Clicks181
Rafał_Ovile
13

Poradnik przedwyborczy

Poradnik przedwyborczy dla "chrześcijańskiego" demonkraty

„Chrześcijański” demokratyzm (demonkratyzm) to postawa charakteryzująca się najwyższą formą perwersji, przewrotności i diabolizmu. Bowiem chrześcijański demonkrata w prawej ręce trzyma metrykę chrzcielną, a lewą ręką głaska i wspiera anty-Bożą rzeczywistość. To Judasz był prefiguracją chrześcijańskiego demonkraty, który przyjmuje Komunię Świętą i paktuje z wrogami Boga aby JEGO zdetronizować, odrzucić i zamordować.

To demonkratyczny lud Jerozolimy wymachiwał gałązkami na cześć Króla królów i Pana panów aby kolejno w głosowaniu krzyczeć przed anty-Bożą władzą „ukrzyżuj GO” skazując Pana i swojego Stwórcę na śmierć.

Wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy

Skazanie Pana Jezusa przez głosowanie

Taka schizofrenia duchowa u katolika prowadzi do postawy świętokradztwa w Komunii z Bogiem. Co gorsze, formalne współdziałanie w złu pociąga za sobą automatyczną ekskomunikę z Kościoła katolickiego.( KPK 1314) Objawy duchowe i cielesne tego stanu mogą być różne. Od stanu niepokoju sumienia, nerwowości, a czasem nawet agresji włącznie do utraty rozumu. To stan zniewolenia z którego potrzeba się jak najszybciej uwolnić aby nie podzielić losu Judasza, którego nierządna postawa doprowadziła do wiecznego zatracenia.

Zdrada Judasza
Śmierć Judasza

Współcześni judasze i gwałciciele prawa Bożego będący pod wpływem antychrysta tego świata będą stanowić główny trzon Apokaliptycznej Nierządnicy. Owi fałszywi prorocy będą zwodzić (i już zwodzą) z pomocą ducha antychrysta ludy i narody herezjami i pozorami dobra przy jednoczesnej akceptacji zła we wszystkich dziedzinach społecznych: od religijnej po medyczną do gospodarczej. Aktualną egzemplifikacją powyższego jest: mordowanie dzieci nienarodzonych z podatków katolików; niszczenie życia metodami manipulacji in-vitro, którą dr Wanda Półtawska nazwała „gwałtem na Bogu”; genetyczne modyfikowanie stworzeń; konsumowanie produktów zawierających komórki z ciał dzieci zamordowanych w łonach matek - kanibalizm; przymusowe sczepienia z komórek ciał dzieci zamordowanych; handel organami ludzkimi podtrzymywany transplantologią i „śmiercią mózgową”; dostępność do powszechnej anty-koncepcji; sodomizacja dzieci i człowieka na ulicach i w szkołach (tzw. marsze "równości" i seks edukacja); rozbijanie rodzin przez legalne rozwody; powszechna akceptacja konkubinatów i bigamii itp. Jest to rzeczywistość w której żyjemy zalegalizowana w majestacie prawa stanowionego i sprzeczna z prawem odwiecznym, naturalnym i Bożym. Nawet tacy tyranii XX wieku jak Stalin i Hitler nie mieli zdobyczy techniki na wymyślenie takiego okrucieństwa i bezeceństwa jakie ma miejsce we współczesnej demonkracji w formie zakamuflowanego zła, w tym III RP!!! Na naszych oczach można zaobserwować dynamicznie postępującą degradację etyczną współczesnych chrześcijan w kierunku diabolicznym, którzy nawet nie dorastają do pięt uczciwością, pod względem zachowania prawa naturalnego, do takich pogan żyjących przed Chrystusem jak Hipokrates czy Arystoteles i Sokrates. Dla przykładu władze III RP duchowne i świeckie publicznie przyrzekały stanowić prawo Boże w 2016 r. i do dnia dzisiejszego nie wykazują wystarczającej woli i motywacji do zmian stanu prawnego i ustrojowego w Polsce.

