ľubica
492.5K

"... pozrite , veď ten pápež je ´nahý ´..." alebo TRIEZVY POHĽAD NA ROK MILOSRDENSTVA

dovolila som si užasný koment od defentfaith- vložiť sem ako text

"Celé to je zle.
Po prvé - Rok milosrdenstva sa vyhlasuje v 25 alebo 50 roku VYKÚPENIA Kristom našim Pánom. Prvý rok milosrdenstva bol v roku 1300 a potom po 50 rokoch, poprípade po 25 rokoch. Takže toto nesedí matematicky, prečo rok 2016?!
-

Kristus je tu úplne vynechaný (nič nové v new age church). Pokiaľ predchodcovia tieto roky milosrdenstva vkladali do Krista Nášho Pána, tento rok je na počesť Druhého Vatikánskeho Koncilu, ktorý ovládli SLOBODOMURÁRI.

Takže my oslavujeme víťazstvo slobodomurárov nad Kristovou Katolíckou Cirkvou, nie Kristovo vykúpenie!
Po tretie
- prečo rok milosrdenstva? Je dané - kto uverí bude spasený, kto neuverí, bude zatratený - bez ohľadu na roky milosrdenstva.

Pokiaľ sa predtým tieto roky uskutočňovali, práve na pripomenutie si tejto pravdy spásy, dnes sa hovorí o milosrdenstve, ktoré ukazuje na hriech a hriešny spôsob života, ktorý sa však hriechu nechce vzdať. Ide o homosexuálov, prijímanie pre heretikov, pre rozvedených.

To, čo sa nepodarilo na prekliatej synode, teraz sa podarí v roku milosrdenstva, kedy liberálni kňazi a biskupi, si urobia svoje vlastné pravidlá pre ich vlastnú diecézu - čo je vlastne protestantizmu
s, kde každý zbor má svoje pravidlá a nič nefunguje hierarchicky.

Pápež likviduje všetko katolícke a ide mu to dobre.

Týmto krokom zlikvidoval samotné postavenie pápeža, pretože pápež už nie je podstatný pre rozhodovanie sporných záležitostí, ani učiteľský úrad (ktorý aj tak po koncile funguje za starú belu), ale bremeno sa prenáša dolu. Pápež sa vlastne stáva už iba kráľovnou Anglicka - figúrkou bez právomocí.

Kto sleduje detailne dianie čo pápež robí, príde mu na myseľ nielen to, že patrí ku slobodomurárom a cez nich likviduje Cirkev, ale že či sám satan nevládne na čele Vatikánu cez tohto človeka. Vylúčiť a to nedá, lebo diabol je prefíkaný ako líška a vie všetko zaobaliť do peknej pozlátky.

Páter Pio nás varoval pred touto temnou dobou Cirkvi, aby sme sa veľa modlili. Zvlášť za pápeža, aby sa obrátil, lebo Bergolio nemá katolícku vieru. O

...čo je zarážajúcejšie to, akoby veľmi dobre túto vieru poznal, ale koná všetko tak, aby ju likvidoval a uvádzal katolíkov do chaosu a životu bez viery.

Ak by išlo o nevedomosť, povedali by sme si, že máme pápeža, ktorý veľa toho neštudoval, ale slobodomurári si vyberajú zvlášť ľudí, s vysokým IQ, aby vedeli oklamať masy priemerných a hlúpych naivných ľudí a takých je na svete požehnane.
Tu pomôže už iba jedna vec, ktorá sa neodkladne blíži - likvidácia tohto prekliateho ľudstva a jeho výtvorov. Málokto vie, že sestra Lucia ešte pred rokom 1950 spomínala, že videla anjela, ako udrel do osi zeme a všetky budovy, výrobne, všetko čo človek vytvoril bolo zničené. Pomreli 2 tretiny ľudstva.

Lebo aj Písmo hovorí - ešte raz ZATRASIEM zemou, hovorí Pán - raz už zatriasol a na druhý OTRAS čakáme. Myslím že Pán už má dosť svojej ohavnej Cirkvi, ktorá sa zapredala diablovi a preto veľký trest nie je vylúžený.

