Edward7
23.8K

Poważny błąd diagnostyczny, popełniany na całym świecie. Zakrzepica płuc.

"HERBATA SOSNOWA: Możliwe antidotum na transmisję białek "spike""
"500 mg tabletek aspiryny (lub kora z wierzby) - na zakrzepice"

Przesłane przez Michaiła Juriewieja Lermontowa, Przewodniczącego Klubu Moskiewskiego

Jak odkryli włoscy naukowcy, okazało się, że straszną chorobą nie jest zapalenie płuc, a ludzie umierają w większym stopniu na zakrzepicę żył rozproszonych (zakrzepicę). W związku z tym pilnie zmieniono protokoły leczenia pacjentów z koronawirusem we Włoszech. Wraz z antybiotykami, lekami przeciwwirusowymi i przeciwzapalnymi zaczęto stosować antykoagulanty. Według informacji włoskich patologów wentylatory i oddziały intensywnej terapii nie były potrzebne.
Jakby w celu potwierdzenia wniosków włoskich lekarzy, imponujący przypadek udokumentowano w USA, gdzie cała rodzina została wyleczona w domu. Leczenie składało się z trzech 500 mg tabletek aspiryny rozpuszczonych w gorącym napoju z podgrzanego soku z cytryny z miodem. (lub naturalna salicylany ; kora z wierzby ) Następnego ranka cała rodzina obudziła się, jakby nie miała żadnych objawów!

Badacz medyczny z Włoch:

„Dzięki 50 sekcjom zwłok zmarłych na COVID-19 patolodzy odkryli, że nie jest to dokładnie zapalenie płuc, ponieważ wirus nie tylko zabija komórki płuc, ale także wywołuje zakrzepicę śródbłonka naczyniowego. (wirus ze szczepionek dopow.)
Podobnie jak w przypadku rozproszonej zakrzepicy w naczyniach krwionośnych, wpływa to przede wszystkim na płuco, ponieważ jest najbardziej zapalne, ale występuje również atak serca, udar i wiele innych chorób zakrzepowo-zatorowych. W rzeczywistości protokoły wykazały bezużyteczność samych leków przeciwwirusowych bez stosowania leków przeciwzakrzepowych i przeciwzapalnych.

UWAGA: W 2009 r. WHO zmieniła definicję pandemii z “wielkiej liczby zgonów” na “wielką liczbę zarażeń”
Jeśli Chińczycy, wraz ze zwykłym leczeniem przeciwzapalnym, używają aspiryny, rozrzedzaczy krwi (są zwykle przepisywane osobom starszym w celu zapobiegania zakrzepicy) i inwestują w leczenie domowe, uratowaliby życie wielu ofiarom na całym świecie bez konieczności intensywnej opieki!
Włoski patolog poinformował również, że przeprowadzono 50 autopsji w szpitalu w Bergamo (gdzie było najwięcej zaszczepionych na grypę, dopow.), 20 w Mediolanie (to znaczy włoskie serie autopsji są najwyższe na świecie), a tylko 3 ofiary zostały otwarte w Chinach. I te sekcje wydają się całkowicie potwierdzać informację, że koronawirus (szczepienia) powoduje rozlaną zakrzepicę w naczyniach krwionośnych. „Dlatego nie jest to zapalenie płuc, ale zakrzepica płuc. „Istnieje między nimi bardzo duża różnica, co oznacza, że mówimy o poważnym błędzie diagnostycznym, w wyniku którego podwoiliśmy liczbę miejsc powrotu do zdrowia na oddziałach intensywnej terapii, przy niepotrzebnych wysokich kosztach”.

Później musimy przemyśleć te zdjęcia rentgenowskie piersi, które miały wiele zakrzepów w żyłach, które zostały omówione miesiąc temu, a mimo to zdiagnozowano je jako śródmiąższowe zapalenie płuc. W rzeczywistości może to w pełni odpowiadać przerzutowej zakrzepicy w naczyniach krwionośnych. Leczenie na oddziale intensywnej terapii nie ma sensu, jeśli choroba zakrzepowo-zatorowa nie jest leczona i nie zostanie najpierw rozwiązana. Jeśli przewietrzymy płuco, w którym krew nie płynie, nie będzie to korzystne, w rzeczywistości umiera dziewięć (9) z dziesięciu (10) pacjentów. Ponieważ problem dotyczy układu krążenia, a nie układu oddechowego. Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa, a nie zapalenie płuc, jak diagnozują chińscy lekarze, determinuje śmiertelność.

