Clicks1.3K
csk.news
7

Kristus Spasiteľ Našiel Nového Spasiteľa

Dominanta Rio de Janeira, slávny Kristus Spasiteľ, najväčšia socha Krista na svete, bola v Sobotu rozsvietená s falošnou správou propagujúcou vakcíny Covid-19. Slogan vravel,

Vakcína zachraňuje
Zjednotený vakcínou


V skutočnom živote je Kristus ten, čo zachraňuje. 11. Mája Brazílska vláda pozastavila očkovanie tehotných žien AstraZenecou, pretože nastávajúca matka z Rio de Janeira zomrel na mozgovú príhodu pravdepodobne súvisiacu s očkovaním.

Matka bola zaočkovaná, hoci sa vraj preukázalo, že očkovanie Covid vakcínou je pre ženy do veku 60-70 rokov rizikovejšie ako Covid infekcia.

#newsQheljvfwfl
ľubica
noví farizeji a saduceji v RKC, poddaní slobodomurarskym vladam podporujucim potratovy priemysel...., sklanajuci hlavy pred diabolskyými opateniami lživej plandemie, ktoré zavliekli do chrámov, vyliali svatenu vodu, orúškovali sa, dbaju na dištnac, striekaju na seba i na EUCHARISTIU dezinfekciu..... len aby mohli vyhovieť NWO sluhom....no len takíto su tohto schopni...
Stano Kobella
dôverujú vatikánskej falošnej propagande, nepriateľom života youtube.com/watch?v=KNcgnzQdYo8
Josef Arimati
Nechutné ...........
Hiwea
Tím ľuďom už fakt prepína,
apredsasatoci
To je nepodstatné!
To robia pohania!
Skôr ma trápi stav kresťanov. Niekedy mám pocit, že buchnú od zloby. Kde sa toľká zloba v jednom človeku berie? A je to stále horšie a horšie s nim.
Toto nie je ovocie DS!
Marieta Ria
Neboja sa Najvyššieho tí, ktorí takto znevažujú Jeho vykupiteľské dielo? Kam sa to rútime? 😲 🥺
Peter(skala)
😲 😱 🥺 😭 😫 🤮
to čo je ?

tí brazilčania su uplne mimo a klerici ešte viac