Taktiež táto zapredaná Cirkev neposlúchla Matku Božiu, ktorá varovala pred trestom. Benedikt XVI. v roku 2010, teda 10 rokov po prečítaní údajného 3 Fatimského tajomstva povedal, že je tam toho ešte viac - zvlášť slová našej Matky Božej. Lebo tajomstvo verejné z roku 2000 obsahuje iba slová sestry Lucie, nie Matky Božej. Dnes by sme sa ani nemohli diviť, keby proroctvo obsahovalo to, že satan cez pápeža bude ničiť Cirkev - vôbec by sme sa nemohli čudovať nad takouto správou z Fatimy.
Tu sú triezve pohľady na tento rok milosrdenstva a nie tie neustále masáže cez médiá. Keď médiá niečo stále opakujú, vždy je za tým diabol, aby ľudia premýšľali rovnako, ako v jednej rovnošate. Je preto podivuhodné, ako sa nielen kresťanské médiá zaberajú rokom milosrdenstva, ale aj svetské média ktoré majú slobodomurári pod palcom...
www.tedeum.cz/…/semin-rozvod-po…
www.lumendelumine.cz/index.php
Samson1
Beno, ty jsi na to káp. Já jsem zrovna na Rožmitále ve Zlatých Horách na poustevně a dar bilokace nemáááám. 🤗 Pá kluku jeden kudrnatý.
Samson1
Viléme, zrovna mne neber vážně, spíš sranduji. Ale snažím se do toho něco vložit.
2 more comments from Samson1
Samson1
Marie zdravím. Každý je nějak praštěný no a henta s tabulí na zádech. Že je křesťanka, to by na ni mělo být vidět i bez místní tabule. Ale raď staré babě. 😀
Samson1
Vilém se nám uzdravil 👏 Hmm 🙂
Maria Dubovska
Nevieš Hento prečo ti to neverím jak si chodila 90 minut s transparentom?
Samson1
Náš Vilém se rozhovořil o své "nemoci" Jinak hoki, já když se rozjedu a skočím, tak si za letu aspoň proberu kde půjdu, ale nesmím spadnout na hubu a být lazar jak vilém. 👍 Člověk se někdy nesmí brát moc vážně. Jinak když poslechnu třeba Katku Lachmanovou s konference a Eliáše, Eliáš je přímá cesta a ten druhý případ více "okecávání". Eliáš jasně formuluje požadavky Božího slova, …More
Náš Vilém se rozhovořil o své "nemoci" Jinak hoki, já když se rozjedu a skočím, tak si za letu aspoň proberu kde půjdu, ale nesmím spadnout na hubu a být lazar jak vilém. 👍 Člověk se někdy nesmí brát moc vážně. Jinak když poslechnu třeba Katku Lachmanovou s konference a Eliáše, Eliáš je přímá cesta a ten druhý případ více "okecávání". Eliáš jasně formuluje požadavky Božího slova, jádro, nikoli skořápku.
Samson1
Nebo nám chce vilém ukázat, jak je s nás nemocný, jak nemocné je křesťanství dnes, aspoň co se týče rozpoluplnosti dnes, kdy se doslovně uskutečňuje, že vystoupí bratr proti bratrovi....a to jediné nám jde dobře a nějaká jednota v Kristu, Duchu svatém 🙂 ??? Hmm
One more comment from Samson1
Samson1
Hoki co se týče viléma, jdeš na to moc složitě: Já ti pravím vstaň, vezmi své lože a choď 🙂 a je to.
aobubo
ještě dodám, že tlak dřívějších okovů Bůh léčí ... časem není ani jizva
aobubo
Jeviště ano, ale hraje se na živo bez scénáře, každý sám za sebe. Jsme jak v aréně a svatí nám z tribůn fandí.