Dlaczego powstają skrzepy krwi?
Zapalenie powoduje ogromne uszkodzenie tkanek, tworzy środowisko sprzyjające tworzeniu się skrzepów, co z kolei powoduje zapadanie się układu oddechowego z powodu krzepnięcia naczyń krwionośnych i utraty krwi w nich, ponieważ głównym problemem nie jest wirus, ale reakcja hiper-immunologiczna, która niszczy komórka, do której przeniknął wirus .

Według licznych analiz i dokładnej sekcji zwłok wielu osób zmarłych na tego wirusa, a także na podstawie modelowania zachowania wirusa i jego bezpośredniego wpływu na komórki ludzkie, możemy stwierdzić: śmierć następuje z powodu krzepnięcia krwi. (

Uzupełnienie , to szczepionki na grypę a teraz covid są tego przyczyną - W szczepionkach mRNA znajdują się cytotoksyczne nanorurki węglowe, powodujące zakrzepice, Naukowcy odkryli dokładny proces, w którym szczepionka AstraZeneca i inne, powoduje zakrzepy krwi


W rzeczywistości pacjenci z reumatoidalnym zapaleniem stawów nie powinni byli przebywać na oddziale intensywnej terapii, ponieważ są leczeni kortykosteroidami, które są silnym środkiem przeciwzapalnym.
Jest to główny powód odmowy przyjęcia do szpitala we Włoszech i stania się chorobą, którą można wyleczyć w domu.

Dzięki temu ważnemu odkryciu możesz wrócić do normy. Nadszedł czas, aby opublikować te dane, aby władze w każdym kraju mogły przeprowadzić własną analizę tych informacji i zapobiec większej liczbie zgonów.

dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31104&It z; vk.com, politykapolska.eu/…-calym-swiecie-w-walce-z-covid-19-zakrzepica-pluc/

HERBATA SOSNOWA: Możliwe antidotum na transmisję białek "spike"

Lekarze z pierwszej linii i eksperci medyczni ujawnili niedawno, że przenoszenie wirusa między szczepionymi Covid a nieszczepionymi powoduje niepożądane reakcje u osób, które nie przyjęły zastrzyku Covid. Przenoszenie zachodzi w szybkim tempie bez kontaktu skóry ze skórą. Konsensus ekspertów jest taki, że strzały Covid nie są szczepionkami, ale eksperymentalną bronią biologiczną. Komórki zaszczepionych produkują teraz syntetyczne białko z patogenu, którym zostały wstrzyknięte. Eksperci ustalili również, że szczepiony musi zostać poddany kwarantannie, ponieważ przenoszenie odbywa się drogą powietrzną (kropelkową).
Istnieje potencjalne antidotum na obecną chorobę zakaźną białkiem o nazwie Suramin. Występuje w wielu lasach na całym świecie, w igłach sosny. Suramina ma działanie hamujące na składniki kaskady krzepnięcia oraz przeciwko niewłaściwej replikacji i modyfikacji RNA i DNA. Nadmierna koagulacja powoduje zakrzepy krwi, mini-skrzepy, udary i niezwykle ciężkie cykle miesiączkowe.

Herbata z igieł sosnowych jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy i jest znana z leczenia raka, stanów zapalnych, stresu i depresji, bólu i infekcji dróg oddechowych. Herbata sosnowa również zabija pasożyty.

Artykuł zaczyna się:

Możliwe antidotum na V-Serum i obecne zakażenie białkami szczytowymi
Dr. Judy Mikovits (w załączeniu 1 min. MP4) ujawniła, że placówka medyczna od początku wiedziała o antidotum na zakażenie - zakażenie, które jest obecnie obserwowane przez tysiące ludzi, którzy nie wzięli surowicy, ale po prostu weszli bliskość innych osób, które otrzymały szczepionkę.
(Użyto tu słowa „serum”, ponieważ najwyraźniej sposobem uniknięcia szczepionki jest stwierdzenie: „Jestem uczulony na serum”).
Kiedy establishment medyczny i promotorzy polityczni chcą zwolnić się z przyjmowania szczepionek, zawsze dają sobie legalną drogę ucieczki, jednocześnie zmuszając „obywateli” do przyjmowania szczepionek.
„Jestem uczulony na serum” to jedno z ich rozwiązań.
Przyjmowanie serum to jedno. Zaraza białko kolec obecnie doświadczenie w dużych ilościach przez tych, którzy nie podejmują serum, ale właśnie odwiedził z krewnego lub przyjaciela zrobił, jest całkowicie nowy i niespotykany.

