pl.news
23.3K

Biskupi w przebraniu wykonują swój popis: dwa dni później odbierają rachunek

W żałosnym pokazie pokuty 120 francuskich arcybiskupów, biskupów i starszych katolickich świeckich uklękło 6 listopada przed posągiem płaczącego dziecka w sanktuarium w Lourdes.

Niektórzy biskupi ubrali się w świeckie ubrania, ponieważ "ofiary" poprosiły ich, by nie zakładali na ten występ swoich religijnych ubrań [dlaczego?]

Jak mogli się spodziewać, ich występ nie zadowolił organizacji/prawników rzekomych ofiar, bo w końcu chodzi o pieniądze.

Dlatego 8 listopada biskupi zgodzili się na wykorzystanie części patrymonium Kościoła w postaci nieruchomości [które do nich nie należą] na odszkodowania dla "ofiar". Mówili o "rozległym programie".

Rozmiar francuskiego oszustwa dotyczącego nadużyć jest jasny, ponieważ według biskupów jest dziesięć razy więcej "przypadków nadużyć" niż "ofiar nadużyć", i było dziesięć razy więcej nadużyć we Francji niż w jakimkolwiek innym kraju, chociaż sprawy o nadużycia przeciwko duchownym we francuskich sądach są niezwykle rzadkie.

Jak było w rzeczywistości: w 2010 roku około trzydziestu księży i zakonników na 20.000 odsiadywało wyroki we francuskich więzieniach, nie tylko za przestępstwa seksualne. To jest 0,2% wszystkich osób wyświęconych.

#newsHcszoqeauf

01:39
V.R.S.
Po posoborowcach nie będę płakał. A Kościół jest tam gdzie jest prawdziwa Wiara i Sakramenty a nie NWO.
CÓRKA MARYI