Clicks3.4K
pl.news
8

Pozbawiony serca morderca dzieci pluje na katolików (zdjęcia)

Bracia Franciszkanie Odnowy, ksiądz diecezjalny i grupa wiernych zostali zmuszeni do przejścia przez grupę hejterów, gdy 12 czerwca udali się w procesji z kościoła św. Pawła na Brooklynie w Nowym Jorku do zakładu aborcyjnego.

Według fotografa Jeffrey'a Bruno, tłum agresywnych lewicowych radykałów wykrzykiwał obelgi pod ich adresem, gdy wychodzili z kościoła.

Wierni, pochłonięci modlitwą, zostali skonfrontowani z wściekłością, krzykami, zaczepkami i pluciem. Przejście sześciu przecznic zajęło im godzinę.

Taka ilość nienawiści i przemocy nie jest niczym zaskakującym, skoro sprawcy bezwstydnie prowadzą kampanię na rzecz zabijania niewinnych dzieci, których serce bije w łonie matki.

Na liście duchownych parafii św. Pawła nazwisko proboszcza oznaczone jest jako "Jezus Chrystus".

#newsQthabbhthl


CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

MORDOWANIE NIENARODZONYCH NA SZCZEPIONKI, NARZĄDY, KANIBALIZM itd.

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Weronika....S
@V.R.S. Oni zawsze zachęcają nas do wyboru zła i ,,mrugają oczkiem,, że to mniejsze zło...Wybieranie zła, takiego czy innego, jest zawsze grzechem.
Elkam
@Weronika..S Najlepiej przejśc obojętnie ! Nie będzię grzechu !
BeatkaS
Najlepiej blokować niewygodnych, blokować dodawanie komentarzy pod swoimi bzdurnumi wiadomościami a potem latać po glorii i komentować innych....
V.R.S.
"Rzeszów wybrał mniejsze zło"
---
To nie wygrał kandydat ponad podziałami - TVP i Gazety Wyborczej?
tvp.info/…-norbert-bobin-asystent-spoleczny-grzegorza-brauna
Elkam
@V.R.S.

To nie wygrał kandydat ponad podziałami - TVP

Sputnika i Gazety Wyborczej?

tvp.info/…-norbert-bobin-asystent-spoleczny-grzegorza-brauna
Andreios
Ewangelia wg św. Jana18 Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. 19 Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. 20 Pamiętajcie na słowo, które do was powiedziałem: "Sługa nie jest większy od swego pana". Jeżeli Mnie prześladowali, to i was …More
Ewangelia wg św. Jana18 Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. 19 Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. 20 Pamiętajcie na słowo, które do was powiedziałem: "Sługa nie jest większy od swego pana". Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. Jeżeli moje słowo zachowali, to i wasze będą zachowywać."