, впала з 98 у 2004 році до 85 у 2014 році та 50 у 2024 році.
Востаннє 50 активних чоловіків у їхній громаді було в 1910 році, але тоді громада була молодою і зростаючою.
З нинішніх п'ятдесяти активних членів майже дві третини - у віці 60, 70 і 80 років. Через десять років група очікує, що кількість активних членів зменшиться до 20.
Отці-паулісти усвідомлюють, що їхня нинішня ситуація є нестабільною.
Переклад зі штучним інтелектом
The revolution of truth
7
Вихід з сучасної духовної кризи – домашня церква Кожен щирий єпископ, священник і католик усвідомлює, що сучасна Церква потребує духовного …Більше
Вихід з сучасної духовної кризи – домашня церква
Кожен щирий єпископ, священник і католик усвідомлює, що сучасна Церква потребує духовного відродження. Воно мусить розпочатися від кожної людини зокрема, а особливо від основної клітини Церкви, якою є сім’я, тобто батько, мати і діти. Відродження кожного починається з молитви, тобто з формування особистого відношення до Бога. Але для цього треба створити умови, бо серед щоденного темпу життя людина не здатна знайти час для глибшої молитви. Однак при тому молодь і діти присвячують кілька годин на день смартфонам, які впродовж останніх років заморили світ. Так гайнують час не тільки в марноті, але прямо в тому, що спонукає до аморальних збочень, злочинів та сатанізму.
Яка перспектива для людства, що не хоче прийняти правду, і, хоча є сто разів обмануте, продовжує вірити брехні, яке веде його до самознищення: дочасного і вічного? Яке рішення для християн, які хочуть зберегти віру і спасти свою душу? Єдиним шляхом порятунку є правдиве покаяння …Більше
20:41