Jakie są skutki uboczne tego zakażenia?
masywne bóle głowy
mikrozakrzepy i nagłe siniaki na całym ciele
wyjątkowo ciężkie cykle miesiączkowe zarówno wśród młodych, jak i po menopauzie
poronienia
zmniejszenie ilości mleka matki
bezpłodność zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn
zwierzęta domowe zdychają wkrótce po otrzymaniu serum przez właścicieli.
Posłuchaj, jak 5 lekarzy omawia ten niezwykły początek objawów, którego doświadczają teraz tysiące:

PILNE! 5 Lekarze zgadzają się, że zastrzyki z COVID-19 są bronią biologiczną i przedyskutujcie, co z tym zrobić

Antidotum na zarażenie
To antidotum na zarażenie, znane wyższym kręgom medycznego establishmentu i znawcom klasy elitarnej od prawie 100 lat, nazywa się Suramin , wyizolowany związek pochodzący z wyciągu z olejku z igieł sosny.
Jest dostępny tylko przez wstrzyknięcie i był ściśle strzeżoną tajemnicą, która nie została ujawniona masom podczas tej „pandemii”, ale jest skutecznym rozwiązaniem w przypadku różnego rodzaju pasożytów i wirusów, a także wielu innych chorób.

Jednak każdy może teraz skorzystać z tego rozwiązania, dotykając jego korzenia, herbaty z igieł sosnowych , antidotum, które jest dziś swobodnie dostępne w wiecznie zielonych lasach i na podwórkach wielu ludzi. (Źródła do zakupu są również wymienione tutaj .)
Jak to proste lekarstwo może działać tak dobrze w obliczu tak pozornie nie do przezwyciężenia stanu?
Istnieje bezpośredni związek między Suraminem (wyodrębnionym ekstraktem), herbatą z igieł sosnowych (ekstrakt z gorącej wody z igieł sosny, jodły, cedru i świerku) i olejem sosnowym (który jest otrzymywany z igieł poprzez destylację parową olejku eterycznego) . proces).

Wszystkie trzy wywodzą się z właściwości igły iglastej. Osobiście uważam, że o wiele lepiej jest pozyskać całe źródło ziół Natury niż tylko niewielki ułamek ekstraktu. Istnieje wiele innych korzyści, które można uzyskać z całego zioła, których będzie brakować w wyizolowanej substancji chemicznej.

Z moich obserwacji wynika, że na tych, którzy utrzymują wysoki poziom zdrowia, nie wpływa ani serum, ani zakażenie przenoszące. W tym momencie wydaje się, że ich układ odpornościowy chroni przed skutkami ubocznymi. Nadejdzie zima, kiedy białko w ich ciałach zostanie zakwestionowane przez nowe patogeny, wszyscy odkryjemy nasz prawdziwy poziom zdrowia. Każdy, kto jest wykończony, słabego zdrowia lub wyczerpany (co można powiedzieć o wielu z nas dzisiaj), jest dotknięty w różnym stopniu.

Szlak od Suramin do Pine Needle Tea
Oto ślad naukowy i dane, które pokazują pochodny związek między igłami sosny a Suraminem („antidotum elisty” na choroby mikrobiologiczne) - i który również stanowi potencjalne antidotum dla osób dotkniętych zakażeniem białkiem "spike" (z powodów wyjaśnionych w następujące dane): wikipedia.org/wiki/Suramin

Suraminę stosuje się w leczeniu śpiączki u ludzi wywołanej przez trypanosomy . [1] [pasożyt] W szczególności jest stosowany w leczeniu trypanosomatozy afrykańskiej pierwszego stadium wywoływanej przez Trypanosoma brucei rhodesiense i Trypanosoma brucei gambiense bez zajęcia ośrodkowego układu nerwowego. [9] [10] Uważa się, że jest to leczenie pierwszego rzutu w przypadku Trypanosoma brucei rhodesiense i leczenie drugiego rzutu we wczesnym stadium Trypanosoma brucei gambiense , gdzie pentamidyna jest zalecana jako pierwsza linia. [10]

