pl.news
44.7K

Oligarchiczne media przyznają: Historia z masowymi grobami w Kanadzie to mistyfikacja

"W zeszłym roku w Kanadzie nie odkryto ani jednego masowego grobu,", donosi Terry Glavin na łamach portalu NationalPost.com (26 maja). Glavin przyznaje, że rząd Trudeau oraz "światowe media pomyliły …More
"W zeszłym roku w Kanadzie nie odkryto ani jednego masowego grobu,", donosi Terry Glavin na łamach portalu NationalPost.com (26 maja).
Glavin przyznaje, że rząd Trudeau oraz "światowe media pomyliły się w sprawie szkół z internatem", tym samym wywołując zbrodniczą, antykościelną histerię.
"Kilka miejsc z nieoznakowanymi grobami z międzynarodowych nagłówków było znanymi już cmentarzami, lub miejscami pochówku będącymi przedmiotami spekulacji, które do tej pory nie zostały oficjalnie zweryfikowane jako autentyczne".
Według Glavina w żadnym z tych miejsc nie odkryto szczątków “ani jednego dziecka”.
Od zeszłego roku, czyli od wybuchu tego skandalu, do wiadomości publicznej nie podano "nic" nowego. Przeszłość szkół została już dokładnie sprawdzona w ramach badań, publicznych przesłuchań i śledztw federalnych, które ciągnęły się od dekad.
Niemniej jednak od 2021 oligarchiczne media oskarżają Kościół o "masowe morderstwo". W efekcie spalono i sprofanowano dziesiątki kościołów, powywracano …More
Dziadek Jacek
Krzysztof Kolumb
Raczej sprzedajna coorwa
Jarujestem
Zawstydzanie katolików to typowy element marksistowskiej walki z KRK.
darek104
Czerwony cwaniak na foto.