Dlatego czym prędzej należy paść w pokorze na kolana i krzyżem na twarz przed prawdziwym Bogiem Trójcą Świętą oddając JEMU najwyższą cześć, wyznać jedyną prawdziwą świętą wiarę katolicką i powrócić do tradycji. Trzeba oddać się pod opiekę, jak przystało na królewskie dziecko, pod macierzyński płaszcz Matki Najświętszej - Królowej Polski, Nieba i ziemi. Wypraszać za pośrednictwem Niepokalanej łaski dla narodu polskiego i Ojczyzny przez walkę pod JEJ sztandarem w zgodzie z wolą Bożą i wznosić do NIEJ modlitwę Różańcową o przywrócenie współczesnemu człowiekowi rozumu aby móc stanowić prawo Boże - prawo miłości, ratować Święty Kościół i naszą Ojczyznę Królestwo Polskie spod okupacji fałszywych „chrześcijańskich” demonkratów i ich szatańskich wspólników.

Boże uwolnij katolików od demonkracji i demonkratów! Królestwo Polskie racz nam wrócić Panie!

Intronizacja Chrystusa Króla

Współcześni judasze i gwałciciele prawa Bożego będący pod wpływem antychrysta tego świata będą stanowić główny trzon Apokaliptycznej Nierządnicy.

Owi fałszywi prorocy będą zwodzić (i już zwodzą) z pomocą ducha antychrysta ludy i narody herezjami i pozorami dobra przy jednoczesnej akceptacji zła we wszystkich dziedzinach społecznych: od religijnej po medyczną do gospodarczej.

Aktualną egzemplifi…More
Współcześni judasze i gwałciciele prawa Bożego będący pod wpływem antychrysta tego świata będą stanowić główny trzon Apokaliptycznej Nierządnicy.

Owi fałszywi prorocy będą zwodzić (i już zwodzą) z pomocą ducha antychrysta ludy i narody herezjami i pozorami dobra przy jednoczesnej akceptacji zła we wszystkich dziedzinach społecznych: od religijnej po medyczną do gospodarczej.

Aktualną egzemplifikacją powyższego jest:

mordowanie dzieci nienarodzonych z podatków katolików;

niszczenie życia metodami manipulacji in-vitro, którą dr Wanda Półtawska nazwała „gwałtem na Bogu”;

genetyczne modyfikowanie stworzeń;

konsumowanie produktów zawierających komórki z ciał dzieci zamordowanych w łonach matek - kanibalizm;

przymusowe sczepienia z komórek ciał dzieci zamordowanych;

handel organami ludzkimi podtrzymywany transplantologią i „śmiercią mózgową”;

dostępność do powszechnej anty-koncepcji;

sodomizacja dzieci i człowieka na ulicach i w szkołach (tzw. marsze "równości" i seks edukacja);

rozbijanie rodzin przez legalne rozwody;

powszechna akceptacja konkubinatów i bigamii itp.


Jest to rzeczywistość w której żyjemy zalegalizowana w majestacie prawa stanowionego i sprzeczna z prawem odwiecznym, naturalnym i Bożym.

Nawet tacy tyranii XX wieku jak Stalin i Hitler nie mieli zdobyczy techniki na wymyślenie takiego okrucieństwa i bezeceństwa jakie ma miejsce we współczesnej demonkracji w formie zakamuflowanego zła, w tym III RP!!!

Na naszych oczach można zaobserwować dynamicznie postępującą degradację etyczną współczesnych chrześcijan w kierunku diabolicznym, którzy nawet nie dorastają do pięt uczciwością, pod względem zachowania prawa naturalnego, do takich pogan żyjących przed Chrystusem jak Hipokrates czy Arystoteles i Sokrates.

Dla przykładu władze III RP duchowne i świeckie publicznie przyrzekały stanowić prawo Boże w 2016 r. i do dnia dzisiejszego nie wykazują wystarczającej woli i motywacji do zmian stanu prawnego i ustrojowego w Polsce.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ. and 2 more users like this.
m.rekinek likes this.
Quas Primas likes this.