Stosowany był w leczeniu ślepoty rzecznej (onchocerkoza). [2] Suramin jest dostępny dla lekarzy od prawie 100 lat. Podsumowanie jego właściwości przeciwutleniających przedstawiono w tym raporcie - 100 lat Suramin (w załączeniu jako plik PDF ). Najważniejsze części podsumowania przedstawiono poniżej wraz z dodatkowymi dowodami:

SURAMINA, OWOC WCZESNEJ CHEMII LECZNICZEJ

Kiedy suramina została wprowadzona do leczenia śpiączki afrykańskiej w 1922 roku, była jednym z pierwszych środków przeciwinfekcyjnych, które zostały opracowane w ramach programu chemii medycznej. Zaczynając od aktywności przeciwtrypanosomalnej barwnika błękitu trypanowego , zsyntetyzowanego w 1904 roku przez Paula Ehrlicha, Bayer stworzył serię bezbarwnych i silniejszych pochodnych. Cząsteczka 205 była suraminą (ryc. 1), zsyntetyzowaną przez Oskar Dressela, Richarda Kothe i Bernharda Heymanna w 1916 roku. Śpiąca choroba
Przeczytaj teraz następujący akapit w podtytule (Too) Many Targets in the 100 Years of Suramin PDF, aby zrozumieć jego właściwości antidotum na zakażenie białkami wypustek (pochodzące z mRNA, które podaje instrukcje replikacji białka wypustek w innych komórkach):

Suramina dodatkowo zmniejsza aktywność dużej liczby enzymów biorących udział w syntezie i modyfikacji DNA i RNA : polimeraz DNA (103, 104), polimeraz RNA (103, 105, 106), odwrotnej transkryptazy (18, 103), telomerazy (67) a enzymy zaangażowane w zwijanie / rozwijanie DNA (107, 108) są hamowane przez suraminę, a także enzymy modyfikujące histon i chromatynę, takie jak białka chromoboks (109), metylotransferazy (110) i deacetylazy histonów sirtuiny (111)

Jest to medyczne określenie dotyczące hamowania niewłaściwej replikacji i modyfikacji RNA i DNA.
Ten komentarz w pliku PDF ujawnia również zdolność Suramina do hamowania mikro-skrzepów:
Suramina wykazała również działanie hamujące na składniki kaskady krzepnięcia (71, 130)…

Nadmierna koagulacja powoduje zakrzepy krwi, mini-zakrzepy, udary i niezwykle ciężkie cykle miesiączkowe.
Dlatego tak wiele osób umiera dziś z powodu zakrzepów krwi po otrzymaniu serum, a inni mają teraz niewyjaśnioną opaleniznę po kontakcie z osobą, która zażyła serum.Coś jest przenoszone z jednego do drugiego, prawdopodobnie przez oddech (drogę kropelkowa) , uzupełnione rodzajem rezonansu współczulnego lub emanacji feromonów. Metoda transferu jest w tym momencie niejasna, ale z pewnością ma miejsce. Zjawisko to nie jest przypadkowe, objawy te były znane na długo przed wypuszczeniem tego serum na społeczeństwo. Próby szczepień trwają od dziesięcioleci.
Dlaczego zdecydowali się przetestować zupełnie nowe podejście z mRNA bez badań na zwierzętach, wykorzystując w ten sposób ludzi jako pierwszy przypadek testowy ich skuteczności?
Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób: 3486 zgonów - 86080 rannych w USA do 17 kwietnia 2021 r. Po wstrzyknięciach COVID w ciągu 4 miesięcy: więcej zgonów spowodowanych szczepieniami odnotowano łącznie w ciągu ostatnich 15 lat
Europejska Agencja Leków: 7,766 DEAD 330,218 Obrażenia: Europejska Baza Danych Niepożądanych Reakcji Leków na COVID-19 „Szczepionki”

Każdy lek naturalny z 0,01% tych zgonów i skutków ubocznych zostałby natychmiast wycofany z rynku. To, że nasi specjaliści i decydenci nadal dopuszczają to oszustwo, pokazuje, że jest to celowe.Od kiedy jest dopuszczalne zabijanie tysięcy ludzi i okaleczanie setek tysięcy „lekarstwem” ??? Dlaczego to jest w porządku? Dlaczego wciąż ufamy mediom i medycznym czarodziejom, którzy wymyślili to oszustwo?

