01:47
"Profetyczne" wyznanie Bp. Rysia
jac05
Abp Ryś ma nie prawdziwe informacje o Judaszu, który wg objawienia danego bł. A.K. Emmerich, sam się powołał. Pan Jezus nie chciał go i namawiał aby odszedł i oddał miejsce innemu. Ilu było, jest takich kapłanów, którzy nie usłyszeli wewnętrznego wołania Jezusa i sami siebie powołali ?
Rafał_Ovile
jac05 Abp Bp Ryś...
jac05
Nie bp, nie abp ale kard 😫
Non Draco Sit Mihi Dux C.S.S M.D
Judasz trzymał kasę to prawda . Wybrał kasę a nie Jezusa wybrał Boga który się nazywa Mamona .
Rafał_Ovile
Non Draco "Judasz... wybrał Boga bozka ,który się nazywa Mamona ."
Nie wolno slowa Bog odnosic do przymiotu zla...
Non Draco Sit Mihi Dux C.S.S M.D
he he dobre Myslal myślał i wymyslzł
Neo Kowalski
Kard. Ryś zapomniał dodać tylko, że postępowanie takie jak jego i Judasza prowadzi do Piekła!! Takie są konsekencje czynienia zła, które on zaakceptował!!
Konfederaci Korony Polskiej
👏 👏 👏
Renia21 shares this
31.7K
NikTo . .
Dobrze, Rysiu prawisz....
Karolin Mari
Bardzo jesteś podobny w działaniach do Judasza, jesteś jego następcą.
Konfederaci Korony Polskiej
Karolin Mari -DOKŁADNIE ! Tak odpowiada człowiek przebudzony !
V.R.S.
Podobnie mieli/mają m.in. papa Franciszek, który również co jakiś czas wracał do motywu Judasza oraz niejaki o. Szustak.
Nb. do Judasza Ekscelencja Ryś wrócił ostatnio wydając komunikat (jako oficer łącznikowy KEP do spraw bratania się z judaizmem) a propos "beatyfikacji" rodziny Ulmów:
"Komitet wyraża ogromną radość w związku z nadchodzącą beatyfikacją rodziny Ulmów, która oddała życie, niosąc …More
Podobnie mieli/mają m.in. papa Franciszek, który również co jakiś czas wracał do motywu Judasza oraz niejaki o. Szustak.

Nb. do Judasza Ekscelencja Ryś wrócił ostatnio wydając komunikat (jako oficer łącznikowy KEP do spraw bratania się z judaizmem) a propos "beatyfikacji" rodziny Ulmów:
"Komitet wyraża ogromną radość w związku z nadchodzącą beatyfikacją rodziny Ulmów, która oddała życie, niosąc pomoc Żydom podczas Zagłady. Odczytujemy tę beatyfikację jako wielki znak czasu, poprzez który Pan Bóg wzywa nas do pogłębionej refleksji dotyczącej także naszych postaw wobec Żydów.

Ciągle bowiem (także w ostatnich miesiącach) jesteśmy świadkami wydarzeń, które dowodzą braku wrażliwości i szacunku dla żydowskich cmentarzy i miejsc pamięci.

Nie do zaakceptowania są również obrzędy i zwyczaje (np. palenie kukły Judasza w okresie Wielkanocnym), które utrwalają stereotypy i uprzedzenia raniące zarówno Żydów, jak i chrześcijan.

