pl.news
64.3K

Franciszek roni łzy przed kamerami

Franciszek ronił krokodyle łzy, modląc się za pokój na Ukrainie 8 grudnia podczas corocznej wizyty przy Kolumnie Maryjnej nieopodal Hiszpańskich Schodów w Rzymie z okazji święta Niepokalanego Poczęcia. …More
Franciszek ronił krokodyle łzy, modląc się za pokój na Ukrainie 8 grudnia podczas corocznej wizyty przy Kolumnie Maryjnej nieopodal Hiszpańskich Schodów w Rzymie z okazji święta Niepokalanego Poczęcia.
Franciszek schylił się, nie mogąc wydusić z siebie słowa, a kiedy dotarł do słów modlitwy: "Chciałbym powierzyć Ci prośby ludu Ukrainy..." - obecni zaczęli klaskać.
Po dłuższej chwili ciszy Franciszek wznowił modlitwę od fragmentu, na którym poprzestał: "...o pokój, o który tak długo prosimy Boga".
Franciszek nigdy nie uronił łzy z powodu brutalnej wojny ekonomicznej wszczętej przez USA i UE przeciwko ludności Syrii, która pozostawiła miliony bez środków do życia. Co więcej, rażące jest to, że nawet z uwagi na Ukrainę, Papież praktycznie nie naciska na negocjacje pokojowe pomiędzy stronami konfliktu - NATO (= USA) i Rosją.
#newsLfoyvqeioa
Melchior Baltazar Kacperski
Co za dzban
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ
Krokodyle łzy!
Walczyć o prawdę
Gdy on płacze, ja się śmieję. I na odwrót...
tekla
Krokodyle łzy Franciszka.
Elkam --
Nasz papież za 8 dni skonczy 86 lat .
Elkam --
Starość jest trudna i okrutna .