Teraz ludzie mają antidotum , które jest łatwo dostępne w postaci herbaty z igieł sosnowych. Skąd to wiemy? Ponieważ Suramin jest pochodną olejków z igieł sosnowych. Całe ziołowe źródło (igły) jest lepsze niż pojedynczy ekstrakt (Suramin) - ponieważ igły posiadają pełny zestaw składników odżywczych, zapewniając wiele dodatkowych korzyści, do których wyciąg nie jest zdolny.

Oto bezpośrednie połączenie między Suramin i Pine Needle Tea:
Suramin wywodzi się z błękitu Trypan wikipedia.org/wiki/Trypan_blue
Błękit trypanowy jest pochodną toluidyny , czyli dowolnej z kilku izomerycznych zasad, C 14 H 16 N 2 , pochodzących z toluenu . Błękit trypan jest tak zwany, ponieważ może zabijać trypanosomy , pasożyty wywołujące śpiączkę . W leczeniu trypanosomatozy stosuje się farmakologicznie analog błękitu trypanowego, suraminę . Błękit trypanowy jest również znany jako błękit diaminowy i błękit Niagara… Czerwień trypanowa i błękit trypanu zostały po raz pierwszy zsyntetyzowane przez niemieckiego naukowca Paula Ehrlicha w 1904 roku.

Trypan Blue to pochodna toluenu będącego pochodną olejku sosnowego. wikipedia.org/wiki/Toluene

Związek został po raz pierwszy wyodrębniony w 1837 r. Przez destylację oleju sosnowego przez polskiego chemika Filipa Waltera , który nazwał go rétinnaphte . [10]Osobiście pamiętam wiele lat temu jeden z pracowników służby zdrowia stosował kąpiel z solą sosnową, aby pozbyć się pasożytów. Pine-Sol powstał na bazie oleju sosnowego, kiedy powstał w 1929 r. I kiedy zyskał popularność w całym kraju w latach 50. Jednak od 2016 roku produkty Pine-Sol sprzedawane w sklepach nie zawierają już oleju sosnowego, aby obniżyć koszty. Wikipedia

Jednak herbata z igieł sosnowych zapewnia podobne, jeśli nie lepsze, korzyści, częściowo ze względu na fakt, że jest to bezpośredni, łagodny ekstrakt z całego zioła, który pozostawia wiele jego właściwości nienaruszonych, które mogą zostać zniszczone przez nadmierne ciepło podczas destylacji i dalszego rozbioru wielu składników odżywczych.

Jesienią zeszłego roku zebrałem kilka młodych igieł Dougles Fir i dodawałem je do mojej porannej herbaty przez ostatnie kilka miesięcy. Odkryłem informacje o Suraminie w zeszłym tygodniu. Herbata igłowa z jodły Douglas, którą piłem, zapewnia energetyczny lifting i przyjemny impuls dla układu odpornościowego.
Igły sosny są bogate w witaminę C i A wśród wielu innych związków, które zapewniają długą listę korzyści:
2011 Korean badania wykazały użyciem igieł sosnowych w herbacie był najlepszy sposób na dostęp do antyoksydacyjnych korzyści z sosnowych igieł. Badanie wykazało, że ekstrakt z gorącej wody proantocyjanidyn i katechin igieł sosny zapewnia najwyższy poziom korzyści przeciwutleniających w porównaniu z chemicznymi procesami ekstrakcji.