Za wstawiennictwem nowych błogosławionych prosimy jedynego OJCA o pełne pojednanie między Jego dziećmi, oraz między narodem żydowskim i polskim."
agnieszka nowicka
Kardynał, a tak mało książek przeczytał. Interpretacja przypowieści o Judaszu bardzo czosnkowa, żeby nie powiedzieć przedszkolna, a przy okazji wychodzi jego EGO na pierwsze miejsce.
Andre Ob
Po co nam katolikom reklamować biskupów heretyków i tych którzy realizują politykę żydo-chazarską czy masońską???
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
😡 😡 😡 😡 🤮 🤮 🤮
jozef70
W sumie to nie dziwię się chłopu po tym co zrobił na stadionie ze Mszą św. Może nie poczuł się jak Judasz ale zapewne: Niech przeto człowiek baczy na siebie samego, spożywając ten chleb i pijąc z tego kielicha. Kto bowiem spożywa i pije, nie zważając na Ciało [Pańskie], wyrok sobie spożywa i pije. Dlatego to właśnie wielu wśród was słabych i chorych i wielu też umarło” (1 Kor 11,27-30). Poza …More
W sumie to nie dziwię się chłopu po tym co zrobił na stadionie ze Mszą św. Może nie poczuł się jak Judasz ale zapewne: Niech przeto człowiek baczy na siebie samego, spożywając ten chleb i pijąc z tego kielicha. Kto bowiem spożywa i pije, nie zważając na Ciało [Pańskie], wyrok sobie spożywa i pije. Dlatego to właśnie wielu wśród was słabych i chorych i wielu też umarło” (1 Kor 11,27-30). Poza tym i z trzosem jest podobnie tyle ze judasz mial ograniczony budżet a Rys buduje kopalnie i domy dla uchodźców za grubą kasę. A tak na marginesie obaj zdradzili powołanie z tym ze rys zamiast kapłanów (1 w tym roku) to powołuje kobiety na szafarki a mężów na diakonów. Ot wilk w rysiowej skórze.
Krystian N.
Inaczej by kardynałem nie został.
Trzeba postawić na na modernizację (mechanizację) a nie brnąć w sentymenty. (cyt. "Nie ma mocnych")
Konfederaci Korony Polskiej
Rabin Ryś !
modernistae prohibere
Bardziej mu do twarzy tytuł rabina nie kardynała
Krystian N.
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
YacentY
Diecezja Łódzka może być pierwszą Diecezją w Polsce ze ślubem gejowskim udzielonym przez biskupkę trans
Krystian N.
A przecież kadynałką udzielającą ślubu może być Ryszarda Ryś.
Oczywiście po zmianie płci, która niechybnie nastąpi po założeniu kapelusika koloru szkarłatnego.
Quas Primas
Dobrze mówi...
ps. Petycja, którą skierowała "Święta Tradycja...." do Franciszka z OSKARŻENIEM abpa o niszczenie Kościoła i Kapłaństwa przyczyniła się do....wyniesienia abpa Rysia do godności kardynalskiej. Ot...., Franciszek lubi takie petycje. Przynoszą one odwrotny skutek!
Krystian N.
To jest tak jak z Trybuną Ludu (za czasów komuny). Jak TL coś napisała znaczyło, że jest na odwrót.
Jak Franio kogoś nominuje na ważne stanowisko znaczy, że jest to heretyk, bandyta, pedał, złodziej, pijak, pedofil, żydolub lub woda na młyn apostatów.
Rafał_Ovile
W sytuacji nadzwyczjanej władzy uzurpatora i antypapieża (aktualnie widoczne) petycje powinny być kierowane do kolegium Kardynalskiego lub/ i hierarchów ortodoksyjnie katolickich...
Krystian N.
Podejrzenie abp Rysia co do tego czy sam jest Judaszem czy nie, jest więcej niż uzasadnione.
Grzegorz70
Biorąc dosłownie tą wypowiedź wyrwaną z kontekstu całej pogadanki zgadzam się.
Grzegorz70
No i tutaj jak nigdy przedtem zgadzam się z jego słowami.
Rafał_Ovile
Tylko jak można zgadzać się ze słowami które w praktyce stają się cynizmem ? Podobnie jak cynicznie postąpił Judasz po słowach Pana Jezusa " Co masz czynić czyń prędzej"...
Rafał_Ovile
Czy ktoś się domyśla dlaczego słowo "Profetyczne" jest zawarte w cudzysłów ?