Clicks3K
Lech42
3

Objawienia Maryjne z Trevignano Romano. Maryja ostrzega przed szczepionkami i mówi, że nadszedł czas próby.

Chcemy podzielić się z wami orędziem z 16 marca 2021 roku, dotyczącego obecnej PLANdemii. Orędzie pochodzi z Trevignano Romano, gdzie Matka Boża już od dłuższego czasu objawia się w tamtej miejscowości. Jeżeli ktoś chce wnikliwiej zgłębić temat objawień Maryjnych w Trevignano Romano to bardzo polecamy, z pewnością na tym skorzystacie, zwłaszcza, że pojawiają się tam również słowa i orędzia dotyczące Polski i Polaków. W jednym z nich pada zdanie: „To dla was czas próby, ale niebo jest z wami!”

Czasy pandemii, które de facto powinniśmy określić mianem PLANdemii, to czasy wielkiej próby i ucisku, zarówno fizycznego jak i duchowego oraz psychicznego. Bardzo ważnym jest, aby pamiętać i mieć świadomość tego, że nie jesteśmy sami, nigdy nie byliśmy sami i nigdy sami nie będziemy. Ponad tym wszystkim jest Ktoś więcej, jest sam Bóg. On nie pozostawia nas bez Swojej pomocy. Jeżeli z wiarą i czystym sercem przylgniemy do Boga, wówczas obecny czas próby będzie dla nas czasem wzrostu w wierze i rozumie oraz czasem pozyskiwania dla siebie i dla naszych bliskich, potrzebnych łask.

Bóg Wysyła do nas swoje słowa już nie tylko po przez Pismo Święte, ale w dzisiejszych czasach, także i po przez liczne proroctwa oraz objawienia. Często Posłanniczką Boga Jest Maryja, która na polach Fatimy, Medjugorie, Garabandal i wielu innych miejsc woła do ludzkości, prosi i nakazuje, aby modlić się, pokutować i nawracać. Dziś nie jest inaczej, Maryja ponownie Przemawia do ludzkości, a my chcemy Wam Jej słowa przybliżyć.

Chcemy podzielić się z wami orędziem z 16 marca 2021 roku, dotyczącego obecnej PLANdemii. Orędzie pochodzi z Trevignano Romano, gdzie Matka Boża już od dłuższego czasu objawia się w tamtej miejscowości. Jeżeli ktoś chce wnikliwiej zgłębić temat objawień Maryjnych w Trevignano Romano to bardzo polecamy, z pewnością na tym skorzystacie, zwłaszcza, że pojawiają się tam również słowa i orędzia dotyczące Polski i Polaków. W jednym z nich pada zdanie: „To dla was czas próby, ale niebo jest z wami!”

Są to niewątpliwie pocieszające słowa, ponieważ jeżeli niebo jest z nami to któż przeciwko nam?
Wracając jednak do meritum, dziś skupimy się na orędziu z 16 marca 2021 roku. Orędziu, które otwiera oczy, wyzbywa nas ze złudzeń i stanowi wskazówkę na przyszłość. Jest to jedno z wielu orędzi danych ludzkości na dzisiejsze czasy. Można napisać, iż jest to kolejny puzzel na obrazie zbawienia świata, a my powinniśmy tego typu puzzle, czy też znaki czasu starać się dostrzegać.

„Moje dzieci, dziękuje wam, że jesteście tu na modlitwie. Dzieci, wciąż przychodzę, aby was ostrzec i pomóc wam nie popełniać błędów, unikać tego, co nie pochodzi od Boga. Mimo to rozglądacie się w zagubieniu, nie zdając sobie sprawy ze śmierci, która weszła w ten świat z powodu słuchania się tylko ludzkich decyzji.

Wiele razy mówiłam moim dzieciom, aby uważały na szczepionki, ale nie słuchały. Umiłowane dzieci spójrzcie na Jezusa i stańcie przed Jego błogosławionym krzyżem, którym On was Odkupił. Umiłowane dzieci, gniew Boży nie potrwa długo, ale ludzkość jest tak ślepa, że niczego nie zauważy, podając jedynie naukowe wyjaśnienia.