Istnieją inne znane korzyści, które łączy herbata igłowa sosny i herbata z innych drzew iglastych, w tym:
Przeciwbólowy
Przeciwbakteryjny
Przeciwgrzybicze
Przeciwzapalny
Środek przeciwbakteryjny
Przeciwutleniacz
Antyseptyczny
Przeciwnowotworowe
Przeciwkaszlowe
Środek przeciwwirusowy
Aromatyczny
Wstrzymujący środek
Zmniejszające przekrwienie
Odtruwa
Środek dezynfekujący
Moczopędny
Wykrztuśny
Immunomodulacja
Poprawia krążenie
Orzeźwiający
Limfatyczny
Odprężający
Łagodzi nerwowe wyczerpanie i zmęczenie
Łagodzi ból mięśni
Naprawczy

Zielarze na całym świecie od dawna wiedzą o zaletach tej prostej, naturalnej herbaty. Herbata igłowa sosny jest stosowana w medycynie na całym świecie od tysięcy lat.
Film o herbacie z igieł sosny (3 min) https://youtu.be/MY4UNrjnoLA
Żerowanie dzikiej żywności - sosna / świerk / cedr / jodła - zimozielone herbaty https://youtu.be/RdTcmexTBH0

Kilka uwag ostrzegawczych: Uważaj na sosnę cisową (która nie jest prawdziwą sosną) i może być toksyczna, chociaż ma kilka właściwości leczniczych ).Cyprys nie ma być używane jako olejek w wysokich dawkach, ale na ogół bezpieczny....

Dawkowanie: 3 filiżanki dziennie lub więcej o dowolnej mocy (na podstawie ilości igieł dodanych do francuskiej prasy lub czajnika) z około 1-3 łyżkami stołowymi igieł na filiżankę prawie wrzącej wody. Jest to dawka wzmacniająca zdrowie.

Silniejsze ilości igieł do wody można zastosować terapeutycznie. Jeśli wydaje się, że jest zbyt kwaśny (z powodu witaminy C) dla twojego organizmu, zmniejsz ilość i uzupełnij herbatę alkalizującym pokarmem i ciemnozielonymi ziołami lub warzywami morskimi.
- - -
Aby pojąć powagę sytuacji, w której się znajdujemy, i zrozumieć dlaczego, musimy spojrzeć wstecz w historii do czasów, w których ten dzień był przepowiadany, oczywiście zaplanowany i teraz stworzony. Oto jeden jasny przykład:

Jacques Attali był doradcą François Mitterranda (byłego prezydenta Francji) i napisał to w 1981 roku:
„W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od starca, bo kiedy ma ponad 60-65 lat, człowiek żyje dłużej, niż produkuje, a to drogo kosztuje społeczeństwo. Potem słabi, a potem bezużyteczni, którzy nic nie wnoszą do społeczeństwa, bo będzie ich coraz więcej, a zwłaszcza w końcu głupich. Eutanazja skierowana do tych grup; We wszystkich przypadkach eutanazja musi być podstawowym narzędziem naszych przyszłych społeczeństw.
Oczywiście nie będziemy mogli rozstrzelać ludzi ani zorganizować obozów. Pozbędziemy się ich, sprawiając, że będą wierzyć, że to dla ich własnego dobra.
Zbyt duża populacja, w większości niepotrzebna, jest ekonomicznie zbyt kosztowna. Ze społecznego punktu widzenia znacznie lepiej jest zatrzymać maszynę ludzką nagle, niż stopniowo się pogarszać. Nie będziemy w stanie zdać testów inteligencji na milionach ludzi, możesz sobie wyobrazić!
Znajdziemy coś lub sprawimy, że to nastąpi; pandemia, która wymierza w niektórych ludziach, prawdziwy kryzys gospodarczy lub nie, wirus, który dotknie starszych lub nie starszych, to nie ma znaczenia, słabi i bojaźliwi ulegną.
Głupi uwierzy w to i poprosi o leczenie. Zadbaliśmy o zaplanowanie zabiegu, który będzie rozwiązaniem. Selekcja idiotów będzie zatem dokonywana sama: pójdą sami do rzeźni".
Ten fragment pochodzi z jego książki Brief History of the Future, wydanej we Francji w 2006 r. ”

Redaktorzy przepis na herbatę sosnową
Aby wzmocnić odporność, polecam gotowanie igieł sosny z dowolną inną kombinacją cedru i świerku. Na przykład używam w tej chwili kombinacji dwóch trzecich igieł sosnowych i jednej trzeciej igieł świerkowych, ponieważ to właśnie rośnie w lesie obok mojego domu.

