marcys.td
Z ateizmu ---> w herezję. Porażka.
. Leliwa
Jeśli ktoś jest ateistą to nie zakłada żadnych stowarzyszeń itp, bo to go w ogóle nie obchodzi.
Osobiście znam tylko jednego ateistę, dziecko ochrzcił bo żona jest wierząca a jemu nie zależy , w niedzielę nie pracuje bo skoro inni nie to chce żyć w towarzystwie sąsiadów, a w zasadzie pomimo tego że jest ateistą wszystkie nauki społeczne kościoła popiera bo widzi że prowadzą do pewnego ładu …More
Jeśli ktoś jest ateistą to nie zakłada żadnych stowarzyszeń itp, bo to go w ogóle nie obchodzi.
Osobiście znam tylko jednego ateistę, dziecko ochrzcił bo żona jest wierząca a jemu nie zależy , w niedzielę nie pracuje bo skoro inni nie to chce żyć w towarzystwie sąsiadów, a w zasadzie pomimo tego że jest ateistą wszystkie nauki społeczne kościoła popiera bo widzi że prowadzą do pewnego ładu społecznego.

Natomiast 99% ludzi którzy mówią że są ateistami i zioną nienawiścią do Kościoła Katolickiego zachowują się jak osoby bardzo wierzące tylko w innego boga.
Anieobecny
Myślę, że znalazł wiarę...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Całe Niebo się cieszy i Świętuje! Nie ma większej radości niż widzieć nawróconego grzesznika, jest to miód dla duszy i niewymowne szczęście.
Anieobecny
Wszyscy potrzebujemy nawrócenia, prócz Świętych - którzy też pragną, o ironio! głębszego nawrócenia...
Barbara966 shares this
6.1K
...w ateizm
Marcin_od_sw.Jerzego
Chwala Bogu. W zasadzie kazdy uczcziwie poszukujacy Prawdy ateista predzej czy pozniej znajdzie czego szuka, czyli Prawde. W wiekszosci jednak wypadkow ateizm wynika ze zlej woli - po prostu czlowiek ktory grzeszy i czuje ze grzeszy, woli wierzyc ze nie ma Boga, ktory moglby go potepic.
Anieobecny
Nie można nie wierzyć w nic...
Ktoś to nawet zaśpiewał...
wlowoj
To znaczy że to człowiek uczciwie poszukujący prawdy.
Julia Pole
No to wspaniała wiadomość. Ja cały czas czekam na Nergala, bo jego obsesja na punkcie Pana Jezusa rokuje spektakularnym nawróceniem 😊
Weronika....S
Ateizm to walka z Bogiem, w którego istnienie ateiści wierzą, ale nie akceptują Go. Aż tak głupcy to oni nie są, by walczyć z kimś, uważając jednocześnie, że nie istnieje.
Anieobecny
Cyt.:
by walczyć z kimś, uważając jednocześnie, że nie istnieje...