00:54
Výpověď uprchlice z Mariupolu
apredsasatoci
Kult osobnosti zároveň zbavuje ľudí vlastnej zodpovednosti, pretože rozhodnutia za nich urobí modla, ktorej ľudia dajú svoju moc. Keby Putin povolil zavádzanie mikročipov do ľudských tiel, alternatívne obecenstvo by sa postavilo do prvej rady.
Putin v júli roku 2016 podpísal nové "protiteroristické opatrenia", kedy operátori mobilných sietí budú môcť monitorovať a archivovať obsah SMS a hovorov.
Janko333
Ak by chcel niekto zastreliť Vladimira Putina, ochránil by ho vlastným telom, pretože je to "dobrý človek! Ak by mal niekto guľomet a chcel by zastreliť Putina, postavil by som sa pred neho. Nikdy neurobil nič, čo by nebolo dobré pre ľudí, vyhlásil 88-ročný Ecclestone, bývalý šéf F1 Bernie Ecclestone. Podľa Ecclestona by mal Putin stáť na čele Európy a anexia Krymu bola len „aktom znovuzjednoteni…More
Ak by chcel niekto zastreliť Vladimira Putina, ochránil by ho vlastným telom, pretože je to "dobrý človek! Ak by mal niekto guľomet a chcel by zastreliť Putina, postavil by som sa pred neho. Nikdy neurobil nič, čo by nebolo dobré pre ľudí, vyhlásil 88-ročný Ecclestone, bývalý šéf F1 Bernie Ecclestone. Podľa Ecclestona by mal Putin stáť na čele Európy a anexia Krymu bola len „aktom znovuzjednotenia Ruska“.
„Bol by som rád, keby (Putin) viedol Európu. Aj tak nikoho nemáme, takže by to nemohlo byť o nič horšie. On vždy urobí to, čo sľúbi,“ povedal Ecclestone. „Nie som nijakým fanúšikom demokracie. Ako diktátor si môžete povedať: Toto urobím.‘ V demokracii to ide do stratena,“ dodal bývalý bos F1.

Ecclestone tiež povedal, že ruský prezident nemá nič spoločné s pokusom o vraždu bývalého ruského dvojitého agenta Sergeja Skripaľa a jeho dcéry Julije, ktorých sa vlani v marci v anglickom meste Salisbury pokúsili otráviť nervovoparalytickou látkou novičok. pokec24.cz/…vy-ze-zniceneho-mariupolu-vypovedi-obyvatel-video/

Eduard Chmelár šokuje o Zelenskom, z jeho slov behá mráz po chrbte: TOTO JE TOTÁLNE FALOŠNÝ OBRAZ

Západnými médiami prebehli zábery zbombardovanej pôrodnice v Mariupoli a na nosítkach zachraňovanej pacientky. Potom sa objavilo meno pacientky, ako vysvitlo modelky Marianny Podgurskej. Iné obete z pôrodnice sa neobjavili. Ruská strana tvrdí, že neštátna armáda Azov vypratala pôrodnicu už skôr a zriadila si tam bojové hniezdo. Modelku priniesli k pôrodnici až po bombardovaní na propagandistické účely. V bývalej pôrodnici žiadne pacientky neutrpeli (kliknúť TU). Mimochodom, v marci 2014 aj v Mariupoli, ktorý administratívne patrí do Doneckej oblasti, usporiadali referendum o odlúčení od Ukrajiny a väčšina obyvateľov hlasovala za odlúčenie. Ruský prezident Putin pred referendom verejne vyzval Doneckú aj Luganskú oblasť, čiže aj Mariupoľ, aby referendum nerobili. Vo viacerých ukrajinských mestách existovali laboratóriá, ktoré experimentovali s rôznymi druhmi chorôb, prenášanými živočíchmi. Laboratóriá financovali Američania a im posúvali výsledky svojej práce. Výsledky boli použiteľné ako biologické zbrane a porušovali medzinárodnú dohodu o zákaze biologických zbraní. Po začiatku ruskej vojenskej operácie, laboratóriá dostali príkaz okamžite zlikvidovať výsledky svojej práce a čo sa dalo – dopraviť do iných podobných laboratórií v zahraničí. Všetko však nedokázali spratať a Rusom sa dostali do rúk dokumenty aj výpovede spolupracovníkov, ktorí zostali. O laboratóriách rokovala Bezpečnostná rada OSN 11. marca a ruský zástupca Vasilij Nebenzija podrobnejšie hovoril o tom, čo Američania financovali a spoluriadili. Existenciu biolaboratórií na Ukrajine aj americkú účasť potvrdila pred Kongresom diplomatka Victoria Nulandová, tento zlý duch americkej a ukrajinskej politiky. Od slovenských politikov aj zo slovenských médií sa občania dozvedia len protiruskú verziu, preto má význam uviesť aj druhú stranu.
Ak Rusko vyhrá ukrajinský konflikt – a vývoj na bojisku k tomu smeruje – geopolitický vplyv Ruska v Európe sa zvýši. Prezident Putin sa potom môže vrátiť k svojim požiadavkám na Bidena z decembra minulého roku, aby sa USA a NATO vojensky vrátili k stavu z mája 1997. Čiže rozšírenie NATO na východ sa fakticky zruší. Nielen to. Všetky medzinárodné zmluvy v tomto priestore nadobudnú inú váhu a zrušenie niektorých nebude nepredstaviteľné. zintenzívnenie slovenskej podpory neprivedie USA k víťazstvu. Uvedomuje si slovenská vláda, čo je v hre?

cz24.news/…remier-jan-carnogursky-dochadza-vlade-co-je-v-hre/

Výpověď uprchlice z Mariupolu

Skutečné zprávy ze zničeného Mariupolu - výpovědi obyvatel

Žena Dombasu Ukrajinsky Fašisti z Azov nás ostre lujú, ide asi o staršie video

V. Nulandová potvrdila existenci biolaboratoří na UA, překlad do ČJ

Laboratóriá so smrteľnými vírusmi/biologickými zbraňami na UA, financované ministerstvom obrany USA
Ivana Beránková shares this
Jaroslav Bím shares this
6