Dzieci jesteście moim prawdziwym kościołem i to wam poświęcam czas, bo dzięki moim wiernym kościół odrodzi się lśniący i pełen chwały. Dzieci od tej pory nic już nie będzie takie samo jak wcześniej, zabrali wam wszystko, łącznie z waszą wolnością. Bądźcie wierni Panu i Pismom Świętym, nawróćcie się, tylko w ten sposób będziecie na ścieżce światła, która jest dla was przygotowana.

Moje dzieci, kościół och kościół, ile bólu. Moje serce krwawi widząc upadek cegła po cegle, ile bólu. Moje dzieci, jesteście na wojnie i musicie walczyć bez względu na to czy się z was wyśmiewają. Idźcie dalej bez przerwy. Teraz zostawiam was z moim macierzyńskim błogosławieństwem w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen.”


Jeżeli zatem nadal mieliście wątpliwości, co do tego czy dać sobie wstrzyknąć nieprzebadany preparat genetyczny czy też tego nie zrobić, to teraz w pewnym sensie otrzymujecie dodatkowe argumenty, które być może pomogą wam podjąć ostateczną decyzję. Na sam koniec dodamy, że na nabożeństwach w Trevignano Romano, zdarzają się przypadki gdzie Duch Święty uzdrawia z konsekwencji przyjęcia szczepień.

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''...Dzieci jesteście moim prawdziwym kościołem i to wam poświęcam czas, bo dzięki moim wiernym kościół odrodzi się lśniący i pełen chwały. Dzieci od tej pory nic już nie będzie takie samo jak wcześniej, zabrali wam wszystko, łącznie z waszą wolnością. Bądźcie wierni Panu i Pismom Świętym, nawróćcie się, tylko w ten sposób będziecie na ścieżce światła, która jest dla was przygotowana...''
Bos016
Trevignano Romano 23 marca 2021
Moja ukochana córko, dziękuję Ci za Twoje tak, razem ze swoim współmałżonkiem i małym odpoczynkiem jesteś moją pociechą. Córko, musisz powiedzieć ludzkości, że trąby już zabrzmiały, została tylko jedna, trąba sprawiedliwości. Dzieci, mój naród wybrany, musi wzmocnić modlitwę w tych czasach, zaczęły się podziały i prześladowania. Moje dzieci, wojna niedługo …More
Trevignano Romano 23 marca 2021
Moja ukochana córko, dziękuję Ci za Twoje tak, razem ze swoim współmałżonkiem i małym odpoczynkiem jesteś moją pociechą. Córko, musisz powiedzieć ludzkości, że trąby już zabrzmiały, została tylko jedna, trąba sprawiedliwości. Dzieci, mój naród wybrany, musi wzmocnić modlitwę w tych czasach, zaczęły się podziały i prześladowania. Moje dzieci, wojna niedługo zacznie się na Bliskim Wschodzie, módlcie się za Syrię, to będzie wielka wojna, ponieważ z udziałem Rosji i Ameryki. Ile bólu w tej ziemi zalanej grzechem, prosiłam przez inne ulubione dzieci o ostrzeżenie Kościoła i szefów rządów, aby nie poszli na kompromis i zamiast tego wybrali ścieżkę zła. Teraz proszę ich jeszcze raz: pokutujcie i nawróćcie się, bo nie zdajecie sobie sprawy z tego, co się spotkacie, tylko niektórzy z rządu wiedzą, co się wydarzy, inni członkowie są sami w wielkim zamieszaniu, ale pamiętajcie, że moje Niepokalane Serce będzie triumfowało, módlcie się, módlcie, módlcie się. Moim wiernym dzieciom mówię: żyjcie w pokoju, ponieważ niczego wam nie zabraknie, będziecie okryci i chronieni Moim Płaszczem. Teraz zostawiam was z moim błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.