01:49
Libor Halik
236K
Občanská válka na Ukrajině 2 roky dle starce Iony Ignatěnka Oděského, pak světová válka. 20.7.2014 informoval dle audiozáznamu с Игнатенком pravoslavný kněz протоиерей Луганской …More
Občanská válka na Ukrajině 2 roky dle starce Iony Ignatěnka Oděského, pak světová válka.

20.7.2014 informoval dle audiozáznamu с Игнатенком pravoslavný kněz протоиерей Луганской епархии Максим Волынец. Čili občanská ukrajinská válka s mnoha krví bude v letech 2014,2015. Pak 3.světová válka a po ní bude v Rusku konečně vládnout křesťanský car.
Veřejná doména
Stylita
V tomto videu se praví, že ta válka občanská bude mezi 2014-2016., prý začne rok po jeho smrti- to jest 2013, či 14. Zemřel 28.11.2012.
Tedy je to jaksi nedůvěryhodné to napasovat na roky 2022,2023.
Jaksi se to nesplnilo.
Libor Halik
Občanská válka na Ukrajině 2 roky (2022, 2023) dle starce Iony Ignatěnka Oděského, pak světová válka.
Libor Halik
Novým carem po 3. světové válce bude dle mého názoru pravděpodobně Strelkov, donedávna ministr obrany Doněcké republiky na jihovýchodě Ukrajiny. Je monachistou, historikem a vojenským důstojníkem a zároveň je neúplatným pravoslavným křesťanem.
RellümKath
Novy Car se jmenue bohuzel asi Putin(ler)....
Ostrik
Papuče jsou problém, Samsone. Ještě, že to dobře dopadlo. S tlučhubou je to horší, má doživotní následky. Někdy by se na žebřík měl podívat. Zjistil by, že je na něm návod k použití. :)))
Samson1
To je právě to. Když se mluví o lásce musí se též vědět, že pláče s těmi, kdo pláčou, má radost, když lidé žijí podle pravdy....
No, já loni spadl se žebříku, když jsem na něj lezl v papučích a noha mi vyjela ven. To byla rána, ale mně to nezůstalo
Samson1
Já loni spadl se žebříku na záda a mně to nezůstalo. Jsem poučen, že na žebřík se v papučích neleze. 👍 😀 Jo a žena mi ještě řekla, když držela žebřík, že to bude vypadat, jako kdyby mne chtěla zabít.
Ostrik
Nediv se mu, Samsone. Spadl ze žebříku na hlavu. :)))
Samson1
Jo monku, tu básničku vykládej tomu, koho zrovna trefila kulka do břicha.
Samson1
Jo pařez, tak jsem si vzpomněl na ty dvě mírové holubice ve Vatikáně, kde je přepadl racek a vrána. Co tím chtěl Bůh říci. Co je racek a co vrána. Kostel zničený válkou. To jsou všechno otázky proč se stalo, co tím Bůh chce říci, proč to vše dopustil, proč umírají lidé, mnohde se život přiblížil humanitární katastrofě, na UA umírají lidé v obytných zónách ostřelované těžkými zbraněmi …More
Jo pařez, tak jsem si vzpomněl na ty dvě mírové holubice ve Vatikáně, kde je přepadl racek a vrána. Co tím chtěl Bůh říci. Co je racek a co vrána. Kostel zničený válkou. To jsou všechno otázky proč se stalo, co tím Bůh chce říci, proč to vše dopustil, proč umírají lidé, mnohde se život přiblížil humanitární katastrofě, na UA umírají lidé v obytných zónách ostřelované těžkými zbraněmi, lidi se stávají běženci, opouští města.
Když nevíte, co je dobré a co zlé, řekněte v hloubi srdce v pokleknutí: "Pane, odříkám se satana, jeho náklonnosti, chci jenom Tebe a Tvého Ducha." (blah. Maria od Ukřižovaného Ježíše) Nad tím je obraz sv. Michaela archanděla vítězícího nad satanem.
To je něco takového, jako kdyby padala klenba a člověk by se měl přestat starat a jít prostě na houby. Chrám Zvěstování, zasažen střelou a vyhořelý, to mi připadá jako kdyby lidé totálně opustili evangelium, poselství Božího, zjevené v Kristu a přilnuli ke zkáze, neštěstí a válce, odmítali Kristova Ducha, lidé se radili s démony o budoucnosti, kterou může zajistit je Kristus, pokání a návrat k Němu. ✍️ Je nějaká jiná cesta k Životu a Pravdě, když Ježíš je Cesta?
pařez
V Horlivce, na kterou útočí ukrajinská armáda, shořel 7. srpna po zásahu dělostřeleckým granátem chrám Zvěstování Páně.
gorlovka-eparhia.com.ua/v-rezultate-art…
Samson1
No, právě jsem přečet něco od Eliáše.
vkpatriarhat.org.ua/cz/
ekans
přečtěte si sionské mudrce, scénář na lapení velkého počtu duší funguje dokonale
KOPLT
Je to smutné, že za vším celosvětovým zlem je nutno hledat USA. Kdyby se bez důvodu nenacpaly do Iráku, Lybie, Afganistánu/tam ani Rus nic nedokázal/ a do bombardování Srbska, tak byl ve světě klid. A to hlavní zlo je manipulace s EU tak, že rozložila svým přistupem Ukrajinu a neponechala ji neutrální vůči Rusku. Pokud někdo rozdmýchá 3.světovou válku, tak na pozadí všeho budou jen a jen …More
Je to smutné, že za vším celosvětovým zlem je nutno hledat USA. Kdyby se bez důvodu nenacpaly do Iráku, Lybie, Afganistánu/tam ani Rus nic nedokázal/ a do bombardování Srbska, tak byl ve světě klid. A to hlavní zlo je manipulace s EU tak, že rozložila svým přistupem Ukrajinu a neponechala ji neutrální vůči Rusku. Pokud někdo rozdmýchá 3.světovou válku, tak na pozadí všeho budou jen a jen Spojené státy - USA!
cina
amen 😉 uz abi to bylo
niedopytalski
Rozuměl jsem dobře: Zemřel v roce 2011?