3 more comments from aobubo
aobubo
Neustále je třeba se zdokonalovat v lásce a být šlechetný. Každý ve svém nitru může nalézt své nedostatky, slabosti, a je třeba na tom pracovat, aby se stal opravdovým Kristovým učedníkem. Přemáhat se, a to bolí a potí se. Pokud je možné změnit svůj osud, pak nikdo nemůže říct, že je předem určený scénář a my jako loutky.
aobubo
Psal jsem, že se už necítím otrokem, takže necítím žádné okovy. To neznamená, že jsem bez hříchu. Je to ale jiné, dnes cítím milost, která mě vede k nápravě. Něco jako když se čistí nějaká věc, aby nakonec byla krásná bez šmouhy, bez nečistot.
aobubo
Pro někoho je svět divadlem, pro mě realitou, kterou si svými činy do jisté míry sám ovlivňuji, buď k dobrému nebo ke zlému. Pochopit svobodu v pravém slova významu, to už dá fušku, nicméně díky Bohu tak lze. Nevěřím, že svět je sepsáným scénařem , kde se mi lidé potácíme podle toho, jak kdo tahá za nitky. Zato věřím, že vše má svou zákonitost, pravidla, podle kterých se děje to či …More
Pro někoho je svět divadlem, pro mě realitou, kterou si svými činy do jisté míry sám ovlivňuji, buď k dobrému nebo ke zlému. Pochopit svobodu v pravém slova významu, to už dá fušku, nicméně díky Bohu tak lze. Nevěřím, že svět je sepsáným scénařem , kde se mi lidé potácíme podle toho, jak kdo tahá za nitky. Zato věřím, že vše má svou zákonitost, pravidla, podle kterých se děje to či ono. Celé to ale nejsem schopen pojmout, to bych byl dokonalý, což nejsem. Byly časy, kdy jsem se cítil nesvůj, protože jsem dlouhou domu v sobě cítil vzdálenost domova, který jsem neznal. Nemyslím tím pozemský život, ten jsem měl, ale ten, který je v nebi. Dříve jsem to vnímal jako sci-fi, ale teď, když jsem poznal Krista, už vím, kde je můj domov. Otrokem se cítí otrok, nikoli Boží dítě. Hřích jsou okovy otroka, toho kdo hříchu podléhá a patří mu. Aspoň tak to chápu a nyní se vůbec necítím otrokem, protože Kristus přemohl toho silného, který mě držel v zajetí.
Filofej
Samson, členstvo v nejakej organizácií nespočíva v tom,že ti tá organizácia udelí čestné členstvo. Rovnako sa nestaneš obyvateľom obce Praha(máme takú na Slovensku),keď ti v nej udelia čestné občianstvo.
Samson1
Kázejte Krista ať je to vhod a nebo nevhod 🙂 , že babičko hento. Jinak papež asi nezapře svou "čestné členství u Rotari clubu". A brány milosrdenství ji nepřemohou. 👍
Peter(skala)
defendfaith !!!!!!
Hovoriš o roku milosrdenstva, obrane viery atd.. a čo si mysliš o tomto?
"Velký komunista" po prevrate sa stal "Velkým kresťanom", ked to o sebe tvrdil. Myslíš si, že je to možné, tak zrazu byť silný vo viere a poznaní učenia Cirkvi? Nie je to skôr tak, že bud je infiltrovaný ako cirkevný slobodomurar alebo naozaj s Bohom zažil niečo tak prevratné, že prijal katolicku Cirkev …More
defendfaith !!!!!!

