m.rekinek
252.2K

I miał rację ! Laureat Nagrody Nobla ostrzega, że szczepionki powodują rozwój bardziej śmiercionośnych wariantów COVID

Luc Montagnier, francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 2008 roku za odkrycie ludzkiego wirusa niedoboru odporności (HIV), niedawno zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa szczepionek COVID-19. Montagnier omówił ten temat w wywiadzie z Pierre Barnérias z Hold-Up Media na początku tego miesiąca, który został przetłumaczony z francuskiego na angielski wyłącznie dla RAIR Foundation USA .

Szczepionki nie zatrzymują wirusa, przekonuje wybitny wirusolog, ale robią coś przeciwnego – „odżywiają wirusa” i ułatwiają jego rozwój w silniejsze i bardziej zakaźne warianty. Te nowe warianty wirusa są bardziej odporne na szczepienie i mogą mieć większe skutki zdrowotne niż ich „oryginalne” wersje.

W wywiadzie prof. Montagnier określił program szczepień przeciwko koronawirusowi jako „nie do zaakceptowania błąd”. Masowe szczepienie jest „błędem naukowym i medycznym” – powiedział. „Księgi historyczne to pokażą, ponieważ to szczepienia tworzą warianty”. Montagnier wyjaśnił, że „są przeciwciała wytwarzane przez szczepionkę”, które zmuszają wirusa do „znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci. Tak powstają warianty. To warianty, które „są produkcją i wynikiem szczepień”.

Montagnier wyjaśnia, że mutacja i wzmocnienie wirusa poprzez zjawisko tzw. wzmocnienia zależnego od przeciwciał (ADE) [Antibody Dependent Enhancement, przyp. Tłumacz]. ADE to mechanizm, który zwiększa zdolność wirusa do wnikania do komórek i powodowania nasilenia choroby. ADE występuje, gdy przeciwciała powstałe podczas odpowiedzi immunologicznej rozpoznają i przyczepiają się do patogenu, ale nie są w stanie zapobiec infekcji. Zamiast tego przeciwciała te działają jak „koń trojański”, umożliwiając patogenowi atakowanie komórek i pogarszanie odpowiedzi immunologicznej.

W Ameryce rutynowo zalecane szczepionki nie powodują ADE. Gdyby to zrobiły, zostałyby wycofane z obiegu. Badania kliniczne III fazy nowych szczepionek mają na celu zidentyfikowanie powszechnych lub poważnych skutków ubocznych przed dopuszczeniem szczepionki do użytku. Zwykle ustalenie, czy szczepionka jest bezpieczna, zajmuje od 2 do 4 lat, ale w przypadku szczepionek COVID-19 producenci zajęli około sześciu miesięcy lub mniej.

Według University of Cambridge ADE występuje w zakażeniach wirusami SARS-CoV-1, MERS, HIV, Zika i denga, a także w szczepieniach.

Dane z całego świata potwierdzają, że ADE występuje w SARS-CoV-2, który powoduje COVID-19, mówi Montagnier. „Widzisz to w każdym kraju, jest tak samo: po krzywej szczepień następuje krzywa zgonów. Obserwuję to bardzo uważnie i przeprowadzam eksperymenty w instytucie z pacjentami, którzy mają koronę po szczepieniu ”.

W dokumencie medycznym „ Hold Up: Return of the Chaos ”, który ukazał się we Francji 11 listopada 2020 r., Montagnier odrzucił nadchodzącą szczepionkę przeciwko COVID i powiedział, że nie zostanie zaszczepiony. „Moje sumienie mówi mi, żebym tego nie robił” – powiedział. Montagnier zwrócił się również do swoich francuskich kolegów i poprosił ich, aby „bronili swoich [medycznych] tytułów jako lekarze, a nie jako owce”.

Film omawia pochodzenie wirusa, krytykuje szkodliwe i irracjonalne wymagania dotyczące masek, a także blokady, kwarantanny i nadużywanie ingerencji państwa oraz analizuje skuteczne metody leczenia COVID, takie jak hydroksychlorochina. Film został zakazany na YouTube, prawdopodobnie dlatego, że twórcy insynuują, że Światowe Forum Ekonomiczne wykorzystuje pandemię, aby osiągnąć dominację nad światem w ramach globalnego planu zwanego „Wielkim Resetem”.

Montagnier był głośnym krytykiem kampanii masowych szczepień. W liście do Prezydenta i sędziów Sądu Najwyższego Izraela, który rozpoczął najszybszą i najbardziej masową kampanię szczepień na świecie, Montagnier wezwał do ich zawieszenia:

„Chciałbym podsumować potencjalne zagrożenia związane z tymi szczepionkami w ramach polityki masowych szczepień.

1. Krótkotrwałe skutki uboczne:

Nie są to normalne reakcje miejscowe, które występują przy każdym szczepieniu, ale raczej poważne reakcje, które wpływają na życie biorcy, takie jak: B. wstrząs anafilaktyczny związany ze składnikiem mieszanki szczepionkowej lub ciężką alergią lub reakcją autoimmunologiczną aż do aplazji komórkowej.


