Clicks1.7K
pl.news
3

Watykan zmienia Boga w zagrożenie dla zdrowia – Viganò

Według arcybiskupa Viganò, nadchodząca Konferencja Zdrowia Watykanu jest kolejnym potwierdzeniem, że "obecna hierarchia" i "jej najwyżsi rzymscy członkowie" odeszli od katolickiej prawomyślności.

W oświadczeniu z 20 kwietnia Viganò wymienia inne kontrowersyjne wydarzenia, takie jak spotkanie Rady ds. Kapitalizmu Inkluzywnego, spotkanie Global Compact w sprawie edukacji i międzyreligijny Panteon w Astanie w 2020 roku.

Franciszek "świadomie wyrzekł się nadprzyrodzonej misji Kościoła" i zamienił się w "sługę Nowego Porządku Świata" – analizuje Viganò.

Przewiduje on przekształcenie Kościoła w "stowarzyszenie filantropijne", zniewolone przez wiadome siły. Prawdziwy Kościół jest według niego obecnie zaćmiony przez samych swoich pasterzy i "zdradzony przez tego, który zajmuje najwyższy tron".

Co do obrazu użytego przez Konferencję Zdrowia, który przedstawia dwie dłonie z fresku Michała Anioła Stworzenie Adama, obie w rękawiczkach chirurgicznych, Viganó zauważa, że przypomina to przepisy nowej "liturgii zdrowia" i sugeruje, że sam Bóg może rozprzestrzeniać wirusa.

#newsRlxceswbiu
przeciwherezjom
"Zdrówko" to bardzo stary bożek katolików. I to na serio. To ucieleśnienie się demona kowida pomaga tylko zobaczyć jak w ten pogański kult zdrówka daleko zabrnęliśmy. "Kto chce zachować swoje życie na tym świecie straci je". Te słowa Pana Jezusa jeszcze nigdy w dziejach Kościoła nie były tak mocno aktualne!!!!
Julia Pole
Mi ten plakat wygląda na tworzenie podwalin pod transhumanizm. Stworzenie człowieka już nie wydaje się dostatecznie dobre, trzeba człowieka ulepszać (bo jest zbyt nieodporny na wirusy, zbyt chorowity, za mało empatyczny i rozsądny, a przede wszystkim brudzi planetę - zdaniem niektórych). Trzeba po Panu Bogu poprawić dzieło stworzenia (sarkazm).