m.rekinek
92.5K
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
LEKARZ ZDENERWOWAŁ SIĘ I WYPOMNIAŁ WSZYSTKIE ,,panDEMICZNE,, + A B S U R D Y.
modernistae prohibere
Przed takim porządnym Niemcem czapki z głów 😊
predex
Nie było, nie ma i nie będzie żadnej epidemi.

Komplegtne kłamstwo.

To sa zwykli kryminalisci, powinni byz zamklnieci w pierdlu a w najlepszym razie w psychiatryku.

To sa koronaświry.
. Xyz.
Albo i dożywotnio.
Weronika-S.
Dotychczas w zasadzie byłam przeciwna karze śmierci. Teraz mam wrażenie, że powinna prawnie obowiązywać za zbrodnie przeciwko ludzkości czy wprowadzanie ludzi na diabelską drogę przez władze światowe i rządy krajów, co ma obecnie miejsce.
marta1012
@Szukający PRAWDY Obawiam się że to głos wołającego na puszczy. Już dobrze nas wytresowali i wiedza że zrobimy to co każą /maseczki,rękawiczki, 5 osób w kościele/ Tylko pospolite ruszenie mogłoby dać efekt.
Szukający PRAWDY
DO p. Kaczyńskiego - proszę zdymisjonować p. Morawieckiego oraz p. Szumowskiego, następnie powołać komisję ds. pseudo epidemii, która wyjaśni kto jeszcze stoi, oczywiście poza w/w osobami za tym oszustwem (koronawirusem) !!! Osobiście uważam, że p. Morawiecki oraz p. Szumowski powinni mieć zakaz pełnienia funkcji publicznych do czasu wyjaśnienia sprawy.
predex
Oni wszyscy powinni juz dawno siedzieć, razem z wszytkimi sanepidami, i tymi tzw ekspertami , ktorych nazwisk nie chcial ujawnic szumowskli.

Nawet RODO , e recepty , wojsko terytorialne, wojsko USA , tarcza antykryzysowa, wszytklo to jegna akcja militarna , przygfotowywana od kilku lat dla depopulacji.,