Anton Čulen
52.4K

Katolícka Cirkev na Slovensku podľa vzoru Vatikánu zriadila svoje Ministerstvo pravdy

Katolícka Cirkev na Slovensku podľa vzoru Vatikánu zriadila svoje Ministerstvo pravdy Slovensko včera slávilo sviatok Sedembolestnej Panny Márie, ktorý je u nás aj štátnym sviatkom a voľným dňom. …More
Katolícka Cirkev na Slovensku podľa vzoru Vatikánu zriadila svoje Ministerstvo pravdy
Slovensko včera slávilo sviatok Sedembolestnej Panny Márie, ktorý je u nás aj štátnym sviatkom a voľným dňom. Veľmi sa z toho tešíme.
Už stáročia je tradične centrom slávnosti národná svätyňa Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne. Nebolo tomu inak aj včera, 15. septembra 2022.
Podľa svojho už vyše tridsaťročného zvyku si do prvých lavíc aj včera posadali najvyšší ústavní činitelia. O ich predchodcoch Pán Ježiš dávno povedal: „Beda vám, farizeji, lebo máte radi prvé sedadlá v synagógach a pozdravy na uliciach!“ (Lk 11, 43), ale dobre, že prišli aj včera. Jednak si vypočuli povzbudzujúce slová kazateľa, a jednak sa presvedčili, akí sú Slováci, najmä katolíci dobrosrdeční, keď im každému osobitne včera v Šaštíne aj zatlieskali.
Hlavným celebrantom a kazateľom bol nitriansky biskup Viliam Judák, ktorého jednu vetu si všimli aj moji usilovní žiaci v slovenských katolíckych médiách.
Podľa biskupa Judáka je …More
Metod
Veru, Kat.noviny a TVLux sú vysoko toxické
obyčajná veriaca žena
Aj Rádio Lumen! A mali by sa premenovať na Noviny liberálneho kresťana, Tv Tma a Rádio Hmla! Už dávno ich nesledujeme, lebo nechceme osprostieť.
forthetruth333
TREBA ale oboznámiť Slovensko na reakciu ľudí v Šaštíne kde pri menovaní vlády ľudia mohutne pískalí na znak odporu,v médiach je ticho na danú tému
Ivan Herda
Aj tí tzv.katolícky novinári školení v Ružomberku ,aby písali pravdu sú ticho?
Ja nie som prekvapený, oni určite tiež,veď , v ktorej firme si robí zamestnanec iné ako mu kážu a platia,nie?
obyčajná veriaca žena
Áno, Ivan Herda, lebo inak by tam skončil!