Doprowadzam wodę do wrzenia na tyle, aby zakryć igły i włożyć je do gorącej wody. Zdejmuję go z gorącego palnika i od razu przykrywam garnek i zmniejszam palnik na małym ogniu. Po minucie ponownie garnek gotuję na małym ogniu przez 15-20 minut. Trzymaj pokrywkę podczas parzenia, a to zatrzyma olejki eteryczne w wodzie i zapobiegnie ich odparowaniu.

Dla normalnego zdrowia zalecałbym 3 szklanki dziennie, ale ponieważ uderzają nas bronie biologiczne, sugeruję podwojenie spożycia do 6 szklanek dziennie. Możesz wybrać naprzemiennie lżejszą herbatę z igieł sosnowych określoną tutaj i mocniejszą herbatę, którą polecam w celu wzmocnienia odporności. Jeśli masz silną reakcję detoksykacji, najpierw używaj mniej herbaty, aż organizm będzie w stanie poradzić sobie z większą ilością. ambassadorlove.com
rycerz_Niepokalanej777
Edward7
Napar sosnowy nie rozwiązuje problemu hydrożelu / nanotechnologii
Maria Ferraz
Lekarstwo w postaci naparu z igieł sosnowych podanego Luz de María i zatwierdzone przez lekarzy naturopatów nie pomogłoby na nano-technologie w szczepionkach Covid w kontynuowaniu jej przebiegu i jej złośliwym celu. Szczepionka ma kilka składników, a białka kolców to tylko część problemu. Innymi słowy, z tego, co …More
Napar sosnowy nie rozwiązuje problemu hydrożelu / nanotechnologii

Maria Ferraz
Lekarstwo w postaci naparu z igieł sosnowych podanego Luz de María i zatwierdzone przez lekarzy naturopatów nie pomogłoby na nano-technologie w szczepionkach Covid w kontynuowaniu jej przebiegu i jej złośliwym celu. Szczepionka ma kilka składników, a białka kolców to tylko część problemu. Innymi słowy, z tego, co rozumiem, sosna walczy z wirusem lub tym, co wyjdzie z zaszczepionego, ale nie z inną bronią wstrzykiwaną.
*
Dr Madej wysunął hipotezę, że gdyby hydrożel został zmieszany ze szczepionką, „można by mieć w sobie miliony tych nanobotów przy niewielkiej ilości zastrzyku”.
Kaufman wzmocnił tę koncepcję. Jak wyjaśnił, hydrożel jest „syntetycznym biopolimerem kompatybilnym z naszą własną tkanką (który mógłby nawet rozwinąć własne krążenie krwi, ponieważ mogą w nim rozwijać się naczynia krwionośne”).
Madej wyjaśnił dalej, że (hydrożel) można rozwijać „w całym ciele, można go w nim montować, demontować i ponownie składać. Byłby to idealny sposób na połączenie z Internetem z dowolnego inteligentnego urządzenia, którego już nie potrzebujesz smartfona, możesz połączyć się bezpośrednio ”. Kaufman podsumował, że „nanoantena oraz odbiornik i nadajnik mogą być zintegrowane z hydrożelem. Mogą przetwarzać i przesyłać informacje; można by rzec, bezpośrednie połączenie z Twojego ciała do chmury ”.
Medej zgodził się: „To prowadzi nas do tego, co dr Craig Venter sugerował na temat pobierania szczepionek, ponieważ wszystko jest w zasadzie kodem, kiedy się je rozkłada” - wyjaśnił. „ W przypadku hydrożelu może zostać wyemitowany sygnał - dźwięk lub światło - który może nawet nauczyć organizm, jak zrobić szczepionkę lub lek. To przerażające, ponieważ kto to kontroluje i co otrzymujesz?”

