02:21
ARTUR PAWŁOWSKI z KALGARY, Kanada Covid-Resistance: Protestant Preacher Calls Policemen “Nazis", "Gestapo" (Video) przez wiele lat opiekujacy sie wspolnota chrzescijanska /protestancka/ w Kalgary, …More
ARTUR PAWŁOWSKI z KALGARY, Kanada
Covid-Resistance: Protestant Preacher Calls Policemen “Nazis", "Gestapo" (Video)
przez wiele lat opiekujacy sie wspolnota chrzescijanska /protestancka/
w Kalgary, Alberta, Kanada i w wrecz heroiczny sposob gloszacy Chrystusa na ulicach tego miasta rozprawia sie, w jedynie wlasciwy sposob, z wkraczajacymi na teren prywatny i sakralny, policja.
Bog niech bedzie z Toba, Arturze !

Pan nasz Jezus Chrystus Zmartwychwstaly niech stanie po Twojej prawicy.
Sytuacja ta pokazuje jedynie POCZATEK PRZESLADOWANIA ludzi wierzacych w Chrystusa.
Czy wytrwamy w wierze?
Czy wytrwamy przy Chrystusie, gdy zagroza nam odebraniem zycia /

JEZUS i MARYJA
Piotr2000
Artur Pawlowski to twardy charakter. Przeszedl cos na podobienstwo doswiadczenia sw. Pawla, a dzisiaj w sposob heroiczny apostoluje w Kalgary. Wspanialy, prawy i oddany Chrystusowi czlowiek. Modle sie ciagle za niego, aby ktoregos dnia trafil pod skrzydla swietego katolickiego Chrystusowego Kosciola.
jac05
W życie twardego, ambitnego biznesmana i karateki wkroczył Bóg i to bardzo mocno, uzdrawiając jego ledwo co narodzonego śmiertelnie chorego syna. Ukazał mu Mękę Jezusa i zapytał - możesz ocalić swojego syna ? Nie możesz, a ja Swojego mogłem. Więcej historii Artura w filmie Artur Pawłowski Na Poddaszu.
Nawróceniem jest odejście z drogi bez Boga, bez Jezusa i pójście za nauką Jezusa. Bóg, Duch …More
W życie twardego, ambitnego biznesmana i karateki wkroczył Bóg i to bardzo mocno, uzdrawiając jego ledwo co narodzonego śmiertelnie chorego syna. Ukazał mu Mękę Jezusa i zapytał - możesz ocalić swojego syna ? Nie możesz, a ja Swojego mogłem. Więcej historii Artura w filmie Artur Pawłowski Na Poddaszu.
Nawróceniem jest odejście z drogi bez Boga, bez Jezusa i pójście za nauką Jezusa. Bóg, Duch Święty działa gdzie chce i dąży do zjednoczenia w Jezusie. Nie wiem dlaczego zlecił mu założenie nowego zgromadzenia. Może dlatego ponieważ Kościół Katolicki w Kanadzie stchórzył, wycofał się z nauczania prawdziwej nauki Jezusa, i sam siebie zepsuł ? Pozdr.
Voytek
Najemnicy którzy powinniście być pasterzami owiec w KK, bierzcie przykład z tego chrześcijanina.
Jan Zbigniew wojan
Brawo, brawo, brawo Pastorze ! Lokaje szatana niech nie wstępują do świątyń !
piotr2019
Przesladowanie dla wiary jest dla chrzescijanina rodzajem krzyza. W tym kontekscie musimy sobie postawic ciagle aktualne pytanie Pana naszego Jezusa: "CZY i WY CHCECIE ODEJSC ?"
JezusMaryja1
idzie czas, gdy wasi sasiedzi, przyjaciele, ba ! nawet bliscy wasi, klaskac beda i cieszyc sie, ze wy, bedac "dla nich wrzodem" i zagrozeniem "ich bezpieczenstwa" skazywani bedziecie na smierc.
ktoz jak Bog1
nadchodzi czas, gdy wielu ochrzczonych wyrzeknie sie swego Pana Ukrzyzowanego i Zmartwychwstalego. Pozostanie jedynie garstka... Idzie czas, gdy bedzie trzeba swoje zycie zlozyc za wiare w Jezusa Chrystusa... Czy jestes GOTOW ?
ktoz jak Bog1
Niech Pan nasz Jezus Chrystus Ci blogoslawi, Arturze. Nie zaparles sie Go. To swiadectwo niech bedzie przekazywane dalej i dalej...
franciszek44
"krolu Maciusiu I", ciesze sie, ze korzystasz z mozliwosci wypowiedzi, ale prosze, usilnie prosze, abys odnosil sie do tresci wideo i z tym zwiazanego tematu.
franciszek44
Ida czasy, gdy trzeba bedzie ZYCIEM swoim zaplacic za wiernosc Chrystusowi Panu. Ilu pozostanie Mu wiernymi ?
One more comment from franciszek44
franciszek44
Okreslenia "nazisci" i "gestapo" w bardzo wlasciwy sposob opisuja wyslugujacych sie swiatowej masonerii policjantow, lekarzy, politykow a nawet przygodnych durniow.
Orędzia
JezusMaryja1
Przyklad Artura Pawlowskiego niech bedzie przekazywany na krance swiata. Tak postepuje czlowiek ODWAZNY i WIERNY BOGU !
JezusMaryja1
Artur Pawłowski, "święty Paweł" w Kalgary, Kanada: youtube.com/watch?v=Rv_n7JJpa-8
POLSKA2020
Kalgary, Kanada juz w pandemii: youtube.com/watch?v=faN5FeAey2s
POLSKA2020
Oby i w Kosciele katolickim znalezli sie tak dzielni ludzie, ktorzy znajda w sobie prawdziwa wiare w Boga w Trojcy swietej Jedynego !
stanislawp
Kościół Katolicki prowadzą słudzy diabła
piotr2019
W imie Jezusa i Maryi ! Arturze !
Piotr2000
Arturze ! W imie Jezusa Chrystusa ! Bog niech bedzie z Toba !