Sw.Joanna
Bardzo mądra wypowiedz.
Tradycja i Wiara
To jest wszystko mocno inspirowane satanizmem w dosłownym tego słowa znaczeniu. Oni takie rzeczy robią, raz jako bluźnierstwo, a dwa jako ofiarę.
przeciwherezjom
Biedni Niemcy. Cały naród będzie musiał cierpieć straszną Karę, w tym też dobrzy, niewinni ludzie. Bóg nie jest okrutny - cierpienie dobrych zostanie przyjęto jako męczeństwo, otrzymają chwałę w niebie. Wiele zapowiedzi mówi, że Niemcy zginą. Teraz nie potrzeba proroctw - ciasna ludzka logika jest w stanie to przewidzieć. A Miłosierdzie Boga jest wielkie, Bóg jest cierpliwy, ale biada, jak Jego …More
Biedni Niemcy. Cały naród będzie musiał cierpieć straszną Karę, w tym też dobrzy, niewinni ludzie. Bóg nie jest okrutny - cierpienie dobrych zostanie przyjęto jako męczeństwo, otrzymają chwałę w niebie. Wiele zapowiedzi mówi, że Niemcy zginą. Teraz nie potrzeba proroctw - ciasna ludzka logika jest w stanie to przewidzieć. A Miłosierdzie Boga jest wielkie, Bóg jest cierpliwy, ale biada, jak Jego cierpliwość się wyczerpie i opadnie ramię sprawiedliwości!
mar219
To żart?