Kaufman przeformułował to. „Innymi słowy, nasza biologia mogłaby być programowalna zdalnie, a nasza fizjologia mogłaby zostać zmodyfikowana”.
Odnośnie mRNA:
Oba typy szczepionek wykorzystują nową technologię „informacyjnego RNA” (mRNA), o której Madej mówi, że warto wiedzieć, „ponieważ może ona zmienić nasze DNA, nasz genom”. A nasz ludzki genom jest tym, co oddziela nas od zwierząt i roślin. To nasz „plan” tego, jak się rozwijamy, rozmnażamy, funkcjonujemy i naprawiamy siebie. Dlatego „mała zmiana, małe wstawione białko, usunięte, może spowodować wadę wrodzoną lub chorobę dziedziczną”.
Ten proces nazywa się „transfekcją” i jest to „ta sama technologia, która jest używana do wytwarzania organizmów zmodyfikowanych genetycznie, takich jak pomidor czy kukurydza ze sklepu spożywczego” - powiedział Madej. Takie zmodyfikowane organizmy „nie są tak zdrowe, jak organiczne, dzikie typy obserwowane w naturze”, więc potencjalnie „nie bylibyśmy tak zdrowi”.
Dr Lukacs zwraca uwagę, jak podobne eksperymenty z modyfikacją DNA zostały już przeprowadzone na ludzkich embrionach. Naukowcy zajmujący się kulturą śmierci „mieszają geny z ludźmi z małp i szczurów, ze świniami, ponieważ chcemy pobrać narządy…”, a po 14 dniach zabijają zarodki.
Mówi się, że opinii publicznej mówi się, że w odniesieniu do tych szczepionek mRNA „wejdzie do komórki i poinstruuje DNA, aby zakodował określone białko, które będzie walczyć z wirusem”.
- Ale kto może nam zaświadczyć, że to jest typ RNA, który wytwarzają? Pytam. Jak szczepionka może przenosić RNA do prawie wszystkiego, łącznie z ograniczaniem „naszej zdolności do wychwytywania tlenu w krwinkach czerwonych (we krwi)” lub przerywaniem „fizjologicznego procesu, w którym trzeba wytworzyć plemniki”. Nigdy nie wiesz. Niebo jest granicą - powiedział.
Ponieważ badania nad ludzkim genomem od dawna budzą niepokój etyczny, praktycznie nieograniczone możliwości tej technologii mogą być okropnie nadużywane. Takie procesy mogą nawet zagrozić innym cechom, takim jak inteligencja czyjegoś potomstwa, a nawet stworzyć klasę podludzi poprzez połączenie ludzkiego i zwierzęcego DNA.
Podczas gdy producenci szczepionek zaprzeczają, że mRNA w tych szczepionkach zmienia genom osoby, dr Louis Fouché, francuski anestezjolog i specjalista od resuscytacji, powiedział, że nie można tego wiedzieć, dopóki się nie pojawi.
Dr Liz Mumper (…) mówi: „Szczepionki nie mogą zawierać biochipów do identyfikacji radiowej (RFID) ani środków nanotechnologicznych”.
„Wprowadzenie bio-chipów i środków nanotechnologicznych przez szczepionkę to nowa granica, którą badają firmy technologiczne i wojskowe agencje śledcze”, takie jak DARPA -
pisze. Oczekuje się, że ta technologia do „tworzenia interfejsu komunikacyjnego pomiędzy osoby biologii, fizjologii i psychologii i technologii zewnętrznych . Nikt nie zna krótko- czy długoterminowych skutków ”.

Oznacz wszystkie osoby cyfrowym identyfikatorem za pomocą „Lucyferazy”
Innym możliwym motywem stojącym za szczepionką COVID-19, zdaniem Madeja, jest umieszczenie pod skórą kodu cyfrowego, kodu kreskowego lub rodzaju osobistego „znaku”.
Bill Gates zlecił Massachusetts Institute of Technology (MIT) zbudowanie wstrzykiwanego „systemu barwnika kropek kwantowych”
do tatuowania informacji medycznych i przechowywania ich pod skórą dzieci, a potencjalnie także dorosłych.
Ta technologia, mówi nam dr Madej, nazywa się „lucyferazą”, prawdopodobnie dlatego, że enzym ten „daje bioluminescencję, światło” po aktywacji. Gość tego nie widzi ani nie odczuwa, ale za pomocą urządzenia „jak smartfon ze specjalną aplikacją” można zeskanować ten fragment skóry i zapali się, przekazując urządzeniu cyfrowy kod, wzór, kod kreskowy i stąd jakaś identyfikacja.
Dzięki tej technologii, jak mówi, „teraz stajesz się produktem”, który jest „oznakowany” lub jak zwierzę hodowlane, którego oznakowanie identyfikuje właściciela i pozwala mu lepiej śledzić lokalizację jego własności.
religionlavozlibre.blogspot.com