Hovoriš o roku milosrdenstva, obrane viery atd.. a čo si mysliš o tomto?

"Velký komunista" po prevrate sa stal "Velkým kresťanom", ked to o sebe tvrdil. Myslíš si, že je to možné, tak zrazu byť silný vo viere a poznaní učenia Cirkvi? Nie je to skôr tak, že bud je infiltrovaný ako cirkevný slobodomurar alebo naozaj s Bohom zažil niečo tak prevratné, že prijal katolicku Cirkev za svoju a postupne sa vo viere a učení Cirkvi posilnoval?

Tak, či tak aj protestanti prechadzaju do KC a u nich to vari nie je podobné?!

Lebo aj tu niekto si myslí, že vie lepšie ako papež, čo si Boh pod Rokom milosrdenstva naozaj predstavuje, ale na Boha sa ani neodvolal.

Za to na svoju katolicku vieru to áno, aj ked donedavna bol Velký protestant.
Vieme velmi dobre, že protestantske doktriny: "Nič viac, len Písmo" dokážu z kresťana pretvoriť chodiacu encyklopediu a zakonickeho ducha.

Takže niet divu, prečo ten duch protestanizmu stale v takom človeku, aj ked sa citi byť už v KC - dokaže protestovať a odmietať papeža. Robil to u protestantov a bude to robiť aj v KC, pretože ešte nepochopil a neprijal cele učenie KC ako ani Božie učenie.

Darmo sa odvolava na zjavenia z Fatimy, to robili aj Zakonici - farizeji ked sa odvolavali na stare zjavenia prorokov, ale ked prišiel nový prorok (sv.Jan Krstitel a Ježiš Kristus) tak ho odmietli

čo mysliš?
Prečo dnes odmietaju prorokov z Medju, Dechtic, atd...?

Lebo robia to iste čo Farizeji: starých uznavaju a nových neprijmaju.-oni totiž neuznavaju žiadnych nových prorokov, lebo keby tak urobili-museli by sa im podriadiť ako každý verný kresťan, čo má v ucte nie len prorokov ale aj ich Slová (od Boha a Svätých)

To však oni nedokažu, pretože nechcu aby ich niekto riadil - oni totiž chcu riadiť iných..nechcu služiť ale aby iní služili im. A to je ten problem, prečo neprijmaju učenie o Roku milosrdenstva
macusana
Henta nic nedotiahnete ste v blude s Lubicou a Ceaserom sa spolu tahate do este vecsieho zatemnenia a záhuby.
macusana
Ceaser to sa prirovnavas ku Katarine Sienskej ze aj ty chceš napominat tak to mas odvahu. Ona nepovedala ze je bludar a vedie Cirkev do záhuby. Ziaden platne zvoleny Sv. Otec naučil, nopodpisal, nekazal nic co by bolo proti evanjeliu. Riadne pokrytectvo od teba Ceaset nas moze zachranit len poslušnosť.
Filofej
aj hriešny pápež je pápež a keď koná v moci Kristovej,napr. keď vyhlasuje jubilejný rok,treba to prijať.
Kritizovať pápeža možno,áno veď to robila aj sv.Katarína Sienska alebo sv.Pavol.
Teraz však na pápeža vyskakuje hocikto a to iba na základe mediálnej masáže.
Žeby sme tu mali osoby s takým prebujnelým egom,že sa chcú porovnávať so sv.Pavlom,či sv.Katarínou Sienskou?Trochu pokory by …More
aj hriešny pápež je pápež a keď koná v moci Kristovej,napr. keď vyhlasuje jubilejný rok,treba to prijať.
Kritizovať pápeža možno,áno veď to robila aj sv.Katarína Sienska alebo sv.Pavol.
Teraz však na pápeža vyskakuje hocikto a to iba na základe mediálnej masáže.
Žeby sme tu mali osoby s takým prebujnelým egom,že sa chcú porovnávať so sv.Pavlom,či sv.Katarínou Sienskou?Trochu pokory by nezaškodilo.
Caesar
macusana
Jezis Kristus hovoril o tazkom ocistci, kde sú duse kardinálov, biskupov, knazov, papezov, ktorý sa spreneverili svojmu uradu a viedli katolíkov spatnou cestou.
Neznamená, ze papez = svatec, nekritizovatelná osoba. Boli aj zlí, aj nemorální papezi, aj 3 naraz, taká je realita. Preco sv. Katarína Sienská kritizovala a napomínala papeza? Aj biskupov ci knazov?
Ako to, ze si to vobec …More
macusana
Jezis Kristus hovoril o tazkom ocistci, kde sú duse kardinálov, biskupov, knazov, papezov, ktorý sa spreneverili svojmu uradu a viedli katolíkov spatnou cestou.
Neznamená, ze papez = svatec, nekritizovatelná osoba. Boli aj zlí, aj nemorální papezi, aj 3 naraz, taká je realita. Preco sv. Katarína Sienská kritizovala a napomínala papeza? Aj biskupov ci knazov?
Ako to, ze si to vobec mohla dovolit, keby v tom case zil Filofej, Macusana, aobubo a dalsí, tak by ju riadne skritizovali, co si to dovolila, ako sa vobec opovázila kritizovat riadne zvoleného svatého papeza...bola by tá najhorsia katolícka...podla nich