2. Brak ochrony szczepionkowej:

2.1 Indukcja przeciwciał ułatwiających – indukowane przeciwciała nie neutralizują infekcji wirusowej, a wręcz ją ułatwiają, w zależności od biorcy. Ta ostatnia mogła już być bezobjawowo narażona na działanie wirusa. Niewielka ilość naturalnie wytwarzanych przeciwciał może konkurować z przeciwciałami indukowanymi przez szczepionkę.

2.2 Wytwarzanie przeciwciał indukowanych szczepionką w silnie eksponowanej populacji prowadzi do selekcji wariantów, które są oporne na te przeciwciała. Te warianty mogą być bardziej zjadliwe lub bardziej przenośne. To jest to, czego teraz doświadczamy. Niekończący się wyścig między wirusem a szczepionką, który zawsze wyjdzie na korzyść wirusa .

3. Skutki długoterminowe:

W przeciwieństwie do tego, co twierdzą producenci szczepionek z informacyjnym RNA, istnieje ryzyko, że wirusowy RNA zostanie zintegrowany z ludzkim genomem. Każda z naszych komórek posiada endogenne retrowirusy zdolne do konwersji RNA w DNA (odwrotna transkryptaza). Nawet jeśli jest to rzadkie zjawisko, nie można wykluczyć jego przejścia przez DNA komórek rozrodczych i przekazania go przyszłym pokoleniom.

„W obliczu nieprzewidywalnej przyszłości lepiej się wstrzymać”.


Na początku ubiegłego roku Montagnier przekonująco wykazał, że SARS-CoV2 może być tylko genetycznie zmodyfikowanym koronawirusem i dlatego strategia szczepień powinna opierać się na tym fakcie.

Jak donosi francuska gazeta „French Soir” , Montagnier zwrócił uwagę w swoim wywiadzie telewizyjnym z 17 kwietnia 2020 r. na obecność co najmniej pół tuzina mini-sekwencji wirusa HIV, które podsumowano w krótkiej sekcji SARS- Genom CoV2. Ta obserwacja została opublikowana przez matematyka Jean-Claude Pereza w lutym 2020 r. pod tytułem „Synthetic origin of Covid-19 and Evolution” . Naukowcy uważają, że te minisekwencje mogą być egzogenicznymi elementami informacyjnymi (OOŚ)to znaczy mogą mieć znaczenie genetyczne.

Twierdzą, że ta niewątpliwa obecność skoncentrowanych EIA związanych z HIV, ale także z pasożytem Yoeli Plasmodium, czynnikiem wywołującym malarię, nie byłaby naturalna i dlatego wymagałaby odpowiedniej strategii opracowania bezpiecznej i skutecznej szczepionki. Montagnier i Perez wyjaśniają naukowe wyzwania i złożoność opracowywania szczepionek przeciwko HIV i malarii, dla których szczepionki zwalczające infekcję jeszcze nie istnieją.

Montagnier twierdzi, że koronawirus uciekł w wyniku „wypadku przemysłowego”, podczas gdy chińscy naukowcy próbowali opracować szczepionkę przeciwko HIV w laboratorium w mieście Wuhan.

Już w kwietniu 2020 r. Montagnier wezwał ludzi do odrzucenia szczepionek przeciwko COVID-19, gdy tylko będą one dostępne, ponieważ „zamiast zapobiegać infekcji, przyspieszyliby infekcję”. Dziś pojawiające się warianty SARS-CoV-2, które zarażają zaszczepione osoby, potwierdzają jego tezę. W takim przypadku masowe szczepienia mogą wywołać kolejną, jeszcze bardziej śmiercionośną falę pandemii.

Tę samą tezę popiera belgijski wirusolog Vanden Bossche, który wzywa również do zaprzestania masowych szczepień . Uważa, że jeśli szczepienia nie zostaną zatrzymane, mogą doprowadzić do rozwoju coraz silniejszych wariantów wirusa, aż zwycięży „superwirus” i wybije dużą liczbę ludzi.

