pl.news
44.7K

Oligarchiczne media przyznają: Historia z masowymi grobami w Kanadzie to mistyfikacja

"W zeszłym roku w Kanadzie nie odkryto ani jednego masowego grobu,", donosi Terry Glavin na łamach portalu NationalPost.com (26 maja).

Glavin przyznaje, że rząd Trudeau oraz "światowe media pomyliły się w sprawie szkół z internatem", tym samym wywołując zbrodniczą, antykościelną histerię.

"Kilka miejsc z nieoznakowanymi grobami z międzynarodowych nagłówków było znanymi już cmentarzami, lub miejscami pochówku będącymi przedmiotami spekulacji, które do tej pory nie zostały oficjalnie zweryfikowane jako autentyczne".

Według Glavina w żadnym z tych miejsc nie odkryto szczątków “ani jednego dziecka”.

Od zeszłego roku, czyli od wybuchu tego skandalu, do wiadomości publicznej nie podano "nic" nowego. Przeszłość szkół została już dokładnie sprawdzona w ramach badań, publicznych przesłuchań i śledztw federalnych, które ciągnęły się od dekad.

Niemniej jednak od 2021 oligarchiczne media oskarżają Kościół o "masowe morderstwo". W efekcie spalono i sprofanowano dziesiątki kościołów, powywracano lub porozbijano posągi, a także wnoszono oskarżenia przeciw katolikom.

Zdjęcie umieszone w artykule prezentuje hipokrytę Trudeau, który klęka z pluszowym misiem w ręku przy nieoznaczonym grobie na jednym z oficjalnych katolickich cmentarzy. Od setek lat chowano tam dzieci i dorosłych, przedstawicieli ludności rdzennej oraz osadników.

#newsEkeknokjtm
Dziadek Jacek
Krzysztof Kolumb
Raczej sprzedajna coorwa
Jarujestem
Zawstydzanie katolików to typowy element marksistowskiej walki z KRK.
darek104
Czerwony cwaniak na foto.