thenewamerican.com/…er-covid-variants-urges-the-public-to-reject-jabs/
ľubica shares this
1100
A mal pravdu! Nositeľ Nobelovej ceny varuje, že vakcíny spôsobujú vznik smrteľnejších chorôb...
Takto sa o očkovaní písalo v "Protokoloch sionských mudrcov" pred viac ako 100 rokmi: Protokol X § 18 Očkovanie proti chorobám a iné židovské podvody. Veľmi dobre viete, že na to, aby sa vytvorila príležitosť pre všetky národy vyjadriť podobné túžby, je potrebné narušiť národné vzťahy a vlády …More
A mal pravdu! Nositeľ Nobelovej ceny varuje, že vakcíny spôsobujú vznik smrteľnejších chorôb...
Takto sa o očkovaní písalo v "Protokoloch sionských mudrcov" pred viac ako 100 rokmi: Protokol X § 18 Očkovanie proti chorobám a iné židovské podvody. Veľmi dobre viete, že na to, aby sa vytvorila príležitosť pre všetky národy vyjadriť podobné túžby, je potrebné narušiť národné vzťahy a vlády vo všetkých krajinách, aby sa obyvateľstvo vyčerpalo neporiadkom, nenávisťou, bojmi, dokonca mučeníctvom, hladom, očkovaním proti chorobám, biedou. Potom gójovia neuvidia iné východisko, ako sa úplne a definitívne podriadiť našej vláde. Ak by sme dali národom odklad, nevedno, či by vytúžená chvíľa niekedy prišla.
Neveríte - pozrite si to:Protokoly sionských mudrcov
zbawienie.com/pms.htm
/kopírovať a zverejniť na internete/
ľubica
Takto sa o očkovaní písalo v "Protokoloch sionských mudrcov" pred viac ako 100 rokmi: Protokol X § 18 Očkovanie proti chorobám a iné židovské podvody. Veľmi dobre viete, že na to, aby sa vytvorila príležitosť pre všetky národy vyjadriť podobné túžby, je potrebné narušiť národné vzťahy a vlády vo všetkých krajinách, aby sa obyvateľstvo vyčerpalo neporiadkom, nenávisťou, bojmi, dokonca …More
Takto sa o očkovaní písalo v "Protokoloch sionských mudrcov" pred viac ako 100 rokmi: Protokol X § 18 Očkovanie proti chorobám a iné židovské podvody. Veľmi dobre viete, že na to, aby sa vytvorila príležitosť pre všetky národy vyjadriť podobné túžby, je potrebné narušiť národné vzťahy a vlády vo všetkých krajinách, aby sa obyvateľstvo vyčerpalo neporiadkom, nenávisťou, bojmi, dokonca mučeníctvom, hladom, očkovaním proti chorobám, biedou. Potom gójovia neuvidia iné východisko, ako sa úplne a definitívne podriadiť našej vláde. Ak by sme dali národom odklad, nevedno, či by vytúžená chvíľa niekedy prišla. Neveríte - pozrite si to: Protokoly sionských mudrcov Protokoly sionských mudrcov v kocke: 24 bodov, ktoré opisujú dianie na Slovensku a inde
/kopírovať a zverejniť na internete/
Jan Zbigniew wojan
Tak napisano w “Protokołach mędrców Syjonu” o szczepieniach ponad 100 lat temu: Protokól X § 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie. Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, …More
Tak napisano w “Protokołach mędrców Syjonu” o szczepieniach ponad 100 lat temu: Protokól X § 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie. Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, SZCZEPIENIEM chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełnie i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.
Nie wierzysz - sprawdź:
Protokoły mędrców Syjonu
zbawienie.com/pms.htm
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
olek19801
Szczepionki nie zatrzymują wirusa, przekonuje wybitny wirusolog, ale robią coś przeciwnego – „odżywiają wirusa” i ułatwiają jego rozwój w silniejsze i bardziej zakaźne warianty. Te nowe warianty wirusa są bardziej odporne na szczepienie i mogą mieć większe skutki zdrowotne niż ich „oryginalne” wersje.
Jan Zbigniew wojan
Przecież realizowany jest program Agenda 2030, w którym zapisano depopulację, a ludzie dali się nabrać na fałsz wirusa, fałszywe testy i fałszywe szczepionki - zastrzyk śmierci, choć nie natychmiastowy ! W Izraelu szczepionki się przyjęły i zdają egzamin . Prawie 85 % nowych infekcji stanowią ludzie "fully vaccinated " . To z grubsza o tyle Gates chce zmniejszyć populacje ludzi na planecie .
More
Przecież realizowany jest program Agenda 2030, w którym zapisano depopulację, a ludzie dali się nabrać na fałsz wirusa, fałszywe testy i fałszywe szczepionki - zastrzyk śmierci, choć nie natychmiastowy ! W Izraelu szczepionki się przyjęły i zdają egzamin . Prawie 85 % nowych infekcji stanowią ludzie "fully vaccinated " . To z grubsza o tyle Gates chce zmniejszyć populacje ludzi na planecie .
Niechaj są i pozostaną na wieki przeklęci wraz z rodzinami wszyscy twórcy "pandemii", oraz im pomagający, choćby w najmniejszym stopniu ! I tak jest, Amen !
Wojna trwa, a zarządcy to żołnierze obcej armii i należy się jak najprędzej ICH pozbyć wszelkimi sposobami - WSZELKIMI !
Jan Zbigniew wojan
Tak napisano w “Protokołach mędrców Syjonu” o szczepieniach ponad 100 lat temu: Protokól X § 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie. Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, …More
Tak napisano w “Protokołach mędrców Syjonu” o szczepieniach ponad 100 lat temu: Protokól X § 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie. Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, SZCZEPIENIEM chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełnie i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.
Nie wierzysz - sprawdź:
Protokoły mędrców Syjonu
zbawienie.com/pms.htm
/skopiuj i poślij dalej w Internet/